הונאת הקורונה: כך פועלות תעשיות התרופות והחיסונים שבידיהם אתם מפקידים את החיים שלכם ושל הילדים שלכם. הן יוצרות מגיפות מזויפות, מחלות מזויפות ותרופות וחיסונים רעילים. צפו בעדויות של מדענים ורופאים שחלקם יוצאי תעשיית התרופות. כולם טוענים שמגיפת הקורונה הינה ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות והפשע החמור ביותר שנעשה נגד אנשים תמימים.

פרופ' מייק יידון  – סגן נשיא פייזר לשעבר קורא – "הפסיקו את הונאת הקורונה, הרסתם את העולם, יש להכניס את הפושעים לכלא".

דר ' הודקינס, הנשיא לשעבר של מדור הפתולוגיה בהתאחדות הרפואית, אומר – "הקורונה היא ההונאה הכי גדולה שהוצאה לפועל על ציבור תמים ולא חשדן", הונאה של גופי הבריאות, תעשיית החיסונים והפוליטיקאים". "אין צורך בבדיקות, במסיכות, בידודים וסגרים. כל זה צריך להיפסק מידית".

פרופ' שושי אלטוביה, ביולוגית ווירולוגית, מפריכה את דברי ההבל וההסתה של שדרן הרדיו אברי גלעד שכינה את הלא מתחסנים רוצחים. היא אומרת: "המחוסנים הם אלה שמסכנים את הלא מחוסנים"!!! הלא מחוסנים מגינים על כל הציבור ובזכותם תתפתח "חסינות עדר".

ד"ר וולפגנג שימש כנשיא של אירגוני בריאות באירופה ועבד בקשר הדוק מאוד עם אירגון הבריאות העולמי. הוא מסביר איך האירגון הפך למושחת וממלא פקודות של  תעשיית התרופות והחיסונים. תעשיית התרופות "מממנת" את כל הפעילות של אירגון הבריאות העולמי. הוא אומר – "הקורונה הינה בסך הכל מזימה של תעשיית החיסונים ואירגון הבריאות העולמי, הם זייפו מגיפה".

פרופ' פרון מומחה למחלות זיהומיות אומר: מחוסנים נגד קורונה הם המסוכנים לאחרים סביבם, הלא מחוסנים לא מסוכנים". מה שמעמיד את ביבי ובנט וחבורת הפוליטיקאים כאידיוטים גמורים וכפושעים. מסתבר שהפקדתם את בריאותכם בידי האנשים הלא נכונים.

ראיון של ד"ר ערן אשחר עם אלונה אלמן בנושא – האם "משרד הבריאות" דואג לבריאותנו 

ד"ר ריאן קול, רופא פתולוג, בדק רקמות של מחוסנים וגילה נזקים קשים, פגיעה במערכת החיסון, התעצמות של גידולים סרטניים ועוד. הוא קורא – הפסיקו להרעיל את האנשים, הפסיקו את ההונאה

פרופ' מייק יידון ששימש כסגן נשיא בחברת פייזר וכמדען הראשי שלה אומר:"בשום פנים ואופן לא לחסן ילדים משום שלחיסון יש פוטנציאל לגרום להם לנזק בלתי הפיך ולמוות".  

ד"ר זלנקו, רופא אמריקאי, קורא לעצור את הטירוף ולא לחסן ילדים. הוא מונה את רשימת הנזקים שמתגלים בעקבות מתן ה"חיסונים" לקורונה וטוען שזה לא חיסון אלא תרכיב רעיל וממית. הוא קורא – יש לעצור את הפסיכופאטים שהמציאו את התרכיב הניסיוני הזה.

ד"ר זלנקו, רופא אמריקאי, טיפל בצוות שלו בכ- 6000 חולי קורונה בניהם הנשיא טרמפ וראשי מדינות וגם בשר הבריאות לשעבר ליצמן. הוא פיתח שיטת טיפול שמייתרת את ה"חיסון" והגיש בקשה רשמית לאישור הטיפול אך סורב ללא הסבר. הוא אומר – משרד הבריאות שלכם משקר לכם!!!

דר זלנקו אומר בראיון עם דר' וינשטיין – הרופאים שאינם מזהירים את הציבור מנזקי החיסון וממשיכים בעידודו בקרב המטופלים ראויים בעיני לעונש מוות משום שהם בגדר רוצחים.

יו"ר המפלגה הדנית – יש עלייה בשיעור התמותה בדנמרק מאז שהחלו להזריק את הרעל  הקרוי חיסון. הוא קורא – להפסיק מידית את הזריקות ואת המגבלות

ד"ר ג'ון רינגל – מנכל לשעבר של חברת תרופות שבדית אומר – "תעשיית התרופות רוצחת בכל שנה מיליוני אנשים, היא רוצה אתכם חולים לנצח ולא בריאים".