Hunza Health Education Center

העושים במלאכה

ד"ר ערן אשחר N.D, M.P.H. הינו מוסמך לבריאות הציבור מטעם האוניברסיטה העברית, הפקולטה לרפואה והדסה ומומחה לנטורולוגיה בגישה אותה פיתח ולה קרא – "תזונה כירורגית".
בגיל 9 נתגלתה בגופו של ערן מחלת מיעיים קשה. במשך 17 שנים נטל תרופות לשיכוך הסימפטומים עד שבאשפוז האחרון שלו בגיל 26 נאמר לו שהוא חייב לעבור ניתוח. ערן יצא מבית החולים ולא שב לשם יותר עד היום. הוא גילה את מדע הנטורולוגיה ולמד את התחום לעומקו. מיד לאחר מכן השתלב בלימודים בפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית.
ערן הפך למרצה מבוקש באגודות בריאות ומוסדות רבים ברחבי ישראל. ערן שימש גם כמנהל מחלקת הספורט, נופש ובריאות של האוניברסיטה העברית בירושלים.
אחרי לימודי הנטורולוגיה והשלמת עבודת הדוקטורט שלו החליט להקים מרכז לטיפול בחולים במחלות כרוניות.
עם השנים והניסיון הקליני עם אלפי מטופלים פיתח ערן מומחיות בטיפול בתזונה והיגיע להצלחות מרשימות ביותר ובמיוחד לאחר פיתוח את שיטת הטיפול שלו לה קרא "תזונה כירורגית". גישתו מובילה מעל – 95% מהמטופלים לריפוי מהמחלה והתנתקות מכל התרופות לתמיד. 
ד"ר אשחר פועל ברחבי כל העולם באמצעות קורסים אינטרנטיים, פגישה אישית ותמיכה טלפונית אישית וצמודה לאורך זמן למי שמעוניין.

 זהר Eshkhar B.P.T (פיזיותרפיסטית).
בוגרת הפקולטה לרפואה באוניברסיטת ת"א. חייה כבר 20 שנים על פי עקרונות גישת הנטורולוגיה. התמחתה בתחום הריפוי הטבעי אצל ד"ר ערן ולמדה את התחום. עם השנים עזבה את תחום הפיזיותראפיה בו עסקה במסגרת הרפואה הציבורית ועברה לעבוד עם ערן במרכז. מזה 18 שנים היא מלווה את המטופלים יחד עם ערן. זהר התמחתה בטיפול בצד הרגשי ועובדת בטלפון עם תלמידים/מטופלים מכל העולם.

ד"ר ערן הקים את "Hunza Health Education Center"  כדי להוביל חולים במחלות בכל סוגי המחלות לריפוי מוחלט ממחלתם באמצעות גישת התזונה הכירורגית שפותחה על ידו. המטרה היא ללמד את המטופל כיצד הוא יכול להיות הרופא של עצמו ולהחלים ממחלתו בקלות תוך כדי הפסקת התלות בתרופות שנרשמו לו "לכל החיים" על ידי הרופאים.   
גישת התזונה הכירורגית וכלים נוספים מתחום הנטורולוגיה שנלמדת ומיושמת בעולם מעל 220 שנה מובילים לריפוי מהיר וירידה מכל התרופות. ב- 40 השנים האחרונות נעשו אלפי מחקרים שתומכים בעקרונות של הגישה ומוכיחים את תקפותה ואמיתותיה המדעיות.

מובן שדרוש זמן כדי להגיע לשיפור ולריפוי משום שלחומר ביולוגי, לתאים, שניזוקו במשך שנים יש את זמן התגובה והשינוי שלהם. עם זאת השינוי מהיר בהרבה ממה שאתם מסוגלים לתאר לעצמכם. פעם אחר פעם אנחנו צופים בפלא הגדול שכאשר ניתנים לגוף התנאים הפיזיים האופטימליים הדרושים לו הוא מתחיל באופן מידי בתהליך הריפוי העצמי.

"Hunza Health Education Center"  שם לו למטרה לצמצם ככל יכולתו את תעשיית המחלות, התרופות והניתוחים המגלגלת מיליארדי דולרים על גבם של מיליוני חולים תמימים תוך כדי הסתרת מידע חיוני ומציל חיים מעיני הציבור.
מנהלי המרכז עצמם נרפאו באמצעות גישה זו ממחלות ובעיות בריאות קשות לאחר שהגישה הרפואית התרופתית הקונבנציונאלית לא הצליחה לרפאם.
ערן עוסק בסיוע לחולים להבריא מבעיות הבריאות שלם קטנות וגדולות מעל 24 שנים בהצלחה שאין כדוגמתה בעולם.  את ההצלחה המרשימה הזו ניתן לזקוף לשיטת העבודה המדויקת, הברורה שפיתח ערן שנסמכת על מחקרים, עובדות מדעיות מוצקות וניסיון קליני עשיר שלו ושל הרופאים הנטורולוגים בעולם ב – 220 השנים האחרונות.

לקביעת פגישה צרו קשר לטלפונים:

טל –  03-3724200 או – 054-5742631 או 054-5748176

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואהמהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה.