Hunza Health Education Center

הרפואה – האם היא באמת פועלת למען בריאותנו?
מאמר שני בסדרה

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה). 
מומחה לתזונה כירורגית המובילה לריפוי ממחלות כרוניות טל –  03-3724200 
נושא הראיון של ד"ר ערן אשחר עם מיכאל בלום: הרפואה – האם באמת היא פועלת למען בריאותכם?

הנושאים שנדונו בראיון:
א. מה מצב הבריאות בישראל? האם אזרחי ישראל נהנים מבריאות טובה? 
ב. מה עושה "הרפואה המתקדמת ביותר בעולם" נוכח המצב הזה?
ג. איך זה שהרפואה לא מרפאה שום מחלה כרונית.
ד. מה לא בסדר בזה והאם אפשר אחרת?
ה. רפואה מדעית היא רפואה שמבריאה אתכם באמת מהמחלה.
ו. מה מראה הניסיון שלי ומה המסקנות שלי?

עדות אישית של נשיא החברה – מפכ"ל המשטרה לשעבר, מר אסף חפץ. אסף חפץ מדבר על: 

א. מדוע החליט לפנות לד"ר אשחר כאשר המערכת הקונבנציונאלית הציעה לו את כל מערך הטיפולים המתקדמים שלה אחרי שעבר אירוע מוחי. 
ב. מה התוצאות שקיבל כתוצאה מהטיפול הטבעי של ד"ר ערן אשחר בהשוואה לטיפול שקיבל מהרופאים לאורך השנים.
ג. מה התובנות והמסקנות שלו בהקשר ליעילות של הרפואה בטיפול בחולים באמצעות תרופות לעומת היעילות של הטיפול הטבעי.
ד.  מה הוא מציע לעשות כדי לתת מקום מרכזי ואפילו ראשוני לטיפול הטבעי בחולים בישראל.

מה הם באמת הגורמים למרבית המחלות?

 הרפואה תולה לרוב את המחלות בסיבות גנטיות, בגיל בחיידקים ובוירוסים. על מחלות רבות היא אומרת – הסיבה לא ידועה. למעשה הרפואה זורה ערפל ויוצרת מצג שווא בעיני הציבור כאילו אין לאדם שליטה על מצב בריאותו והוא למעשה תלוי בכוחות עצומים ובלתי נשלטים על ידו.
בניגוד גמור לגישה הרפואית שגורמת להחלשה של האדם והפיכתו לחסר אונים ותלוי בגורל במזל ובחסדי האל טוענים הרופאים הנטורולוגים שבריאות היא תולדה ישירה של אורח חיים בריא. למזלנו המחקר המדעי הבלתי אינטרסנטי עומד לצידנו ומאשר את הטענה הזאת באופן מוחלט. לא רק המחקר הענק של החוקר הדגול פרופ' קמפבל אישש את ההנחה הזאת, אלא שישנם מעל 10,000 מחקרים שתומכים בה.
יותר מכל, הניסיון הקליני שלי ושל כל הרופאים הנטורולוגים בעולם מאשרים את הנחת הבסיס הזאת.  אחרי עשרות שנות עבודה עם חולים במצבי חולי מגוונים והחלמה של אלפי חולים ממצבי חולי המכונים על ידי הרפואה כרוניים אני יכול לקבוע כמה הצהרות: 
 • מחלות נובעות מהפרה של חוקי הבריאות ואי סיפוק צרכי הגוף באופן אופטימלי.
  צרכי הגוף הינם: תזונה, שתייה, מנוחה, תנועה, שינה, ניקוי של נוזלי הדם והתאים, הימנעות מחומרי הרעלה, מצב רגשי נאות, טיפול באמונות שיושבות בתת המודע שלנו ועוד. 
 • תזונה לקויה הינה גורם חשוב בהתפתחות של מחלות, אבל ממש לא הגורם היחיד.
 • גם חולים במצבי חולי קשים יכולים להחלים ממחלות באמצעות שינוי משמעותי של הרגלי הבריאות שלהם ועבודה על התת מודע. דבר זה לא יקרה לעולם על ידי תרופות וניתוחים. תרופה וניתוח לא יכולים להחליף את השמירה על חוקי הבריאות. 
  מדוע הרופאים מתעלמים ממחקרים מדעיים ומחוקי הבריאות?
  האם קרה לכם פעם שהלכתם לרופא והוא ביקש מכם לשבת ולשמוע ממנו שיעור על איך לשמור על הבריאות שלכם? האם אי פעם אמר לכם רופא כל שהוא שהבריאות שלכם נמצאת בעיקר בידיים שלכם, כלומר תלויה בהרגלי הבריאות או באופן ובאיכות של סיפוק הצרכים של הגוף והנפש לכם? מתי דיבר איתם לאחרונה רופא על ההקשר בין ההפרה של חוקי הבריאות ובין בעיית הבריאות שלכם?
  אף פעם!
  לצערנו העיסוק העיקרי של הרופאים הוא במתן תרופות שלרוב הן רעילות לגוף ואינן מרפאות שום מחלה וניתוחים שעולים הון עתק למשלם המיסים וגם בהם אין תועלת ממשית לטווח הארוך?
מדוע הרופאים לא מדברים עם המטופלים שלהם על התרומה הקריטית של תזונה קלוקלת להיווצרות המחלות שלהם ולרוב אפילו מצהירים שאין כל קשר בין התזונה לבריאות?
מדוע רופאים מכחישים את קיומם של אלפי מחקרים שמוכיחים את הקשר בין תזונה לבריאות ולמחלות?

מדוע רק קומץ מבין מאות רופאים שראו לנגד עיניהם את ההחלמה של אלפי המטופלים שלי ממחלות קשות התקשרו אלי כדי לשמוע על הגישה. מדוע כל האחרים לא ביקשו ללמוד אותה ואולי לאמץ אותה בפרקטיקה שלהם?
 מדוע הרפואה והרופאים מתעלמים מהריפוי הטבעי והתזונה הטבעית ככלי ריפוי, מזלזלים בהם וקוראים להם רפואת אלילים, ולנו הם קוראים שרלטנים, ובכך מחבלים בחינוך הציבור לשמירה על אורח חיים בריא? מדוע הרופאים כל כך מתאמצים להשמיץ אותנו כאילו אנחנו אויבי הבריאות ומסוכנים לשלום הציבור?
או גרוע מזה –
מדוע רופאים ממהרים להגן באופן עקבי ותמוה על תעשיות שמייצרות מזון זבל ומעודדות את הציבור לצרוך מוצרי מזון שהקשר בינם לבין מחלות הוכח במחקרים רבים?

ומסריח עוד יותר, במקרים רבים כשארגון הבריאות העולמי יצא באיחור רב בהכרזה שיש קשר בין סרטן ומחלות בכלל לבין מוצרי מזון מסוימים הוזנקו רופאים בכירים לתקשורת כדי לעמעמם ולטשטש את ההכרזה ולהרגיע את הציבור שאין מה לדאוג באמת ושהוא יכול להמשיך ולצרוך את מוצרי הזבל האלה?
הרי העוול צועק כאן לשמיים!
ההכשרה של רופאים איננה מתמקדת באמת בריפוי של מחלות

הציבור מוטעה לחשוב שרופאים עוסקים בריפוי של מחלות. זאת האמונה של מרבית האנשים בעולם המערבי. אבל לאמונה הזאת אין שום בסיס במציאות. הציבור איננו מבין עד כמה ההטעיה והרמייה שולטים בתחום הרפואה. כיצד יתכן שרופאים עוסקים בריפוי מחלות אם ההכשרה של הרופאים בכל שנות לימודיהם איננה כוללת ידע אמיתי ומדעי בריפוי טבעי של חולים באמצעות חינוך לבריאות והתייחסות לתזונה ולנפש האדם? פרופ' קמפבל, ענק החוקרים בעולם שחקר את הקשר בין תזונה למחלות וביצע יחד עם 3 אוניברסיטאות מובילות בעולם את המחקר הגדול בכל הזמנים – מחקר סין, כותב:
ההכשרה של רופאים בתזונה במהלך כל שנות לימודי הרפואה היא שערורייה. רופאים לומדים על תזונה בכמה שעות בודדות והגרוע מכל, חומרי הלימודים בתזונה מוכתבים על ידי תעשיות המזון.
אין בבתי הספר לרפואה שעת לימוד אחת אפילו על ריפוי טבעי באמצעות כוחות הריפוי של הגוף עצמו. הלימוד של מקצועות הביולוגיה, הפיסיולוגיה והביוכימיה מתמקד בשינון וזכירה של מנגנוני הפעולה של אברי הגוף ומסירת מידע יבש מבלי שנעשה קשר או חיבור לכוחות הריפוי של הגוף והתגברות עצמית ממחלות. רופא לא ילמד לעולם שהגוף יכול לרפא את עצמו, כי אחרת בשביל מה הרופא קיים?
לעומת זאת מרבית שנות הלימוד מוקדשות ללימוד על תרופות ותרומתן לשיכוך סימפטומים של מחלות, לא לריפוי שלהן.
האם הציבור מודע לעובדה שבתי הספר לרפואה נענו בחדווה להשתלטות של תעשיית התרופות על תוכנית הלימודים של הרופאים והם מאפשרים לה למעשה להכתיב את אופן הטיפול במחלות?
תעשיית התרופות פיתחה תרופות ללחץ דם, לסוכרת, למיגרנה, לדלקת פרקים, לבעיות עור ודלקות במערכת העיכול ולעוד מאות מחלות לא כדי שיבריאו את האדם ממחלתו, אלא כדי לעשות הצגה כאילו הן עוזרות לאדם להבריא ממחלתו, בזמן שהן כורות לו בור עמוק שממנו כבר קשה לצאת.
התרופות כורות בור עמוק לאדם משום שהן גורמות לו לכמה נזקים קשים:

א. הן מסיטות את החולה מלטפל בגורמים האמיתיים של הבעיה שלו וכך למעשה הוא מזניח את הטיפול האמיתי במחלה והבעיה הולכת ומחמירה עם הזמן וגורמת לו לבסוף לנזקים קשים ולעיתים קרובות גם לנזקים בלתי הפיכים. דוגמא מצוינת לכך הן התרופות ללחץ דם גבוה שהתוצאה העקיפה שלהן היא עשרות אלפי אירועים מוחיים מידי שנה בגלל התעלמות מהסיבה העיקרית ללחץ הדם.
ב. תעשיית התרופות מציגה לחולה פתרון כוזב, אשלייתי, קל ומהיר שקשה לו מאוד לסרב לקבל כי הוא בסך הכל משתוקק לצאת מהבעיה ולחזור לשגרת חייו. למעשה תעשיית התרופות מפתה בעורמה את האדם הסובל בכך שהיא מציירת לו מצג שווא ואיננה מדגישה בפניו את ההשלכות הקשות, המסוכנות וההרסניות של השימוש ברעלים שלה. די להציץ ברשימת תופעות הלוואי שמצוינות בעלון של כל תרופה כדי להבין כמה הן מסוכנות.
ג. תעשיית התרופות דואגת להסתיר את העובדה שהתרופה שלהן היא לא באמת תרופה כי כל אדם ששכל בראשו היה מצפה ממשהו שקוראים לו תרופה שתרפא את הבעיה באופן סופי, אבל זה אף פעם לא קורה.
ד. הן דואגות לחנך את הרופאים לא לחפש באמת סיבות למחלות ולהצהיר בפני החולים שהסיבות למחלות לא ממש ידועות ולכן הפתרון היחיד להן הוא טיפול סימפטומטי באמצעות התרופות שלהן שבסך הכל מקל על הסבל של החולה בטווח של שעות בודדות.  
אז מדוע רופאים ינסו לדחוף למטופל באופן מידי בכח, ולעיתים קרובות באמצעות אלימות מילולית, הפחדה ואיומים, תמיד כאלטרנטיבה ראשונה ואחרונה טיפול תרופתי שמנציח את המחלה וידגישו בפניו שהמחלה שלו נובעת ככל הנראה מגורמים גנטיים או מהגיל שלו או בגלל החיידקים, אבל לא ידברו אפילו מילה אחת על אורח החיים שלו, על התזונה שלו, על האמונות המחשבות והרגשות שלו? איזה מן רפואה היא זאת שהיא מתעלמת ומזניחה בצורה פושעת את הטיפול בגורמים העיקריים לחולי ומדגישה באובססיביות חולנית ובאינטרסנטיות ברורה רק את צריכת הרעלים המזיקים והממיתים שהיא מציעה כפתרון הגרוע ביותר לכל בעיית בריאות?
ומדוע מדינה מתוקנת ואזרחים ישרים צריכים לממן מהמיסים שלהם את הרפואה הפושעת הזאת שמוליכה אותם שולל ומזיקה להם במרבית  פעולותיה?

מדוע רופאים ששים לנתח בכל שנה מיליוני חולים ולשאוב מהקופה הציבורית מיליארדי שקלים מיותרים שיכלו להיחסך מלכתחילה אם הרופאים היו מטיפים לציבור (לפחות באותה רמת להיטות שהם מטיפים לצרוך תרופות וחיסונים רעילים) לשמור על בריאותו או להשתמש באמצעי הריפוי הטבעי העומדים לרשותם במקום הניתוח המיותר.
התשובה של פרופ' קמפבל, אבי מחקר סין היא – כסף, אגו, כח ורצון לשליטה.
שיטת התרופות והניתוחים מכניסה מיליארדי שקלים לקופה של בתי החולים והרופאים, היא מנציחה מחלות כך שפעולות הריפוי המדומים שלה לא יסתיימו אף פעם. הרפואה גורמת לתלות של החולה ברופא במשך כל החיים ולכן מנפחת את האגו של הרופא ומעניקה לו שליטה מוחלטת על חייו של החולה. שיטת התרופות מעניקה לרופאים כח עצום ויכולת להתערב בכל תחומי החיים של האדם.
לצערנו הרב, החברה המערבית העניקה לאליטה רפואית שנשלטת על ידי תעשיית התרופות האינטרסנטית כח עצום ושליטה מוחלטת בחייהם של מיליארדי בני אדם באמצעות חקיקה של "חוק בריאות" שכביכול נחקק לטובת הציבור. חוק הבריאות בכל מדינות המערב נותן שליטה מוחלטת לרופאים קונבנציונאליים על ניהול בריאותם וחייהם של האזרחים בשעה שכל שיקוליהם נובעים לדברי פרופ' קמפבל ממניעים של – כסף, אגו כח ושליטה. אנחנו עדים לתוצאות של השליטה הדיקטטורית הזאת בשנה וחצי האחרונות של פרשת הקורונה שתוכננה בקפידה על ידי תעשיית החיסונים/התרופות וארגון הבריאות העולמי.
במצב של דיקטטורה שלטונית של הרפואה על כל חלקי החברה כולל הפוליטיקאים שאין להם שמץ של מושג בבריאות אמיתית שבועת הרופאים שמבוססת על העיקרון של – אל תזיק, הופכת לבדיחה עלובה וחסרת כל ערך. היא לועגת למיליוני אנשים בישראל שנאנקים תחת סיבלם ואינם מבינים שהם בסך הכל כלי שרת בידי תעשייה שממוקדת לצערנו הרב כל כולה בעשיית הון על גב החולים.
האם יש פתרון למצב העגום הזה?
רק מודעות גבוהה למה שמתרחש כאן מתחת לאפם של האזרחים תציל אותנו מהמצב. ככל שיותר אנשים יבינו שהם מנוצלים לרעה על ידי תעשיות שיכורות מכח והם ובני משפחותיהם משלמים על כך בבריאותם, באיכות חייהם ובחופש שלהם בכל תחומי החיים כך יוכל המצב להשתנות.
שינוי חוק הבריאות שכל כולו בנוי כדי להגן על תעשיית המחלות והתרופות ולהעניק להם מונופול אכזרי על בריאותם וחייהם של מיליוני אנשים הוא מחויב המציאות.
שינוי החוק תלוי בכמות האנשים שיתעוררו מהתרדמת הקשה שלתוכה הרפואה ותעשיית התרופות הממולחת הערמומית וחסרת הלב הצליחה להכניס אותם לתוכה. הציבור חייב לזכור שהכח האמיתי לבחור את מי שינהיג אותו נמצא בידיים שלו ביום הבחירות. אם הציבור ימשיך לבחור באותם אנשים שנשלטים על ידי ראשי הרפואה ותעשיית התרופות הוא ימשיך לקבל את אותה התוצאה. רק לכם יש את הכח לשנות את המצב.
אל תשכחו את זה ביום הבחירות.

יש לכם בקשה, שאלה או תרומה כל שהיא לנושא?
אם כן אז אתם מוזמנים להתקשר לטל: 03-3724200 

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם