Hunza Health Education Center

הרפואה – האם היא באמת פועלת למען בריאותנו?
מאמר ראשון בסדרה

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה). 
מומחה לתזונה כירורגית המובילה לריפוי ממחלות כרוניות טל –  03-3724200 
מה מצב הבריאות בישראל?

מצב החולי בישראל הוא מהקשים בעולם המערבי. למרות מצג השווא שמנסה הרפואה לצייר מידי יום בראיונות בכלי התקשורת שמדובר ברפואה מערבית מודרנית ומדעית המשתמשת בכלים ובאמצעים המתקדמים ביותר שקיימים בעולם נתוני החולי מדברים לצערנו בעד עצמם: כ- 20-30 אלף חולי סרטן חדשים מידי שנה, כ- 25,000 צנתורים וניתוחי מעקפים, 10 אלפים מתים ממחלות לב וכלי דם בשנה, כחצי מיליון חולי סוכרת, כשני מיליון חולים ביתר לחץ דם (על פי הגדרה מקילה), עשרות אלפים חולים בכשל כליות שמגיעים לדיאליזה והשתלות כליה, מאות אלפי חולים בבעיות בדרכי העיכול, אסטמה, בעיות עור, בעיות במערכת העצבים, עייפות כרונית, פיברומיאלגיה ומחלות אוטואימוניות, מיליונים חולים במיגרנה וסתם כאבי ראש כרוניים, מעל 4 מיליון מבוגרים וילדים שנמצאים בעודף משקל שמסכן את הבריאות ועוד ועוד. אני חושב שכמעט אין בית בישראל שמישהו אינו סובל ממשהו.

מה עושה "הרפואה המתקדמת ביותר בעולם" נוכח המצב הזה?

הרפואה טוענת שבישראל יש את הרפואה המתקדמת ביותר בעולם, האומנם?
אני מתקשה להבין, במה באה לידי ביטוי הרפואה המתקדמת הזאת שעליה משלם המיסים הישראלי משלם ממיטב כספו?
האם תפקידה של רפואה מתקדמת איננה למנוע מחלות מלכתחילה?
היכן תרומתה לחיינו, כיצד היא משפרת, אם בכלל, את איכות חיינו?
והאם הרפואה המתקדמת הזאת אכן מנסה ומצליחה למגר את המחלות כשהן כבר קיימות?
כל ילד יכול לענות על השאלות האלה, אם ייצמד לעובדות ולא לשטיפות המוח בפרסומות בכלי התקשורת ובאינטרנט.
כיצד ניתן לומר שהרפואה לא רק מנסה, אלא אפילו מצליחה לשפר את איכות חיי הציבור אם מספרי החולים מרקיעי שחקים?
אז לרפואה יש פתרונות גאוניים לחולי העצום של הציבור –  היא תורמת לכם יותר תרופות, יותר אשפוזים, יותר בדיקות, יותר ניתוחים, יותר מעקבים. זאת רפואה טובה כמובן שנותנת שירות רחב לחולים, ביקורי רופאים מומחים, בדיקות לגילוי מוקדם כביכול של מחלות, אבל מה התוצאה הסופית של כל אלה?
מספרי החולים עדיין ברמה של מגיפות.

הרפואה לא מרפאה שום מחלה כרונית.

אז ה "רפואה המתקדמת" מספקת לכם המון שירותי בריאות", אבל את הדבר היחיד שאתם באמת רוצים, בריאות, היא לא מספקת לכם על ידי כל השירותים האלה. כל רופא מומחה יסביר לחולה שלו שהמחלה שהוא סובל ממנה היא כרונית ולא ניתנת לריפוי. אי לכך ובהתאם לזאת אין לחולה שום ברירה מלבד לעשות ניתוח ולבלוע תרופות למשך שארית חייו. הדבר המדהים כאן הוא שהישראלים צורכים המון שירותי בריאות אבל נשארים חולים כרוניים. לא רק שהחולים נשארים חולים כרוניים, אלא שלרוב מצב בריאותם הולך ומתדרדר עם השנים. כלומר שירותי הבריאות הנהדרים שהחולים מקבלים בשפע כלל לא מועילים להם ולא משפרים את איכות חייהם באמת, הם לא הופכים אותם לבריאים.

מה לא בסדר בזה והאם אפשר אחרת?

לצערי הרפואה מצליחה להונות את ציבור החולים התמים שרובו מאמין ברופאים וברפואה באופן עיוור וסומך עליהם שהם רוצים רק בטובתו ומציעים לו את האפשרות המדעית והיחידה שטובה עבורו.
אנשים שטוענים שאינם מבינים בבריאות, וגם בעלי השכלה אקדמית גבוהה, למעשה אינם מערערים על דבריהם של הרופאים ומקבלים אותם כדברי אלוהים חיים. אבל לצערנו, מרבית המידע הנמסר לחולים על אפשרויות הטיפול בהם מסולף ומגמתי ונועד לשרת את האינטרסים של הרופאים, של מקצוע הרפואה ושל תעשיית התרופות ולא את האינטרסים של החולים. המידע הנמסר לחולים לא יכלול אף פעם מידע שיכול להוביל לריפוי טבעי וסופי של החולה ממחלתו. יותר מכך, גם כשהחולה עצמו מעלה את האפשרות של ריפוי טבעי הוא זוכה להתנגדות עזה ולקיתונות של בוז על כך שבכלל העלה את מחשבת הכפירה הזאת. כל אמירה כזאת מעוררת ברופאים זעם והם רואים בכך עלבון אישי וערעור על מעמדם ויוקרתם המקצועית. המחשבה שרצה בראשם (על פי עדות של פרופ' אסלסטיין) הינה – אנחנו למדנו 7 שנים והפכנו למומחים ואתה מספר לנו על איזה שרלטן שלמד אני לא יודע מה ומספר לך שהוא יכול לרפא אותך מהמחלה?
התוצאה הינה שלא פעם זוכים החולים לקבל איומים, כך סיפרו לי רבים ממטופלי, על המשך הקשר שלהם עם אותו מטפל אלטרנטיבי שרלטן.
לשמחתי אני יכול להוכיח בקלות שההצהרה הקשה שלי לגבי רפואה שרלטנית ופושעת שמעלימה מידע מציל חיים מעיני החולים נכונה, אם האדם מוכן לפקוח את עיניו ולפתוח את מוחו לדברי היגיון וטעם.
לי עצמי אין גרם אחד של אמון ברפואה שמטפלת במחלות ובמניעים הכביכול "טובים" שלה.
מדוע לא? מדוע איבדתי בהם את אמוני? האם אני פועל מתוך אמונות עיוורות מבלי להסתמך על מידע מדעי? ממש לא. אני מסתמך רק על עובדות מדעיות וקליניות של 250 שנות פעילות של הרפואה הטבעית הקרויה נטורולוגיה.

רפואה מדעית היא רפואה שמבריאה אתכם באמת מהמחלה

למעשה מי שמסתמך על מידע מדעי וקליני זה אני ורופאים רבים שעוסקים בריפוי טבעי כמוני בעולם.
הרשימה ארוכה והיא כוללת את: פרופ' אסלסטיין, פרופ' דין אורניש , ד"ר נ. ברנארד , ד"ר ג. מקדוגאל, ד"ר מיכאל קלאפר, ד"ר ג. פורמן, ד"ר מ. גרגר, החוקר הדגול פרופ' קולין קמפבל ועוד רבים.
כל האנשים האלה שרובם רופאים זנחו את מה שלמדו ועברו לטפל בחולים באמצעים טבעיים כמו תזונה משום שהבינו ואחר כך למדו מניסיונם שזאת רפואת האמת. האם הם איבדו את שפיות דעתם? הם זרקו 7 שנות לימוד לפח התחילו לייעץ למטופלים בתזונה נכונה שאותה בכלל לא לימדו אותם בפקולטה לרפואה.
הם ויתרו על מעמד, יוקרה ומקום עבודה מסודר עם פנסיה וקביעות, חופשות ושקט נפשי לטובת האמת הפנימית שלהם. אלה אנשים שהבינו שהם לא יוכלו לישון בשקט בלילה אם ימשיכו לשקר לחולים כמו שלימדו אותם לעשות במהלך לימודיהם. הם נטשו את הרפואה ועברו לשורות האויבים של הרפואה, המרפאים העוסקים בריפוי טבעי.
מה מראה הניסיון שלי ומה המסקנה?
באשר אלי, אני הייתי חולה מגיל 9 – 26 ורק כשהגעתי לנטורולוגיה הבראתי באמת ובאופן סופי מהמחלה שלי ומאז ועד היום לא פגשתי רופא אחד אפילו בנוגע לבעיית בריאות כל שהיא. יותר מכך, ב-  25 השנים האחרונות נרפאו באמצעות הגישה הנטורולוגית אלפי אנשים באמצעות ההדרכה שקיבלו ממני. אנשים אלה היגיעו אלי חולים, כאובים, סובלים ומדוכאים אחרי שנים רבות של טיפול קונבנציונאלי עתיר תרופות, ניתוחים, סטנטים ואין סוף עליות לרגל לרופאים. כל אלה באו לקיצם כשהם היגיעו אלי.
אז מי כאן השרלטן חברים? אני שעזרתי לחולים האלה להבריא מתחלואיהם או הרפואה שבמשך שנים התעללה בהם בטיפולי סרק סימפטומטיים והנציחה את החולי שלהם?
אם מה שאני והרופאים האחרים מספרים לכם זאת האמת, ואת זה ניתן לראות מהעדויות המצולמות הרבות של מטופלים באתר שלי ושל רופאים טבעיים בעולם, אז סיימנו כאן את ההוכחה להצהרה הקשה שלי בראשית הפסקה הזאת ואני אחזור עליה ואפרק אותה לחלקים:

א. הרפואה המערבית שמטפלת במחלות מוליכה שולל את המטופלים כשהיא מספרת להם שהטיפול שלה הוא היחיד, המדעי והטוב ביותר עבור בעיית הבריאות שלהם!

ב. הרפואה המערבית שמטפלת במחלות מסתירה במכוון מידע מציל חיים על ריפוי טבעי מהחולים הסובלים ונלחמת בחולים שמנסים לברוח מציפורניהם ומהסיוט של התרופות
    ולהבריא באמת באמצעות
ריפוי טבעי!

ג. מרפאים ורופאים טבעיים בכל העולם נטשו את הרפואה כי הבינו שהיא משקרת לחולם ומנציחה את החולי שלהם. הם ויתרו על חיים נוחים והטבות מפליגות רק כדי לחיות
   בהרמוניה עם ערכי המוסר
הגבוהים שלהם.

ה. הרופאים והמרפאים הטבעיים מצליחים להבריא באמת את החולים שלהם ממחלותיהם ולהוציא אותם ממעגל התרופות והניתוחים ומציפורני הרפואה שמשעבדת אותם
    לטיפוליה.

ו. אלפי העדויות של מטופלים שלי ומיליוני עדויות על החלמות בעולם של המטופלים של הרופאים העוסקים בריפוי טבעי מוכיחות שהם אוחזים באמת גבוהה שמוסתרת מעיני
   הציבור על ידי המערכת הרפואית.

אז חברים יקרים, איזה רפואה אתם מעדיפים? רפואה עתירת שירותים שמשאירה אתכם חולים ומשועבדים לטיפולי סרק סימפטומתיים או רפואה אמיתית שמצליחה לרפא מחלות ולהחזיר לכם את האמון בגופכם ואת שמחת החיים שאבדו לכם?

הערה:
אתם חושבים שהמאמר נתן לכם ערך? שהוא יכול להועיל למישהו ממכריכם? אז שלחו את הקישור לעמוד הזה לכל מכריכם ועזרו בהתמרת החברה שלנו לרמה הבאה שתוביל אותנו לחיי אושר שמחה ואהבה. 

יש לכם בקשה, שאלה או תרומה כל שהיא לנושא?
אם כן אז אתם מוזמנים להתקשר לטל: 03-3724200 

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם  

נושא הראיון של ד"ר ערן אשחר עם מיכאל בלום: הרפואה – האם באמת היא פועלת למען בריאותכם?

הנושאים שנדונו בראיון:
א. מה מצב הבריאות בישראל? האם אזרחי ישראל נהנים מבריאות טובה? 

ב. מה עושה "הרפואה המתקדמת ביותר בעולם" נוכח המצב הזה?
ג. איך זה שהרפואה לא מרפאה שום מחלה כרונית.
ד. מה לא בסדר בזה והאם אפשר אחרת?
ה. רפואה מדעית היא רפואה שמבריאה אתכם באמת מהמחלה.
ו. מה מראה הניסיון שלי ומה המסקנות שלי? 
עדות אישית של נשיא החברה – מפכ"ל המשטרה לשעבר, מר אסף חפץ. אסף חפץ מדבר על: 
א. מדוע החליט לפנות לד"ר אשחר כאשר המערכת הקונבנציונאלית הציעה לו את כל מערך הטיפולים המתקדמים שלה אחרי שעבר אירוע מוחי. 

ב. מה התוצאות שקיבל כתוצאה מהטיפול הטבעי של ד"ר ערן אשחר בהשוואה לטיפול שקיבל מהרופאים לאורך השנים.
ג. מה התובנות והמסקנות שלו בהקשר ליעילות של הרפואה בטיפול בחולים באמצעות תרופות לעומת היעילות של הטיפול הטבעי.
ד.  מה הוא מציע לעשות כדי לתת מקום מרכזי ואפילו ראשוני לטיפול הטבעי בחולים בישראל.