השיטה שעשויה לעצור את מגיפת הקורונה בתוך כמה ימים:

          ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה).
———————————————————————————————————————————————————— 
אני הולך להציג בפניכם שיטת טיפול פשוטה ומהירה שהוצגה לראשונה על ידי ד"ר לי דמקין שהולכת להפוך אתכם ככל הנראה למחוסנים בפני וירוס הקורונה ושלל הוירוסים האחרים שמתיישבים על מערכת הנשימה של האדם. יתר על כן, גם אם נדבקתם בוירוס יש לכם חלון הזדמנות של 2-14 ימים לחסל את הוירוס ולהחלים מבלי לפתח סימפטומים כל שהם. אנא הפיצו מידע זה לכל מכריכם כי הוא עשוי להציל חיים!!
שיטה זו מבוססת על מחקרי אורך בבני אדם ומחקרים קליניים בתרביות מעבדה.
מחקר שנעשה על ידי חוקרים בשתי אוניברסיטאות בסין עקב אחרי קצב ההדבקות בוירוס הקורונה במאה ערים ביחס למידת הטמפרטורה והלחות שלהם. הממצאים גילו שככל שרמות הטמפרטורה והלחות עלו שיעור ההידבקות בוירוס קטן בהתמדה ובאופן מובהק (
https://healthy.walla.co.il/item/3348706).
מחקרים אלה הוכיחו שניתן להסיר את החשש להתפשטות הוירוס בגוף באמצעות טיפול ממוקד ומונע יומיומי של כמה דקות בלבד.
אני מודע לכך שמידע זה נבדק כביכול על ידי גורם למניעת הפצת מידע כוזב ברשת והוא המליץ לא להתייחס לשיטה זו ברצינות. קראתי את הביקורת של גוף זה ולא מצאתי בו שום ביקורת עניינית או מקצועית מלבד היאחזות בכך שאין אישור לשיטה מגורמים ציבוריים וגופי בריאות כ – HWO. לעומת זאת השיטה אכן מבוססת על מחקרים קליניים בתרביות במעבדה ופורסמה בירחונים מקצועיים שיוזכרו בהמשך.
אני מדגיש שטיפול זה לא בא להחליף את אמצעי הזהירות האחרים של היגיינה ובידוד שאולי נחוצים כדי לצמצם את הסיכוי להידבקות בנגיף. כמו כן הליך זה טרם נבדק או אושר על ידי גורם רשמי כלשהו. יש להתייחס אליו רק כשכבה נוספת של מניעה פוטנציאלית בהוספת לכל אמצעי הזהירות האחרים המומלצים על ידי ה- CDC, HWO ורשויות בריאות אחרות ופנייה לייעוץ רפואי מיידי אם נמצאתם חיובי לוירוס,  או אם התסמינים נמשכים או מחמירים. כמו כן יש להבין שלאחר שהנגיף עבר לריאות, מה שעלול להופיע אצל עד 20% מהמטופלים תוך שבוע עד שבועיים, הנגיף רחוק פיזית מכדי שמקור חום חיצוני ישפיע עליו באופן משמעותי באמצעות הליך זה. היתרונות משימוש בהליך עשויים להיות הגבוהים ביותר כאשר משתמשים בהם למניעה וטיפול מוקדם. יחד עם זאת, האמור כאן איננו תחליף לייעוץ רפואי וגם איננו תחליף לחיזוק המערכת החיסונית כחומת המגן הראשונית בפני כל וירוס ומחלה בכלל. 
טיפול זה איננו תחליף לאורח חיים ותזונה בריאים ומבריאים. תזונה לקויה ואורח חיים שאיננו מתחשב בצרכי הגוף יוצר חשיפה לזיהומים מחיידקים ווירוסים ומקשה על הגוף ליצור מערכת חיסון חזקה שמסוגלת ליצור במהירות נוגדנים לווירוסים. יש ללמוד ביסודיות את כללי הבריאות והתזונה משום שהם פוליסת הביטוח הטובה ביותר שתוכלו להשיג ובחינם.
מגיפת הקורונה הוכרזה כמצב חירום בריאות עולמי על ידי ארגון הבריאות העולמי. אני ועוד מאות רופאים וחוקרים מטילים ספק האם מדובר בכלל על מגיפה אמיתית. לאחרונה נשמעים קולות רבים המצביעים על עיוותים קשים בדיווח על סיבת המוות של עשרות אלפי אנשים בעידוד ארגון הבריאות העולמי שפעילות חלק מהחברים בו הוכרזה כבלתי חוקית/פלילית במהלך "שפעת החזירים" בשנת 2010.
מבלי להיכנס לדיון בסוגיה סבוכה זו עד כה גרמה המגיפה לנזקים כלכליים עצומים והשפיעה על חייהם של מיליארדים של אנשים בעולם.  
עושה רושם שבשעה שרבים מהמדענים מחפשים פתרון ביולוגי למגיפה יתכן שהם מתעלמים מפתרון קל ומהיר בהרבה להידבקות בנגיף. הפתרון נמצא ממש מתחת לאפם אבל משום מה הם לא עושים בו שימוש ומאפשרים למנהיגים ולפוליטיקאים להשתמש בלית ברירה באמצעים קשים והרסניים לאנושות ולכלכלות העולם. 
פתרונות ביו-רפואיים הם מורכבים ויקרים ופיתוחם לוקח זמן רב. לרוב הם מיותרים כי מה שבסופו של דבר עוצר את המגיפות הוא "חיסון העדר". הוירוס גם יכול להשתנות לגרסה אלימה יותר ולכן מציאת חיסון מסוכן לגוף הוא חסר תועלת לציבור אבל מכניס מיליארדים לכיסם של היצרנים ולכן ברורה הלהיטות ליצרם. בכל אופן הוירוס עשוי להפוך לגרסה חדשה וחסינה מפני כל אחד מהחיסונים הפוטנציאליים הנמצאים אולי כעת בפיתוח.
מה התגלית החשובה כאן?
חשוב להכיר בכך שלנגיף הקורונה יש חוליה חלשה שניתנת לניצול והיא משותפת לרוב נגיפי דרכי הנשימה העליונות. למרות שהם יכולים לשרוד בקלות במשך שבועות בטמפרטורות הסמוכות לקפוא או מתחת להם, נגיפים אלו מתפרקים בתוך דקות ספורות כאשר הם נחשפים לטמפרטורות אוויר גבוהות יותר. לכן יש נטייה לוירוסים בכלל לחיות ולהתרבות רק בחלק הקריר ביותר של הגוף, בדרך כלל בתוך תאי האפיתל של מערות האף וחללי הסינוס. יש הטוענים שהוירוס מתיישב גם בלוע ולכן אין מניעה להשתמש בהליך זה גם ללוע. מכיוון שהסינוסים ממוקמים ממש מאחורי הלחיים והנחיריים, חללי האף הללו הם לעתים קרובות קרירים כמעט כמו האוויר שבחוץ שאנו נושמים, במהלך החודשים הקרים יותר של השנה. אבל, כשטמפרטורות האוויר בחוץ עולות, כך גם טמפרטורות הסינוסים שלנו. ברגע שהטמפרטורה בחללי האף והסינוסים עולה יכולת ההתרבות וההישרדות של הווירוסים האלה קטנה ואף נעלמת. הם פשוט נעלמים במהירות.
אדגיש שלאחרונה יצא פרופ' אנדו קאופמן בראיון שבו הוא הציג את תפיסתו לגבי וירוס הקורונה. פרופ' קאופמן סיפר שהוא ביצע סקירה מדעית של כל השיטות לזיהוי וירוס הקורונה והיגיע למסקנה שאין כרגע למדע שום יכולת לקבוע שמדובר בכלל בוירוס ולא באקסוזום, חומר שמופרש באופן קבוע מתאים חיים לצורך הגנה על התא, שמזוהה בטעות כוירוס (https://youtu.be/Kq8RpTMnMJ4).
יחד עם זאת, מחקרים רבים במעבדה הראו כי מרבית נגיפי הנשימה העליונים, כולל 200 סוגים שונים, מתפרקים בקלות תוך פחות מ- 15 דקות בטמפרטורה של 56 מעלות צלזיוס. להלן המחקרים:
 
 http://hindawi.com/journals/av/2011/734690/
http://who.int/csr/sars/survival_2003_05_04/en/
Biomed Environ Sci 2003 sep`: 16 (3): 246-55
J Med Virol, 23 (3), 297-301 נובמבר 1987
Journal of Virology, feb` 1968, עמ '. 149-154
 
המחקרים גילו שחימום של הנגיף במעבדה גרם להתפרקות של הקרום החיצוני של הנגיפים ותוך דקות ספורות הקרום התמוטט באופן אנוש ובלתי ניתן לתיקון וכך איבד הוירוס את היכולת ליצור הדבקה נוספת. לכן ניתן להשתמש בעיקרון החימום באופן אישי כדי למנוע את שרשרת ההדבקה באופן מוחלט. אם נוכל להעלות את הטמפרטורה של הסינוסים שלנו ל- 56 מעלות למשך מספיק זמן הנגיף יתפרק והסימפטומים והזיהום יפסקו.
גוף האדם, כשהוא נגוע בנגיף, מנסה להעלות את החום בכוחות עצמו על ידי ייצור חום. תגובת החימום הטבעית הזו יכולה רק להעלות את טמפרטורת הליבה בכמה מעלות. אבל אפילו די בהעלאת הטמפרטורה הקלה בכדי להתחיל להאט בקצת את קצב רביית הנגיף ולקנות זמן יקר לגוף כדי להתחיל לייצר נוגדנים שיכולים להתמקד בהרס הווירוסים הפולשים ולהפיק אינטרפרון שמגביר עוד יותר את יכולת ההגנה האנטי-ויראלית. קשישים תשושים שמערכת החיסון שלהם מוחלשת על ידי סמים/תרופות וגופם ודמם מזוהמים והאנרגיה העצבית שלהם נמוכה עקב כך ובעקבות תזונה גרועה אינם מסוגלים לייצר חום מספיק גבוה, עבורם הוירוס עלול להיות "הקש ששבר את גב הגמל". לאחרונה כמעט כל מקרה מוות של אדם עם מחלות רבות נחשב למוות בגין נגיף הקורונה רק משום שיש חשד להימצאות הוירוס בגופו. יותר ויותר קולות נשמעים במרחב על כך שנעשים כאן מעשים בלתי חוקיים בעליל ועיוות נתונים לצרכים אינטרסנטיים.
אבל בנוגע לאוכלוסיית הקשישים ניתן לקבוע ש"המומחים" למעשה לא מבינים את הצרכים של אוכלוסיה זו שנמצאת במצב בריאותי מוחלש עם סיכון גבוה יותר לזיהומים ולקריסה של המערכת החיסונית שלהם. הטיפול באוכלוסייה זו היה צריך להיות טיפול יסודי בתזונה שלהם. אלפי קשישים טופלו על ידי ב 25 השנים האחרונות ומצב בריאותם השתפר באופן עקבי עד לירידה מכל התרופות. נפגשתי עם שר הבריאות ליצמן בירושלים באולמי "בית ישראל" יחד עם המטופל שלי משה גולדיס וסיפרתי לו על כך. שאלתי אותו מדוע הוא כשר בריאות עם משאבי עתק לא יכול לעשות את מה שאני הקטן וחסר המשאבים עשיתי עם חברו משה גולדיס. הוא מלמל שאין לו מושג על מה מדובר ושהוא מזמין אותי להיפגש איתו במשרדו. אני מחכה כבר 5 שנים לפגישה שלא היגיעה. 

שיטת הטיפול העצמי:

אז שימו לב, כאשר אדם נדבק בוירוס יש לו 2-14 ימי חסד שבהם הוירוסים שוהים במקום הקריר ביותר בגוף, במערות האף והסינוסים, ורק לאחר מכן הם נעים פנימה לדרכי הנשימה ולריאות. לכן אנחנו יכולים לנצל את הימים האלה על ידי שימוש במקור חום חיצוני כדי לחשוף את הוירוסים לחום וכך להרוס אותם. אנחנו יכולים לחמם את חללי הסינוס לקצת מעל הטמפרטורה הקטלנית לווירוס, מכיוון שהסינוסים ממוקמים סנטימטרים ספורים בלבד מהנחיריים. ניתן להשיג זאת בקלות, ללא נזק או סיכון, פשוט על ידי שאיפה של אוויר חם. ואז החלק הקריר ביותר בגוף הופך לחלק החם ביותר בגוף ובסביבה עוינת זו הוירוסים ממש נמסים.
מכיוון שכמה וירוסים בודדים, עשויים להיות מוגנים באופן זמני מפני זרם ישיר של אוויר חם על ידי מכשולים טבעיים בתוך הסינוסים, כמה מהם עשויים להצליח לשרוד ובהמשך להתרבות, מה שמאפשר לזיהום להמשך. לכן הטיפול צריך לחזור על עצמו כמה פעמים ביום עד להשמדה סופית של כל הוירוסים. והינה לכם שיטה פשוטה לחימום הסינוסים.
כמעט בכל בית ניתן למצוא מייבש שיער. להלן ההנחיות:
1. קחו את המייבש וכוונו אותו על דרגת חום בינונית ועל מהירות אוויר בינונית.
2. חברו בקצה של המיבש את החלק שמצמצם את היציאה של האוויר החם לפתח צר וארוך בלבד, אחרת האוויר החם יכה בכל הפנים שלכם.
3. קחו בקבוק פלסטיק מלא במים שבקצהו ראש עם מזלף.
4. קחו מגבת קטנה ופרסו אותה מעט מעל השפה העליונה שלכם ועל הלחיים ומשכו אותה לצדדים ומאחורי הראש שם תהדקו את שני הקצוות עם אטב כביסה כדי שיהיה מהודק ולא יפול. המגבת תגן על עור השפתיים, הלחיים והסנטר שלכם מפני מכת חום גבוהה. 
5. קרבו את המייבש למרחק של 5 ס"מ מהנחיריים והפעילו את המיבש כשאתם נושמים עמוקות את האוויר החם לתוך האף. בהדרגה נסו לקרב יותר ויותר את הפתח של המייבש לנחיריים והגיעו למקסימום הקירבה והחום שאתם יכולים לעמוד בו.
6. שימו שעון מולכם ומדדו 6-7 דקות של חימום.
7. מידי 45 שניות הסיטו את המיבש הצידה והזליפו עם הבקבוק מים לתוך הנחיריים ועל האף. זה חשוב לקירור עור האף אבל במיוחד כדי שמערות האף והריסים שבהם לא יתיבשו מהחום וינזקו. מיד אחרי כן המשיכו בהזרמת האוויר  שוב לתוך האף.
8. שימו לב, החזיקו את המייבש בזוית שבה האוויר יכול להיכנס לנחיריים אבל לא מכוון לעיניים כדי לא לייבש אותן. אתם יכולים להישען קדימה עם שני המרפקים על הירכיים במשך כל הטיפול.
9. אם אתם עושים זאת כמניעה חיזרו על ההליך הזה עוד פעם אחרי שעה בדיוק.
10. אם אתם חשודים כנגועים או ידועים כנגועים בוירוס, חיזרו על ההליך הזה במשך 6 פעמים ביום בהפרשים של שעה ובמשך כמה ימים. לאחר מכן אפשר להשתמש בהליך פעם ביום.
הניסיון הראה שכבר אחרי טיפול אחד הורגשה הקלה גדולה בסימפטומים. הליך זה הוצע לראשונה בספר "לנצח את ההצטננות והשפעת". מאז, הוא נבדק בהצלחה בלמעלה מ 55 מדינות עם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד.

הניסויים שלי:
כדי לחסוך מכם רעיונות מסוכנים אספר לכם שערכתי מספר ניסויים.
הניסוי הראשון היה חימום הסינוסים באמצעות אדים מסיר של מים מורתחים. מיד לאחר כיבוי האש התחלתי בשאיפת האדים החמים. הטמפרטורה של האוויר החם והאדים בכניסה לנחיריים נמדדה ונמצאה באזור 45 מעלות, כלומר 12 מעלות פחות מהטמפרטורה הדרושה. ניסיון להעלות את הטמפרטורה מעל 45 מעלות גרם לשריפה של עור הפנים והעיניים והיה בלתי נסבל.
בניסוי השני השתמשו במייבש שיער ונמדדה הטמפרטורה בכניסה לנחיריים. הטמפרטורה המקסימלית שנמדדה הייתה 69 מעלות והאוויר החם היה נסבל! הטמפרטורה הנמוכה ביותר שנמדדה הייתה 57.5 מעלות, כלומר בכל מקרה בטווח הקטלני לוירוסים.

המסקנות:
1. אוויר חם ולח הוא בלתי נסבל מעל 48 מעלות.
2. אוויר חם ויבש נסבל בהחלט גם בטמפרטורה של – 65 מעלות ויותר במיוחד אם הוא ממוקד לאזור מסוים בלבד של הגוף.
3. אדים חמים מסוכנים לעור ולעיניים שלכם ועלולים לגרום להם לצריבה קשה ונזק בלתי הפיך לעדשות העיניים.
4. הניסיון הקליני על 5 אנשים עד כה הראה תוצאות של 100% הצלחה, כלומר העלמת כל הסימפטומים אחרי 1-3 ימי טיפול.

סיכום:
להליך זה יש פוטנציאל לחסל את מגיפת הקורונה ואולי גם מגיפות נוספות שיבואו ויתרגשו עלינו בעתיד כמעת מיד ללא כל עלות בהשוואה למליארדים שנזרקים כעת לפח במהלך יישום רעיונות שיועילו בטווח קצר בלבד ובאופן מצומצם ביותר.
קשישים שאינם מסוגלים לבצע את ההליך לבד יצטרכו סיוע ממישהו, אבל אז דרושה זהירות רבה כדי שלא יגרמו כוויות לעור.
הציעו להפעיל מיד את ההליך הזה על כל קשיש/ה שאתם מכירים.
אז אנא הפיצו מידע חשוב זה לכל המכרים שלכם. זו חובתנו. כי כולנו אחד.  

נא שלחו תגובות למייל: eshkhar.office@gmail.com  
ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה).  
טלפון –  03-3724200
טלפון – 03-7225292 
אשמח לקבל תגובות של כל מי שעושה שימוש בשיטה זו ויכול לספר על התוצאות שלה. המידע המצטבר חיוני לתועלת של כל האנושות.
 

יש לכם בקשה, שאלה או תרומה כל שהיא לנושא?
אם כן אז אתם מוזמנים לשלוח מייל בתיבת צור קשר למטה 

או במקרה דחוף להתקשר לטל: 03-3724200 

אנחנו נחזור אליכם