נושא הראיון של ד"ר ערן אשחר עם מיכאל בלום: הרפואה – האם באמת היא פועלת למען בריאותכם?

הנושאים שנדונו בראיון:
א. מה מצב הבריאות בישראל? האם אזרחי ישראל נהנים מבריאות טובה? 
ב. מה עושה "הרפואה המתקדמת ביותר בעולם" נוכח המצב הזה?
ג. איך זה שהרפואה לא מרפאה שום מחלה כרונית.
ד. מה לא בסדר בזה והאם אפשר אחרת?
ה. רפואה מדעית היא רפואה שמבריאה אתכם באמת מהמחלה.
ו. מה מראה הניסיון שלי ומה המסקנות שלי?
עדות אישית של נשיא החברה – מפכ"ל המשטרה לשעבר, מר אסף חפץ. אסף חפץ מדבר על: 
א. מדוע החליט לפנות לד"ר אשחר כאשר המערכת הקונבנציונאלית הציעה לו את כל מערך הטיפולים המתקדמים שלה אחרי שעבר אירוע מוחי. 

ב. מה התוצאות שקיבל כתוצאה מהטיפול הטבעי של ד"ר ערן אשחר בהשוואה לטיפול שקיבל מהרופאים לאורך השנים.
ג. מה התובנות והמסקנות שלו בהקשר ליעילות של הרפואה בטיפול בחולים באמצעות תרופות לעומת היעילות של הטיפול הטבעי.
ד.  מה הוא מציע לעשות כדי לתת מקום מרכזי ואפילו ראשוני לטיפול הטבעי בחולים בישראל.


אזהרה חמורה בנוגע למשרד הבריאות בישראל!!!

משרד הבריאות משקר לציבור הישראלי בפרסומיו בשנים האחרונות בנוגע לערן אשחר ושיטת "התזונה הכירורגית":

אני רוצה להזהיר את תושבי ישראל הלא מודעים למעשים החמורים שנעשים על ידי אנשים מסוימים במשרד הבריאות והתוצאה שלהם היא פגיעה קשה בבריאות הציבור, וגם פגיעה קשה בי ובמשפחתי באופן אישי.
להלן העובדות שעליכם לדעת כדי שלא תמשיכו להיות גם אתם קורבנות של האירגון הזה: 
 

א. משרד הבריאות משקר לציבור באומרו שלגישה שלי, "התזונה הכירורגית", אין בסיס מחקרי וזאת בניגוד לעובדה שישנם מעל 15,000 מחקרים המוכיחים את הקשר בין הגישה בה אני מטפל (שמשרד הבריאות הישראלי מעולם לא טרח לבדוק אותה אף על פי שהצעתי לו לעשות זאת בפגישה אישית עם שר הבריאות שלמה בניזרי כבר לפני 21 שנה) לריפוי ממחלות בכלל וללחץ דם בפרט. ראו את רשימת המאמרים הקצרה שהבאתי כאן בתחתית העמוד. 

ב. משרד הבריאות ממשיך לשקר לכם ולפעול ברשלנות חמורה כשהוא מסתיר מכם שיש חוקרים ורופאים דגולים שפרשו מהרפואה ופועלים בשיטות תזונתיות עוצמתיות ביותר לריפוי ממחלות, בדיוק כמוני. רופאים כמו: פרופ' אסלסטיין (ק. אסלסטין ), פרופ' דין אורניש (דין אורניש ), ד"ר נ. ברנארד (ניל ברנרד ), ד"ר ג. מקדוגאל (ג. מקדוגאל) ד"ר מיכאל קלאפר (מ. קלאפר) ד"ר ג. פורמן (ג. פורמן) ד"ר מ. גרגר (מ. גרגר) והחוקר פרופ' ק. קמפבל ועוד. בזאת משרד הבריאות מעלים מכם, או במכוון או ברשלנות פושעת, מידע קריטי שיכול להציל אתכם מהתקפי לב, אירועים מוחיים, סוכרת, מחלות אוטואימוניות ולמעשה מכל מחלה שהיא כמעט. במקביל הוא שוטף את מוחכם שבריאותכם וחייכם תלויים אך ורק בתרופות מבלי למסור לכם שום מידע מדעי ומוכח קלינית על כיצד יש לחזק את מערכת החיסון שלכם (שהשפעתו חזקה פי 1000 יותר מכל חיסון מסחרי) ומבלי להציע לכם שום שינוי משמעותי באורח החיים ובתזונה שלכם מעבר לבליעת או הזרקת הרעלים שהם מציעים לכם כאופציה ראשונה וקבועה לכל החיים. כל רופא ישבע לכם שהתרופה שהוא נתן לכם הינה קריטית לבריאותכם ושאתם צריכים להיצמד אליה עד יומכם האחרון. שקר!!!

ג. משרד הבריאות משקר לציבור שאין עדויות שהגישה שלי מרפאה מחלות. משרד הבריאות מטעה אתכם לחשוב שהעדויות המצולמות באתרים שלי (גלגלו למטה וצפו בעדויות) הם יציר הדמיון שלי ושל המטופלים שלי, כולל העדות של נשיא החברה, אסף חפץ, מפכ"ל המשטרה לשעבר (אסף חפץ), פרופ' אריה שנקמן, סגן נשיא, המדען ד"ר יגאל ב. (יגאל ב), המדען ד"ר דן ע. פיזיקאי,  ועדויות רבות אחרות. זאת בניגוד לעובדה שלפני 21 שנים הצעתי לשר הבריאות שלמה בניזרי בפגישה אישית אתו להשתמש בגישה שלי בחינם לטובת אזרחי ישראל. 

ד. משרד הבריאות בישראל משקר לציבור שלערן אשחר אין כל השכלה רפואית רלוונטית לתחום העיסוק שלי למרות שאני בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית והדסה בתחום בריאות הציבור ומדעי הרפואה ויש לי תואר דוקטור ברפואה טבעית, שמבחינת משרד הבריאות זה כמו אוויר.
לידיעת הציבור, בהשכלתי אני בעל כלים רבים יותר וראוי יותר מכל רופא (העובדה היא שרופאים רבים הגיעו אלי לטיפול לאורך השנים ואילו אני לא הייתי כבר 35 שנה אצל שום רופא בגין בעיית בריאות כל שהיא) לטפל בבריאותם של אנשים חולים בעזרת ייעוץ לבריאות, בניגוד לרופאים שלא לומדים במהלך לימודיהם אפילו שעה אחת על חינוך לבריאות טבעית ועל שיטות טבעיות לייעוץ לבריאות. זאת משום שמי שמכתיב את תכנית הלימודים בבתי הספר לרפואה בעולם המערבי הן תעשיות התרופות שלהן יש אינטרס לייצר אנשים חולים שימשיכו לצרוך את התרופות שלהם. למרות זאת, משרד הבריאות תוקף את כישורי כאילו שהם פחותים מרופא בור בבריאות בעל תואר M.D ברפואה (שכאשר הוא מחפש הבראה אמיתית הוא זונח את התרופות שלו ואת כל לימודיו, מנמיך את האגו שלו ובא אלי לטיפול) שבסך הכל מכשיר אותו להציע לכם בלהט ובחדווה תמוהים תרופות רעילות, ניתוחים פולשניים ולרוב מיותרים וטיפולים מזיקים, אך לעולם לא להציע לכם באותו הלהט והחדווה חינוך לבריאות טבעית ושינוי עמוק של הרגלי הבריאות שלכם, כפי שאני עושה!! 
כמו כן, משרד הבריאות מבטל את תואר הדוקטור N.D )Naturalist Doctor) שלי רק משום שהוא לא נעשה בתחום הרפואה הקונבנציונאלית. מה שהוא למעשה אומר זה שרק בעלי תואר M.D ברפואה הם בעלי כישורים ויכולת לייעץ לאנשים חולים כיצד לשפר את בריאותם, אבל האם אתם מכירים רופא אחד שעושה את זה? אתם מכירים רופא משפחה, או רופא מומחה כל שהוא שמלמד את החולים שלו בריאות? לא!
אם כך מי ילמד את החולים מה היא בריאות אמיתית וכיצד משיגים אותה? או שהם טוענים שאין דבר כזה ללמד בריאות, ללמד הרגלי תזונה נכונים  (מה שדיאטניות קליניות לא למדו לעשות), ללמד עבודה עם הנפש והתת מודע ועבודה עם כלים נוספים שמחוללים מהפך במצב הבריאות? אז בעל איזה תואר אמור לעשות את זה?
אז יש אנשים עם תארים בבריאות אמיתית, טבעית, כמוני, בעלי הוכחות חותכות לריפוי של חולים במגוון עצום של מחלות, עם עדויות מצולמות של אלפי אנשים שיש להם תואר אחר (במקרה שלי בנוסף לתואר שלי ברפואה קונבנציונאלית) שעושים את זה, שמלמדים אנשים בריאות ומצילים אותם מציפורני התרופות והניתוחים. את זה לא אוהב משרד הבריאות, אויב הבריאות!
שימו לב לצביעות, מצד אחד הוא מאפשר להכניס לקופות החולים "רפואה אלטרנטיבית" שאין לה ביסוס מדעי אמיתי וחסרת תועלת אמיתית כדי לרצות את הציבור ומצד שני הוא מבטל לחלוטין תואר ותחום שברובו מעוגן ומתבסס על מחקרי אמת של מדעי הרפואה המערביים שהרפואה, בהוראת תעשיית התרופות, בוחרת להתעלם מהם (ראו את רשימת המחקרים בתחתית עמוד זה).
הלימודים של דוקטור ברפואה מאפשרים לרופא בסך הכל להרעיל את החולה בסמים שהוא קורא להם בחוצפה תרופות ולהשאיר אותו חולה כרוני במשך כל חייו לעומת הלימודים שלי בתחום הנטורולוגיה שאפשרו לי ב- 25 השנים האחרונות לעזור לאלפי אנשים להבריא ממגוון עצום של מחלות. אבל כיוון שמשרד הבריאות לא באמת מחפש את טובת ובריאות הציבור אזי הוא לא רק מתעלם מעבודתי ופועלי, אלא פועל בכל כוחו כדי להכפישה ולתקוף את התואר שלי. הרי אם היה תואר דומה שניתן באוניברסיטה העברית למשל הייתי לומד אותו שם, לא? הרי אני בוגר של הפקולטה לרפואה באוניברסיטה הזאת, אז מדוע הייתי צריך ללכת לרעות ב"שדות זרים"?
התשובה היא – משום שאין סיכוי שהממסד הרפואי יכניס את הגישה שמרפאה חולים ומחלות לתוכה כי אז הוא ישמיד את עצמו.
אז מה הכי קל לעשות?
להכפיש את ערן אשחר, לזלזל בכל פועלו ותוצאותיו, להפוך אותו לנוכל ולשקרן שאין לו שום השכלה רפואית שרלוונטית לתחום הבריאות (שכנראה לשיטתם צריכה להיות הכשרה שמלמדת להיות רובוט נאמן לתעשיית התרופות שמרעילה אנשים ושומרת על האינטרסים של התעשייה המושחתת שאתה הרפואה והארגון לשמירת האינטרסים של הרופאים כרתו ברית. התעשייה הזאת באמצעות סוכני המוות שלה הרופאים הקונבנציונאליים גורמת למותם של מאות אלפי אנשים מידי שנה ברחבי העולם. בזה היא עצמה מודה בירחון הרופאים האמריקאים ללא כל מורא ובושה. 
פרופ' אמיץ שקרא את מחקר הדוקטורט שלי אמר לי – אם כל מה שמצאת כאן הוא אמיתי אז אימוץ הגישה שלך היה יכול לסגור 3/4 מכל המחלקות בבתי החולים. אבל משרד הבריאות, שמעולם לא ביקש לקרוא את מחקר הדוקטורט שלי, שהוא ייחודי, יחיד וראשון מסוגו בישראל, מבטל אותו ואותי באופן אישי. זו הפעלת כח ושררה כדי לעשות רע לבני אדם וזה הארגון שהציבור בישראל נוהה אחרי דבריו ונותן בו אמון עיוור.

ה. משרד הבריאות הפיץ לפני כחודש שוב את אותו מידע שקרי בנוגע אלי למרות שכבר לפני כ- 4 שנים הוא פנה אלי בטענות הזויות ומופרכות שעליהן השבתי במכתב בן 24 עמודים. תגובה על המכתב ההוא לא קיבלתי עד היום, אבל לפני כחודש המשרד שוב העלה במדיה פרסום שקרי, בדמות "אזהרה", והפעם מבלי שפנו אלי בכלל. בפרסום זה הם שוב חזרו על ההצהרות השקריות שלהם.

חברים אל תפלו בפח, משרד הבריאות משקר לכם ופועל ממש כארגון פשע שמנסה לחסל כל מי שמצטייר בעיניו כמתחרה וכחושף את שקריו, למשל את ד"ר אריה אבני ואחרים.

אז מדוע משרד הבריאות בישראל משקר לציבור הישראלי?

חברים, מדוע משרד הבריאות בישראל מנסה בכל כוחו להילחם בחשיפת המידע מציל החיים שיש בידי ובידי ד"ר אריה אבני ולהסתיר אותו מעיני הציבור?

מדוע משרד הבריאות למעשה מנסה באמצעים מאפיונרים ועברייניים תוך כדי שימוש פושע בכספי ציבור למנוע מכל אחד מכם ללמוד ממני על אפשרויות ההחלמה שלכם באמצעות כוחות הריפוי של הגוף שלכם מכל סוגי המחלות?

חברים וחברות – מדוע משרד הבריאות והרופאים מתכחשים לכל העדויות האלה ועושים כל מאמץ להסתיר אותן מעיני הציבור?
אז שתפו בבקשה את העמוד הזה עם כל מכריכם לתועלת כל עם אזרחי המדינה, כי אין לי ספק שתצילו רבים מהם מסבל,
 ייסורים ואף מוות!

 

חברים וחברות, אתם מבינים שהסתרת המידע הזה הוא פשע כנגד כל אזרחי ישראל?
אם כל אלה אינן הוכחות אז מה הן הוכחות?
האם ראיתם רופא קונבנציונאלי אחד בישראל שיש לו תוצאות כאלה?
אבל הרפואה ומשרד הבריאות, המונופול הגדול ביותר בישראל (שעליו ירון זליכה לא מדבר לצערי), מחליט את מי לקבל ואת מי לפסול, את מי להשמיץ ולגנות ולהחרים בהתאם לאינטרסים הכלכליים שלו.
ואת כל זה המונופול הזה עושה על חשבון כספי משלם המיסים הישראלי, מהקופה הציבורית!
הרי הצעתי לשר הבריאות בפגישה אישית לעשות שימוש בגישת הטיפול שפיתחתי לטובת כל אזרחי ישראל, אבל אנשי המשרד שלו, שפחדו ששקריהם יחשפו, הכשילו את יוזמתי וגרמו למותם בטרם עת של אלפי בני אדם שיכלו ליישם את גישתי.

 

אנא, אל תהיו אדישים, הפיצו את המידע הזה לכל מכריכם. שלחו את הקישור לעמוד הזה לכל אהוביכם,
כי ככל הנראה המידע הזה יכול להציל אותם ממוות.

חברים וחברות, האם אתם יכולים לסמוך בכלל על משרד בריאות שמתנהג כמו ארגון מאפיה, מפיץ מודעות משמיצות ושקריות במיליוני עותקים לציבור ללא שום ביסוס ותוך כדי סילוף והעלמת עובדות ובבריונות מנסה לחסל אנשים ישרי דרך וגם להסתיר  מכם מידע מציל חיים שיוביל אתכם באמת לשיפור בריאותכם ובריאות הילדים שלכם?

האם אתם שרצים כעיוורים אחרי ההנחיות ההזויות של משרד בריאות פושע, שמתנהג באינטרסנטיות ברורה, בנקמנות ובשנאה לאוהבי ושוחרי הבריאות בטוחים שהוא באמת מוסר לכם מידע אמת ופועל לטובתכם במשבר הקורונה, covid 19, ובכל מקרה אחר?

ומדוע כותב החוקר הבכיר ביותר בעולם מאוניברסיטת קורנל פרופ' קמפבל שהסיבה שהרפואה מסתירה מעינכם את הקשר הברור בין החלמה ממחלות ותזונה היא 4 מילים – כסף, אגו, כוח ושליטה! פרופ' קמפבל כותב – "נוכל לקבוע בוודאות שאותה מערכת שכיום אחראית לקידום בריאותנו, מכשילה אותנו!!!  אף אחד לא יודע זאת טוב יותר ממיעוט הרופאים שמטפלים בחולים שלהם מנקודת מבט תזונתית (כפי שאני עושה כבר 25 שנה ביושר, בנאמנות, מתוך אמת ואהבת אדם)"!

חברים, לא כדאי שתשאלו את עצמכם מדוע משרד בריאות, שצריך לקדם את הבריאות שלכם ולא להכשיל אותה, מנסה להרוס באמצעות כוחו והמשאבים הבלתי מוגבלים של הציבור שעומדים לרשותו כל תקווה שלכם, כל עדות אמת שלי, לכך שהבריאות שלכם נמצאת למעשה באופן מוחלט בידיים שלכם ולא בידי משרד הבריאות, תעשיית התרופות, הרופאים ותעשיית החיסונים?

חברות וחברים, אתם רוצים להמשיך ולהיות עכברי מעבדה של חבורת אנשים מטורפים, אויבי הבריאות, שטופי אגו ואינטרסים שפועלים נגד האינטרסים שלכם?

מדוע לדעתכם הצעתי לנשיא המדינה מר ראובן ריבלין לכפות על משרד הבריאות לקיים מחקר שישווה את הגישה שלי לגישה של הרופאים, טיפול בתרופות רעילות ומזיקות לגוף, ולקבוע איזה מהן עדיפה לבריאות הציבור ולכלכלת ישראל?

מדוע הצעתי לנשיא המדינה להפסיק את ההתעללות של משרד הבריאות באזרחי ישראל על ידי הפסקת ההתעלמות שלה מעדויות אמת שלי על ריפוי של אנשים ממגוון מחלות?

ואם כל זה רק הזיות שלי, המצאות ושקרים אז מדוע במשך 25 שנה לא פעל משרד הבריאות כדי להושיב אותי בכלא? 

אזרחי ישראל הפסיקו להיות פתאים ולהפקיד את בריאותכם וחייכם בידי חבורת שוטים ואנשים שטובתכם נמצאת בתחתית סולם העדיפויות שלה. לי אין שמץ של אמון במילה היוצאת מפיהם. כי אני יודע שהם משקרים לכם בכל מילה היוצאת מפיהם. הרי הצגתי לכם כאן הוכחות לכך? 

ומה אתכם?
אתם תמשיכו להתעלם מכל העובדות שהנחתי כאן לפתחכם ומוצגים באתר הזה ובאתרים אחרים שלי?

אתם תמשיכו להתנהג כמו עדר כבשים המובלים לטבח? תשתקו, תשתפו פעולה ותעדיפו לחשוב שלמעשה הורסים את החיים שלכם כדי לגרום לכם לאושר, שמחה, הנאה ואיכות חיים נפלאה?

חברים אנא התעוררווו.

תגובות תומכות של מטופלים:

שלום לך ד"ר אשחר
 צר לי מאוד על עוגמת הנפש שעושים לך ועל השקרים שהם מפיצים. אני עד לכך שבזכות הטיפול וההדרכה שלך שיפרתי את המדדים שלי:

אין לי לחץ דם
נרפאתי מהטחורים
ירדתי במשקל
חומצת האוריאה ירדה
שיפור הקריאטנין, הייתי במצב של לפני דיאליזה,

והכול בזכות הידע שנתת לי מה שהרופא הקונבנציאלית לא הצליחה במשך שנים לעשות
אני מודה לך ומחזק אותך

אילן ראובן
ביתר עלית

נהניתי עד מאד מהאומץ להביע את הכאב הנורא במילים ברורות וחדות, מבלי להסתתר מאחורי מכבסת מילים כדרך הפוליטיקאים.
כחסיד ברסלב, נהניתי במיוחד, שכן מורי ורבי – רבי נחמן מברסלב – הקדים אותך כבר ב-200 שנה וכתב מילים כדרבנות על הרציחות של הרופאים, והורה להתרחק מהם לגמרי. (ראה: שיחות הר"ן, שיחה נ', ועוד).
יהי ה' עמך להציל את עמו ישראל משיניהם הרצחניות של משרד הבריאות.

יעקב נתן .א

שלום איש יקר
קראתי את המכתב ומאוד התרגשתי ורשמתי לעצמי להיעזר בשירותיך היום בעקבות המכתב אני משוכנע יותר אני מסוג האנשים שאיבדתי אימון במימסד שהפך להיות חונטה של מספר אנשים המהנדסים את התודעה ולעשוק מהם מהם כמה שיותר תלות פיזי ורוחני

יישר כוח בטוחני שרבים חבים לך תודה
ניסים ח.
יופי
לא מעניין את אף אחד נושא בריאות הציבור, מלבד הכסף  שמגלגלים!!!
ד"ר מאיר .פ
שלום לך ד"ר אשחר
אתה בחור אמיץ ביותר, ואני מאמין באמונה שלמה שכל המלחמות שאתה עושה, הם באמת לטובת הציבור ועם ישראל, יישר כח, תזכה לחיים טובים וארוכים בעזרת השם, 
 שיהיו בשורות טובות
יניב בוח
דר. ערן אשחר
מכיר אותך מספר שנים, ובהצלחת טיפולך
יישר כוח בדרכך, בהוקרה
שטרנשיס משה
שלום,
אחד כוחות עם ד"ר אבני …שגם הם כמוך נרדפים בשל גישתם השונה מגישת הממסד
בטוחני שאיחוד כוחות יוציא לאור את האמת.
שמעתי על יכולות הריפוי שלך,
רדיקה. ש
ד"ר ערן
שלום
ראיתי את המכתב ששלחת לכבוד הנשיא. רואים שאתה מדבר מהלב.
בהצלחה רבה. 

דורון בונים
היי ערן,
אני חושבת שאתה צריך לפעול בנוסף למכתבים בארבעה אופנים:
1. לפתוח עצומה ולבקש מכל המטופלים שיש לך (טיפלת באלפים) לחתום עליה. להוסיף עליה את בני משפחותיהם שהרוויחו הורים/בני ובנות זוג בריאים.
2. להציג את התעודות שלך מול ההשמצות השקריות של משרד הבריאות.
3. לראות אם יש עילה לתביעה ייצוגית על פגיעה בהמוני משלמי דמי חבר של קופות חולים שנאלצים ללכת למטפלים ברפואה האלטרנטיבית/משלימה.
4. לבדוק מי האיש שמשעמם לו במשרד הבריאות ומפרסם השמצות שוב ושוב. אולי לשים לו רגל באופן אישי על ידי תביעה ופחות להתעסק עם טובת הציבור.
לא חטאת ולא פשעת ואני חושבת שמגיעה לך הזכות להגן קודם כל על עצמך.
מישהו שם, תחת המטרייה של משרד הבריאות, מכה בך עם פנים מרושעות שוב ושוב. כנראה כדי להגן על עצמו מפניך.
תמצא אותו או תתבע אותו ולא את משרד הבריאות. 
אני ממש חושבת שזה הוצאת לשון הרע שכן לא הייתה שום סיבה אמתית להוציא אזהרה לציבור שוב ושוב.

נראה שהאיש יודע עם מי הצדק.
בנוסף אני חושבת שהאיש מועל בתפקידו בעצם זה שהוא מרחיק ממך אנשים ולא מאפשר לך לעזור איפה שנכשל משרד הבריאות.
מאחלת לך הצלחה וחושבת שכדי לא להיות חלל במלחמה הזו שאתה מנהל שווה לך לקחת עו"ד טוב שקודם כל יראה את התמונה שאתה מצייר לאורך השנים ואת התעודות והאזהרות לציבור ואח"כ יציע מה לעשות ובמה להתמקד.
שרון. י.
אנגליה
שלום, ד"ר אשחר
קראתי את מכתבך לנשיא המדינה. 
כמטופל שלך אני יכול לאשר את יעילות טיפולך בסוכרת שלי, אבל אני מאוד ספקן ביכולת שלך להצליח במלחמתך בממסד.
אני משער שהמאבק הזה עולה לך בבריאות ועצתי לך לרדת מזה. חבל על הזמן ועל האנרגיה שאתה מבזבז.
הצלחתך באה לידי ביטוי במטופליך המרוצים, יש בוודאי כמה אלפים כאלה, וממילא אתה מעיד שידיך מלאות עבודה, אז לפעמים צריך להיות חכם ולא רק צודק. המלחמה בממסד הרפואי או המדינתי – הוא מלחמה סיזיפית עמוסה אינטרסים ואגו וניצחון במלחמה כזאת, כמעט לא אפשרי.
עצתי לך, הסתפק במה שאתה עושה למרות הפגיעה במוניטין שלך. יש מספיק אנשים שיעבירו את המסר שלך מפה לאוזן ואני מאמין שהם רבים.
החיים קצרים והתסכולים מקצרים אותם עוד יותר.
בברכה ובהערכה
יעקב ס
קיבוץ בית גוברין
שלום ד"ר אשחר💦
תדע שהיום קליפה (חושך) שולטת בעולם…
אתה מחובר לאור תמשיך בדרכך…אל תתייחס לכוחות הרשע שמנסים להכשיל אותך…
אנחנו קרובים לגאולה כלל עולמית תחזיק מעמד בצד האור… שם מקומך תדבק בטוב ותקבל את הכל באהבה
תודה לשם על כל מה שאתה
ורק מפה תצמח הגאולה…שלך…
רק מכתב לשם יתברך…שום בשר ודם היום לא ניתן לפנות ולסמוך עליו…
עלה והצלח🌸
שרי חן 
האמת חזקה, סוף האמת לנצח, נראה בינתיים שהממסד מאוד חזק, אבל אל דאגה, מי שרואה ומבין שם לב שהשקר מבצבץ מבין החורים והסדקים ( בכל מקרה, מקווה שאתה מתהלך עם שומרי ראש…)
צריך לפעול בחכמה, וה' יהיה בעזרך.
תחזקנה ידיך
מרדכי רינדר
דר אשחר היקר שלום
צר לי לשמוע כי משרד הבריאות ממשיך להתנכל לך.
כשדיברתי עם רופאים וסיפרתי עליך ועל הטיפול שעברתי אצלך, חלקם הגדול הגיבו די בזלזול, רק קרדיולוג אחד אמר "נשמע מעניין" וליתר היתה תגובה מוזרה שאומרת "אני מאמין רק למדע".
קשה לי להאמין ששר בריאות כלשהו יתמוך בך כי אז זה אומר, שינוי טוטאלי בהרגלי התזונה של האוכלוסייה, וכך, לתת יד לחיסול מפעלי מזון שמרעילים את הציבור. מדובר במיליארדים ולצערי הרב את מפעלי המזון (המעובד ברובו) ותעשיית התרופות מעניין רק הכסף ובטח שבריאות הציבור ממש לא מעניין אותם. תראה איך מנסים בכוח לדחוף לנו את החיסונים, איזה שטיפת מוח הם עושים לציבור.
תשמור על עצמך
בברכה
זלמן קפטן – מטופל שלך
דר ערן
יישר כח על כל פעלך מאמין שדרכך נכונה וצדקתך ב"ה תצא לאור
בברכה
 אליהו שליח הרבי מליובאוויטש
ד"ר ערן שלום רב,
המכתב שלך מרגש ואמיתי וממצא.
אני כמובן אעביר אותו לכל מי שהבריאות שלו חשובה לו,
תרשה לי להעיר הערה אחת מתוך ניסיון הדל שלי.
כאן בארץ אנשים מחפשים פתרונות "אינסטנט ,כאן עכשיו ומיד".
מהסיבה הזו גם לא יהיה להם סבלנות לקרוא מכתב מפורט וארוך
אני מסופק אם הנשיא יקרא את המכתב עד הסוף. אם כן כל הכבוד לו.
הדרך שלך נכונה ולדעתי מספיק שאתה תובע את משרד הבריאות על הוצאת לשון הרע הנושא יעשה הד ענק בארץ.
כאן כל דבר הולך בכוח ואם זה לא באגרסיביות אף אחד לא שם פס על הנושא.
אני מאחל לך הצלחה במלחמתך בממסד 
בברכה.
גדעון בעל הנס, מטופל
אזהרת שווא בנוגע לטיפול של ד"ר ערן אשחר
שלום רב,

קראתי את מכתב האזהרה של משרד הבריאות על ד"ר ערן אשחר ואני כולי תדהמה. אני מטופל לשעבר של ערן.
אני אישית הופניתי ע"י רופאיי לבצע 3 צנתורים ומצבי רק הלך והחמיר. התחלתי תהליך בהובלת דר ערן אשחר וראה זה פלא, תעוקות בחזה נעלמו, לחץ דם ירד ועומד טוב יותר מקריטריוני הרפואה ומשרד הבריאות, הכולסטרול עומד מתחת למינימום הרפואי. כל זאת יחד עם הפסקת כל הטיפול תרופתי לבעיות אלו (לחץ דם, כולסטרול וכו), שכנראה זה מה שמפריע למשרד הבריאות
אם במשרד הבריאות לא מבינים את דוקטרינת אשחר שעוזר לאלפי אנשים שעם חלקם שוחחתי וחוו תהליך שיקום מדהים, מדוע הם לא חוקרים אותה??מדוע הם יוצאים בהצהרות אזהרה בלתי מבוססות ושקריות? בכל מקרה אסור לכם מוסרית לשלול אותה.
זו יהירות וחוצפה שלא נדבר על אפשרויות ריפוי שאתם שוללים לחולים רבים.
בברכה,
גדי זיברגר
ד"ר ערן אשחר היקר שלום.
קראתי את מכתבך לנשיא המדינה שלהערכתי הוא אדם ישר, חביב ואמין, אבל אין ביכולתו לשנות דבר משום הכוחות הפוליטיים הקיימים היום במדינה
שכל מעשיהם לטובתם האישית בלבד.
אני מאמין ביכולות שלך והרצון הכנה לעזור לאנשים.
התשובה לכך היא .שאנשים כמוני יפנו לטיפולך , ויפרסמו את התוצאות האמיתיות לטיפול ,
אני פניתי אליך בבעיה האישית שלי .
אני מאחל לך הצלחה מרובה במעשיך הברוכים.
יצחק חזות
דר' ערן היקר
אמנם , מפאת אופיי החפיפי, לא הצלחתי להתמיד בדרכך המבורכת, וללא כל ספק; גם הנכונה , ועל כך אני משלם בבריאותי , אבל תמים מצדך לחשוב שדווקא מר רבלין המחפש בעיקר את הכרת התקשורת…הוא שיעזור לך במשהו . חבל על הזמן. 
בהצלחה לך
דר' משה ק. מטופל לשעבר
רופא משפחה
היי ערן
קראתי בעיון רב את מכתבך לנשיא כל מילה שלך חקוקה בסלע. 
ושווה זהב.

בברכה
אורי גולדשטיין ידידך הנאמן
(מהנדס, טייס)
שלום ערן היקר
קראתי את מכתבך לנשיא המדינה. אני כמובן תומך בך, בגישתך ברפואית ובטענותיך למשרד הבריאות.
היום במיוחד רואים כיצד מרד הבריאות מוכר אותנו כשפני ניסויים בבני אדם לחברות החיסונים.
אין ספק שהם נציגי תעשיית התרופות ארגון הבריאות העולמי כאן בארץ.
הם גם לא מאשרים טיפול בתרופת HCQ שהוכחה יעילה נגד הקורונה. הם סופרים את כל המתים כמתי קורונה על מנת לקבל את התקציבים מהממשלה (250,000 שח) על כל מת.
השינויים הגדולים יקרו בשנים הקרובות בכל המגזרים ובמיוחד בתחום הבריאות.
היות ואמרת שאתה רוצה להיכנס לתחום המטפיזיקה, מציע לך להיכנס לטלגרם לקרא בקבוצה של גלי לוסי על השינויים הגדולים שאנחנו נהיה עדים להם , אבל ללא מחאה ציבורית שקטה ולא אלימה זה יקרה לאט יותר.
ערן היקר, אני תומך בך ובשיטתך ואם אוכל לעזור לך במשהו, תגיד.
עד היום אני שומר על בריאותי בזכותך ושומר על משקל תקין (80) , בריא וכמובן לא התחסנתי נגד קורונה.
בברכה
אליהו הרשטוק
מהנדס
שלום ערן אשחר
אני תומך ב – 100 אחוז בפנייתך זו ובדרכך בכלל.
אני תומך בדרך הבריאות הטבעית בכלל.
למדתי ממך רבות ואני ממשיך להתעניין בסודות הבריאות הטבעית.
הייתי רוצה שהבריאות הטבעית תקבל יותר הכרה על ידי הממסד.
תודה לך, ובהצלחה.
יוסי פ.
קיבוץ גל-און

להלן חלק קטן מהמחקרים והספרות המדעית, שמשרד הבריאות משקר לכם שלא קיימים (ושהייתי מצפה שכל משרד בריאות נאור במדינה מתוקנת יתבסס עליהם בבניית תכנית כל שהיא לטיפול בחולים),  עליהם מתבססת גישתי, "התזונה הכירורגית":

1. אורניש. ד: תוכנית לשיקום הלב, בהוצאת שיח, 1994.
2. איליץ. א: נקמת הרפואה, ספריית אופקים , עם עובד, 1978.
3. אילני. י: ערכם התזונתי של המזונות, הוצאת ש.זק ושות' , ירושלים, 1988.
4. אשחר. ע: כושר גופני, פעילות גופנית, התנהגויות בריאותיות ומאפייניהם בקרב בנים תלמידי כיתות י"א בחינוך העברי בירושלים בשנת 1996, "עבודת גמר לתואר מוסמך בבריאות הציבור", הפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית, ירושלים, 1988.
5. אשכנזי. ר: תהליכים ביוכימיים בגוף האדם הבריא והחולה, הוצאת המחברת, 1985.
6. ברלינר ש: פיסיולוגית הגוף במאמץ, מכון וינגייט לחינוך גופני ולספורט, 1990.
7. גוגנהיים. י.ק: תזונת האדם, הוצאת ספרים ע"ש מאגנס, האוניברסיטה העברית י-ם, 1996.
8. גוגנהיים. י.ק: סיבי המזון ותפקידם בתזונה, הרפואה, כרך ק"ז, חוב' ה-ו, ספט', 1984.
9. גורן. מ: הדרך הטבעית לבריאות ואריכות ימים, הוצאת אינטגרה, ירושלים, 1988.
10. "גישות רפואיות מוטעות בטיפול ביתר לחץ דם" , מתוך : www.starmed.co.il/News/949 ,Archives Internal Medicine 162 october 2002
11. דורין. י: הטבעונות הלכה למעשה, הוצאת אחיעבר ושות' , ירושלים, 1980.
12. הוכברג. מ: מורה דרך לתזונה טבעית, הוצאת לחיות, 1987.
13. הוכברג. מ: לבלום את הסוכרת בדרכים טבעיות, הוצאת תזונה פלוס, אין תאריך.
14. החברה הישראלית למניעת טרשת עורקים: "קביעת מדיניות למניעת מחלת לב כלילית", הרפואה, כרך קי"ד, חוב ו', 1988, מרץ. בתוך: טורקניץ צ: תזונה נכונה ורפואה מונעת.
15. היחידה לחקר הליפידים, בי"ח רמב"ם, "הזנה בליצין סויה מעכבת פעילות טסיות דם ומורידה את כמות השומנים בדם", הרפואה, כרך ק"ז, חוב' ה-ו, ספט' 1984. בתוך: טורקניץ צ: תזונה נכונה ורפואה מונעת.
16. "הקשר בין תזונה למחלות ממאירות" , הרפואה, כרך 127, חוב' א-ב, יולי 1994.
בתוך: טורקניץ צ: תזונה נכונה ורפואה מונעת.
17. ווייל. א: ריפוי ספונטני, בהוצאת מטר, 1996.
18. טורקניץ. צ: תזונה נכונה ורפואה מונעת, בהוצאת מודן, 1999.
19. טורקניץ. צ: בריאות מן הטבע, ספריית מעריב, 1995.
20. טילדן. ג: הרעלה עצמית- אוטוטוקסמיה, אם כל המחלות, הוצאת למען בריאות מושלמת, 2000.
21. לפוביצקי, נ: "הקשר בין חומצות שומן טראנס בתפריט למחלת לב כלילית", הרפואה, כרך 133, חוב' י"א דצמ' 1997.
22. מדוע מזון מגידול אורגני, מחקרים, עובדות, מסקנות. הוצאת למען בריאות מושלמת, 1992.
23. מיטס. ד. לוי. י, ואחרים: תרופות המדריך השלם, בהוצאת משכל, ידיעות אחרונות, 1992.
24. מנור. י: עם ישראל חי וחולה, הוצאת המחבר, 1993.
25. סילברברג. א: "טיפולים לא תרופתיים ביתר לחץ דם", הרפואה, 1982. בתוך: טורקניץ צ:
תזונה נכונה ורפואה מונעת, שם.
26. "פעילות טסיות הדם לאחר ארוחה שומנית בבריאים ובחולים, היפרטריגליצרידמיים", הרפואה, 1988. בתוך: טורקניץ צ: תזונה נכונה ורפואה מונעת. 
27. פרגוסון. ט: להפסיק לעשן לתמיד , בהוצאת מטר, 1991. 
28. פרידמן. מ: כיצד לרסן מתחים נפשיים, הוצאת שלגי, 1987.

29. קרת .ד: תזונה מבריאה, הוצאת ספרים פרולוג, 1997.
30. רובינשטיין. י: רפואה מונעת, בהוצאת אקדמון, האוניברסיטה העברית, י-ם, 1989.
31. רסקין. ה: פעילות גופנית ובריאות הציבור, מנע קידום, שיקום, הוצאת ספרים ע"ש עמנואל גיל, האוניברסיטה העברית בירושלים, משרד החינוך, 1993.
32. שיינמן. נ: מזון למחשבה, בהוצאת אור-עם, 1989.
33. שלטון. ה: חיי האדם, הפילוסופיה והחוקים של תורת הבריאות הטבעית, הוצאת למען בריאות מושלמת, 1999.
34. שלטון. ה: כמה טוב להיות בריא , הוצאת טבע ובריאות, 1991.
35. שלטון. ה: הצום עשוי להציל את חייך, הוצאת למען בריאות מושלמת 1993.
36. שפירא.י: "תמורות באספקת מזון בישראל במשך 25 השנים האחרונות ומשמעותן הבריאותית", הרפואה 86, כרך ק' .
37. שרון. מ: לאכול כדי לחיות, הוצאת אילן, 1988.
38. "תבנית השומנים בדם אוכלוסיית הצמחונים בישראל", הרפואה, כרך ק"ב, חוב' 3, דצמבר 1982, בתוך: טורקניץ צ: תזונה נכונה ורפואה מונעת, שם.

39. Abdulla M, et al: “Nutrient intake and health status of lactovegetarians: chemical analyses of diets using the duplicate portion sampling technique”, Am. J. Clin. Nutr, 40, 325-328. Aug 1984.

40. Airola P: There Is a Cure for Arthritis, parker publishing company, New York, 1968.

41. Ames RP: “Antihypertensive therapy and risk factors for coronary heart disease” , Practical Cardiology, 1989, 15:49-66.

42. Appel JL et al: “Effects of Comprehensive Lifestyle Modification on Blood
Pressure Control”, JAMA. 2003;289:2083-2093.

43. Appel L, et al: “A clinical trial of the effects of dietary patterns on blood pressure.
N Engl J Med 1997;336:16:1117-24.

44. Arlin S, Dini F, Wolfe D: Nature’s First Law: The Raw-Food Diet, Maul Brothers
Publishing, San Diego CA, U.S.A, 2000.

45. Armstrong B, Merwyk AJ van and Coates H: “blood pressure in seventh-day-
adventists vegetarians”. Am. J. Epidemiol. Vol 105, Issue 5, 444-449, 1977.

46. Armstrong ML : “Evidence of regression of Atherosclerosis in primates and
man”, Postgraduate Medical Journal, 1976, 52:456-461.

47. Arroll B, Beaglehole R: “Does physical activity lower blood pressure? A critical
review of the clinical trials”. J Clin Epidemiol, 1992;45:439-47.

48. Babayan VK: “effects of rice diet on B.P hypertensive individuals”, Ann Int
Med. 30, 713-732, 1949.

49. Barnard ND: “The Pyramid Crumbles” – Why we need the new “four food
Groups”, in: Health Science, Jur’ of American Natural Hygiene Society,
pp 10-13, March/April 1996.

50. Beilin JL et al: “Effects of Exercise and Weight Loss on Hypertension”, JAMA,
Aug 2003; 290: 887.

51. Birkhed D: “the nutritional status of vegans and vegetarians”, Proc. Nutr. Soc.
26, 205-212, 1967.

52. Bloom WL et al: “Changes in heart size and plasma volume during fasting”,
Metabolism, 1966, 15:409-413.

53. Bloom WL, Mitcheii W: “Salt excretion of fasting patients”, Archives of Internal
Medicine, 1960, 106:321-326.

54. Bouchard C et al: “Exercise Fitness and Hypertension” (by: Hagberg MJ), in:
Exercise, Fitness, And Health- a consensus of current knowledge, human
kinetics publishers Inc, 1990, champaign, Illinois, U.S.A.

55. Brody.J: “Huge study of diet indicts fat and meat”, New York Times, May 8,
1990, “science Times” section, p.1.

56. Brozek J, Wells S, et al: “Medical aspect of semi-starvation in Leningrad”,
American Review of Soviet Medicine, 1946-7, 4: 70-86.

57. Burton. A: “Fasting and Rejuvenation”, in: Health Science, Jur’ of American
Natural Hygiene Society, spring 2004, p.10.

58. Cahill GF: Famine symposium: “physiology of acute starvation in man”. Ecol
Food Nutrition 1978;6:221.

59. Caldwell B, Esselstyn JR: “Resolving the Coronary Artery Disease Epidemic
through Plant-Based Nutrition”, in: Health Science, Jur’ of American Natural
Hygiene Society, fall 2002, p.14.

60. Cappuccio PF et al: “Blood pressure control by home monitoring: meta-analysis
of randomised trials”, BMJ, doi:10.1136/bmj.38121.684410.AE , June 2004.

61. Carpi J: “Low-Fat diet can keep arteries young and disease-free”. Medical
Tribune, novem’ 25, 1993, p.3.

62. Cempbell TC: “Diet and disease: The China study”, Health Science,
September/October, 1992, p.8.

63. Chen R: Milk The deadly Poison, Argus Publishing, inc. Englewood Cliffs, NJ,
1998, Library of Congress, USA.

64. Chobanian V. A et al: “The Seventh Report of the Joint National Committee on
Prevention, Detection, Evaluation, and Treatment of High Blood Pressure: The
JNC 7 Report, JAMA, May 2003; 289: 2560 – 2571.

65. Connor WE, connor BL: ”The key role of nutritional factors in the prevention of
coronary heart disease”, Preventative Medicine 1972; 1, 49.

66. Consolazio CF et al: “Metabolic aspects of acute starvation in normal humans
(10 days). Am J Clin Nutr 1967;20:672-83.

67. Cruickshank JM: “Benefits and potential harm of lowering high blood pressure”,
Lancet 1987;1:581-4.

68. Daviglus LM et al: “Body Mass Index in Middle Age and Health-Related
Quality of Life in Older Age”, Arch Intern Med, 2003;163:2448-2455.

69. Diamond H: You Can Prevent Breast Cancer, promotion publishing, SD, CAL,
U.S.A, 1995.

70. Douglass J et al: “Effects of a raw food diet on hypertension and obesity”,
Southern Medical Jour’, 1985, 78(7):841.

71. Dunder K: “Increase in blood glucose concentration during antihypertensive
treatment as a predictor of myocardial infarction: population based cohort
study”, BMJ 2003;326:681 ,March .

72.a. Duncan GG et al: “The control of obesity by intermittent fasts”, Medical Clinics
of North America, 1964, 48:1359-1372.

72.b. Dyer K, et al: ” Dietary effect on blood pressure”, Lancet, Vol’ 360, Nu’ 9347,
Nov’ 2002.

73. Ellis FR: “Angina and vegan diet”, American Heart Jurn’, 1977, 1:93 (6),803-4.
74. Ellis FR, Montegriffo VM: “veganism, clinical findings and investigations”, Am. J.
Clin. Nutr, 23, 249-255, 1970.

75. Esser. W: Dictionary of natural foods, Natural Hygiene Press, 1983. USA.

76. Esser W: “Illness is not Inevitable”, in: Health Science, Jur’ of American Natural
Hygiene Society, jan’ 1998, p. 14.

77. Flynn MA et al: “Dietary “meats” and serum lipids”, Am.J.Clin.Nutr, 1982,
35: 935-942.

78. Forsyth JS, Willatts P, et al: “Long chain polyunsaturated fatty acid
supplementation in infant formula and blood pressure in later childhood: follow
up of a randomised controlled trial”, BMJ ; 326 :953 , May 2003.

79. Freis E: “Salt, volume and the prevention of hypertension”, Circulation, 1976;
53:589.

80. Furman. J: Fasting and Eating For Health- A Medical Doctor Program for
Conquering Disease, st. nartin’s press’ new york, 1995.

81. Furman J: “Is Your Diet Killing you?”, in: Health Science, Jur’ of American Natural Hygiene Society, March, 1997, p.14.

82. Furman J, Novick J: “Atkins and South Beach Diet – what you really need to
know about these dangerous diets”, in: Health Science, Jur’ of American
Natural Hygiene Society, fall 2004, p.11.

83. Frick HM, et al:”Helsinki Heart Trial study: Primary prevention trial with
gemfibrozil in middle aged men with dyslipidemia”, New. Eng. Jurn. Of. Medic,
1987, 317, pp. 1237-1245.

84. Goldhamer A: “Essential Facts about Fat”, in: Health Science, Jur’ of American
Natural Hygiene Society, sept’ 1998, p.12.

85. Goldhamer A: The health promoting cookbook, Summertown, (TN): Book
Publishing Co; 1996. p. 7-178.

86. Goldhamer A: “How Your Body Heals Itself-Understanding the power of your
immune system”, in: Health Science, Jur’ of American Natural Hygiene Society,
pp.16, july 1996.

87. Goldhamer A, Lisle D: “Telling the Truth about High Blood Pressure”, in: Health
Science, Jur’ of American Natural Hygiene Society, July 2000, p. 10.

88. Goldhamer A, Lisle D, Parpia B, Anderson SV, Campbell T.C: “Medically
Supervised Water-only Fasting in the Treatment of Hypertension”, Journal of
Manipulative and Physiological Therapeutics, Vol’ 24, Num’ 5, June 2001.

89. Goldhamer A: “High Blood Pressure – Learning to Live Without It”, in: Health
Science, Jur’ of American Natural Hygiene Society, fall 2002, p.18.

90. Goldman D.P et al : “Pharmacy Benefits and the Use of Drugs by the
Chronically Ill”, JAMA. 2004;291:2344-2350.

91. Gresham GA: “Is atheroma a reversible lesion ?”, Atherosclerosis, 1976. 23:379-391.

92. Haxhe JJ: “Experimental undernutrition :its effects on cardiac output”. Metabolism, 1967,16:1086-91.

93. Henry. S.A et al: “ Dietary Weight Loss Decreases Serum Angiotensin-Converting Enzyme Activity in Obese Adults, Obesity Research 10:985-990 (2002).

94. Himsworth H: “Diet in the etiology of human diabetes”, Proccedings of the Royal Society of Medicine, 1949, 42:323.

95. Hoes A, Grobbee D, Labsen J: “Does drug treatment improve survival ?
Reconciling the trials in mild-to-moderate hypertension”, J Hypertens
1995;13:805-11.

96. Hoffman MJ: Hunza – secrets of the world’s healthiest and oldest living people, New Win Publishing, inc, Clinton, NJ, 1997.

97. Holtzman NA: “vegetarians diet, blood pressure and cardiovascular risk”, Aust. NZ.J. Med, 14, 433-439, 1984.

98. International congress of diet and nutrition: “Aspects of nutritional status of
vegetarians in Israel”, feb’, 1983. in:Torkenihch C.

99. shikawa K et al: ”How much exercise is required to reduce blood pressure in
essential hypertensives: a dose–response study”, American Journal of
Hypertension 16 , August 2003, Pages 629-633.

100. Isles CG, Walker LM, et al: “Mortality in patients of the Glasgow Blood
Pressure Clinic. J Hypertens 1986;4:141-56.

101. Jachuck SJ, Bierley H et al: “The effect of hypotensive drugs on the quality of
life”, J Roy Coll Gen Pract, 1982;32:103-5.

102. Jensen B: A Hunza Trip, Bernard Jensen international public’, Escondido CA,
U.S.A, 1990.

103. “Joint National Committee on Detection, Evaluation, and Treatment of High
Blood Pressure” (JNC VI). The Sixth Report of the Joint National Committee
On Detection, Evaluation, and Treatment of High Blood Pressure (JNC VI).
Arch Intern Med 1997;157:2413-46.

104. Junshi C et al: “Diet, life-style and mortality in China”, Oxford, United Kingdom:
Oxford University Press; 1990.

105. Kahn JK: “Reversing coronary atherosclerosis”, Postgraduate Medicine, 1993,
94(1) pp. 50-65.

106. Kannel WB, Thom T: “Changing epidemiological features of cardiac failure”
Br Heart J 1994;72(Suppl);S3-S9.

107. Kannel WH, et al : “Hypertension, antihypertensive treatment, and sudden
coronary death” – The Framingham Study”. Hypertension 1988;11 (Suppl II):
II- 45-II-50.

108. Kaplan NM: “Hypertension: prevalence, risks, and effect of therapy”, Ann
Intern Med 1983;98:705-9.

109. Kaplan NM: Clinical hypertension, 7th ed. Baltimore: Williams & Wilkins; 1998,
Vo’ -13, 133-263.

110. Kieswer K: “There’s No Room for Chicken in a Healthy Diet”, in: Health
Science, Jur’ of American Natural Hygiene Society, spring 2002, p.20.

111. Klaper M: Vegan Nutrition: Pure and Simple, gentle world inc, Pala, Maui,
hi 96779, 1987.

112. Ko D.T, Hebert PR: “ß-Blocker Therapy and Symptoms of Depression,
Fatigue, and Sexual Dysfunction”, JAMA, Jul 2002; 288: 351 – 357.

113. Kritchevsky D: “effects of vegan diet of unrefined food on hypertension”,
Am. J. Clin. Nutr, 48, 922, 1988.

114. Krotkiewski M et al: “Obesity and arterial hypertension: Effect of reducing diet
and fasting”, Polish Medical Science and history, 1967,10:58-62.

115. Lennon MJ, Yaylor S: The Natural Hygiene Handbook, American Natural
Hygiene Society Inc, Library of Congress, Tampa, Flo U.S.A, 1996.

116. Luchi RJ, Scott SM, et al: “Comparison of medical and surgical treatment for
unstable angina pectoris”, New. Eng. Jurn. Of. Medic, 1987, 316, pp. 977-984.

117. MacGregor G, et al : “Double-blind study of three sodium intakes and
Long-term effects of sodium restriction in essential hypertension”, Lancet,
1989;2:1244-7.

118. McCarthy JW et al: ”Effects of Exercise and Weight Loss on Hypertension”,
JAMA, Aug 2003; 290: 885.

119. McDougall J, et al: “Rapid reduction of serum cholesterol and blood pressure
by a twelve-day very lowfat, strictly vegetarian diet”,J Am Cli Nutrition
,1995;14:491-6.

120. McDougall J: “Fish is Not Health Food”, in: Health Science, Jur’ of American
Natural Hygiene Society, summer 2003, p.12.

121. Mendelsohn. RS: Confessions of a Medical Heretic, contemporary books,
Chicago U.S.A, 1979.

122. Menon IS: “Fasting and non-fasting fibrinolytic activity”, Laboratory Practice
1967, 16:469-470.

123. Merrill AJ: “Intractable heart failure management with 5-7 days of fasting, a
preliminary trial”, American Heart Jour’, 1964,67:433-436.

124. Miettinen M : “Effect of fasting on fibrinolysis and blood coagulation”,
American Jour’ Cardiology, 1962.10:532-534.

125. Muliar LA et al: “Effect of complete fasting on the coagulative and antioxidative
properties of blood”, Voprosy Pitaniya, July-August 1984, 4:20-23.
(Language: Russian, summary language: English).

126. Nichols TL: “The Importance of Doing Nothing”, in: Health Science, Jur’ of
American Natural Hygiene Society, March 1998, p.8.

127. Nolfi K: Raw Food Treatment of cancer, Teach Services inc, New York, Library
of Congress, U.S.A, 1995.

128. Novick J: “Why You Should Eat a High-Fiber Diet”, in: Health Science, Jur’ of
American Natural Hygiene Society, July 2000, p. 4.

129. Novick J: ”waking Up to the Effects of Caffeine”, in: Health Science, Jur’ of
American Natural Hygiene Society, spring 2002, p.14.

130. O’Brien BC, Reiser R: “Human plasma lipid response to red meat, poultry, fish,
and eggs”, Am. J. Clin. Nutr, 1980, 33, 2573-80.

131. Ophir, O, et al: “low blood pressure in vegetarians, the possible role of
potassium” Am. J. Clin. Nutr.37, 755-762, May 1983.

132. Ornish. D, Brown.SE, et al: “Can lifestyle changes reverse coronary heart
disease ? Lancet 1990, 336 (8708) pp. 129-133.

133. Pickering TG: “Lifestyle Modification and Blood Pressure Control – Is the
Glass Half Full or Half Empty ?”, JAMA. 2003;289:2131-2132.

134. Puddey I, et al: “Effects of alcohol and caloric restrictions on blood pressure
And Serum lipids in overweight men”. Hypertension 1992;20:533-41.

135. Ramsey LE et al: ”Dietary reduction of serum cholesterol concentration: Time
to think again”, ”, Brit. Med. J, 1991, 303: 953-957.

136. Roberts. J, Et al: “blood pressure levels of persons 6-74 years, United States,
1971-1974”, Department of Health, Education and Welfare. Publication no.
(HRA) 78-1648, series 11, No. 203 Spet. 1977.

137. Rouse IL et al: “blood pressure lowering effect of vegetarian diet: Controlled
trial in normotensive subjects”, Lancet, 1, 5-10, 1983.

138. Sacks F: “Ingestion of egg raises plasma-low-density lipoproteins in free-living
subjects”, Lancet, 1984, 1: 647-649.

139. Sacks FM, Rosner B, and EH Kass: “blood pressure in vegetarians”,
Am. J. Epidemiol, 100(5), 390-398, 1974.

140. Savoca MR et al: “The Association of Caffeinated Beverages With Blood
Pressure in Adolescents”, Arch Pediatr Adolesc Med. 2004;158:473-477.

141. Schillaci G: “Effect of body weight changes on 24-hour blood pressure and left
ventricular mass in hypertension: a 4-year follow-up”, American Journal of
Hypertension, Volume 16, August 2003, Issue 8, Pages 634-639.

142. Scrimshaw NS: “effects of magnesium on blood pressure”, Brit. Med. J.
286-1847, 1983.

143. Sever. P, et al: “blood pressure and its correlates in urban and tribal Africa”,
Lancet 1980; 2:60.

144. Shelton. H: Fasting Can Save Your Life, American Natural Hygiene Society,
Tampa, Flo, 1996.

145. Shelton. H, Oswald. J: Fasting for the Health Of it, Library of Congress, 1989.

146. Shelton. H: Fasting For Renewal of Life, American Natural Hygiene
Society, Tampa, Flo, Library of Congress, 1995.

147. Shelton. H: The Science and Fine Art of Natural Hygiene, the hygiene system
: volume 1, American Natural Hygiene Society, Library of Congress, Tampa,
Flo, fir 1934, sec 1953, thi edi 1994.

148. Shelton. H: Health for the Millions, American Natural Hygiene Society, Library
of Congress, Tampa, Flo, fir 1968, sec 1969, thi edi 1996.

149. Shelton. H: The Science and Fine Art of Fasting, the hygiene system: volume
3, American Natural Hygiene Society, Library of Congress, Tampa, Flo, fir edi
1934, sec 1942, thi 1950, fou 1963, fif 1978, six 1993.

150. Shelton. H: The Science and Fine Art of Food and Nutrition, the hygiene
system: volume 2, American Natural Hygiene Society, Library of Congress,
Tampa, Flo, fir 1935, sec 1947, thi 1951, fou 1956, six 1984, sev 1996.

151. Shelton. H: Natural Hygiene-The Pristine Way of Life, American Natural
Hygiene Society, Library of Congress, Tampa, Flo, fir edi 1968, sec 1994.

152. Sidhwa.K.R: Medical drugs on Trial ? Verdict “Guilty!”, an expose of the
present day practice of medicine, the drug industry, and food technology,
American Natural Hygiene Society, Tampa, Flo, Natural Hygiene Press, 1976.

153. Sorbris R, Aly KO, et al: “Vegetarian fasting of obese: A clinical and
biochemical evaluation”, Scandinavian Jour’ Gastroenterology, 1982, 17: 417-424.

154. Soriguer F et al: ”Hypertension is related to the degradation of dietary frying
oils”, Ame Jour of Clin Nutrition, Vol. 78, No. 6, 1092-1097, Dec’ 2003.

155. Staessen JA, et al: “Hypertension Prevalence and Stroke Mortality Across
Populations”, JAMA, May 2003; 289: 2420 – 2422.

156. Staessen J, et al: “ Body weight, sodium intake and blood pressure”,
J’ Hypertens 1989;7:S19-S23.

157. Stamler J: “Lifestyles, major risk factors, proof and public policy”, Circulation,
vo’ 58, 3, 1978.

158. Stamler J, Stamler R, Neaton JD: “Blood pressure, systolic and diastolic, and
cardiovascular risks”, US population data. Arch Intern Med 1993;153:598-615.

159. Sullivan JL: “vegetarian fruit juices in therapy of obesity and hypertension”,
Fortschr Therapy, 12, 403-411, 1936.

160. Taylor TN, Davis PH, et al: “Lifetime cost of stroke in the United States”,
Stroke 1996;27:1459-66.

161. Taylor S: “Exercise For Long Life”, in: Health Science, Jur’ of American
Natural Hygiene Society, p.16 , Janu’ 1997.

162. Taylor S: “The Staggering Cost of Eating Meat – we pay a heavy price in
annual “health care” costs” in: Health Science, Ju’ of American Natural
Hygiene Society, pp 10, March/April 1996.

163. Tilden. J: Toxemia – the basic cause of disease, An Eminent Medical doctor
tells how to get well, how to stay well, the drugless way, American Natural
Hygiene Society,1974. Natural Hygiene Press.

164. Trop JD: Please Don’t Smoke in our House, American Natural Hygiene
Society, Library of Congress, fir 1976, Natural Hygiene Press.

165. Vessby B et al: “Improved metabolic control after supplemented fasting in
overweight type 2 diabetic patients”, Acta Medica Scandinavica,
1984, 216: 67-274.

166. Weinsier RL, Norris D: “Recent developments in the etiology and treatment of
hypertension: dietary calcium, fat, and magnesium “, Am. J. Clin. Nutr,
42, 1331-1338, decem’, 1985.

167. Weinsier RL: “Fasting : A review with emphasis on the electrolytes”,
American Jour’ of Medicine, 1971, 50:233-240.

168. Wenxun F et al: “Erythrocyte fatty acids’ plasma lipids and cardiovascular
disease in rural China” ”, Am. J. Clin. Nutr, 1990; 52:1027-32.

169.a: West K: “Epidemiology of Diabetes and its Vascular Lesions”, New York:
Elsevier,1978, p. 353-402.

169.b: Williams B et al: “British Hypertension Society guidelines for hypertension
management 2004 (BHS-IV): summary BMJ, Mar 2004; 328: 634 – 640.

170. Wolf-Maier K et al:”Hypertension Prevalence and Blood Pressure Levels in
6 European Countries, Canada, and the United States”, JAMA. 2003;289:2363-69.

171. Ziebland JH et al: ” Effects of fruit and vegetable consumption on plasma antioxidant concentrations and blood pressure, a randomised controlled trial”, Lancet ; 359: 1969-74, 2002.

מחקרי אורך, מחקרי תוחלת חיים 

1. Berkel J, de Waard F. Mortality pattern and life expectancy of Seventh-Day Adventists in the Netherlands International Journal of Epidemiology 1983; 12:455-459
2. Snowdon DA. Animal product consumption and mortality because of all causes combined, coronary heart disease, stroke, diabetes and cancer in Seventh-Day Adventists. American Journal of Clinical Nutrition 1988; 48:739-48
3. Campbell TC. A study on diet, nutrition and disease in the People's Republic of China.
Division of Nutritional Sciences Cornell University, Ithaca New York 1989; pp1-9
4. Chen J., Campbell TC, Li J, Peto R.A study of Diet Nutrition and Disease in the
People's Republic of China. University of Oxford Press, Cornell University Press, China
Publishing House, 1988.
5. Lands WEM, Hamazaki T, Yamkazi K, Okuyama H, Sakai K, Goto Y, Hubbard VS.
Changing Dietary Patterns. American Journal of Clinical Nutrition 1990; 51:991-3
6. Philips RI, Garfinkel L, Kuzama JW,Beeson WL, Lots TL, Brin B. Mortality among California Seventh-Day Adventists for selected cancer sites. Journal of the National Cancer Institute1980; 65:1097-110.
7. Armstrong B. Environmental factors and cancer incidence and mortality in different countries, with special reference to dietary practices. International Journal of Cancer 1975; 15:617
8. Kagawa Y. Impact of westernization on the nutrition of the Japanese: Changes in physique, cancer, longevity, and centenarians. Preventive Medicine 1978; 7:205-17
9. Philips RL. Role of life-style and dietary habits in risk of cancer among Seventh-Day Adventists. Cancer Research 1975; 35:3513-3522
10. Willet WC, Hunter DJ, Stampfer MJ, et al. Dietary fat and fiber in relation to risk of breast cancer: An 8 year follow up. Journal of the American Medical Association 1992; 268:2037-44
11. Hegsted M, Linkswiler HM. Long term effects of level of protein intake on calcium metabolism on young adult women. Journal of Nutrition 1981; 111:244-51
12. Robertson WG, Heyburn PJ, Peacock M, Hanes FA, Swaminathan R. The effect of high animal protein intake on the risk of calcium stone formation in the urinary tract. Clinical Science.1979;57:285-88
13. O'Connell JM, Dibley MJ, Sierra j, Wallace B, Marks JS, Yip R. Growth of vegetarian children: the farm study. Pediatrics 1989; 84:475-481
14. Ornish D, et al. Can life style changes reverse coronary heart disease? Lancet 1990; 336(8708):129-133
15. Kent S. Can dietary manipulations prolong life? Geriatrics 1978; 32:102
16. Ross MH. Dietary behavior and longevity. Nutritional Review 1977; 35:257.
17. Lindsted K, Tonstad S, Kuzma JW. Body mass index and patterns of mortality among Seventh-Day Adventist men. International Journal if Obesity 1991; 25:397-406
18. Simopoulos AP, Van Itallie TB. Body weight: Health and longevity Annals of International medicine 1984; 100:285-295
19. Kahn HA, Phillips RL, Snowdon DA, Choi W. Association between reported diet and all causes of mortality: twenty-0ne-year follow-up on 27,530 adult Seventh-Day Adventists. American Journal of Epidemiology. 1984; 119:775-87
20. Connor WE, Connor BL. The key role of nutritional factors in the prevention of coronary heart disease. Preventive Medicine 1972; 1:49.
21. Carpi J. Low fat diet can keep arteries young and disease free. Medical Tribune, Nov 25, 1993, p 3
22. Ellis F. Angina and vegan diet. American Heart Journal. 1997; 1:93(6):803-4
23. Brody J. Huge study of diet indicts fat and meat. New York Times, May 8, 1990, "Science Times" section p.1.
24. O'Brien BC, Reiser R. Human plasma lipid responses to red meat, poultry, fish and eggs. American Journal of Clinical Nutrition1980; 33:2573-2580.
25. Flynn MA, et al. Dietary "meats" and serum lipids. American Journal of Clinical Nutrition1982; 35:935-942
26. Sacks F. Ingestion of egg raises plasma-low-density lipoproteins in free-living subjects. Lancet 1984; 1:647-649
27. Sorbris R et al. Vegetarian fasting of obese patients: A clinical and biochemical evaluation. Scandinavian Journal of Gastroenterology 1982; 17: 417-24.
28. Rouse IL et al. Blood pressure lowering effects of vegetarian diet: Controlled trial in normotensive subjects. Lancet 1983; 1:5-9
29. Douglass J. et al. Effects of a raw food diet on hypertension and obesity. Southern Medical Journal 1985; 78(7):841.

אז האם כל ה"מומחים" לבריאות שמקבלים במה בכל ערב על מרקע הטלוויזה כדי לשטוף את מוחכם ולקדם את תעשיית החיסונים והתרופות כביכול אינם מכירים את כל החומר הזה ואינם מודעים לאמת הזאת?
איך אם כך אזרחי ישראל יכולים לסמוך על משרד ומומחים כביכול שאין להם הבנה וידע מינימלי בכיצד באמת לשמור על הבריאות שלכם?
מומחים שאינם יודעים בכלל אילו עצות אמת לתת לכם, "מומחים" שאינם נותנים לכם עצות שאני נותן למטופלי במשך כל השנה ומשפר את בריאותם מהקצה לקצה?

כשיש בורות (או אולי אינטרסנטיות לקידום תעשיית התרופות והחיסונים לקורונה, covid 19 או לכל מחלה אחרת בהתלהבות מטורפת) כזאת בקרב ה"מומחים" לא פלא שהם נותנים עצות סרק לסתום לכם את הפה ואת מערכת הנשימה באמצעות מסכות חסרות תועלת שרק מזיקות לבריאותכם וחונקים/כולאים אתכם בחדרים ללא אוויר וחופש וגם מספרים לכם שכל זה נועד לטובתכם ולתועלת הבריאות שלכם.
אין פעולות יותר מטופשות ורחוקות מהאמת מאשר פעולות אלה, בה בשעה שמהפעולות הטבעיות ביותר לטיפוח הבריאות הם מתעלמים לחלוטין – תזונה טבעית, ניקוי גוף, פעילות גופנית, חיזוק מערכת החיסון, משחק, הנאה, שמחה, אהבה, ההשפעה הקריטית של תת המודע על הבריאות של כל אחד מכם ועוד.

אזרחי ישראל, אתם ממש בידיים הלא נכונות, הכי לא מקצועיות שיש ואתם אפילו לא מודעים למצב, לחלוטין לא.
אתם ממלאים אחרי פקודות הזויות ומטורפות כרובוטים ואיבדתם את כל ההיגיון ושיקול הדעת שלכם כי פשוט הענקתם אותם לחבורה של אנשים שוטים, רדופי אגו תאבי ממון, כבוד ושררה, מטורפים שיש להם תפיסת עולם שאין לה ולא כלום עם בריאות אמיתית.

בשם אלוהים, פקחו את עינכם והצילו את עצמכם ואת ילדכם מידהם. 
בחרו במנהיגות שפויה שדוברת אמת ויושר ושרואה את האינטרס של כל אחד ואחת מכם ושל ילדיכם לנגד עיניה ולא חושבת רק על ההישרדות הפוליטית שלה.
אזרח ישראל התעורררווווווווווווווווווו!!!!