סיפור ההחלמה של בתאל מדלקת פרקים, עייפות כרונית, מיגרנה,
פיברומיאלגיה, עודף משקל ועוד..

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה). 
מומחה לתזונה כירורגית המובילה לריפוי מבעיות בריאות, טל –  03-3724200 
שלום, שמי בת-אל הררי

אני רוצה לספר איך הבראתי מדלקת פרקים קשה ולמעשה מנכות בפועל כנגד כל התחזיות של הרופאים.
אני בת 33, אמא לשבעה ילדים.
מגיל צעיר סבלתי מאסטמה וקוצר נשימה, אלרגיות שהתבטאו בגרד, עיטוש וגודש במערכת הנשימה ולכן לקחתי משאף ושאפתי תרסיס רעיל לריאות שלי במשך הרבה שנים. בגיל 12 גם התחילו לי פצעים קשים בפנים שהתפתחו למוגלתיים והעסיקו אותי במשך שנים. העור לא היה נראה טוב.
בגיל מאוחר יותר התחלתי לסבול מדלקות כרוניות ברכי השתן ומפטריות. לזה נוספו תחושת צימאון חזקה ותמידית שחייבה אותי לשתות 10 כוסות מים ביום. כל תנועה שלי גרמה לי לדפיקות לב חזקות ומפחידות. סבלתי מעוד כמה סימנים של חוסר בריאות כמו: נשירת שיער, שומנים גבוהים בדם, תפקוד כליות לא לגמרי תקין, מדד סוכרת תלת חודשי גבוה בדם, וסימני הרעלה גבוהים.
לאחר הלידה האחרונה התחלתי להרגיש שקורה משהו לא טוב לגוף שלי. הרגשתי שהבריאות שלי הולכת ומתדרדרת במהירות.
באופן כללי חשתי ברע, חולשה וכבדות וחוסר בריאות. התחלתי להרגיש שקורה משהו במפרקים שלי. המפרקים בגוף שלי הלכו והתנפחו, והפכו לדלקתיים וכואבים. יכולת התנועה במפרקים שלי הלכה ופחתה במהירות והתחלתי להרגיש מוגבלת מאוד. כל ניסיון להניע את המפרקים היה כרוך בכאב וסבל קשים.
עם הזמן הגעתי למצב שלא יכולתי לכופף בכלל את הרגליים ולכן צלעתי בהליכה.
התקשיתי מאוד בכל פעולה פיזית ובמיוחד ללכת ולהתכופף. על ריצה לא העזתי אפילו לחלום. השינה שלי הייתה גרועה ולא הטעינה אותי בכוחות להם הייתי זקוקה במהלך היום כדי לבצע את המטלות האין סופיות שלי.
הרגשתי ממש נכה וחשבתי שאיבדתי את היכולת לנוע ולהזיז את האיברים שלי לתמיד.
כאמא לשבעה ילדים שזקוקים לטיפול אינטנסיבי שלי מבוקר עד ערב הרגשתי מאוד מדוכאת וחסרת אונים.
הרגשתי שאני לא יכולה למלא את מחויבותי ושליחותי כאמא וכרעיה.
הרגשתי שבגלל הסבל והכאבים והמוגבלות שלי אני לא יכולה לספק לילדים שלי את מה שהם זקוקים לו באופן מלא, לא צרכים פיזיים וגם לא צרכים נפשיים ורגשיים. משכתי את עצמי בכוח עד קצה גבול היכולת שלי. תפקדתי בקושי רב.
אם זה לא הספיק אז סבלתי גם מכאבי ראש בלתי פוסקים, חולשה, עייפות כרונית, כבדות, וכל זה כשאני צריכה להמשיך ולטפל בילדים ולהניק את התינוקת שלי .
אני חושבת שכתוצאה ישירה מכל זה מצאתי מעט נחמה באכילה ולכן באופן טבעי העליתי במשקל עשרים ושלושה קילו מיותרים שהקשו עוד יותר על התנועה והתנועתיות שלי. הרגשתי שלא יכולתי להיות במצב בריאות יותר גרוע.
הרפואה כמובן קראה למחלה שלי דלקת פרקים ואולי גם פיברומיאלגיה. היא הציעה לי תרופות נוגדות דלקת שלא יכולתי לקחת בגלל שהנקתי ולא רציתי להזיק לתינוקת שלי. האמת שהייתי מיואשת ואובדת עצות, אבל כיוון שהסבל שלי היה נוראי ולא יכולתי לעמוד בזה יותר החלטתי שאני נכנסת לאינטרנט ומחפשת עזרה.
באורח נס ובסיוע משמיים הגעתי לאתר של ד"ר ערן אשחר.
עשיתי שיחה ראשונית עם ערן ואחרי שקראתי באתר חומרים שהתייחסו לבעיה שלי ושמעתי עדויות של מטופלים שהחלימו מאותן הבעיות שלי ידעתי בוודאות שאיתו אוכל להגיע לריפוי מכל בעיות הבריאות שלי.
אבל אז באה ההתלבטות. איך אני אעשה תהליך ניקוי כשאני עדיין מניקה. ערן אמר לי שזה נכון שבמצב של הנקה אסור לעשות תהליכי ניקוי חזקים מידי אבל הוא העריך שבכל זאת אני ארגיש שיפור בבריאות שלי ושווה להתחיל בזה. לצערי לא קיבלתי את חוות הדעת שלו ואמרתי לו שאני דוחה את הכניסה לטיפול שלו עד לאחר הגמילה של התינוקת שלי. כך עברו להם עוד חודשיים של סבל מיותר, אבל אז כבר הסבל הכריע אותי.
הודעתי לערן שאני מצטרפת לתוכנית שלו.
שמעתי את הקורס הראשון וגם חומרים נוספים שקיבלתי מערן ומיד עברתי שינוי גדול בחשיבה ובהסתכלות שלי על התזונה והבריאות שלי. לאחר מכן, עשינו שיחה של שעה על ניתוח השאלון ובדיקות הדם שלי והבנתי שאני אפילו יותר חולה ממה שחשבתי. הבנתי גם שאני צריכה לשנות את החשיבה והאמונות שלי בנוגע לעצמי ולחיים שלי.
אחרי שמיעת הקורס השתכנעתי לגמרי בדרך וביכולת שלי להצליח בריפוי ולכן החלטתי וידעתי שאני הולכת על זה בכל הכוח. הרצון לסיים את הסבל שלי ושל המשפחה שלי, להבריא ולהחזיר לעצמי את התפקוד לגוף שלי היה גדול מאוד.
מה שקרה היה נס ממש. תוך שלושה ימים הרגשתי ירידה בכאבים בכל הגוף. התחלתי להרגיש הקלה עצומה. אחרי 8 ימים נעלמו לי 75% מהכאבים בכל הגוף.
לפני הטיפול העלייה במדרגות הייתה מבצע קשה וסבל. אבל אחרי שבוע הטיפוס במדרגות כבר השתפר מאוד וצלעתי הרבה פחות. בעלי היה המום מהשינוי המהיר שחל בי. ככל שעברו הימים המשיך השיפור במצב המפרקים שלי ובבריאות שלי בכלל. פתאום, בלי שום מאמץ או דיאטה קשה הורדתי במשקל והרגשה שלי השתפרה פלאים. ככל שירדתי במשקל חזרתי לנוע בקלות ובקלילות והכאבים לא הטרידו אותי יותר. בסופו של דבר נעלמו הכאבים לחלוטין. הנפיחות הכרונית במפרקים שלי נעלמה ללא שום תרופה נוגדת דלקת שהרופאים הציעו לי לקחת למשך כל החיים שלי ואני חזרתי לחיים.
סיפרתי לערן שקרה לי דבר מדהים. בפעם הראשונה בחיים שלי שיחקתי כדורגל עם הילדים שלי. ממש רצתי איתם. אדם שלא היה במצב דומה לשלי לא יכול להבין את תחושת האושר העצומה שחשתי ברגעים האלה כתוצאה מהיכולת לבצע פעולה כל כך פשוטה, לרוץ. בשבילי זה היה לקבל את החיים בחזרה ובשביל הילדים שלי לקבל במתנה את האמא האמיתית שלהם שתמיד רציתי להיות.
אני חייבת לספר לכם דבר עוד יותר מדהים שקרה והוא שלא רק דלקת הפרקים שלי נעלמה, אלא שכל בעיות הבריאות שלי כולן נעלמו יחד איתה. כאב הראש התמידי שממנו סבלתי עבר לגמרי ורק בשביל זה היה שווה לעשות את הטיפול.
דפיקות הלב המואצות בכל פעולה פשוטה נעלמו כלא היו וכאמור ואפילו בריצה הרגשתי נוח ונעים.
תחושת הצמא הנוראית והכרונית והשתייה המיותרת של שני ליטר ביום נעלמו וכיום אני שותה מעט מאוד מים לאורך כל היום ואני בכלל לא צמאה. אני מתכופפת בקלות, מרימה משקל וילדים, נעה בקלות ובקלילות, הולכת ללא שום קושי ומלאה באנרגיות לאורך כל היום מבלי לישון ולנוח אפילו בצהריים כמו שהייתי חייבת לעשות קודם. אז למעשה הרווחתי הרבה שעות חיים נוספות במקום שעות שינה מיותרות.
רק אז הבנתי והאמנתי באמת לערן שסיפר לי שהוא יכול להסתפק ב- 4 שעות שינה ביממה וגם לרוץ 5 ק"מ ביום.
בסיכום, הורדתי בתהליך הזה יותר מ- 25 קילו מהמשקל שלי ואני נראית ומרגישה בן אדם חדש וצעירה יותר ב- 15 שנה.
ולכל הנשים אני רוצה להוסיף ולומר שקרה לי עוד דבר מדהים, כל הפצעים ובעיות העור בפנים שלי נעלמו בפעם הראשונה מזה 20 שנה, ללא שום טיפול קוסמטי. העור שלי נראה כאילו הוא צעיר בעשרות שנים ביחס למצב שאיתו הגעתי לערן.
ועכשיו חשוב לי לדבר גם על המצב הנפשי. אתם יכולים להבין איך הרגשתי כשהייתי במצב של חוסר תפקוד, ייאוש ודיכאון מוחלטים בגלל כל בעיות הבריאות והנכות שלי. חשבתי שבגיל 33 הסתיימו החיים שלי.
הטיפול עם ערן כלל עבודה עמוקה על המחשבות, האמונות, הרגשות ועל התת מודע שלי. התחלתי להיות בקשר יותר עמוק עם עצמי ועם מה שעובר עלי בעולם הפנימי שלי. במהלך השיחות גיליתי על עצמי שאני מלאה ברגשות אשמה, בושה, פחד ושיפוט. במשך כמה חודשים ערן ניתח איתי בסבלנות את העולם הרגשי ועולם האמונות שלי ועזר לי לצאת מתקיעויות, הצמדויות וקיבעונות מחשבתיים ולבנות תפיסת עולם שונה וחדשה לחלוטין כלפי עצמי, כלפי אנשים אחרים וכלפי החיים. התהליך הזה העניק לי הקלה עצומה. הוא שיחרר אותי מכל הרגשות השליליים והפך אותי לשמחה ומאושרת. התחלתי לאהוב יותר את עצמי ואת האחרים במקום להיות בשיפוט כלפיהם. כיום אני ממש מרגישה שמחה לאורך כל היום. התהליך אפילו חיזק לי את האמונה בבורא עולם והוביל אותי לחיבור יותר חזק עם עולמות עליונים.
כיום אני אדם חדש, יש בי יותר תעוזה יותר כוח רצון, אני לא פוחדת מהחיים ומאמינה ביכולת שלי להשלים משימות בשמחה ובהנאה ועם תחושה של יותר בהירות מחשבתית.
אין ספק שהתהליך הזה שינה לא רק את החיים שלי אלא גם את של כל בני משפחתי לתמיד.
אני מודה מאוד לערן על התהליך והליווי המקצועיים והמסירות שלו שבלעדיהם לא היה שום סיכוי שהייתי מגיעה לתוצאות שלי כיום נוכח כל הלחצים מהסביבה והנפילות לאורך הדרך. הוא היה שם כל הזמן בצורה מדויקת עם כל העידוד, התמיכה וההכוונה ועד הסוף.
אני ממליצה לכל מי שרוצה בריאות אמיתית ואיכות חיים גבוהה ללא סבל מיותר והחלמה מהירה ממחלות לעבור את התהליך המדהים הזה עם ערן.
מתוך הניסיון שלי כיום אני יודעת שהתהליך הזה שווה כל זמן וכל סכום בעולם.
בהצלחה לכולכם
ובריאות איתנה

בת אל הררי

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 או – 054-5742631 והתחילו מיד בתהליך ההבראה שלכם מכל בעיית בריאות שהיא.