Hunza Health Education Center

הייחודיות של שיטת הטיפול של ד"ר ערן אשחר

גישת הטיפול שלי לוקחת בחשבון שהאדם הינו יצור שמורכב מחומר פיזי ומאנרגיה. כל אחד מהממדים האלה משפיע על השני ויש בניהם אינטראקציה עמוקה. לכן לא ניתן להתעלם מאחד הממדים משום שלא נוכל לקבל תמונה מהימנה של המצב ללא התייחסות מקיפה לשני ממדים אלה. מעבר לשני אלה יש ממד נוסף והוא הממד שנהוג לקרוא לו "רוחני". הממד הזה הוא המקום של הקשר שלנו עם המהות הגבוהה שלנו, התת מודע, האני העליון, הנשמה, "כל היש". הפענוח של מה שקורה לנו בממד הפיזי חייב לקחת בחשבון גם את הממד הזה, שוב אחרת התמונה לא תהיה שלמה. ניתן לדכא סימפטומים של מחלה לזמן קצר כפי שעושה הרפואה, אבל גישה זאת מתבררת מהר מאוד כרפואת כזב ורמייה עצמית. הנשמה תידחף אותנו כל הזמן להתנסויות שיראו לנו את האמת הגבוהה, גם אם הן כרוכות בסבל פיזי, וזאת כדי שלא נמשיך להאמין באשליות ולא נאבד את דרכנו. ככל שנפתח את יכולת ההקשבה שלנו למסרים שאנחנו מקבלים ממנה כך נגיע מהר יותר להבנות ותובנות שישפרו לנו את איכות חיינו. לכן, שיטת הטיפול שלי משלבת התייחסות עמוקה לגוף, לנפש ולרוח.
אני רואה מתפקידי לעזור לאדם להגיע לשלמות שלו, לרומם את המודעות שלו ליכולות המופלאות הטבעות בו מטבע בריאתו, למי שהוא באמת ולקשר שלו עם עולמות הגבוהים שמהם הוא היגיע. לרבים זה ישמע תלוש מהמציאות, אבל התוצאות שהשגתי ואני משיג עם מטופלים כבר עשרות שנים מוכיחות שאני מעוגן באמת גבוהה שיכולה להיות גם החוויה שלכם בכל רגע שתבחרו. אז שיטת העבודה שלי משלבת את המרכיבים הבאים.

א. שילוב של מדעי הרפואה ותורת הבריאות הטבעית.
אני משלב בעבודתי ידע מתחום הרפואה הקונבנציונאלית וידע מהרפואה הטבעית, המבוססת על מדעי הרפואה הידועים, ביוכימיה, פיזיולוגיה, אנטומיה, ועוד, באופן ייחודי ובהצלחה רבה וכך מוביל לריפוי של מחלות כרוניות.

ב. שיטת עבודה שפותחה על ידי והמכונה על ידי "תזונה-כירורגית".
פיתחתי גישה טיפולית מדויקת מאוד שעונה על הדרישות הטיפוליות של כל מחלה בהתאם לאופייה ומאפשרת לגוף למקסם את תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף. אני חייב להדגיש שאני לא מדבר על תזונה ספציפית לכל מחלה משום שאין דבר כזה. זאת המצאה של מטפלים אלטרנטיביים. התזונה הטבעית כולה חיונית לכל אדם בכל המחלות. יש כמובן מצבים שבהם בגלל מגבלות של מחלה מסוימת אין לחולה יכולת לקלוט סוג מזון מסוים באופן זמני. שיטת הטיפול שלי מדברת על "תזונה כירורגית", כלומר תזונה משתנה שבה היחסים בין השומנים, חלבונים ופחמימות בתזונה משתנים עשרות פעמים לאורך הליווי בהתאם לפרמטרים ושיקולים שונים. רק בצורה זאת ניתן לתת מענה לבעיות בריאות שונות.

ג. טיפול רב-מערכתי, כל הבעיות מטופלות בו זמנית על ידי הגוף.
הגישה הטיפולית שלי מובילה לטיפול רב-מערכתי, כלומר השיפור שהמטופל יחוש יהיה עמוק ויסודי ויחול על כל אברי גופו, כך שהוא לא יצטרך לכתת את רגליו בין – 10 רופאים ומטפלים שונים לטיפול בבעיות שונות לכאורה. זה קורה משום שכאשר הכלל הוא – מי שמטפל הם כוחות הריפוי של הגוף, לא אני וגם לא אתם, אז אין בעיה שלא זוכה להתייחסות על ידי כוחות הריפוי של הגוף.

ד. עבודה עם הגורמים החזקים ביותר בנפש האדם – אמונות, מחשבות, רגשות ורתימתם לתהליך הריפוי.
זו היא שיטת עבודה ייחודית שמחוללת מהפך מוחלט באמונות ובתפיסות הבריאותיות של החולה וגורמת לו לרצות לעשות מהפך באורח חייו ובבריאות שלו, גם בקרב אלה שכשלו בכל הניסיונות הקודמים לחולל שינוי בבריאותם ובהרגלי התזונה שלהם. זה מושג על ידי כך שכל מבריא מתחייב לעבור חשיפה אישית ל – 25 הרצאות ופגישה אישית בת שעה איתי.

ה. התייחסות לפיזי ולמטאפיזי.
הגישה הטיפולית הופכת לשלמה כאשר יש התייחסות לא רק לפיזי אלא גם למטאפיזי. כאמור האדם הוא יצור מטאפיזי שמורכב מחומר פיזי ואנרגיה ולכן בבואנו לפתור בעיית בריאות עלינו להתייחס גם לרובד האנרגטי והנפשי שהשפעתו על הגוף עצומה. אחרי עשרות שנים של חקירה ולמידה פיתחתי שיטה לעבודה עם התת מודע ורתימתו ליצירת מציאות רצויה בחיינו. תוכלו לקרוא את סיפור ההחלמה של שלמה שמשקף את התוצאות של העבודה שלי כאן. 

ו. הליווי הצמוד ביותר בעולם. מטופלים זקוקים לרוב לליווי צמוד ולתקופה של חניכה והתמחות לפני שיוכלו להיות הרופאים של עצמם, שזו שאיפתי לגבי כל מתרפא. לכן יצרתי מנגנון של ליווי טלפוני צמוד והוא היחיד המספק ליווי של חולים בתדירות של 3-14 שיחות בשבוע, במצבים מסוימים כשצריך גם כמה פעמים ביום, במשך חודשים עד להחלמה. אין ליווי יותר צמוד מזה בעולם!!! המנגנון הזה מקטין את הסיכוי של המטופל להיכשל בתהליך במעל – 98%!

ז. החזרת השליטה על הבריאות והחיים לידיים שלכם.
אני מאמין שרק כאשר הכוח לשנות ולייצר את המציאות חוזר לידיים של האדם, המבריא, רק אז ניתן להגיע לאיכות חיים גבוהה, רוגע ושלווה. המפתח לכך הוא סיפוק מידע אמתי שמפתח מודעות למכלול של גורמים בעלי השפעות שונות על הבריאות שלך. כך רוכשים המבריאים שליטה מלאה על החיים ועל הבריאות שלהם.

ח. חיסכון גדול בהוצאות על בריאות.
בונוס נוסף של אורח החיים הבריא הוא החיסכון העצום בהוצאות על טיפולי סרק ואובדן זמן יקר. נתחיל מכך שהגישה הטיפולית-הטבעית זולה בהרבה בהשוואה להוצאות העצומות והבלתי נגמרות בגין כל טיפולי הסרק בסימפטומים והניתוחים ונוסיף לכך את ההימנעות מסבל וכאב רבים שהינם נחלתם של מיליוני חולים.

ט. חיסכון בעלויות החיים.
הגישה ישימה לחלוטין ויכולה להוביל לחיסכון עצום בעלויות האישיות והמשפחתיות השוטפות. עלות הטיפול מתאפסת לעומת החיסכון החודשי לאורך שנים. כלומר, אין שום משמעות לעלות הטיפול!!

י. חיסכון ברמה הלאומית – לכל משלמי המיסים ובהוצאות המדינה.
הגישה מאפשרת חיסכון של מיליארדים גם ברמה הלאומית, לחברה הישראלית. הגישה הוצעה לשר הבריאות בפגישה אישית אתו כבר בשנת 2000 אך לצערי משרד הבריאות הכשיל את המהלך. למעשה כל החברה הישראלית והמערבית בכלל פועלת תחת התכתיב של הרפואה הקונבנציונאלית שמונעת כל אפשרות של כניסה של ריפוי טבעי שירסק את תעשיית התרופות, החולי והניתוחים וימנע רווחים עצומים מכל הגורמים הניזונים מהעוגה הזאת. כיוון שפוליטיקאים אינם מבינים בבריאות הם סבורים שהסמכויות הגבוהות בתחום הבריאות הם רופאים קונבנציונאליים ולכן הם העניקו להם מונופול רשמי לשלוט בכל תחומי החיים שלנו. אך למרבה הצער הרופאים ותעשיית המחלות והתרופות בוגדים באמון שהציבור נותן בהם ופועלים ברוב המקרים משיקולי רווח ותועלת אישית ולא משיקולים של טובת הציבור (קראו מה כותב על כך פרופ' ק. קמפבל ואחרים). לו היו פועלים על פי גישתי כמות החולי הייתה מצטמצמת ב- 98% והרפואה במתכונתה הנוכחית הייתה נעלמת. הגישה הרפואית כופה הוצאות של מיליארדי שקלים על כל הציבור ועל מדינה וגוזלת נתח עצום מהתוצר הלאומי גולמי וכך הופכת את החברה גם לחולה כרונית וגם לענייה.
לצערי פרופ' ירון זליכה שנלחם במונופולים איננו מבין בתחום הבריאות ולא מזהה את הרפואה כמונופול הגדול ביותר בתולדות האנושות ומדינת ישראל.  
סיכום התכונות המייחדות את מדע הבריאות ה "נטורולוגיה" וגישת "התזונה-הכירורגית":
א. הגישה מבוססת מדעית-מחקרית. ישנם מעל 15,000 מחקרים שתומכים בעקרונות הגישה. זו איננה גישה "אלטרנטיבית" חסרת בסיס מחקרי מדעי, המטפלת בסימפטומים, אלא גישה המבוססת על אלפי מחקרים שנעשו בלב המחקר העולמי, שלצערנו הרפואה ותעשיית התרופות והניתוחים בוחרים להתעלם מהם.
ג. גישה המבוססת על ניסיון קליני עשיר ומוצלח של 240 שנה על מיליוני חולים בעולם. (ישנם רופאים קונבנצנינאלים רבים שנטשו את הגישה התרופתית-ניתוחים ועברו לטפל בחוליהם באמצעות גישת הנטורולוגיה (ד"ר פורמן, ד"ר טילדן, ד"ר ראבגלטי, ד"ר דודס, ד"ר גרינלנד, פרופ' אסלסטיין, ד"ר מקדוגל, פרופ' אסלסטיין ועוד).
ד. הגישה היחידה שהמטרה המוצהרת שלה היא – ריפוי סופי מהמחלה ולא דיכוי הסימפטומים שלה באמצעות חומרים שונים ומשונים ופעולות מניפולטיביות. יחד עם זאת, יש לזכור שהריפוי המוחלט איננו אפשרי תמיד בגלל נזקים בלתי הפיכים שנגרמו לרקמות ולאיברים, ברוב המקרים על ידי התרופות והטיפול הרפואי והזנחה קשה ורשלנית של הטיפול בגורמים האמתיים לבעיה במשך שנים רבות. הגישה מוכיחה שאחוז גבוה ביותר מהחולים אכן ירפאו באמצעות יישום כללי הגישה.
ה. הגישה היחידה המבוססת על עקרונות בריאות פשוטים ואוניברסליים שנכונים בכל זמן ובכל מקום ועל כל אדם בעולם. נוהגים לומר – "לכל אדם יש את הגוף שלו". אז אין טעות גדולה מזו. מחקרים גנטיים מראים שהחומר הגנטי (DNA) של בני האדם בכל העולם דומה ביותר מ- 99.9% ולכן חוקי הבריאות תקפים על כל בני האדם בכל העולם באותה המידה. כדאי לדעת שאותן תכונות שבהן בני אדם שונים אינן רלוונטיות לעניין הבריאות של בני האדם. אינני מדבר כאן על פגמים או מחלות גנטיות מולדות.
הנטורולוגיה מדברת על סיפוק נאות של צורכי הגוף ושמירה על חוקי הבריאות. על כן, היא איננה דורשת מהמטופל להיות בעל ידע אקדמי ברפואה, אלא רק ליישם את כללי הבריאות הפשוטים על גופו.  אף אחד לא יכול לספק לאדם את צרכיו, אלא רק הוא עצמו. לכן הוא עצמו, במידה הרבה ביותר, אמור להיות הרופא של עצמו.
ו. הנטורולוגיה הינה הגישה היחידה ששואפת לנתק את התלות של חולים ברופאים, מטפלים, תרופות ובתי חולים לצמיתות ולהחזיר לחולים את השליטה על חייהם ועל בריאותם. גם שיטת התרופות וגם טיפולים אלטרנטיביים אינם עושים זאת.
 ז. הנטורולוגיה הינה הגישה היחידה שמסתמכת באופן בלעדי על כוחות הריפוי הטבעיים של גוף האדם ומנתקת את התלות בכדורים, שיקויים, תרופות וניתוחים. העיקרון המרכזי בגישה הוא ש – ריפוי טבעי הוא לעולם ריפוי עצמי והוא מתבצע תמיד על ידי כוחות הריפוי של הגוף עצמו. אין לשום חומר מחוץ לגוף, כולל תזונה, כח לרפא מחלה כל שהיא (הנטורופתיה (המחלה של הטבע – שם מוזר) למשל מציירת את עצמה בעיני הציבור כגישה טבעית אך זה סילוף של המציאות. בפועל התזונה שלה רחוקה אך במעט מהתזונה הקונבנציונאלית והיא מעודדת שימוש במאות תוספים.
 ח. הנטורולוגיה ו"התזונה הכירורגית", שיטת הטיפול שפותחה על ידי ד"ר אשחר, הינה היחידה בישראל שמציעה תחליף מושלם להתערבויות כירורגיות אלימות ומסכנות חיים כמו צנתור וניתוח מעקפים וריפוי אמיתי למחלות כרוניות. היא גם היחידה המתיימרת להחזיר למשל כליות במצב של תפקוד גרוע ביותר ועם התוויה לדיאליזה למצב תקין וגם מובילה לריפוי מוחלט של מחלות כרוניות: סוכרת, לחץ דם גבוה, מחלות לב וכלי דם, דלקת פרים, מחלות אוטואימיוניות, מחלות עור, קוליטיס, קרוהן, אסטמה, מיגרנה, בעיות דרכי העיכול ועוד.
 ט. הנטורולוגיה מאפשרת באופן עקרוני פתרון יחיד וזול ביותר למכלול של בעיות במקום שלל של טיפולים ותרופות לבעיות שונות. 

לקביעת פגישה צרו קשר לטלפונים: 

טל –  03-3724200 או – 054-5742631 או 054-5748176

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם ככל שיותר מוקדם  

נושא הראיון של ד"ר ערן אשחר עם מיכאל בלום: הרפואה – האם באמת היא פועלת למען בריאותכם?

הנושאים שנדונו בראיון:
א. מה מצב הבריאות בישראל? האם אזרחי ישראל נהנים מבריאות טובה? 

ב. מה עושה "הרפואה המתקדמת ביותר בעולם" נוכח המצב הזה?
ג. איך זה שהרפואה לא מרפאה שום מחלה כרונית.
ד. מה לא בסדר בזה והאם אפשר אחרת?
ה. רפואה מדעית היא רפואה שמבריאה אתכם באמת מהמחלה.
ו. מה מראה הניסיון שלי ומה המסקנות שלי? 
עדות אישית של נשיא החברה – מפכ"ל המשטרה לשעבר, מר אסף חפץ. אסף חפץ מדבר על: 
א. מדוע החליט לפנות לד"ר אשחר כאשר המערכת הקונבנציונאלית הציעה לו את כל מערך הטיפולים המתקדמים שלה אחרי שעבר אירוע מוחי. 

ב. מה התוצאות שקיבל כתוצאה מהטיפול הטבעי של ד"ר ערן אשחר בהשוואה לטיפול שקיבל מהרופאים לאורך השנים.
ג. מה התובנות והמסקנות שלו בהקשר ליעילות של הרפואה בטיפול בחולים באמצעות תרופות לעומת היעילות של הטיפול הטבעי.
ד.  מה הוא מציע לעשות כדי לתת מקום מרכזי ואפילו ראשוני לטיפול הטבעי בחולים בישראל.