Hunza Health Education Center

סדרה תיעודית:
האם "אי ספיקת כליות כרונית" הוא מצב בלתי הפיך?

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה). 
מומחה לתזונה כירורגית ועבודה עם התת מודע המובילים לריפוי מבעיות בריאות, טל –  03-3724200 

בסדרה זאת נעקוב אחרי מהלך הטיפול של כמה מטופלים שהיגיעו אלי עם מצב חמור של "אי-ספיקת כליות כרונית" ועם התוייה של הרפואה לדיאליזה או השתלת כליה. נעקב אחרי מצבם מרגע שנודע להם על מצב הכליות שלהם ועד היום ונבדוק מה הם קיבלו בטיפול הרפואי באמצעות נפרולוגים, מה היו התוצאות שלהם ומה קרה להם בטיפול שלי.

בסרטון מס' 3 ממשיכה בר לספר על הירידה הנוספת בקריאטינין והשיפור בתפקוד הכליות ועל התגובה של רופא אחר במחלקה ומדוע נטשה את הנפרולוגית ועברה איליו להמשך מעקב, ועוד.

בסרטון מס' 2 מספרת בר על מצבה הנפשי והפיזי הקשה לפני הטיפול שלי ומה קרה לה ולכליות שלה במהלך הטיפול

בסרטון מס' 1 מספרת בר איך קיבלה את הבשורה המרה  – "הכליות שלך גמורות, את זקוקה לדיאליזה מיידית ולהשתלת כליה", ומה זה עשה לה.

בסרטון מס' 5 – שוברת שוב בר את התחזיות של הרופאים שהקריאטינין יעצר ב- 3 ומדברת על הקשר העמוק בין המצב הנפשי לבריאות 

בסרטון מס' 4 מספרת בר על עוד ירידה ענקית בקריאטינין ועל המפגש הראשון שלה אחרי הירידה הנוספת עם הנפרולוג החדש

בסרטון השני מדבר דני סינגר על מה שקרה לו אחרי שהתחיל בטיפול שלי, איך המדדים התחילו לצנוח ומה הייתה התגובה המפתיעה מאוד של הנפרולוגים. 

בסרטון הראשון מדבר דני סינגר על מה שעבר עליו לפני שהיגיע אלי ומדוע החליט להתחיל בטיפול שלי.

עדויות לריפוי מכשל כליות לפני דיאליזה – עובדות שרופאים והמשרד לקידום מחלות ("משרד הבריאות") מתעלמים מהן ומותירים מיליוני אנשים מופקרים לתעשיית התרופות וטיפולי הסרק בסבל וייסורים עד למותם המוקדם.
אם המידע הזה היה מגיע לציבור והיה מיושם, אזי מחלקות הדיאליזה היו נעלמות 

                 קראו מה כותבים מטופלים שהיו לפני דיאליזה ועברו את הטיפול שלי:

אני ובעלי היינו בטיפולו של ערן בסיבוב הראשון ומצבנו השתפר מאוד. ואז משום מה זלזלתי בכללים ומצבי החמיר מאוד. הגעתי למצב שהוגדר על ידי הרופאים
כ- "כשל כליות" חמור ובלתי ניתן לריפוי. מיד פניתי לד"ר אשחר. אני נמצאת בטיפולו כבר 7 חודשים ולא רק שמצב הכליות שלי הולך ומשתפר אלא שחזרתי ללכת קילומטרים בלי קושי ואני מרגישה שהפכתי לצעירה ב 20 שנה.
אין מילים בפי להודות ולהמליץ על הטיפול של ד"ר ערן.
אסנת ר. 

שמי דני, כתבתי לד"ר ערן מכתב ארוך שאתם יכולים לקרוא. הגעתי לד"ר אשחר עם אבחנה שאני צריך דיאליזה מידית. סירבתי והתחלתי בטיפול של ד"ר ערן. כמעט מיד הכליות התחילו להשתפר והמדדים ירדו. לא רק זה, גם הפכתי לבן אדם נמרץ וחיוני אחרי שהייתי במצב של תשישות כרונית ועייפות וחולשה תמידיים, עם בצקת ועודף משקל גדול. כל אלה נעלמו ועשיתי מסע רגלי של חודש בקולומביה עם תרמיל על הגב. חזרתי לחיים. אני ממליץ שתרוצו לד"ר אשחר. אל תחסכו, כל שקל שתשלמו שווה לכם פי כמה.
דני מ.

אובחנתי כחולה כליות. האמת היא שנכנסתי לחשש גדול מאוד מהעתיד הצפוי לי ומהתחזיות השחורות שציירו לי הרופאים. זה השתנה כאשר פגשתי את ד"ר אשחר שהחזיר אותי לחיים והחזיר לי את שמחת החיים והתקווה. מצב הכליות משתפר והולך אני מרגיש בריא, חזק חיוני ושמח יותר מלפני 20 שנה. מאמין בדרך בכל ליבי וממליץ על טיפולו של ד"ר אשחר.
דוד 

אני מברך את היום שהגעתי לד"ר אשחר. ממצב שבו חיי חשכו על הבשורה שהכליות שלי אבודות ואני צריך דיאליזה הגעתי למצב של שיפור במדדי תפקוד הכליות. העבודה הפיזית והמטאפיזית של ד"ר אשחר נותנים תוצאות. אני מאמין בו ובדרך שלו בכל ליבי. מרגיש הרבה יותר טוב ויותר שמח. הגעתי לאדם הנכון ביותר. ממליץ בחום רב לכל אחד.
ש.ר 

בסדרת סרטונים מסביר ערן אשחר – האם אי ספיקת כליות היא תמיד מצב בלתי הפיך או שזאת רק אמונה שגויה של הרופאים

סרטון מס' 4

סרטון מס' 3

סרטון מס' 2

סרטון מס' 1

סרטון מס' 8

סרטון מס' 7

סרטון מס' 6

סרטון מס' 5

 

צפו ושמעו מה אומרים מדען ורופא, פרופ' ברוס ליפטון ופרופ' קרוסיס, על ההשפעה
של מחשבות, אמונות, התת מודע ותפילה על ריפוי של מחלות קשות  

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 או – 054-5742631 והתחילו מיד בתהליך ההבראה שלכם מכל בעיית בריאות שהיא.