הצוות שלנו

ד"ר ערן אשחר N.D, M.P.H. הינו מוסמך לבריאות הציבור מטעם האוניברסיטה העברית, הפקולטה לרפואה והדסה ומומחה לנטורולוגיה בגישה אותה פיתח ולה קרא – "תזונה כירורגית".

בגיל 9 נתגלתה בגופו של ערן מחלת מיעיים קשה. במשך 17 שנים נטל תרופות לשיכוך הסימפטומים עד שבאשפוז האחרון שלו בגיל 26 נאמר לו שהוא חייב לעבור ניתוח. ערן יצא מבית החולים ולא שב לשם יותר עד היום. הוא גילה את מדע הנטורולוגיה ולמד את התחום לעומקו. מיד לאחר מכן השתלב בלימודים בפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית.
ערן הפך למרצה מבוקש באגודות בריאות ומוסדות רבים ברחבי ישראל. ערן שימש גם כמנהל מחלקת הספורט, נופש ובריאות של האוניברסיטה העברית בירושלים.
אחרי לימודי הנטורולוגיה והשלמת עבודת הדוקטורט שלו החליט להקים מרכז לטיפול בחולים במחלות כרוניות.
עם השנים והניסיון הקליני עם אלפי מטופלים פיתח ערן מומחיות בטיפול בתזונה והיגיע להצלחות מרשימות ביותר ובמיוחד לאחר פיתוח את שיטת הטיפול שלו לה קרא "תזונה כירורגית". גישתו מובילה מעל – 95% מהמטופלים לריפוי מהמחלה והתנתקות מכל התרופות לתמיד. 

ד"ר אשחר פועל ברחבי כל העולם באמצעות קורסים דיגיטליים ותמיכה טלפונית אישית ובמסגרת בית מרפא וכפר נופש בקפריסין. לכפר הבריאות יכולים להגיע חולים ותלמידים מכל העולם כדי להירפא מבעיות בריאות מגוונות.

 זהר Eshkhar B.P.T (פיזיותרפיסטית).
בוגרת הפקולטה לרפואה באוניברסיטת ת"א. חייה כבר 20 שנים על פי עקרונות גישת הנטורולוגיה. התמחתה בתחום הריפוי הטבעי אצל ד"ר ערן ולמדה את התחום. עם השנים עזבה את תחום הפיזיותראפיה בו עסקה במסגרת הרפואה הציבורית ועברה לעבוד עם ערן במרכז. מזה 18 שנים היא מלווה את המטופלים יחד עם ערן. זהר התמחתה בטיפול בצד הרגשי ועובדת בטלפון עם תלמידים/מטופלים מכל העולם.

ד"ר ערן הקים את "Eshkhar Center for Natural Healing"  כדי להוביל חולים במחלות בכל סוגי המחלות לריפוי מוחלט ממחלתם באמצעות גישת התזונה הכירורגית שפותחה על ידו. המטרה היא ללמד את המטופל כיצד הוא יכול להיות הרופא של עצמו ולהחלים ממחלתו בקלות תוך כדי הפסקת התלות בתרופות שנרשמו לו "לכל החיים" על ידי הרופאים.   
גישת התזונה הכירורגית וכלים נוספים מתחום הנטורולוגיה שנלמדת ומיושמת בעולם מעל 220 שנה מובילים לריפוי מהיר וירידה מכל התרופות. בעשרים השנים האחרונות נעשו אלפי מחקרים שתומכים בעקרונות של הגישה ומוכיחים את תקפותה ואמיתותיה המדעיות.

מובן שדרוש זמן כדי להגיע לשיפור ולריפוי משום שלחומר ביולוגי, לתאים, שניזוקו במשך שנים יש את זמן התגובה והשינוי שלהם. עם זאת השינוי מהיר בהרבה ממה שאתם מסוגלים לתאר לעצמכם. פעם אחר פעם אנחנו צופים בפלא הגדול שכאשר ניתנים לגוף התנאים הפיזיים האופטימליים הדרושים לו הוא מתחיל באופן מידי בתהליך הריפוי העצמי.

"Eshkhar Center for Natural Healing"  שם לו למטרה לצמצם ככל יכולתו את תעשיית המחלות, התרופות והניתוחים המגלגלת מיליארדי דולרים על גבם של מיליוני חולים תמימים תוך כדי הסתרת מידע חיוני ומציל חיים מעיני הציבור.
מנהלי המרכז עצמם נרפאו באמצעות גישה זו ממחלות ובעיות בריאות קשות לאחר שהגישה הרפואית התרופתית הקונבנציונאלית לא הצליחה לרפאם.
ערן עוסק בסיוע לחולים להבריא מבעיות הבריאות שלם קטנות וגדולות מעל 23 שנים בהצלחה שאין כדוגמתה בעולם.  את ההצלחה המרשימה הזו ניתן לזקוף לשיטת העבודה המדויקת, הברורה שפיתח ערן שנסמכת על מחקרים, עובדות מדעיות מוצקות וניסיון קליני עשיר שלו ושל הרופאים הנטורולוגים בעולם במ – 220 השנים האחרונות.

תפיסת העולם שלנו ו-"12 הדיברות" של אמונותינו

א. אנו מאמינים שלכל אזרח יש את הזכות לקבל את המידע המדויק, האמיתי והמדעי ביותר לגבי הטיפול הטוב ביותר שיכול להוביל אותו לריפוי מוחלט ממחלתו והפחתה עד להורדת הצורך בשימוש בתרופות מזיקות.

 ב. אני מאמינים שיש להזהיר את המטופל מהסכנות הטמונות בטיפול בסימפטומים בלבד באמצעות חומרים רעילים לגוף וניתוחים ללא טיפול בשורש הבעיה.

ג.  אנו מאמינים שלכל אזרח יש זכות לא קודם כל "לקבל תרופות" או לעשות ניתוח כאפשרויות היחידות והגרועות ביותר, אלא ללמוד בריאות ולדעת לשקם את בריאותו בכוחות עצמו.

ד.  אנו מאמינים שכמעט כל חולה יוכל להבריא ממחלתו, להימנע מסיבוכי המחלה ולשמור על בריאות טובה לאורך שנים רבות אם ירצה בכך על ידי קבלת ההדרכה והטיפול המתאימים, המקצועיים והמדויקים ויישומם בחייו ללא צורך בתרופות, זריקות, שיקויים וגלולות.

ה. אנו מאמינים שכל חולה סוכרת חייב לקבל מידע מקיף על ההשלכות של מחלתו ועל הסיבוכים שהוא צפוי להם בגלל התרופות ואם לא ישנה את אורח חייו, אורח החיים המערבי שהוא מנהל. לדעתנו אסור לחכות לכך שערכי הפרמטרים בדם יגיעו לערכים גבוהים ורק אז לנסות ו"לטפל" באמצעות שיטות מסוכנות ויקרות שמרוששות את קופת הציבור והמדינה ומקבעות את החולי לכל החיים.

ו. אנו מאמינים שהאינטרסים של בריאות הציבור והמדינה כחברה חייבים לעמוד לפני האינטרסים המצומצמים והקפיטליסטיים או הפוליטיים של חברות מסחריות, יצרני התרופות, או משרד הבריאות שמנוהל על ידי אליטה שלטת של רופאים אינטרסנטיים.

ז. אנו מאמינים שיש לנתק את התלות הכרונית שמטפחים המוסדות הרפואיים בעולם המערבי, רופאים ומרפאים שונים בין מטפל ומטופל וללמד את הציבור שבריאותו תלויה כמעט אך ורק באורח החיים והרגלי הבריאות שלו ולא בגנטיקה שלו, או ברופא ובתרופות שהוא מספק לחולה (איננו מתכוונים כאן כמובן לטיפול במקרה של תאונות).

ח. אנו מאמינים שהעולם יהיה מקום טוב יותר לחיות בו לכולם אם העקרונות המוסריים של מסירת האמת לציבור ידריכו אותנו ואם השמירה על הבריאות תהפוך למשימה העיקרית של העוסקים בבריאות במקום שיווק של תרופות וזריקות. 

ט. אנו מאמינים שטיפוח התודעה של הציבור על ידי אנשי בריאות אמיתיים תוביל לכך שבתי החולים יתרוקנו כמעט מיושביהם. אז נוכל לחסוך הרבה מליארדי דולרים ולהשקיע את הכסף בחינוך ורווחה לכל.

י. אנו מאמינים שיש לשנות את הכשרתם של הרופאים ולשנות את גישתם למחלות ולטיפול בחולים מן היסוד אחרת כלכלת העולם המערבי תשקע לתהום ותתמוטט תחת הנטל של טיפולים אינסופיים בחולים. יש ללמד רופאים את גישת ה"נטורולוגיה" וה"תזונה הכירורגית" לטיפול בכל סוגי המחלות ולא להשקיע את מרבית שנות לימודיהם בשינון התרופות ה"מתאימות" למחלות שונות ותרגול וביצוע ניתוחים, שכמעט כולם תולדה של אורח חיים שגוי.

יא. אנו מאמינים שכדי למגר את מגיפת המחלות הכרוניות בעולם המערבי יש לשנות גם את התפיסה הכוללת של קברניטי המדינה ומשרדי החקלאות לגבי שיטות החקלאות המסחריות והרעילות, העדיפות אולי לכיסם של חקלאים מסוימים, אך לא לבריאות הציבור כולו.

יב. אנו מאמינים שבמקום שכספי הציבור ילכו על סבסוד עצום של ענפי חקלאות ותוצרת חקלאית שתרומתה להגברת אחוז החולים והמחלות בישראל היא עצומה (על פי מאות מחקרים מדעיים וניסיון קליני עצום) יש לסבסד ענפים שתוצרתם מוכחת כתורמת לבריאות הציבור ובעלת פוטנציאל אדיר לשקם את כלכלת המדינות. סבסוד של חקלאות שגורמת לחולי בא על חשבון משאבי הטבע של המדינות ומרושש אותן.

 וחזון אחרית הימים:

מתוך הנחת יסוד שבמרבית המקרים הבריאות של האדם תלויה בו עצמו ולא במזל או בגנטיקה לקויה אנו מאמינים שיש לתגמל ולעודד את אלה ששומרים על בריאותם או פועלים בברור ונוקטים צעדים כדי לשפר אותה ואינם נופלים למעמסה על קופת המדינה וקופות חברות הביטוח ובכך לעודד את הציבור לשמור על בריאותו, להפסיק לעשן, להפסיק לצרוך אלכוהול ומוצרי זבל תעשייתיים.

אנו מאמינים שכולנו אחד ושללא תחושת האחדות בין כולנו והאחריות של כולנו לכל המתרחש סביבנו לא נוכל לשנות את העולם לחברה נאורה ומתקדמת ואת כדור הארץ שלנו לגן עדן אמיתי שנעים וטוב לחיות בו.