Hunza Health Education Center

האם אי ספיקת כליות, "כשל כליות", תפקוד כליות ירוד הוא מצב בלתי הפיך?
מאמר רביעי בסדרה

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה).
  טל –  03-3724200 

זה הוא המאמר הרביעי בסדרת המאמרים שדנה בשאלה –  האם כשל כליות או מה שקרוי "אי ספיקת כליות כרונית"  הוא מצב בלתי הפיך?

אז ראשית, אני רוצה לומר לאלה שחושבים, שכשל כליות הוא מצב סופי או בלתי הפיך, שהמידע שתקבלו בסרטונים האלה יכול ליצור בתודעה שלכם אמונה חדשה ומנוגדת למסר הרפואי שמצבכם בלתי הפיך ושאתם חייבים להכין את עצמכם לדיאליזה. המידע כאן עשוי לגרום לכם להאמין שבמרבית המקרים המצב עדיין הפיך ולכן לא כדאי לכם למהר ולהכין את עצמכם לדיאליזה או השתלת כליה.

חברים, אני מציע לכם לקרוא את המאמרים ולהאזין לסרטונים בקשב רב ולהפנים את הנאמר כאן משום שהמידע הזה יכול להציל אתכם או את מישהו מבני המשפחה שלכם מסבל גדול ומוות מוקדם.

אז במאמר הקודם הצגתי את 13 הסיבות החשובות להתדרדרות בתפקוד הכליות שלכם ודנתי בארבע הסיבות הראשונות.

במאמר הזה אני רוצה להמשיך ולדון בעוד סיבות לכשל כליות כרוני ואי ספיקת כליות.

אז הסיבה הבאה להגעה לאי-ספיקת כליות הינה: 
שימוש בחומרים רעילים, מגרים והרסניים לכליות.

חשוב לדעת שלצורך שימור המזון התעשייתי לאורך זמן בקופסאות שימורים או על המדף בסופר משתמשת תעשיית המזון ברכיבים שונים מונעי חמצון, מונעי התפתחות עובש, חומרי שימור כנגד פעילות חיידקית, חומרי טעם וריח כימיים, חומרי ליבון, חומרים מתחלבים, חומרים לעיצוב ומתן מרקם מיוחד למזון ואולי עוד חומרים. החומרים האלה ברובם אינם טבעיים ולכן הם מזיקים לגוף. יש להדגיש שגם אם החומרים האלה אורגניים כמו חומץ או חומצה זרחתית שמוכנסת למשקה הקולה ההשפעה שלהם על תאי הגוף והכליות הינה הרסנית. הכנסת כמויות ענק ועל בסיס יומיומי ובמשך עשרות שנים, של חומרים כימיים לתוך הגוף גורמת לנזק מצטבר לתאי הגוף ובמיוחד לתא הכליות ולמחלות המוגדרות כאוטואימוניות. במצב כזה תאי הגוף מכילים ריכוזי ענק של חומרים עוינים לגוף ולכן הגוף שמזהה את החומרים האלה תוקף את התאים במטרה לפרק אותם ולסלק את החומרים העוינים האלה מתוכם. הרפואה מפרשת את הפגיעה בתאי הגוף כהתנהגות מוזרה, בלתי הגיונית והרסנית של מערכת החיסון של הגוף כלפי עצמו. לכן היה מנסה לעצור את התגובה של המערכת החיסונית באמצעות תרופות שגם הן הרסניות לגוף ולכליות.
בקטיגוריה של חומרים רעילים אנחנו חייבים לכלול כמעט את כל התרופות הכימיות שהרפואה משתמשת בהם כדי לטפל במגוון רב של מחלות. תרופות ללחץ דם גבוה, למיגרנה, לכאבים שונים, לדלקות פרקים, לבעיות מערכת העיכול, לבעיות עור, להורדת שומנים בדם ולמחלות רבות נוספות צריכות לצאת בסופו של דבר מהגוף באמצעות הכליות. הבעיה היא רק שהמפגש בינן לבין תאי הכליה הוא הרסני. תאי הכליה נפגעים שוב ושוב מכמות התרופות שאדם חולה בולע ואותה הם צריכים לנקז מחוץ לגוף. לכן שיפור בתפקוד הכליות מחייב טיפול בכל גורמי הסיכון לשאר המחלות כדי להוריד את המינון של התרופות בהדרגה ולבסוף להפסיק את צריכתן. לצערנו, רופאים  משרתים את תעשיית התרופות ולכן תמיד הם יגידו לכם שבליעת התרופות הינה המעשה הטוב והאחראי ביותר שאתם חייבים לעשות ולהתמיד בו כל חייכם. מצער עוד יותר לדעת שמליארדי אנשים אכן מאמינים לשקר הזה. מידי יום מורידים המטופלים שלי את מינון התרופות שלהם למחלות שונות ולבסוף מגיעים לאפס צריכה של תרופות. שוב ושוב אני מוכיח על מטופלי שההתלהבות של הרופאים לדחוף אין סוף תרופות לכל החיים לכל אדם בכל הזדמנות היא למעשה רשלנות פושעת שנתמכת על ידי השלטונות הדמוקרטיים ברחבי כל העולם המערבי. המסקנה הפשוטה הינה שהפוליטיקאים הבורים בבריאות מפקידים את חיי האזרחים בידי המערכת הרפואה הקונבנציונאלית שמצידה גורמת לנזק גדול לבריאות הציבור. כל זה בשעה שהמערכת הזאת משדרת לציבור שהיה למעשה מצילה אותו מוירוסים חיידקים ומחלות. איך יתכן שבעלון של כל תרופה יש אזהרה באמצעות רשימה של נזקים אפשריים רבים שהיא עלולה לגרום לכם ואתם ממשיכים להאמין לרופאים שאין לכם ברירה אלא להמשיך לבלוע את החומרים הרעילים שהורסים את הכליות שלכם?
חברים, מתי כבר תתעוררו ותבינו שאתם משתפים פעולה עם אנשים שהבריאות שלכם נמצאת בתחתית סולם האינטרסים שלהם?
אני אומר זאת מתוך כאב גדול על הולכת השולל העצומה הזאת וגרימת סבל מיותר לכל כך הרבה אנשים רק כדי לקדם אינטרסים של בצע כסף של תעשיות מושחתות.

ועכשיו בואו ונדון בגורם נוסף להתדרדרות במצב הכליות שלכם עד כדי הגעה לכשל כליות מתקדם והוא – מלח.
אז מלח הוא גורם רעיל נוסף שמוחדר כמעט לכל מוצר מזון תעשייתי שאתם צורכים.
המלח התחיל את דרכו בעולם כחומר שימור של בשר ודגים ורק מאוחר יותר החל השימוש בו כתבלין שמוכנס לכל מזון וגם כדי להעלים טעם רע ממזון ישן ולא טרי. מלח הורג חיידקים ולכן הוא משמר את הבשר מפני ריקבון. מלח איננו חומר אורגני, אלא חומר אנאורגני שמגיע מסלעים. האם אתם מסוגלים לעכל חומר כזה? ברור שלא, ולכן הוא חייב להתפנות מגופכם על ידי הכליות. המפגש הכרוני של תאי הכליה עם כמויות גדולות של מלח גורם להם לנזק שמתווסף על הנזקים שנגרמים מהחומרים הרעילים האחרים.
קבוצה נוספת של רעלים שמוחדרים לגוף מידי יום על ידי מרבית הציבור היא הריסוסים שבהם משתמשת החקלאות התעשייתית הלא אורגנית כנגד פטריות ומזיקים. המושג אורגני בהקשר לריסוסים מציין לא חומר מהחי או הצומח בניגוד לחומרים דוממים, אלא מזון שגודל ללא ריסוסים ודשנים כימיים. החקלאות התעשייתית משתמשת בחומרים כימיים רבים, כביכול במינונים מותרים, כדי לשמור על יבול גבוה ונקי מחרקים ומזיקים. אז הציבור אולי מקבל תוצרת גדולה ונקייה יותר מחרקים אבל גם כמות שהולכת ומצטברת של חומרים רעילים בכבד ובתאי הגוף. הגוף כמובן מנסה תמיד להיפטר מחלק מהרעלים האלה באמצעות עבודת הסינון של הכליות אבל שוב המפגש הזה של תאי הכליות עם החומרים הרעילים האלה גורם להם לנזק מצטבר.

ישנם עוד עשרות אלפים של חומרים רעילים שמוחדרים לגוף כתוצאה מחשיפה לאוויר מזוהם ומקורות זיהום נוספים. לא זה המקום לדון בכולם, אבל אני חייב להדגיש שהדרכה נכונה ומדויקת להימנעות מקסימלית מחשיפה לכמה שיותר חומרים רעילים מהמזון ומהסביבה מפחיתה באופן משמעותי את העומס הרעלני על כל תאי הגוף בכלל ועל הכליות כאיבר ניקוי בפרט. התוצאה הישירה של זה היא שיפור עצום במדדי תפקוד הכליות. אני רואה זאת שוב ושוב על כל מטופל שמגיע אלי במצב של כשל כליות שאמרו לו שמצבו בלתי הפיך ושיתכונן לדיאליזה.

ועכשיו לגורם נוסף שמזיק לתאי הכליות עד כדי ירידה בתפקוד שלהם, רמת חומציות גבוהה בנוזלי הדם והתאים.

חומציות היא מצב ביוכימי הפוך ממצב של בסיסיות. יש מדד שנקרא PH שמודד את הערך של חומציות ובסיסיות בנוזלי הגוף. המדד הזה נע בין הערכים 1 עד 14. ככל שהמספר נמוך יותר התמיסה חומצית יותר. לא אכנס כאן לפירוט של המינרלים גורמי החומציות בדם, אבל אציין כאן ברמה מאוד כללים שהתזונה המערבית הממוקדת בהגזמה גבוה בצריכה של חלבונים ומסוגים גרועים יוצרת רמת חומציות גבוהה מאוד בדם. כל עיכול של חלבונים יוצר חומצות שבריכוז גבוה הן הרסניות לתא הגוף והכליות. אבל כאשר חלבונים נאכלים בכמות של אלפי אחוזים יותר מהנחוץ בגלל שטיפת מוח קשה של תעשיות המזון אז רמת החומציות פוגעת באופן ישיק וקשה בתפקוד הכליות. לכן חלק מההבראה במצב של כליות כרוכה בלדעת מאיזה מזונות חייב החולה להימנע לחלוטין וגם איך להשביח את המזון כך שהתגובה שלו בדם תהיה בסיסית ולא חומצית. אני רואה בבדיקות הדם ירידה של הרכיב הנקרא חומצת שתן כסימפטום לירידה כוללת בחומציות של נוזלי הגוף והתאים. ירידה כזאת מזרזת את שיקום הכליות.
אוסיף רק שנוזלים כמו חומץ ומשקאות קלים מלאי כימיקלים וחומצות מעלים את רמת החומציות בנוזלי הדם והתאים ולכן טוב יעשו חולי כליות אם ימנעו מהם לחלוטין.
אז חברים, קראו את התווית שנמצאת על כל משקה או מזון שאתם מכניסים לגופכם. אל תבלעו כל מוצר מבלי שבדקתם מה הוא מכיל רק משום שאתם מניחים שהיצרן נמצא תחת פיקוח של גורמי בריאות או משרד הבריאות ולכן ברור שכל מה שיש במזון הזה הוא בריא לגופכם. מחשבה זאת שגויה מיסודה. יותר אנשים כיום מודעים לכך שהמזון הנמכר בכל חנות או מסעדה איננו בהכרח מזון בריא ולרוב גם מזון מזיק לבריאות. הפיקוח כביכול של משרד הבריאות על איכות המזון מגיע עד לנקודה מסוימת ולא יותר מזה. משרד הבריאות לא באמת מצדד בצריכה של מזון מלא, טבעי, אורגני ונקי מרעלים כי מבחינתו לא ניתן ליישם את זה על כלל הציבור או שזה נוגד את האינטרסים של קבוצות מסחריות. אני מציע לכם להבין שלא תוכלו לסמוך על משרד הבריאות או כל גוף אחר שידאג באמת לבריאות שלכם, זאת אשליה. שוב, העובדה היא שאנשים נוטשים את הרפואה ומגיעים אלי משום שלרפואה אין שום פתרון אמיתי לבעיה שלהם. אז איפה היה משרד הבריאות ומה הוא עושה כדי למנוע מאנשים לברוח מהרפואה ולהגיע אלי?

כנראה ששום דבר מועיל מלבד להפיץ עלי כתבות השמצה שקריות באינטרנט במקום לטפל באמת בבעיות הבריאות שלכם.

אז עד כאן למאמר הזה

במאמר הבא אמשיך לדון בשאר הסיבות לירידה בתפקוד הכליות שלכם.

אתם מוזמנים לעקוב אחרי המאמרים והסרטונים הבאים בסדרה, כי מי יודע, אולי תצילו את עצמכם או מישהו ממעגל המכרים שלכם בעולם מדילאיזה מיותרת או השתלת כליה.

הערה: אם המאמר תרם לכם קחו בחשבון שהוא יכול לתרום גם לכל מכריכם וחבריכם ולהציל אותם מאסון בריאותי. עשו להם טובה ושלחו להם את הקישור למאמר הזה.

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 והתחילו מיד בתהליך ההבראה שלכם מכשל הכליות.

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם ככל שיותר מוקדם  

עדויות לריפוי מכשל כליות לפני דיאליזה – עובדות שרופאים והמשרד לקידום מחלות ("משרד הבריאות") מתעלמים מהן ומותירים מיליוני אנשים מופקרים לתעשיית התרופות וטיפולי הסרק בסבל וייסורים עד למותם המוקדם.
אם המידע הזה היה מגיע לציבור והיה מיושם, אזי מחלקות הדיאליזה היו נעלמות