המוות לא באמת קיים

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H

אתמול האזנתי במקרה לראיון שנערך ברדיו במהלכו דיברו שני אנשים על האתיקה של המוות. 
אחד מהם היה המורה שלי כשהייתי סטודנט בפקולטה לרפואה באוניברסיטה, פרופ' אבי רכס. 
פרופ' רכס שימש כיו"ר הועדה לאתיקה רפואית. הוא רואיין על הרקע של הדילמה העתידית של למי לתת מכונות הנשמה במקרה של מחסור במכונות ואת מי לעזוב לנפשו. פרופ' רכס אמר כזכור לי את המשפט הבא – האדם איננו מסוגל להסתכל בעיניים לשתי תופעות, לזקנה ולמוות. ואני חשבתי לעצמי, כמה שוגים בני האדם בנוגע למוות שלהם וכמה הם מאמללים את עצמם עקב כך.
אז הרשו לי להפריך את אחת האשליות הגדולות ביותר של החיים על פני האדמה, אשליית המוות. רק אומר שהידע הזה נובע משני עשורים של חקירה ולימוד התחום המטאפיזי, רוחני, קוסמולוגי. אין ספור ספרי רוח הצביעו על האמת הבאה שהאנושות מתעלמת ממנה ויוצרת עקב כך כאב אומללות וסבל עצומים – אין מוות ביקום, כל מוות הוא למעשה לידה מחדש!!!
אני יודע שאמירה זו עשויה לגרום להרבה אנשים להרים גבה ולתהות על מידת השפיות שלי, אבל זו האמת המוחלטת. יש אין ספור ידע שנמסר לאנושות שמגבה את האמונה הזו. לא כל הידע נקי משגיאות ועיוותים ומשקף את המציאות לאחר המוות לאישורה, אבל אמת אחת לא נסתרת בכל העדויות, המוות הוא בסך הכל מעבר למציאות אחרת, מעבר מעולם החומר הפיזי למימד האסטרלי.
פרופ' רכס ורבים מאוד כמוהו רואים בחיים את הסוף המוחלט שמעבר לו יש את החושך המוחלט, את הלא נודע. הם לא רוצים להגיע לשם ומשקיעים מאמצים כבירים כדי לדחות את הרגע הזה. אבל אני אומר כאן משהו שישמע לכם עוד יותר לא הגיוני – נקודת המוות יכולה להיות אחד הרגעים השמחים ביותר בחיים שלכם. כן, אני מבין שיהיה לכם מאוד קשה להאמין למה שאני אומר. אתם אפילו עשויים לשאול – אז מדוע אתה עוזר לאנשים לחיות יותר?
אז בימים אלה אני בונה קורס שדן בנושא זה ובסוגיות רבות נוספות  שיגרום לרבים להתפרק מאשליית המוות הסופי ואשליות רבות אחרות ויהפוך את החיים שלהם לשמחים הרבה יותר. חברים, אין מוות ביקום. כל יקירכם שאינם כאן איתכם חיים ואתם תפגשו אותם בבוא הזמן. המציאות הרבה יותר רחבה ועמוקה מכפי שאתם מכירים אותה כיום והיגיעה השעה לספר זאת לכם בקול רם וצלול. אחרי המוות הפיזי יש מסע מופלא בעולמות לא פחות תקפים ויפים ועשייה שהיא רבה ורחבה אפילו יותר מאשר תעשו אי פעם על פני האדמה.
חשוב שתבינו משהו, לא חייב להיות אדם דתי כדי להאמין בכך. לתופעה זו אין שום קשר לדת וגם לא ללאום, גזע או אומה מסוימים. זו היא חוויה ואמת שתקפים לכל אדם בעולמנו, תופעה כלל אנושית. ואם כבר מדברים, תאמינו או לא, אז גם התופעות גיהינום וגן עדן אינם קיימים באמת. לכולם צפוי אותו מסלול בכפוף לשינויים שתלויים באדם עצמו. בהקשר זה אומר מרבית  האמונות שנוצרו לגבי המציאות שמעבר לעולם הפיזי שגויות ברובן ונוצרו מתוך בורות, פחד, שגיאות מחשבתיות ורצון לשליטה בהמונים.
אז האמת היא שהחיים הם נצחיים ואתם תיווכחו בכך באמת רק כשתעברו למישור השני. אבל אין זה אומר שעכשיו אתם חייבים לחיות את כל חייכם בפחד מפני המוות. יש לכם אפשרות כאן ועכשיו ללמוד את הנושא ובעקבות זה לחיות את חייכם כאן מתוך מודעות גבוהה בהרבה למציאות הרחבה ולמסע שלכם ביקום בשמחה גדולה בהרבה ומתוך שחרור עמוק של החרדה מהמוות.
ישנן עוד אמיתות רבות בנוגע למוות ולחיים אחרי המוות אבל אלה כבר ימלאו קורס שלם.
מדוע אני מזכיר כאן ועכשיו את עניין המוות? כי בשבועות האחרונים שרויים מליארדי אנשים בעולם בחרדת מוות. הפחד מכיליון, מהמוות הוא הפחד הגדול ביותר של האדם ושחרור ממנו עשוי לשחרר את האדם ממשא רגשי כבד שיושב על כל אדם שמאמין במוות. לצערי, המנהיגים והמומחים מגבירים את תחושת הפחד, והחרדה מהמוות. ההסתגרות בבתים משקפת את התחושה הכלל אנושית הקשה הזו. עכשיו זו הקורונה אבל זו רק משקפת את האמונה הבסיסית שלנו במוות.
אני מזמין כל משפחה שאיבדה אדם יקר ואהוב ליצור איתי קשר ולקבל ממני שיחת תמיכה רגשית ונפשית מידית כבר בימי השבעה ללא תשלום.
עשו עם עצמכם חסד גדול ולמדו את הנושא לעומקו ואז יהיה המשא שלכם ושל אחינו ואחיותינו בני האדם באשר הינם לשמח ומופלא יותר.
חג שמח לכולכם.

 

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה,

(מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה).  טלפון –  03-3724200

אתר כלי דם ולב:  https://www.dreshkhar.com/dreshkhar/

אתר סוכרת: לחצו כאן