Hunza Health Education Center

האם אפשר להעלים גידול סרטני, למנוע דילאיזה, השתלת כליה, ניתוח
או לרפא סוכרת נעורים, או כל מחלה שהיא באמצעות עבודה עם התת-מודע

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה). 
מומחה לעבודה מטאפיזית עם התת מודע ויצירת מציאות ניסית ומומחה ל "תזונה כירורגית", המובילים לריפוי ממחלות פנימיות
 
טל –  03-3724200 
בסרטון הוידאו למטה פרופ' ברוס ליפטון, ביולוג, מראה לראשונה בתולדות המחקר המדעי שלאמונה יכולה להיות השפעה דרמטית על תאים, רקמות ואיברים וגם על מצבים פאתולוגים קשים, ובמקרה שמוצג בסרטון, חידוש יכולת התנועה ללא צורך בניתוח אורטופדי בקרב אנשים שאיבדו את הסחוס בברכיים.
למעשה זאת הפעם הראשונה בהיסטוריה שמחקר מדעי מאשר ונותן תוקף לגישה הרוחנית-אנרגטית שאותה מלמדים מורי הרוח כבר עשרות שנים. מובן שעמיתיו בתחום ממשיכים ללעוג ולהתייחס בספקנות לממצאיו של פרופ' ליפטון גם כאשר העובדות מונחות לנגד עיניהם. עושה רושם שמדענים לא למדו שום דבר מקודמיהם היהירים והאטומים שדחו כל חידוש וממצא מדעי שלא התיישב עם התפיסות הישנות שלהם. תוכלו לקרוא על ממצאיו של פרופ' ברוס ליפטון בספרו "הביולוגיה של האמונה".

המאמר שמתחת לסרטון מבוסס על עבודה שאני עשיתי עם מטופל שלי שהיה במצב דומה לזה שמוצג בסרטון , רק "קצת" חמור יותר. אתם מוזמנים לצפות בסרטון ולקרוא לאחר מכן את המאמר. אל תצפו שרופאים או מדענים אטומים יאשרו לכם את העובדות כאן.
המאמר שלי היה צריך להתפרסם במיטב הירחונים הרפואיים ואלה העוסקים בפסיכולוגיה בעולם, אבל זה לא יקרה בקרוב משום שרק מאמרים שמשרתים את התפיסה התרופתית מורשים להיכנס לשם.
מי שמפסיד בינתיים זה הציבור כולו שמממן מכיסו את כל מחקרי הסרק שמשרתים את תעשיית התרופות והרופאים בלבד.
המדע של ריפוי באמצעות כח המחשבה והאמונה:
פרופ' דימטריוס קרוסיס – ראש המחלקה לנוירואימונולוגיה בפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה, יוצא בהצהרות שערוריתיות ומדבר על גילויים חדשים של ריפוי באמצעות כח המחשבה והאמונה. 
פרופ' ליפטון כבר איננו "המשוגע" היחיד והבן הסורר של מדעי הרפואה.
כמו תמיד הרפואה הכחישה במשך עשרות/מאות שנים את הקשר בין מחשבה, אמונה וריפוי ומאשימה אנשים כמוני בשרלטנות. עכשיו הם כבר לא יכולים להמשיך ולהכחיש ולהתעלם ולעצום את העיניים בפני התופעות הנגלות להם והם מודים שיש כוחות על שהם לא מבינים עדיין.
אני כבר עושה שימוש קליני בידע העצום והמטפיזי הזה במשך עשרות שנים בתהליך הריפוי עם המטופלים שלי.  אתם מוזמנים לקרוא את המאמר שמתחת לסרטון זה ולהתרשם בעצמכם. במאמר תקבלו התרשמות על עבודה מטפיזית עם תוצאות שניתן לכנות אותן ניסיות שנעשתה עם מטופל שלי. 
התודעה היא זאת שיוצרת את החומר:
במשך כל חיי מאז שאני זוכר את עצמי דנתי בשאלות בדבר מוצאו של האדם, קיומו של אלוהים בחיי האדם, האם יש חיים אחרי המוות, מה באנו בכלל לעשות כאן ועוד שאלות כגון אלה. עם השנים רכשתי ידע עמוק בכל השאלות והאמיתות הגבוהות של הקיום האנושי ובמבנה של הנפש והתודעה. כיום אני עושה בזה שימוש בעבודתי. אני מלמד את מטופלי מי הם, מה היכולות האדירות שירשו מנשמתם וכיצד הם יכולים לנצל את הכוחות האדירים האלה כאן במישור הפיזי לשיפור בריאותם ושיפור של כל תחום בחיים שלהם.
מאמר זה ילמד אתכם שאתם יצורים פיזיים שנוצרו מתודעת על. התודעה שלכם היא זאת שיצרה את החומר הפיזי ולא ההתפתחות האבולוציונית של החומר הפיזי היא שיצרה את התודעה. אנחנו לא רק יצורים פיזיים, אלא מורכבות של יצור פיזי ואנרגיה, או נשמה, או תודעת על נצחית שמתפרסת על פני רמות שונות של תודעות, כאשר בכל רמה של תודעה אנחנו בעלי יכולות בריאה בדרגה שונה. למעשה לכל אחד מכם יש יכולת ליצור ניסים בחייו בכל תחום שירצה. לצערנו, יכולות כאלה נראות כיום לרובנו דמיוניות. לשמחתנו, כל אחד היום יכול וחייב ללמוד לעבוד עם כלי הבריאה כדי ליצור ניסים בחייו.
מאמר זה היה צריך להתפרסם בעיתונים המקצועיים החשובים ביותר בעולם (לא ברור רק האם בתחום הפסיכולוגיה או הרפואה או הפילוסופיה) משום שהוא מהווה פריצת דרך והוכחה נוספת, ישירה וממקור ראשון לכך שהתודעה יוצרת מצבים פיזיים, הוכחה לכך שאנחנו הרבה יותר מרק גוף פיזי ולכך שהרפואה והאנושות רחוקים מאוד כיום מהאמיתות הגבוהות, שיכולות לשנות את דמותו של המין האנושי על כדור הארץ, אם רק נאמץ אותן.
שלמה העלים את הצורך ב- 3 ניתוחים באמצעות עבודה עם התת מודע
אני מזהיר אתכם שלמרבית האנשים מה שאני הולך לספר לכם כאן ישמע הזוי, לא הגיוני ובלתי מתקבל על הדעת. אבל כל מה שאני כותב כאן ניתן לבדיקה מדעית בידי כל גוף שיהיה מוכן לעשות זאת.
שלמה. צ הוא מטופל בן 67 שהגיע אלי עם סדרת בעיות ועם תלונה על כאבי פרקים קשים. לפני שנתיים שלמה החל לחוש בכאבים במפרקי הברכיים והאגן. הוא פנה לקופה וקיבל מיד טיפול בכאבים והפנייה לפיזיותרפיה שלא עזרו לו במיוחד. המצב החמיר ושלמה הופנה לצילום של המפרקים. בצילום האגן ופרקי הירכיים והברכיים נמצא שיש לו ניוון חמור במפרקים. בפגישה עם האורתופד נאמר לו – אין ברירה, אתה צריך להחליף את הברכיים ואת מפרק האגן.
התפקוד של שלמה היה גרוע. הוא נזקק לעזרה בפעולות פשוטות כמו – ללבוש מכנסיים, לגרוב גרביים ולנעול נעליים. כמו כן הוא לא היה מסוגל לקום ממצב של ישיבה לעמידה והוא היה חייב להיעזר במישהו או בשולחן ובכוחות הידיים. גם כשכבר עמד על רגליו היה צריך להניע את הברכיים ולשחררם במשך רבע שעה לפני שהיה מסוגל לעשות צעד אחד אפילו. כאשר התחיל ללכת סבל מכאבים קבועים במפרק האגן והברכיים. איכות חייו של שלמה נפגעה קשות. למרות זאת הוא פחד מהניתוח ונמנע מלעשותו.
כששלמה שאל אותי האם אוכל לעזור לו אמרתי לו שלעניין שחיקת המפרקים התזונה לא תוכל לעזור אבל יש כלי נוסף שאולי כן יוכל לעזור לו וזה התת-מודע שלו. שלמה לא הבין על מה אני מדבר. מה זה הוא שאל?
סיפרתי לו שהאדם הוא יצור מטאפיזי מטבע בריאתו, כלומר הוא מורכב מחומר פיזי ומרבדים שאינם פיזיים ואינם גלויים לנו באמצעות 5 החושים הפיזיים שלנו. הנפש שלנו דמויה לפקעת של בצל. יש את השכבה החיצונית ויש את השכבות הפנימיות שניתן להגיע אליהן רק על ידי חפירה לעומק ואז אנחנו מגלים שיש עוד שכבה ועוד שכבה.
השכבה הנפשית החיצונית ביותר איתה אנחנו מתפקדים בעולם הפיזי היא האגו. האגו נשען על נתונים שמתקבלים מ- 5 החושים שלנו וניחן בכלי ניתוח של הנתונים, הסקת מסקנות ותגובה.
יחד עם זאת, יש מרכיב עמוק יותר בנפש שלנו שכונה תת מודע. זה משום שהוא מכיל חומרים שאינם גלויים בדרך כלל לאגו שלנו. על פי הידע שנמסר לנו ממקורות גבוהים ועל סמך שימוש בכלים כמו מחקר קליני, היפנוזה, סוגסטיות, עבודה על שינוי אמונות ועוד מסתבר שהתת מודע הוא גורם שיכול ליצור ממש את המציאות הפיזית שלנו. למשל, אדם שנאמר לו במהלך היפנוזה שהוא נלכד במבנה בוער וכולו מלא בכוויות פיתח תוך דקות כוויות ושלפוחיות בכל גופו. לאחר זמן מה נאמר לו שהוא לא נשרף והוא בריא ושלם וכו וכל השלפוחיות והכוויות נעלמו תוך מספר דקות. זה מדהים. מסתבר שאותו גורם נפשי פנימי, תת מודע, פועל בעצם על פי מה שאנחנו מאמינים בו. לא רק זאת, הוא מסוגל ליצור מציאות פיזית מידית רק על בסיס האמונה שבה אנחנו מחזיקים. לאחרונה פרסם פרופ' ברוס ליפטון את ספרו – הביולוגיה של האמונה – בו הוא מוכיח לראשונה את הקשר הכימי פיזיולוגי בין אמונה לבין היווצרות מצב פיזי במציאות שלנו. הספר כמובן זכה לזלזול בקרב הקהילה המדעית הקפואה והשמרנית בעולם, אבל האמת היא שהידע הזה קיים בעולם כבר מאות שנים והמדע למעשה מפגר אחרי אנשי הרוח בהבנת נפש האדם וטבע המציאות האנושית. המדע רק עכשיו עושה את צעדיו הראשונים בחקר ובהבנה של הקשר בין אמונה לבין מציאות פיזית. אני לומד את הנושא מעל 20 שנה ועושה בו שימוש בחיי ובטיפול במטופלים שלי שפתוחים לעניין. אציין שגם אני כמו ברוס ליפטון זכיתי בעבר בתגובות של ביקורת וזלזול על התבטאויותיי במושא זה באתר שלי. לצערנו חוסר הפתיחות הזה הוא טבע האדם וההיסטוריה מלמדת שכל רעיון חדש זכה בתחילת דרכו לביקורות קטלניות ומזלזלות ולהתעלמות מצד הממסד והאנשים הרציונליים. יחד עם זאת, יש כיום יותר ויותר בני אדם שנחשפים לחומרים הרוחניים ומפנימים את הרעיונות האלה.
אז אתם יכולים להתעלם ממה שתשמעו כאן ולהגיד הכל קשקוש ושטויות ולהמשיך בחייכם או להכיר באמת הזאת ולהתחיל לשנות את חייכם כאן מהקצה לקצה.
ובכן, הצגתי בפני שלמה מחקר שפרופ' ליפטון הציג בספרו בו הוא הראה שאנשים שמפרקי הברכיים שלהם נשחקו והרופא הציע להם ניתוח להחלפת הברך הבריאו רק כי הם האמינו בכך שבוצע להם ניתוח להחלפת הברך (המחקר מוצג בסרטון למטה מתחת למאמר הזה). למעשה לא היה שום הבדל בתפקוד שלהם לאחר ה "ניתוח" המדומה בהשוואה לחולים שכן נעשה להם ניתוח בפועל. התת מודע שלהם יצר ריפוי ניסי רק משום שהם היו בטוחים שבוצע להם ניתוח החלפת ברך (כנסו לכאן לצפייה בסרטון שבו הרופא מתאר את המחקר – https://www.facebook.com/yolway/videos/3572963659415440/).
ריפויי ניסי אחרי טיפול אחד בכח האמונה, עבודה על התת-מודע, אנרגיה ואור
במשך חודש אחד עבדתי עם שלמה על הטמעת האמונה שלו בריפוי ניסי וביכולת של התת מודע שלו ליצור לו כל מציאות שבה הוא יחפוץ, למשל ריפוי של הברכיים שלו ומפרק האגן. לימדתי את שלמה כלים נוספים כמו ריפוי אנרגטי, ריפוי באור, סוגסטיות ועוד. בנר שישי של חנוכה שלמה ישב בפעם הראשונה ועשה עבודה אנרגטית על פי ההנחיות שלי. בסיום התרגיל הוא קם על רגליו בלי לחשוב בכלל מה הוא עושה ומיד הבין שקרה משהו, הוא התרומם בכוחות עצמו בפעם הראשונה מזה שנים וללא שום קושי או תחושת כאב. הוא היה בהלם. הוא ניסה זאת שוב ושוב כדי לוודא שאיננו חולם. הוא קרא לאשתו שנדהמה לראות את שלמה החדש. לא רק זה, אל שמיד אחרי שהתרומם בקלות על רגליו הוא התחיל ללכת ללא כל קושי. השוק של שלמה ורעייתו היה מוחלט. כ- 90% מהכאב ששלמה חש בהליכה נעלם. עדיין נשאר זיכרון עמום של הכאב הבלתי נסבל שממנו סבל במשך שנים.
שלמה חזר לתפקוד מלא ועצמי ללא תלות באשתו. עד לרגע כתיבת המאמר הזה שלמה ממשיך בליווי שלי ובעבודה המטאפיזית כדי לקבע את הריפוי שלו.
עבודה עם הכוחות הפנימיים שיש לנו תשנה את העולם: 
ככל שבני אדם יתחילו להכיר בעובדה שהם יצורים מטאפיזיים ושיש בתוכם חלקים גבוהים יותר מהמציאות הפיזית שיכולים ליצור כל דבר במציאות הפיזית כך ישתנה לחלוטין העולם שאנחנו מכירים כיום. בני אדם יפסיקו להילחם על משאבים ועל כח כי יבינו שלכל אחד מהם יש יכולת ליצור כל דבר בחייו באמצעות הכוחות האלוהיים הטמונים בכל אחד מאיתנו. אני קבעתי לי למטרה ללמד כמה שיותר אנשים על הכוחות המצויים בתוכם ולעזור להתמיר את החברה לרמה אחרת של חיים, לעתיד שמחכה לנו מזה אלפי שנים ולשם מכוון אותנו כל היש, בורא עולם. לכולנו זכורה נבואתו של ישעיהו, פרק יא, על אחרית הימים – "וגר זאב עם כבש ונמר עם גדי ירבץ". עוד מציין ישעיהו הנביא שבעתיד הזה נוכל לעשות ניסים כמו נס חציית ים סוף ועוד. אין לי ספק שהנבואה מתייחסת למצב הפסיכולוגי נפשי החדש והמפותח איליו נגיע כולנו. במצב זה יסתיימו מאבקי הכח והתחרות והשקרים בין בני אדם והם יחיו בשיתוף, בהרמוניה, באהבה ובאושר לתועלת כולם, תוך כדי מיצוי מלוא הפוטנציאל האנושי והאלוהי הגלום בהם. אפילו הטבע שסביבנו ישתנה. אנשים יפסיקו לבחון את חייהם ומציאותם מנקודת מבט של מה אני מרוויח מזה, אלא יחשבו על טובת הכלל. נקודת מבט זאת תהיה הוויה קבועה וטבעית של העולם החדש והמופלא. במצב זה ניסים יהיו דבר שכל אחד יוכל לעשותו ולכן יהפכו לטבע העיקרי של המין האנושי החדש.
רוצים לקרוא עוד על הנושא. תעקבו אחרי המאמרים המתפרסמים בנושא באתר שלי.

הערה:
אתם חושבים שהמאמר נתן לכם ערך? שהוא יכול להועיל למישהו ממכריכם? אז שלחו את הקישור לעמוד הזה לכל מכריכם ועזרו בהתמרת החברה שלנו לרמה הבאה שתוביל אותנו לחיי אושר שמחה ואהבה. 

יש לכם בקשה, שאלה או תרומה כל שהיא לנושא?
אם כן אז אתם מוזמנים להתקשר לטל: 03-3724200 

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם  

נושא הראיון של ד"ר ערן אשחר עם מיכאל בלום: הרפואה – האם באמת היא פועלת למען בריאותכם?

הנושאים שנדונו בראיון:
א. מה מצב הבריאות בישראל? האם אזרחי ישראל נהנים מבריאות טובה? 

ב. מה עושה "הרפואה המתקדמת ביותר בעולם" נוכח המצב הזה?
ג. איך זה שהרפואה לא מרפאה שום מחלה כרונית.
ד. מה לא בסדר בזה והאם אפשר אחרת?
ה. רפואה מדעית היא רפואה שמבריאה אתכם באמת מהמחלה.
ו. מה מראה הניסיון שלי ומה המסקנות שלי? 
עדות אישית של נשיא החברה – מפכ"ל המשטרה לשעבר, מר אסף חפץ. אסף חפץ מדבר על: 
א. מדוע החליט לפנות לד"ר אשחר כאשר המערכת הקונבנציונאלית הציעה לו את כל מערך הטיפולים המתקדמים שלה אחרי שעבר אירוע מוחי. 

ב. מה התוצאות שקיבל כתוצאה מהטיפול הטבעי של ד"ר ערן אשחר בהשוואה לטיפול שקיבל מהרופאים לאורך השנים.
ג. מה התובנות והמסקנות שלו בהקשר ליעילות של הרפואה בטיפול בחולים באמצעות תרופות לעומת היעילות של הטיפול הטבעי.
ד.  מה הוא מציע לעשות כדי לתת מקום מרכזי ואפילו ראשוני לטיפול הטבעי בחולים בישראל.

אם אתם מתמודדים עם בעיה כל שהיא בכליות, גידול סרטני, צורך בניתוח, מחלה שאין לה כביכול מרפא ברפואה, 
אז אתם מוזמנים להתקשר לטל: 03-3724200 ולבדוק האם הגישה המטפיזית יכולה לעזור לכם להירפא מהבעיה שלכם

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם