Hunza Health Education Center

הסיפור המקסים והמרגש של גילה

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה). 
מומחה לתזונה כירורגית המובילה לריפוי מפיברומיאלגיה ותשישות כרונית באמצעות "תזונה כירורגית" ועבודה עם התת מודע
טל –  03-3724200 
שמי גילה (שם בדוי) ואני בת 51. אני מורה במקצועי. בגיל 6 עליתי עם אימי לישראל. את אבי אני לא ממש זוכרת משום שהוא נפרד מאימי שנה אחרי שנולדתי. בגיל שנתיים עזבה אימי את הבית והפקידה אותי בידי הסבתא והסבא המאמצים שלי. בליתי את ילדותי למעשה ללא אמא.
לפני כחצי שנה פניתי לערן בגלל שלל בעיות שצברתי במשך השנים:
פיברומיאלגיה כרונית, כאבים בכל הגוף, עייפות כרונית, מחלת אשימוטו (מחלה אוטואימונית) אנרגיה נמוכה ביותר, עודף משקל עודף של 30 קילו, לחץ דם גבוה, שומנים גבוהים בדם, ליחה כרונית, אלרגיה עונתית ואלרגיה לבעלי חיים, אסטמה שמלווה בקשיי נשימה וצפצופים, כאב, נפיחות וגירוי בגרון בכל בוקר, כאבי ראש בבוקר, בריחת שתן, כאבי בירכיים, תפקוד כליות ירוד, רגישות לשמש, ברזל והמוגלובין נמוכים מאוד, ויטמין D מתחת למינימום, רעילות קשה בנוזלי הגוף, אקזמה בעור וכתמים רבים, מתח נפשי ומצב נפשי ירוד, התעוררויות רבות בלילה, ועוד.
שמעתי הרצאה של ערן באינטרנט ומיד הבנתי שיש לי תקווה למרות מצבי הגרוע. שמעתי בבירור, בנחישות ובעוצמה שניתן לרפא מחלות באמצעות שימוש בגישה ובכלים הנכונים, תזונה כירורגית ועבודה על התת מודע. מיד נכנסתי לתהליך. הקורס ששמעתי שינה את כל תפיסת העולם שלי, חידד לי מאוד את נקודת המבט שלי והעניק לי ידע רב ומדויק מאוד. למדתי על הטעויות שלי ושל רבים מאוד שמובילים אותנו להישאר חולים. התחברתי מאוד לכל מילה של ערן והסכמתי עם כל מה שהוא אמר שם. לאחר הקורס ערכנו שיחה מסכמת על מצבי הבריאותי ושם קיבלתי תובנות עמוקות על המצב האמיתי שלי ועל מה שנדרש לעשות כדי לצאת משם למקום אחר. שמעתי מערן שזה לגמרי אפשרי. האמנתי בו ובתהליך.
לכן נכנסתי מידית לתהליך של ליווי. הייתי בליווי צמוד של ערן במשך מספר חודשים ואם אוכל לסכם את כל מה שקרה שם במילה אחת אז אומר -נס.
מאדם שבור וכואב ומדוכא הפכתי לאישה כמעט בריאה ומאושרת.
כמעט מיד נעלמו לי כאבי הגרון, הגירוי והשיעול. הליחה הלכה והצטמצמה עד שנעלמה לגמרי. כאבי הראש הלכו ונעלמו. המשקל הלך וירד ובסך הכל ירדתי כ- 16 קילו. אחרי כמה שבועות של שינוי התחלתי לראות קרן אור בכאבי הגוף. אחרי חודש וחצי כבר נעלמו לי מרבית הכאבים. לחולשה ולעייפות הכרונית לא היה זכר. הרגשתי מעולה. לחץ הדם שלי צנח, לא להאמין, ל- 90/60, כמו שערן הבטיח מראש. האסטמה שלי נעלמה והפסקתי להשתמש בכדור קבוע שלקחתי.
לגבי האלרגיה שלי. הלכתי לבקר חברה שיש לה בעלי חיים בבית. אף פעם לא ביקרתי אותה בבית כי חששתי מהאלרגיה לחיות שלה. אבל כיוון שהרגשתי כל כך טוב אז לגמרי שכחתי מהאלרגיה שלי לנוכחות של בעלי חיים. הגעתי אליה וישבנו במשך שעתיים. פתאום באמצע הביקור קפצתי בבהלה כי נזכרתי שאני בעצם כבר שנים לא מעזה להתקרב לבעלי חיים כי כמעט מיד אני מרגישה תגובה אלרגית ומחנק ומתפנית לבית חולים לטיפול. והינה אני יושבת כאן שעות ואני לא מרגישה כלום, הכל בסדר, אין שום תגובה ופאניקה בגוף. הייתי ממש בהלם. כאמור, בהתחלה נבהלתי כי הזיכרון של העבר עוד היה חי בתוכי אבל מיד הבנתי שזהו זה, גמרתי עם האלרגיה. תהליך הניקוי העמוק ריפא אותי לגמרי מהמחלה. ואווו איזו תחושה של שמחה וניצחון, אי אפשר לתאר את זה במילים. כמובן ששיתפתי את החברה שלי והיא גם כן הייתה בשוק.
אני חייבת להדגיש שהתהליך שעברתי אצל ערן הקיף לא רק את הפיזי אלא נגע באופן עמוק ביותר גם בצד המנטלי, נפשי, מטפיזי. מעולם קודם לכן לא עשיתי עבודה כזאת.
ערן ביצע איתי חקירה של אמונות ורגשות שגרמו לי לגלות על עצמי עובדות שהיו עלומות בעיני.
ביחס למקום העבודה שלי הרגשתי תסכול בלתי מובן. באמצעות חקירה יסודית של הצרכים, האמונות והרגשות שלי התחברתי למה שקורה לי בנפש פנימה והפסקתי להאשים את עצמי בכך שאני לא מספיק….., לא מספיק מהכל. זה בהחלט גרם לי להיות יותר שלווה ושלמה עם עצמי.
מול אימי, גיליתי שהייתה לי טראומה של נטישה על ידה שהשפיעה על היחסים שלנו במשך כל החיים. תמיד חשתי ריחוק וניתוק ממנה ולא הבנתי מדוע. לא ידעתי מעולם מה זה אהבת אם באמת. הטיפול גרם לי לראות את אימי מנקודת מבט שונה לחלוטין וגרם לי לקרבה אליה. הקרבה נתנה לי תחושה גדולה יותר של שמחה ושלמות. חקרתי גם את נושא הביקורתיות שלי כלפי עצמי בכל תחום כמעט. למדתי לקבל ולאהוב את עצמי בכל מצב ולראות את כל מה שאני כחיובי ולעולם לא כשלילי. זה מילא אותי בשמחה. עבדנו גם על תחושת חוסר היכולת שלי לחוש אינטימיות בכלל, נפשית ופיזית. בדקנו על איזה אמונות זה יושב ושיחררנו אותן. נטענו אמונות חדשות בתת המודע שלי. תוך שבוע הרגשתי שינוי דרסטי בנושא זה. זה היה פשוט מדהים איך שהטיפול ממש יצר מציאות חדשה ששנים רבות חייתי איתה וסבלתי ממנה. מפלס השמחה שלי עלה מאוד.
את התהליך עם ערן לא ממש סיימתי בגלל מגבלות שונות, אבל התוצאות שאליהן הגעתי עד עכשיו הן כבר ממש נס גדול בשבילי. השיפור הוא גדול מאוד גם במישור הפיזי וגם במישור הנפשי. אין ספק שכל המאמץ וההתכווננות שהשקעתי בטיפול הזה היה שווה פי כמה. הטיפול שינה את חיי והחזיר אותי לחיים ממש.
יש לי עוד עבודה לעשות בעניין המשקל וניקוי גוף עמוק יותר, אבל אני לוקחת את הזמן שלי.
אני רוצה להודות לערן על כניסתו לחיים שלי שחוללה מהפך עצום באיכות חיי. המסירות, הנחישות והמקצועיות שלו הם דבר נדיר ומרגש מאוד ואי אפשר שלא להרגיש את האהבה שלו למטופלת ואת הרצון העצום שלו בהצלחת התהליך שלך. אצל ערן אפשר לחוש שטובת המטופלת נמצאת מעל הכל, ללא חשבון של זמן ומאמץ.
היכולת שלו להיכנס לעומק הנפש ולהשתמש במגוון הכלים הפיזיים, המנטליים, הנפשיים והמטפיזיים שיש לו היא גדולה. יותר מכך, הוא יודע להעביר את הדברים למטופלת באופן מקסים, מרתק, מעניין ופשוט כך שיהיה מובן לכל אדם. נהניתי מכל רגע וחיכיתי לכל שיחה איתו. אני ממליצה לכל אחת על התהליך המדהים הזה עם ערן.

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 והתחילו מיד בתהליך ההבראה שלכם מפיברומיאלגיה ותשישות כרונית.

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם ככל שיותר מוקדם