החלמה מסוכרת קשה, סיפורו המרתק והמרגש של עדריאל ארליך, איש חינוך ומאמן

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה). 
מומחה ל "תזונה כירורגית" ועבודה מטפיזית המובילים לשיקום והבראה מוחלטים מסוכרת ובעיות בריאות              טל –  03-3724200 
זה הוא סיפורו המרתק של עדריאל שחלה בסוכרת קשה שגרמה לו להלם. הרופא אמר לו – "אתה חולה קשה וחייב לקחת את התרופות האלה עד סוף החיים".
עדריאל בחר לעשות תהליך עמוק של החלמה נפשית ופיזית עם ד"ר ערן אשחר וכיום הוא ללא שום תרופות וסוכר שעומד בצום על 70. 
עדריאל אומר – זה התהליך הכי עמוק, חשוב, מרתק, מדהים ומעצים שעברתי בחיים שלי. אני ממליץ לכל אדם ללמוד אצל ערן, בין אם הוא חושב שהוא חולה ובין אם לא.
שלום
 שמי עדריאל ארליך.
הגעתי לד"ר ערן אחרי שגילו לי בבדיקות דם סוכר ברמה של 400. האמת, שבמשך שנים התעלמתי מהסוכר הגבוה שלי ואפילו לא טרחתי למדוד סוכר, סוג של הדחקה. אמרתי – יהיה בסדר, עשיתי קצת שינויים בתזונה, אני לא בעודף משקל ענק, אני אוכל בריא, אז אין לי מה לדאוג, גם אם הסוכר לא ירד בטוח שהוא לא יעלה, הרי אני לא משתולל עם האוכל שלי, אני לא חזיר.
אבל כל המחשבות האלה התפוצצו לי בפרצוף והוכחו כאשליות, הסוכר קפץ לשמיים. כשבישרו לי על הסוכר החוורתי כולי והייתי בשוק. הרגשתי כמו על כיסא חשמלי, כמו נידון למוות.
הרופא אמר לי – אין מה לעשות חבוב, המצב שלך חמור ביותר, יש לך מחלה קשה ובלתי הפיכה, מה שנקרא כרונית, תתחיל עם אינסולין וכדורים ואלה יהיו החברים שלך עד שתגיע לקבר.
אבל קול מסוים בתוכי אמר לי, עדריאל, לא יקום ולא יהיה, בטוח שיש דרך טבעית לשפר אם לא להבריא את המצב שלי.  נכנסתי לקבוצות ברשת וביקשתי לדעת האם מישהו מכיר מטפל שיודע להתמודד עם המצב הקשה שלי. המליצו לי על ד"ר ערן אשחר.
כבר בשיחה הראשונה שלנו ערן השרה עלי שלווה, אמון וביטחון גמורים ואמר לי שהוא מאמין שאני אבריא לחלוטין מהמצב שלי.
זה היה הפוך לחלוטין להרגשת הלחץ והפחד הגדולים שהרגשתי כשישבתי בחדר של מנהל מחלקת הסוכרת. שם הרגשתי במצב של חורבן הבית השני, דיכאון וייאוש גדול.
את השיחה עם ערן סיימתי בחיוך על פני בשלווה, בהקלה, בתקווה ובשמחה עצומות. לאיש הזה יש ידע ועשרות שנים של ניסיון וכשאתה מדבר איתו כל זה מוזרק אליך לתודעה בתחושה של ביטחון ועוצמה שאתו אתה מוגן, שאין לך שום סיכוי לא להצליח.
וזה בדיוק מה שקרה!
לא הייתה מילה ממה שערן אמר לי שלא התקיימה במציאות.
כמובן שעם הסוכרת שהיא בסך הכל סימפטום לבריאות לקויה ולא הבעיה עצמה הגיעו עודף משקל גדול, תחושה קשה של עייפות וחוסר אנרגיה, קושי בתפקוד, מוח מעורפל, חשיבה לא בהירה, תחושה פיזית גרועה.
אז שמעתי את הקורס של ערן ומיד נכנסתי למהלך של ליווי צמוד של 4 חודשים שהוארכו מצדי ל- 5 חודשים.
אי אפשר לתאר במילים את המסע שעברתי עם ערן. הטיפול שלו איננו רק טיפול תזונתי בסוכרת, אלא כניסה לכל תחום בחיים שמפריע לך להרגיש טוב, נפלא, שמח, אנרגטי ובריא.
ערן פיתח שיטת עבודה וכלים שאני כמאמן לא ראיתי אצל אף אחד אחר. שילוב מדהים של עבודה פיזית, תזונה כירורגית, עבודה מנטלית, עבודה רגשית ועבודה על התת מודע, על ההכרה הגבוהה ועל תודעת העל שלנו. הכל נשזר באופן מקצועי ומופלא לטיפול שלם ומושלם ששינה לי את כל החיים. הרגשתי שלא היה חסר פרט אחד בטיפול של ערן שלא נדון, נלקח בחשבון, הועלה וטופל בתהליך הזה. אפילו לדיון בזוגיות שלי נכנסנו. כי הכל פשוט קשור בסופו של דבר לרווחה הנפשית שלנו ובשורה בתחתונה לבריאות שלנו.
ואוווו, זה היה תהליך עמוק שכמוהו לא עשיתי מעולם ואני מדבר כמאמן ואיש חינוך.
הליווי הצמוד והתחושה שיש כל הזמן אדם שנמצא שם בשבילך ויש לו תשובה אמתית לכל דבר כמעט ודרך ברורה והוא מוליך אותך בביטחון, לא משנה אם אתה למעלה או למטה ועל איזה צד קמת. ערן תמיד ירים אותך חזרה ויחבק אותך ויעטוף אותך באהבה ובשמחה ובעוצמה שלו כך שאין לך שום סיכוי להיכשל, אלא אם כן תתעקש להיכשל. החיבור שערן יצר אצלי בין התודעה הארצית שלי לתודעות הגבוהות ולאלוהי שבי חיבר אותי חזרה לעצמי ויצר בי כוחות שלא ידעתי שיש בי.
אז מהר מאוד הרגשתי ירידה בסוכר שהלכה ונמשכה עד שהגעתי לסוכר ברמה של 60-70 ללא שום תרופות. ירדתי כ- 30 ק"ג במשקל, האנרגיות שלי חזרו אלי, העייפות נעלמה, למעשה כל הסימפטומים החולניים נעלמו ואני מרגיש אדם חדש לחלוטין שחזר אחורה בגיל לפחות 25 שנה.
אז מה עוד אפשר לבקש?
קיבלתי את החיים שלי ואת איכות החיים שלי בחזרה במתנה.
אני ממליץ לכל אדם בלי קשר למצבו הבריאותי עכשיו, להצטרף לתכנית של ערן. אין לי ספק שאין מסביבי כמעט אנשים בריאים, יש רק אנשים שלא יודעים שהם חולים, כי הסימפטומים עדיין לא חמורים מספיק.
ערן ינתח לכם את שאלון הבריאות ובדיקות הדם כמו שאף אחד בעולם לא יעשה עבורכם וישפוך אור מדויק על מצב בריאותכם.
אני מציע לכם לא להאמין לטיפול השטחי של רופאים באמצעות תרופות, זה לא באמת עובד, אתם תמשיכו להישאר חולים ומצבכם רק יחמיר משנה לשנה כמו שקרה אצלי.
האמת היא שאין סיבה בעולם שתחכו עד לקריסה כמוני לפני שאתם מגיעים לערן. תסתכלו מסביב, יש יותר חולים מבריאים, אם אתם כמו כולם, פחות או יותר, אז גם אתם תגיעו לשם. אל תפחדו מהתמודדות עם מה שיש לכם או קורה לכם. העתיד יכול להיות טוב יותר אם תעברו דרך הטיפול של ערן.
אני ממליץ בכל לב, מניסיון אישי, לא מתיאוריות, מאמרים והרצאות.
חיו בבריאות
עדריאל ארליך

אתם חולי סוכרת ולא מצליחים לאזן את הסוכר בדם ללא תרופות רעילות?

מציעים לכם להגדיל את כמות התרופות והמינון עוד ועוד?

יש לכם עדויות לטרשת עורקים, פגיעה בראייה, פגיעה במערכת העצבים, נוירופאטיה?

נמאס לכם מלבלוע בכל יום שקית של תרופות רעילות?

למרות כל התרופות אתם מרגישים, גרוע, לא בריאים, כבדים, לא בכושר,
הנשימה כבדה, קשה לכם לעלות במדרגות, ללכת, לרוץ, לעשות סקס?

אתם חיים בחשש ובפחד מהחמרה קשה במצב שלכם, פגיעה בראייה, קטיעת איברים, נוירופאטיה קשה?

אתם פוחדים לעשות מאמצים פיזיים?

אתם מרגישים נכים ומוגבלים?

נמאס לכם מאיכות החיים הגרועה הזאת?

 

אז למה אתם מחכים בדיוק?
לא ברו רלכם שהרפואה נכשלה, שהיא לא תושיע אתכם?
הרי אם לא תעשו שום שינוי המצב שלכם רק יחמיר עוד ועוד 

 

אז דיי, עשו לזה סוף, הפסיקו לשבת בחיבוק ידיים ולבכות, יש הרבה מה לעשות, 

 

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 או – 054-5742631

והתחילו מיד בתהליך של שיקום הלבלב והבריאות שלכם והחלמה מוחלטת מהסוכרת

אתם לא רוצים לחזור אחורה בזמן כמו עדריאל ולהרגיש חדשים תוך כמה חודשים?

 

אבל הטיפול שלך יקר מידי!!!

הראייה של מרבית האנשים, החולים לגבי עלות הטיפול שגויה מיסודה וזאת מכמה סיבות:

א. אני טוען שלמעשה הטיפול שלי לא רק שבסופו של דבר הופך לחינם, ללא שום עלות, אלא אף יוצר רווח כספי עצום לכל מטופל/ת.

איך זה קורה? (אתם מוזמנים לצפות בסרטון הקצר של נפתלי כדי להבין איך זה קורה – לצפייה בסרטון לחצו כאן).
אז ראו,  אינני יכול להתווכח עם מי שאומר שאין לו כרגע כסף בכיס לטיפול, אבל יש לקחת בחשבון כמה דברים בדוקים המבוססים על 30 שנות ניסיון:
1. אנשים מדווחים שההוצאה החודשית שלהם בסופר ירדה ב- 30% לפחות כשעברו לתזונה הזו, קודם כל משום שהפסיקו לקנות מוצרי זבל שעכשיו הם לא מכניסים הביתה. 
2. כמו כן תקציב השתייה יורד פלאים כי מפסיקים לקנות משקאות זבל.
3. כמעט כל האנשים שמגיעים אלי מעשנים מפסיקים לעשן. עוד 1000 שח לפחות?
4. מספר שעות השינה פוחת בדרך כלל ולמרות זאת האדם מלא אנרגיה במשך כל היום, מה שמגדיל את זמן ויכולת העבודה וההשתכרות. 
5. ההוצאה על תרופות נעלמת ונחסכת.
שורה תחתונה אנשים מדווחים שההוצאה החודשית הכוללת למזון, משקאות וסיגריות ירדה ביותר מ – 1000-2500 שקל בחודש, מה שאומר שעלות הטיפול והליווי הופכת לחינמית תוך 4-6 חודשים ולאחר מכן הרווח נכנס לכיס שלך בלבד.
אתם מבינים כמה כסף ניתן לחסוך בגין המעבר לאורח חיים בריא.
ומה עם החיסכון לאורך עשרות שנים בתרופות, ניתוחים, אשפוזים, אובדן ימי עבודה, ועוד. מדובר כאן על חיסכון עצום לעומת הוצאה שהופכת להיות שולית ככל שהזמן עובר. 
ב. החלמה ממחלה כרונית הוא סיפור מורכב ביותר. למרבית האנשים אין שום מושג בכמה מקצועיות, תשומת לב, זמן עבודה והשקעה מדובר בתהליך הטיפול. אני לא מדבר על טיפול שטחי ומטפל שטחי, כאלה יש הרבה. מטופלים הורגלו לגשת למטפל לפגישה של שעה ולצאת משם עם עצות ואולי אפילו תכנית תזונה (של 2-4 עמודים).
המטופל סבור שלזה קוראים טיפול או ייעוץ מקצועי טוב ולכן העלות של ייעוץ כזה צריכה להיות כמה מאות שקלים ולא יותר. 
כאשר הם רואים את העלות שאני מבקש על הטיפול הם מופתעים. הבעיה היא שאתם משווים עכבר לפיל. 
הטיפול שלי שונה מאוד. אני היחיד שמחייב כל מטופל לעבור קורס של 25 הרצאות. הקורס יעשה מהפך גמור בחשיבה ובהתכווננות ובנכונות שלכם לצאת לפעולה במלא המרץ. לאחר מכן יש את  הניתוח המעמיק של שאלון הבריאות והפרשנויות הייחודיות ויוצאות הדופן של בדיקות הדם שלא תקבלו מאף רופא ומטפל בישראל. מהיכרותי את השיטה ואת חומרי הלימוד בבתי ספר ללימוד רפואה טבעית וגם ברפואה הרגילה אני יודע זאת בוודאות.
בנוסף לכך תקבלו תכנית ברמת פירוט גבוהה פי 50 ממה שתקבלו מכל מטפל או דיאטנית קלינית. בשלב א' מדובר על כ- 3 שעות עבודה אישיות שלי מול כל מטופל – מעבר על החומר, פגישה של 1-1.5 שעות, ועוד 1 שעה של הכנת תכניות. מדובר כאן על 
רמת ההשקעה, המקצועיות והדיוק הגבוהים ביותר שיש בעולם ולכן תקבלו גם תוצאות שונות לגמרי בסוף התהליך הזה. עלותו של כל התהליך הזה נמוכה מעלות של יום אחד של אשפוז בבית חולים ואל תגידו לי שאתם לא משלמים את העלות כי אתם כן. כל חייכם 
אתם משלמים מס בריאות שמסתכם במאות אלפי שקלים. ומה אתם מקבלים בתמורה? בריאות? לא! תרופות רעילות, שקרים והונאה אחת גדולה. 
גם התכניות שתקבלו ב – 500 שח מתזונאים ומטפלים למיניהם לרוב ילכו לפח תוך זמן קצר. נסו ותראו שצדקתי.
לכן מניסיונם של אלפי אנשים שעברו אצלי את התהליך מדובר על ההשקעה הקטנה והמועילה ביותר שתעשו בחיים שלכם על הבריאות שלכם.  
ג. מניסיון של 35 שנים בתחום ומעל – 11,000 מטופלים אני יכול לומר בוודאות שבמבט עמוק לטווח ארוך ואפילו בינוני הטיפול שלי הוא הזול ביותר בעולם משום שהוא היחיד שיוביל לתוצאות אמיתיות ויחסוך לך מאות אלפי ₪ על אובדן הכנסה והוצאות
רפואיות במשך השנים הבאות. לצערי, אין לך באמת את הכלים המקצועיים והראייה המקצועית להבין זאת בנקודה זו, לכן מה שקובע כאן הוא מבחן התוצאה. באתר יש לי מאות סרטוני עדות של מטופלים שניסו כל דרך אפשרית לפני שהגיעו אלי ונכשלו ואצלי הם הצליחו. זאת ההוכחה הטובה ביותר!!
אין רופא או מטפל אחד שמסוגל להגיע לתוצאות שאני מגיע אליהן באמצעות "התזונה הכירורגית" והעבודה המטאפיזית על התת מודע. 
אפשר ללכת ולבזבז אלפי שקלים על מטפלי סרק שעשו קורסים שטחיים אצל מלמדים שטחיים שיגבו ממך עשירית מהמחיר שלי אבל הטיפול שלהם לא שווה אפילו שקל משום שהוא יוביל אותך ל- 0  תוצאות ובמקרה הטוב לתוצאות חלקיות ביותר ולייאוש גדול יותר. התוצאות של הטיפול שלי מוכחות!!! 
אלפי מטופלים מעידים על כך. 
ד. שיחות הליווי שלי עם כל מטופל/ת הן לרוב ארוכות ומגיעות לרבדים עמוקים של חקירת התת מודע והנפש ומחוללות מהפכים בחייהם ובבריאותם של המטופלים.
זו עבודה יסודית על גוף ונפש שנדיר ולדעתי לא ניתן למצוא. 
ה. בישראל יש מטפלי סרק אלטרנטיביים כמו פיטריות אחרי הגשם. כל אדם שני הפך למטפל אחרי קורס של יום בשבוע במשך כמה חודשים במכללה לטיפולי סרק בסימפטומים של מחלות שהמורים שם מגיעים אלי לטיפול בעצמם.
הציבור כבר מבולבל לחלוטין מסוגי הטיפולים החדשים שצצים בכל בוקר. כולם טיפולים לדחיקת סימפטומים. בראשות כל השרלטנים עומד הטיפול הרפואי הקונבנציונאלי ברעלים שקרויים בהונאה –"תרופות" שאינן מרפאות כלום.
ישראלים אוהבים לקנות בזול וחושבים בתמימות שטיפול איכותי ומקצועי בבריאות יכול גם הוא לעלות גרושים, בלי להתחשב באיכות האמיתית של הטיפול ובמידת ההשקעה של המטפל המקצועי בטיפול. זו טעות קשה!
הכלל ש – "הזול הוא יקר מאוד" נכון כאן יותר מאשר בכל תחום אחר!!
אם תתפתו ללכת למטפלים שטחיים שייקחו מכם מחיר זול של פי 50 יותר ממה שהם שווים באמת תזרקו את כספכם לים. בקשו מהם רשימה של 10 ממליצים שנרפאו מהמחלה שלכם! 
ו. העלות של הטיפול אצלנו משקפת מספר דברים:
 1.  אנחנו מרכז פרטי שלא נתמך על ידי שום ממשלה או מדינה וללא כל מקור מימון אחר. לכן עלינו לממן את כל ההוצאות שלנו באופן עצמאי 
       ולהיות רווחיים כדי שנוכל לשרוד ולהמשיך ולספק את השירות למי שזקוק לו.
2.  זמן העבודה האישי והרב והאחריות הניתנים לכל מטופל. זה הטיפול האישי והצמוד ביותר הקיים בישראל שמאפשר במצבים שונים זמינות שלי באופן אישי לאורך 24 שעות ביממה לכל מטופל!!!
 3.  את זה שכעצמאים עלינו לדאוג בעצמנו לכל מה שמקום העבודה של שכיר דואג לו: פרסום – כ- 25,000 ש"ח בחודש כדי שאתם תשמעו עלינו וכדי שתהיה לכם כתובת לבעיותיכם, שכירות מקום, צוות, עלויות אחזקת המקום, ציוד, אחזקה ותיקון של תוכנות מחשבים, טלפוניה וציוד אחר, חידוש ציוד, רואה חשבון, עורכי דין, פנסיה, ימי חופשה, תקופות בהן אין עבודה כמו הקורונה, לפני, אחרי ובמהלך חגים ועוד ועוד. 4.  זמן עבודה שאינו משולם בכתיבת מאמרים, לימוד, שיחות של מאות שעות סרק בחודש עם פונים ועוד.
5.  מיסוי. ממה שאתם משלמים מגיע אלי רק חלק. מע"מ, מס חברות, מס אישי, מס על משיכת דיבידנד. כל זה מגולגל על הלקוח המסכן שבסך הכל רוצה להבריא כי מדינת ישראל שהבטיחה לו בריאות לא קיימה את הבטחתה והפכה לארגון ששומר על האינטרסים של הרופאים. 
6. עלויות לעובדים חיצוניים.
כאשר מניחים את העלות של הטיפול שלי על כף המאזניים מול התוצאות הייחודיות (ברמה הארצית והעולמית) ויוצאות הדופן שאני נותן למטופל, הרי שהעלות הופכת לזניחה ממש וההשקעה הטובה ביותר שתעשו בחיים שלכם, במיוחד בהתחשב בעלויות הטיפול האסטרונומיות של צנתורים, ניתוחים, תרופות לכל החיים ומחלות, כולל עלויות של אובדן כושר עבודה, נכות ופגיעה נפשית, משפחתית וחברתית.
ורק להשוואה:  
עלות יום אשפוז בבית חולים – בין 2400-5000 ₪ ויותר, תלוי בבית החולים וסוגי הפעולות הרפואיות המבוצעות.
צנתור עולה – 38,000 שקל  
ניתוח מעקפים – כ- 200,000 שקל 
ניתוח פשוט – 5000-7000 שקל  
עלות של מחלת הסוכרת לאורך שנים- 500,000 שקל 
עלות של לחץ דם ונכות – 500,000 שקל 
עלות של רבע שעה ביקור אצל רופא מומחה – 1200-2000 שח
וכן הלאה,  
אלה הם מחירים אסטרונומיים באמת והם יוצאים מהכיס של כולנו, משלמי המיסים.  
והטיפול שלי מונע את ומטפל בכל הבעיות האלה גם יחד!!!
כלומר שבמחשבה חכמה זה הטיפול הזול ביותר בעולם, פחות משקל ליום בפריסה ל – 5 שנים .  
ז. הרבה מאוד מטופלים אמרו לי שהקשר האישי והצמוד איתי לאורך תקופה ממושכת ומשמעותית שווה הרבה יותר ממה שאני גובה!!! 
ח. לצערנו הרבה מאוד אנשים אמרו לנו לאורך השנים שהטיפול יקר להם ולא הגיעו, אבל אחרי שנתיים שלוש הגיעו כאשר העלות הייתה גבוהה יותר ומצב בריאותם התדרדר עוד יותר כך שנדרשה עבודה רבה וממושכת יותר כדי לתקן את הבעיות, כלומר בסוף הם שילמו יותר.
אני יכול להסיק בקלות מהתוצאות המופלאות שאני רואה מידי יום על מטופלי שכל אלה שלא הגיעו יכלו ככל הנראה למנוע את הסבל המיותר ואת ההתדרדרות במצב הבריאות שלהם ואז הדרך להחלמה הייתה קצרה וזולה בהרבה יותר.  
ט. מצער אותנו מאוד שהשירות שלנו לא יכול להיות זמין לכל אדם בישראל ובחינם, כמו כל ניתוח וטיפול רפואי מזיק!!
עם זאת, אנחנו היחידים שנלחמים כבר 25 שנה מול כל הקופות להכנסת השירות שלנו לסל הבריאות במימון המדינה והקופות.
מדוע זה לא קורה?
כי זה מאיים על הרופאים והפרקטיקה של הרופאים ותעשיית המחלות והתרופות. 
אם כל אחד מהאזרחים היה נלחם כמונו ב-  25 השנים האחרונות כדי להכניס את השירות שלנו חינם לסל הבריאות במדינת ישראל אזי הייתם אולי מקבלים את הטיפול חינם. 
אבל נראה שכרגע לאף אחד לא ממש אכפת לעשות זאת, מלבדנו, כן, דווקא אנחנו שאולי נהיה הראשונים להפסיד מכך!!!
 
      אז תגידו לי האם זה לא שווה כל הוצאה שלכם?
שפע של בריאות ושמחה