Hunza Health Education Center

האם אי ספיקת כליות, "כשל כליות", תפקוד כליות ירוד הוא מצב בלתי הפיך?
מאמר חמישי בסדרה

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה).
  טל –  03-3724200 

ראשית, אני רוצה לומר לאלה שחושבים, שכשל כליות הוא מצב סופי או בלתי הפיך, שהמידע שתקבלו בסרטונים האלה יכול ליצור בתודעה שלכם אמונה חדשה ומנוגדת למסר הרפואי שמצבכם בלתי הפיך ושאתם חייבים להכין את עצמכם לדיאליזה. המידע כאן עשוי לגרום לכם להאמין שבמרבית המקרים המצב עדיין הפיך ולכן לא כדאי לכם למהר ולהכין את עצמכם לדיאליזה או השתלת כליה. 

חברים, אני מציע לכם לקרוא את המאמרים ולצפות לסרטונים בקשב רב ולהפנים את הנאמר כאן משום שהמידע הזה יכול להציל אתכם או את מישהו מבני המשפחה שלכם מסבל גדול ומוות מוקדם.

 

במאמר הזה אני רוצה להמשיך ולדון בעוד סיבה חשובה לכשל כליות כרוני ואי ספיקת כליות והיא : תזונה שיוצרת חומציות בנוזלי הדם והתאים שלכם.

אז מה זה בכלל חומציות?
חשוב לדעת שנוזלי הגוף שלנו יוצרים תכונה ביוכימית שמוצגת על ידי המושג
PH שהוא מדד למידת היחס הכמותי בין סוגי מינרלים שונים המצויים בתמיסה. מדד ה- PH נמדד בסקלה שנעה בין הערכים 1-14 כאשר ערך PH נמוך יותר מעיד על חומציות גבוהה יותר של התמיסה.
ישנן שתי קבוצות של מינרלים שאחת מהן מעלה את ערך ה-
PH בדם והשנייה מורידה את ערך ה- PH. ערך PH נמוך בדם הוא למעשה חומציות גבוהה בדם. זה מצב ביוכימי הפוך ממצב של בסיסיות.
אני לא אכנס כאן לפירוט של המינרלים גורמי החומציות והבסיסיות בדם, אני מדבר על זה בהרחבה בקורס שלי ריפוי טבעי לגוף ולנפש. אבל אציין כאן ברמה מאוד כללית שהתזונה המערבית הממוקדת בהגזמה רבה בצריכה של חלבונים ומהסוגים הגרועים ביותר לגנטיקה האנושית יוצרת רמת חומציות גבוהה מאוד בדם. כל עיכול של חלבונים יוצר חומצות שבריכוז גבוה הן הרסניות לתאי הגוף והכליות שלנו. כאשר חלבונים נאכלים בכמות של אלפי אחוזים יותר מהנחוץ בגלל שטיפת מוח קשה של תעשיות המזון אז רמת החומציות פוגעת באופן ישיר וקשה בתפקוד הכליות.
חשוב לי לציין במיוחד את העובדה שמאמני ספורט ובמיוחד אלה העוסקים בפיתוח גוף שוטפים את המוח לכל מתאמן שהוא זקוק לכמויות ענק מטורפות של חלבונים. אין לזה שום הצדקה ביוכימית ופיסיולוגית. רקמת השריר לא יכולה לגדול עד אין סוף. יותר מזה, ניפוח השריר הוא לא תוצאה של צריכה ואכסון של יותר חלבון בשריר, אלא צבירת גליקון בשריר. גליקוגן הוא כידוע פחמימה ולא חלבון והוא מאגר האנרגיה הישיר והזמין לשריר בזמן של ביצוע מאמצים גדולים בזמן קצר. כמות החלבון בשרירים קבועה פחות או יותר ואיננה תלויה בכמות החלבון הנצרכת. אם כך מדוע ללחוץ על ספורטאים שיצרכו יותר חלבון? אין ספק שזאת תופעה של השתלטות של תעשיות המזון על חומרי ותכני הלימוד של בתי ספר שבהם מכשירים יועצים בתזונה שלא באמת מבינים מה הם עושים ובסופו של דבר גורמים לנזק עצום לתלמידים שלהם.
בכל מקרה, חשוב לדעת שכמות החלבון המומלצת לספורטאי פיתוח גוף גבוהה באלפי אחוזים מיכולת הספיגה וההטמעה גם של הספורטאי בעל הגוף המנופח ביותר.

עודפי חלבון עצומים אלה יוצרים חומציות גבוהה מאוד בדם. החומציות הזאת מתחילה את הרס הכליות. לכן חלק מההבראה במצב של כשל כליות כרוכה בלדעת מאיזה מזונות חייב החולה להימנע לחלוטין, איך לצמצם את כמות החלבום בתזונה שלו, איזה סוגי חלבון לאכול וגם איך להשביח את המזון כך שבסופו של דבר התגובה של המזון בדם תהיה בסיסית ולא חומצית. אני רואה בבדיקות הדם ירידה של הרכיב הנקרא חומצת שתן כסימפטום לירידה כוללת בחומציות של נוזלי הגוף והתאים. ירידה כזאת מזרזת את שיקום הכליות.
אדגיש שוב בהקשר לחומציות בדם שנוזלים כמו חומץ ומשקאות קלים מלאי כימיקלים וחומצות מעלים את רמת החומציות בנוזלי הדם והתאים ולכן טוב יעשו חולי כליות אם ימנעו מהם לחלוטין.
אז חברים, כדאי לכם ללמוד על סוגי המזון וסוגי החלבונים השונים ומידת ההשפעה שלהם על עליה או ירידה של החומציות בדם שלכם.
למדו להעריך כל קבוצת מזון וכל פריט מזון ואת מידת התרומה שלו לבריאות או לחולי בגופכם. זה מחייב אתכם להפעיל שיקול דעת ולא לפעול מתוך ההרגלים והאוטומט שלכם. כדאי לכם לקחת אחריות ולקרוא את התווית שנמצאת על כל משקה או מזון שאתם מכניסים לגופכם כדי שתוכלו לקבל החלטה מושכלת האם לצרוך אותו או לא. אל תבלעו כל מוצר מבלי שבדקתם מה הוא מכיל רק משום שאתם מניחים שהיצרן נמצא תחת פיקוח של גורמי בריאות או משרד הבריאות ולכן ברור שכל מה שיש במזון הזה הוא בריא לגופכם. מחשבה זאת שגויה מיסודה. יותר אנשים כיום מודעים לכך שהמזון הנמכר בכל חנות או מסעדה איננו בהכרח מזון בריא ולרוב גם מזון מזיק לבריאות. הפיקוח כביכול של משרד הבריאות על איכות המזון מתרכז פחות או יותר בהערכת כמות החיידקים מסוגים שונים במזון ולא יותר מזה.
משרד הבריאות לא באמת מצדד ובאופן חד משמעי בצריכה של מזון מלא, טבעי, אורגני ונקי מרעלים כי מבחינתו לא ניתן ליישם את זה על כלל הציבור או שזה נוגד את האינטרסים של קבוצות מסחריות שלוחצות עליו.
שימו לב, כאשר יש לעומדים בראש המשרד הזה אינטרס אישי לשרת את תעשיית החיסונים הם יהרסו את חייכם אם לא תצייתו להם ותזריקו לעצמכם רעלים שלהם הם קוראים בהונאה חיסון. כפי שחוויתם על בשרכם, אם לא תצייתו להם ותסורו למרותם, הם ילחמו בכם מלחמת חורמה ויגרמו לכם נזקים כלכליים, בריאותיים ונפשיים, אבל לא תמצאו רופא אחד או את אחד מהנוכלים שעומדים בראש המשרד הזה נלחם מלחמת חורמה שתוציאו את כל מזון הזבל מבתי הספר של הילדים שלכם, שיפסיקו למכור לכם מזון זבל בסופרים ובמסעדות, הם לא ילחמו ללמד את ילדכם ואתכם לצרוך רק מזון טבעי, הם לא יתמכו ויסבסדו את החקלאות האורגנית שלא מרעילה אתכם בכימיקלים מסרטנים ולא מזהמת את הקרקע ואת מי התהום בכימיקלים שחוזרים לאחר מכן לגוף שלכם ועוד עשרות פעולות מחויבות המציאות נוכח מגפת הדיאליזה, השתלת הכליות והסרטן. את כל זה לא מתפקידם לעשות. אבל להכריח אתכם להזריק רעל לגופכם זה כן מחובתם. אין גבול לרשעות, לצביעות ולרדיפת הבצע.
אני מציע לכם להבין שלא תוכלו לסמוך על משרד הבריאות או כל גוף אחר שידאג באמת לבריאות שלכם, זאת אשליה. שוב, העובדה היא שאנשים נוטשים את הרפואה ומגיעים אלי משום שלרפואה אין שום פתרון אמיתי לבעיה שלהם. אז מדוע משרד הבריאות לא נקף אצבע עד היום כדי לענות על צרכי החולים האלה ולמנוע מהם לברוח מהרפואה ולהגיע אלי?
כנראה שהמשרד לקידום מחלות והרעלות עסוק מידי בלהפיץ עלי ועל אחרים כתבות השמצה שקריות באינטרנט ולשלול את רישיונם על כך שהם מגלים לציבור שמי שעומד בראש המשרד הזה הוא חבורת נוכלים ואינטרסנטים, במקום לטפל באמת בבעיות הבריאות שלכם.

 

אז עד כאן המאמר הזה

במאמר הבא אמשיך לדון בשאר הסיבות לירידה בתפקוד הכליות שלכם.

 

אתם מוזמנים לעקוב אחרי המאמרים הבאים בסדרה

מי יודע, אולי תצילו את עצמכם או מישהו ממעגל המכרים שלכם בעולם מדילאיזה מיותרת או השתלת כליה.

אז ביי חברים

הערה: אם המאמר תרם לכם קחו בחשבון שהוא יכול לתרום גם לכל מכריכם וחבריכם ולהציל אותם מאסון בריאותי. עשו להם טובה ושלחו להם את הקישור למאמר הזה.

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 והתחילו מיד בתהליך ההבראה שלכם מכשל הכליות.

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם ככל שיותר מוקדם  

עדויות לריפוי מכשל כליות לפני דיאליזה – עובדות שרופאים והמשרד לקידום מחלות ("משרד הבריאות") מתעלמים מהן ומותירים מיליוני אנשים מופקרים לתעשיית התרופות וטיפולי הסרק בסבל וייסורים עד למותם המוקדם.
אם המידע הזה היה מגיע לציבור והיה מיושם, אזי מחלקות הדיאליזה היו נעלמות