הונאת הקורונה:
רופאים ומדענים מעידים על איך פועלות תעשיות התרופות והחיסונים, בחסות ובתמיכה של רופאים שמשרתים אותם ובשיתוף פעולה מלא של הפוליטיקאים, שבידיהם אתם מפקידים את החיים שלכם ושל הילדים שלכם. תעשיית התרופות והחיסונים למעשה יוצרת מגיפות מזויפות, מחלות מזויפות ותרופות וחיסונים רעילים.
צפו בעדויות של מדענים, רופאים(שחלקם יוצאי תעשיית התרופות),  משפטנים, טייסים,  כולם טוענים שמגפת הקורונה הינה ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות והפשע החמור ביותר שנעשה נגד אנשים תמימים.

הסרטונים בעמוד זה ובמקומות אחרים באתר שלי נמחקו על ידי חברת האיכסון vimeo שככל הנראה הפכה לשוטר של תעשיית החיסונים והתרופות ונענתה לפקודתם למחוק כל סרטון של מדענים שמתנגדים לחיסולי הקורונה ומביעים את דעתם החופשית בציבור. עליכם לדעת שחברת וימאו בחרה לשתף פעולה עם אלה שרוצים להסתיר מכם מידע ובכך היא פועלת נגד טובת הציבור.

ד"ר ויטקובסקי, אפידימיולוג, ראש המחלקה לאפידימיולוגיה באוניברסיטת רוקפלר אומר: אין שום מגיפה, צריך לנהל חיי שגרה ותוך שבועיים הוירוס יעלם עקב חסינות עדר.
ד"ר בירם ברידל, מומחה לוירוסים ולמערכת החיסון מראה בניסוי מדעי פשוט שהמסכות שאונסים אותנו לעטות אינן מונעות מעבר של רוק ווירוסים, אבל הן כן מגבירות את הסיכון למחלות ריאתיות ושל מערכת הנשימה בפי 16!
הטייס גרג פרסון חטף פרפורי לב קשים כמה שעות אחרי קבלת הזריקה שהוכרח להזריק. אם הייתי בזמן הנחת מטוס היה סיכוי שיתרחש אסון. טייסים עולים לאוויר כשהם במצב בריאותי קשה עקב הזריקה והם מפחדים לדבר.

ד"ר פיולמיטש ר. משפטן, הבעלים של משרדי עו"ד בגרמניה וארה"ב לוחם נגד שחיתויות של תאגידי ענק אומר – אני מכין תביעה ייצוגית כנגד כל מי שיזם את הונאת הקורונה והרס את כלכלת העולם. 

דר' ר. מלון, ממציא טכנולוגיית ה- RNA, יוצא נחרצות נגד חיסון ילדים ואומר – זהו נזק בלתי הפיך שעלול לסכן את עתיד האנושות

הרופא איננו חושב שהנזקים הקשים והמוות מהזריקה הם שערורייה ואיננו קורא להפסיק אותם, אבל הוא כן קורא לפרסום העובדות על ידי משרד הבריאות – שערורייה! עד לאן החוצפה והרשע מגיעים?

דר' ר. מלון – לא רק שמיליוני ילדים ימותו עד שהאנושות תתעורר אלא שיש כאן איום על הקיום של המין האנושי
פרופ' יורם לס אומר – הדיווחים על מתי קורונה שקריים, מזויפים, מפוברקים. לאיזו מטרה? קידום האינטרסטים של תעשיית החיסונים והרופאים שמשרתים אותם בתמורה למימון "מחקרים".

חברת פרלמנט באירופה אומרת – "אל תאמינו לממשלות שלכם, הן הפכו לדיקטטורות. צאו והילחמו על חייכם".

עדות של מוזרק הרעל של פייזר על נזקים גופניים קשים כולל פגיעה בלב.
הפיצו את הקישור הזה לכל מכריכם והפסיקו את השואה הזאת.

הרופא ד"ר ו. קולמן אומר: זריקות הרעל לילדים הם רצח נתעב על ידי ארגון הבריאות העולמי ושולחיהם שעושים זאת למען בצע כסף.

ד"ר שטוקלברג אומרת: מנסים לייצר פחד ממגיפה שלא קיימת ולשלוט בכם. זה מעשי פלילי.

הרופא, ד"ר ו. קולמן ממשיך ואומר על זריקות לילדים: "יש מיליוני נפגעים בעולם וזה רק 1% מהדיווחים. מתחולל כאן פשע חמור בעידודם של רופאים רשעים ונתעבים".

ד"ר ו. קולמן: תוקף את היועצת של ממשלת סקוטלנד ומאשים אותה ברצח ילדים למען שוחד.

ד"ר רעיה ליבוביץ, חוקרת ורופאה: אין שום תועלת בחיסון ילדים, לא לאוכלוסיית הילדים ולא לציבור המבוגרים, רק נזק בריאותי, אין לחסן ילדים בחיסון נגד קורונה.

ד"ר ניקוארה עבדה במשך 15 שנה בבית חולים בארה"ב. היא אומרת: כשהגעתי לארה"ב אמרו לי שאני צריכה לדחוף 27 חיסונים לילד הקטן שלי. התחלתי לקרוא והחלטתי שלא אתן לו אף חיסון. תעשיית התרופות שולטת ברופאים, היא כותבת את ספרי הרפואה, היא שולטת באמריקה. מנהלי בתי חולים חסרי השכלה בתחום הרפואי אבל הם מחליטים איזה תרופות אנחנו ניתן. רופאים שאמרו את האמת בנושא נעלמו/נרצחו.
ואין שום מגפת קורונה, אנחנו סתם שמים מסיכות וסתם מתחסנים, זאת הונאה.

ד"ר ג'סיקה רוז, מדענית עם שלל תארים: "הזריקה הניסיונית לקורונה קטלנית והמיתה מאות אלפי אנשים, היא מזיקה קשות למבוגרים ולילדים, אני מתנגדת לה לחלוטין".

דר' יוסי שביט אומר: "חבר שלי, רופא בבית חולים אמר לי, יוסי אל תשלח לא מחוסנים לבית חולים כי הם לא יצאו משם". האם זאת הוכחה לכך שהמ"מורדים" נרצחים על ידי רופאים בגלל התנגדותם לזריקה הניסיונית? האם זאת עילה לתלונה במשטרה על רצח בכוונה תחילה – עוה"ד לירן שקד אומרת ש-"כן"! 

 

פרופ' מייק יידון  – סגן נשיא פייזר לשעבר קורא – "הפסיקו את הונאת הקורונה, הרסתם את העולם, יש להכניס את הפושעים לכלא".

דר ' הודקינס, הנשיא לשעבר של מדור הפתולוגיה בהתאחדות הרפואית, אומר – "הקורונה היא ההונאה הכי גדולה שהוצאה לפועל על ציבור תמים ולא חשדן", הונאה של גופי הבריאות, תעשיית החיסונים והפוליטיקאים". "אין צורך בבדיקות, במסיכות, בידודים וסגרים. כל זה צריך להיפסק מידית".

פרופ' שושי אלטוביה, ביולוגית ווירולוגית, מפריכה את דברי ההבל וההסתה של שדרן הרדיו אברי גלעד שכינה את הלא מורעלים רוצחים. היא אומרת: "המחוסנים הם אלה שמסכנים את הלא מחוסנים"!!! הלא מחוסנים מגנים על כל הציבור ובזכותם תתפתח "חסינות עדר".

ד"ר וולפגנג שימש כנשיא של אירגוני בריאות באירופה ועבד בקשר הדוק מאוד עם אירגון הבריאות העולמי. הוא מסביר איך האירגון הפך למושחת וממלא פקודות של  תעשיית התרופות והחיסונים. תעשיית התרופות "מממנת" את כל הפעילות של אירגון הבריאות העולמי. הוא אומר – "הקורונה הינה בסך הכל מזימה של תעשיית החיסונים ואירגון הבריאות העולמי, הם זייפו מגיפה".

פרופ' פרון מומחה למחלות זיהומיות אומר: מחוסנים נגד קורונה הם המסוכנים לאחרים סביבם, הלא מחוסנים לא מסוכנים". מה שמעמיד את ביבי ובנט וחבורת הפוליטיקאים כאידיוטים גמורים וכפושעים. מסתבר שהפקדתם את בריאותכם בידי האנשים הלא נכונים. (הסרטון נמחק על ידי הממסד, עוד פרופ' שמושתק, העלינו לעת עתה את הסרטון ללא התרגום)

ראיון של ד"ר ערן אשחר עם אלונה אלמן בנושא – האם "משרד הבריאות" דואג לבריאותנו 

ד"ר ריאן קול, רופא פתולוג, בדק רקמות של מחוסנים וגילה נזקים קשים, פגיעה במערכת החיסון, התעצמות של גידולים סרטניים ועוד. הוא קורא – הפסיקו להרעיל את האנשים, הפסיקו את ההונאה

פרופ' מייק יידון ששימש כסגן נשיא בחברת פייזר וכמדען הראשי שלה אומר:"בשום פנים ואופן לא לחסן ילדים משום שלחיסון יש פוטנציאל לגרום להם לנזק בלתי הפיך ולמוות".  

ד"ר זלנקו, רופא אמריקאי, קורא לעצור את הטירוף ולא לחסן ילדים. הוא מונה את רשימת הנזקים שמתגלים בעקבות מתן ה"חיסונים" לקורונה וטוען שזה לא חיסון אלא תרכיב רעיל וממית. הוא קורא – יש לעצור את הפסיכופאטים שהמציאו את התרכיב הניסיוני הזה.

ד"ר זלנקו, רופא אמריקאי, טיפל בצוות שלו בכ- 6000 חולי קורונה בניהם הנשיא טרמפ וראשי מדינות וגם בשר הבריאות לשעבר ליצמן. הוא פיתח שיטת טיפול שמייתרת את ה"חיסון" והגיש בקשה רשמית לאישור הטיפול אך סורב ללא הסבר. הוא אומר – משרד הבריאות שלכם משקר לכם!!!

ד"ר ולדימיר זלנקו, רופא יהודי אמריקאי, טוען שעל פי בדיקתו נרשם פטנט על טכנולוגיית מעקב שמוטמעת בזריקות החיסון שאנשים מקבלים. המשמעות היא שניתן לעקוב אחרי פרמטרים פיזיים בגופו של המוזרק ולזהות את מיקומו. מדובר על חדירה לפרטיות של כל אדם מבלי לקבל רשות לכך.

דר זלנקו אומר בראיון עם דר' וינשטיין – הרופאים שאינם מזהירים את הציבור מנזקי החיסון וממשיכים בעידודו בקרב המטופלים ראויים בעיני לעונש מוות משום שהם בגדר רוצחים.

פרופ' קהיל ביולוגית מולקולרית ואימנולוגית  מהצירה – "גם אם יתנו לי 10 מיליון יורו לא אתחסן". היא טוענת שזריקות הקורונה יגרמו למותם של 33% מהמוזרקים. 
ד"ר ג'ון רינגל – מנכל לשעבר של חברת תרופות שבדית אומר – "תעשיית התרופות רוצחת בכל שנה מיליוני אנשים, היא רוצה אתכם חולים לנצח ולא בריאים".

ד"ר זלנקו: "העריצים פוחדים כי הם בסוף דרכם. מאיימים עלי ועל רופאים אחרים בשלילת רישיון, מנסים להשתיק אותנו, זה ניסיון התנקשות באמת, אם איעלם תדעו מדוע ומי גרם לזה".

פרופ' קהל אומרת: משקרים לכם שיש מגיפה ומתכננים עוד וירוס מדומה שיקרא "מרבורג" ועוד חיסונים מדומים. תוחלת החיים של המוזרקים קצרה. 

ד"ר מאלון, ממציא טכנולוגיה ה- mRNA, קובע, קווים אדומים אתיים וחוקיים נחצו. אסור להכריח אנשים לקחת תרכיב ניסיוני שלא עברו שנתיים מאז פיתוחו ורמת בטיחותו מוטלת בספק.
אלפי אנשים מדווחים על פגיעה מהחיסולים נגד הקורונה. מזעזע. וחבורת הפושעים בראשות ראש ממשלה מטרף והזוי שכורע ברך בפני תעשיית הרשע של רופאים שמשתפים פעולה עם תעשיית החיסונים ממשיכים ללחוץ עליכם להרעיל את הילדים שלכם. צאו לרחובות.

ראש שירותי בריאות הציבור, שרון אלרואי, נתפסת סותרת את עצמה ואת כל הממצאים המפורסמים בעולם בנוגע לקשר בין התרכיב הניסיוני לבין דלקת בקרום הלב. כמו כן היא נכשלת בלשונה, או אולי חושפת את מה שבליבה, וקוראת לפרויקט ההזרקה "ניסוי" ולתרכיב היא קוראת "חיסול". בניגוד לכל הממצאים בעולם ובישראל על נזקי התרכיב היא ממשיכה לטעון – "החיסון בטוח". 

ד"ר זלנקו מצתת את פרופ' מ. יידון סגן נשיא פייזר לשעבר שאומר – על כל ילד שניצל מתמותה מקוביד יש 100 ילדים שמתים מהחיסון. ד"ר זלנקו קורא לאירגון הבריאות העולמי, אירגון הרצח העולמי.

יו"ר המפלגה הדנית – יש עלייה בשיעור התמותה בדנמרק מאז שהחלו להזריק את התרכיב הניסיוני הקרוי חיסון. הוא קורא – להפסיק מידית את הזריקות ואת המגבלות המוטלות על הציבור.