Hunza Health Education Center

חיסונים – האם הם בטוחים לכם ולילדכם?
 מאמר מס' 2 בסדרה

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה). 
מומחה לתזונה כירורגית המובילה לריפוי ממחלות פנימיות טל –  03-3724200 
הודעה חשובה: 
המאמר הזה פורסם בעמוד הפייסבוק האישי והעסקי שלי ושל המרכז, אבל פייסבוק חסם אותו וביטל את פרסומו. הטענה שלהם – פרסום דברי ספאם.
חברים, זה עידן חשוך בתולדות האנושות שבה תעשיית התרופות והרפואה מנסים לשלוט במוצא פיהם של כל בני האדם. כל אמירה ששוללת את הפרקטיקה של טיפול במחלות באמצעות תרופות נמחקת ונחסמת מלהגיע לציבור המשווע לריפוי אמיתי. התשובה שלכם צריכה להיות – הפצה מאסיבית של המאמר הזה בקרב כל אדם בעולם שאיליו אתם יכולים להגיע. תבורכו חברים ושתזכו להרבות את האור והאמת בעולם.
אנא אל תשבו בחיבוק ידיים כי מדובר על החופש והחיים שלכם ושל בני משפחותיכם. הפיצו את המאמר הזה בכל הכח ואין לי ספק שתתגמלו על כך משמיים. למי שלא יודע איך להעביר הינה הקישור:
https://www.dreshkharhealth.com/%d7%94%d7%90%d7%9d-%d7%94%d7%97%d7%99%d7%a1%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%9d-%d7%a0%d7%a1-%d7%90%d7%95-%d7%90%d7%a1%d7%95%d7%9f-%d7%9c%d7%90%d7%a0%d7%95%d7%a9%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%90%d7%9e%d7%a8/


אם אתם שולחים בואטסאפ אז אחרי הדבקת הקישור המתינו עד שיופיע שם המאמר ורק אחרי כן שילחו.
האם החיסונים הם נס או אסון לאנושות?

טיעון מספר 3 נגד השימוש בחיסונים:

פרופ' מנדלסון כותב: "ידוע שכל החיסונים מסוכנים לבריאות ושהם יוצרים תופעות של רעילות ופגיעה באיברים ובתפקודים של הגוף. לכן הם אינם בטוחים או ראויים לשימוש. למרות זאת רופאים אינם מהססים להזריק אותם לילדים ומבוגרים ללא היסוס וכדבר שבשגרה וזאת מבלי להזהיר את ההורים במילה אחת על הסכנות החמורות שלהם ומבלי לבדוק את הרגישות של כל ילד ואדם לחיסון מסוים". ילדים עומדים בטור כמו במסדר צבאי ומקבלים זריקות לזרוע מבלי ששואלים אותם במילה על הרגישויות שלהם ומבלי להתחשב בהם. בעניין זה אין חרגים, אין פטורים ואין יוצאים מהכלל".

טיעון מספר 4 נגד השימוש בחיסונים:

בעוד שהמספר העצום של הסיכונים ותופעות ההרעלה קצרות הטווח והמיידיות של מרבית החיסונים לרוב ידועות, אך בדרך כלל לא עולות לדיון עם ההורה או המוזרק, אין שום מידע מדויק, בדוק ואמין על הנזקים והסכנות ארוכי הטווח של הזרקת חלבונים זרים לגוף של ילדכם ולכם. המזעזע ביותר היא העובדה שאף גוף ומוסד רשמי שמייצג את הרפואה איננו עושה מאמץ מובנה כל שהוא כדי להגדיר את הסכנות ארוכות הטווח.

טיעון מספר 5 נגד השימוש בחיסונים:

יש נתונים מצטברים וחשדות גדלות והולכות שמתבססים מיום ליום לכך שחיסוני ילדים כנגד מחלות שניתן להתייחס אליהן כקלות ובלתי מזיקות יחסית הן אלה שאחריות לעליה דרמטית במחלות אוטואימוניות בעשרות השנים האחרונות מאז החלת החיסונים ההמוניים וחיסוני החובה בארה"ב.
בקבוצת המחלות האוטואימוניות אנחנו עדים לעליה במחלות הסרטן, סרטן הדם, דלקות פרקים, טרשת נפוצה, מחלת לו-גריג, לופוס – זאבת, תסמונת גליאן-באר, ועוד.
מחלה אוטואימונית מוגדרת כמחלה שבה מערכת ההגנה של הגוף איננה מבחינה בין תאי הגוף לבין תאים של פולש חיצוני או חלבונים זרים והיא תוקפת אותם, כלומר את עצמה וכך הורסת את רקמות הגוף עצמו.
אז האם העסקה של החלפת חזרת וחצבת בסרטן ומחלות אוטואימוניות היא עסקה כדאית?
אולי מיגרנו חצבת וחזרת אבל קיבלנו המוני בוגרים ומבוגרים שחולים במחלות קשות בהרבה בגלל הרעלים והחלבונים הזרים שמוזרקים עם החיסונים השונים.

לכן בחשבון פשוט יש לשלול לחלוטין את כל חיסוני הילדים, כך אומר פרופ' מנדלסון.

את חמשת הטיעונים האלה לא תשמעו לעולם מרופאי הילדים שלכם וגם לא מאלה שמעודדים חיסונים למבוגרים. מבחינתם אין שום השפעות שליליות לשום חיסון. כמובן שעובדתית זה לא נכון. יש מאות אלפי נפגעי חיסוני ילדים בארה"ב מידי שנה.
מדהים לדעת שבכנס השנתי של רופאי הילדים בארה"ב הועלתה הצעה לחייב רופאים ליידע הורים לגבי הסכנות ותופעות הלוואי הטמונות בחיסוני הילדים. למרבה התדהמה הרוב דחה את ההצעה ככל הנראה משום שהם אינם סבורים שהורים האחראים לשלום ילדיהם זכאים או ראויים או מעוניינים בכלל להיות מודעים לסכנות של החיסונים.
בקרב הרופאים עצמם יש ויכוח מר על הנחיצות, היעילות והבטיחות של החיסונים והויכוח לא נעלם מעיני התקשורת. הורים רבים נמנעים מלחסן את ילדיהם ונפגעים מהסנקציות המוטלות עליהם בעקבות סירובם. מצד שני הורים רבים בארה"ב שילדיהם נפגעו באופן בלתי הפיך מהחיסונים אינם מקבלים זאת כגזרת גורל ותובעים את חברות התרופות ואת הרופאים שהזריקו לילדיהם את הרעלים האלה. יצרנים מסוימים הפסיקו עקב כך לייצר חיסונים ויצאו משוק החיסונים. מצד שני מספר תופעות הלוואי המיוחסות לחיסונים הולכות וגדלות עם השנים. אחרי כל זאת רופאי הילדים בארה"ב ממשיכים להגן על הפרקטיקה של מתן חיסונים, שמהווה מקור הכנסה עצום עבורם, גם במחיר של מותם של המוזרקים.
רק אתם כהורים רשאים להחליט האם להזריק לילדכם חומרים זרים מסוכנים לגופם. שום רופא לא יכול לחייב אתכם לעשות זאת, גם אם הוא נעזר בחוקים דרקוניים, מסוכנים ובלתי הגיוניים שנחקקו בלחץ של בעלי האינטרסים בתעשיית התרופות והחיסונים על הפוליטיקאים. אתם כהורים חייבים לתבוע לקבל מידע ברור לגבי הסיכונים האמיתיים, במידה והם לא מוסתרים מכם על ידי המוסדות, של כל חיסון לפני
שאתם מקבלים החלטה גורלית להזריק את החומרים האלה לילדים שלכם.
בהמשך אדון בכל אחד מהחיסונים הניתנים כיום למחלות הילדים הנפוצות. אני אתאר כאן מספר מחלות ילדים נפוצות שעלולות לפקוד את ילדכם, אתייחס לרמת המסוכנות שלהם ואדון במידת הנחיצות של החיסון הניתן כיום כדי למנוע אותם.

חיסון נגד חזרת:
חזרת הינה מחלה וירלית שיחסית איננה מסוכנת ואיננה מזיקה לילד. היא מופיעה בילדות ומתאפיינת בנפיחות של בלוטות הרוק הממוקמות מתחת וקצת לפני האוזניים. הסימפטומים הינם בדרך כלל עליה בחום הגוף, אובדן התיאבון, כאב ראש, וכאב גב. הנפיחות של הבלוטות מתחילה להצטמצם אחרי יומיים שלושה ונעלמת ביום השישי-שביעי. יתכן שבלוטה אחת תקדים את השנייה בצעד 10-12 יום. המחלה של כל בלוטה בפני עצמה מעניקה חיסון טבעי לכל החיים בפני הוירוס.
חזרת איננה או מחייבת טיפול רפואי כל שהוא. מנוחה של יומיים שלושה, תזונה קלה מאוד ואספקת נוזלים יחד עם קירור הבלוטות על ידי קרח יפחיתו את הנפיחות ואת אי הנוחות. אפשר לשקול אמצעים שונים להקלת כאב הראש, עדיף טבעיים.
מרבית הילדים מחוסנים באופן שגרתי בחיסון משולש לחזרת, חצבת ואדמת בגיל 15 חודשים.
רופאי ילדים מגינים על החיסון המיותר והבלתי מסוכן הזה בטענה שאם ילדים אינם רוכשים חיסון טבעי לחזרת בתקופת הילדות הם עלולים לחלות בחזרת בבגרותם ואז יש סיכוי שהמחלה תגרום לאשכת, מחלה שבה נפגעים האשכים והיכולת ליצור זרע, כלומר תגרום לעקרות.
אם אשכת הייתה גורם סיכון משמעותי לעקרות מוחלטת ואם החיסון בילדות היה מונע בוודאות את התחלואה במחלה בבגרות אז היה שמץ של היגיון בדברי התומכים בחיסון לחזרת, אבל הסיכוי להתממשותם של שני תנאים אלה הוא קרוב ל- 0. אין שום היגיון קליני ומדעי בהגנה על החיסון.
אשכת גורמת לעקרות לעיתים נדירות וכאשר זה קורה זה רק אשך אחד יחלה. המשמעות היא שייצור הזרע באשך השני לא יפגע. בנוגע לחיסון, אין שום ערובה לכך שהחיסון נגד החזרת יספק חיסון לכל החיים ולכן אם הילד לא יחלה במחלה ולא יפתח חיסון טבעי אז יש סיכוי שהוא יחלה במחלה בגיל מבוגר יותר ובאופן קשה יותר.
אז אם החיסון למעשה ניתן לא כדי להגן על הילדים מחזרת אלא להגן על המבוגר העתידי בפני אשכת אזי היה יותר הגיוני לתת אותו רק לנערים בוגרים שלא פיתחו חיסון טבעי לחזרת בצעירותם, אבל היכן ההיגיון לתת את החיסון בעל התופעות הרעילות המסוכנות והקשות באופן גורף לבנות שאינן בסיכון בכלל לאשכת ולמיליוני בנים שפתחו חיסון טבעי למחלה?
האם יש כאן מניעים אחרים, זרים למתן החיסון מלבד טובת הילדים?
האם שיקולי כסף גוברים על כל שיקול קליני, מדעי הגיוני של בריאות ציבור הילדים התלוי בחסדיהם של המבוגרים האחראים לשלומו ולבריאותו?
לא תמצאו רופאי ילדים שיפרסמו את הנזקים הקשורים לחיסון שהם נתנו לילדים שלכם, אבל לחיסון כנגד חזרת יש "תופעות לוואי" חמורות ומבהילות. לחלק מהילדים החיסון יגרום לתגובות רעליות שבאות לידי ביטוי בפריחה קשה, עקצוצים, מעורבות של מערכת העצבים המרכזית שגורמת להתקפי חום וצמרמורות, חירשות ודלקת קרום המוח.
אז האם יש סיבה לחשוף את ילדכם לסבל ולסכנות חמורות כאלה כדי למנוע את הסיכון לחלות במחלה לא מסוכנת במחיר של חשיפה למחלה קשה בהרבה בבגרותו? האם זה מדע שפוי?
והאם גם כאן ועכשיו, אחרי שאתם מבינים שאין שום צורך בחיסון המזיק וגורם המחלות הקשות הזה שעלול גרום לנזק בלתי הפיך לילדכם אתם תמשיכו לציית לרופאי הילדים כחיילים המקבלים פקודות בלתי מוסריות בעליל וממלאים אחריהם ללא ערעור?
אנא, פקחו את עינכם, הרי מדובר בבריאות של הילדים שלכם. יש אירגונים בעלי אינטרסים שאותם מענין רק הכסף ואתם משמשים להם כבשר תותחים. אין כאן שום שיקול בריאותי שהרי הוכחתי לכם כאן שההתעקשות של מתן החיסון הזה נוגד כל היגיון
 
רוצים להמשיך וללמוד עוד על הסכנות שבחיסונים?
המשיכו לקרוא את המאמר השלישי בסדרה.
הערה: אם המאמר תרם לכם קחו בחשבון שהוא יכול לתרום גם לכל מכריכם וחבריכם ולהציל אותם מאסון בריאותי. עשו להם טובה ושלחו להם את הקישור למאמר הזה.

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 או – 054-5742631 והתחילו מיד בתהליך ההבראה שלכם.
אם אתם סובלים מנזקים של חיסון הקורונה, covid 19, ואתם רוצים לנסות להחלים ולשקם את הבריאות שלכם על ידי תהליך עמוק של ניקוי ושיקום הבריאות שלכם התקשרו אלי ואתאר לכם א התכנית שלי לשיקום הבריאות שלכם,

או שתמלאו את הפרטים בתיבת צור קשר כאן למטה ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

בביבליוגרפיה:
1. Mendelsohn. RS: Confessions of a Medical Heretic, contemporary books, Chicago U.S.A, 1979.

2.b: Mendelsohn. RS: How to raise a healthy child in spite of your doctor. Ballantine Books, N.Y,united states  1984,