Hunza Health Education Center

התו הירוק וההתנגדות לשלילת פיצויי פיטורין מסרבני חיסון

 

עו"ד ולנטינה נלין הגישה התנגדות להצעת החוק של השר ליברמן לשלילת פיצויי פיטורין ממי שמסרב להתערבות רפואית כפויה וביצוע מעשי אונס למעשה בגופו.
מצער שהשר ליברמן מנסה להחיל דפוסי פעולה המאפיינים משטרים בארץ מוצאו על אזרחי ישראל.
די להביט באיש כדי ללמוד שהבנתו בבריאות אפסית . הבנתו האפסית בענייני בריאות, כמו הבנתם של כל חברי הממשלה הזאת וקודמותיה שעם כמה מראשיה כולל שר הבריאות עצמו ישבתי בשיחות אישיות ודיונים לאורך השנים, מובילה אותו לתמוך בפעולות אנטי הומניות ואנטי בריאותיות שמוכתבות לו על ידי ראשי משרד הבריאות הנגועים בניגוד עניינים חמור בהקשר לנושא ה"חיסון" כביכול.

זה המקום לציין שכבר לפני 21 שנים חזיתי שואה מסוג כזה וכאקט של רצון למנוע את הקטסטרופה נפגשתי עם נשיא המדינה ולאחר מכן עם שר הבריאות דאז שלמה בניזרי. הצעתי לשר תכנית להצלת עם ישראל מחולי וחיסכון של מיליארדים למדינה. השר קיבל את הצעתי והבטיח לקדמה אך אנשי משרדו הכשילו אותה. מקרה זה ורבים אחרים הוכיחו לי שהאנשים שיושבים במשרד הבריאות אינם באמת מעוניינים בקידום הבריאות של אזרחי ישראל.

דברי הכנים, הישירים והדואגים שנובעים ממניעים טהורים של רצון להנחיל ידע אמיתי ולהביא מרפא לכל משפחה בישראל שנאמרים מפי כבר עשרות שנים עוררו כמובן את זעמם של המומחים כביכול במשרד הבריאות. לכן הם פתחו כנגדי במלחמה ישירה ובהוצאת הערות אזהרה שקריות, מסולפות וכוזבות כדי למנוע מהציבור התמים לפנות אלי. המטרה הינה להזיק, להרע, לפגוע, לחסל. זה טבעם של האנשים שיושבים במשרד הבריאות.
אלה האנשים שבהם אתם נותנים אמון ומפקידים את חייכם וחיי ילדכם בידם.
אלה האנשים שמחליטים על חייכם, מתי והיכן תשימו מסכות, איזה רעל תזריקו לגוף שלכם 
ומתי אתם זכאים לצאת מהבית, כל זאת כדי לקדם את האינטרסים של תעשיית התרופות והחיסונים שמהם הם מקבלים שלמונים.
כל זה במסווה של דאגה לבריאותכם, ואתם ידידי נופלים בפח!
האם אתם מאמינים שמשרד שדאג לחסל את התכנית שהגשתי לשר הבריאות ואת האפשרות שכל אזרחי ישראל יזכו בבריאות מעולה באמת ובמס בריאות אפסי לכל אזרח דואג עכשיו לבריאותכם?

לגופו של עניין, כיוון שבהודעה לציבור של עוה"ד ולנטינה נלין נכתב שהציבור יכול להגיב על ההתנגדות באתר האינטרנט של משרד המשפטים אז ישבתי וכתבתי את הדברים הבאים. לא שאני חושב שמישהו בכלל במשרד המשפטים יקרא את הכתוב, או יתייחס איליו ברצינות, אלא שזה עבור הציבור כולו, אולי יפקח את עיניו סוף סוף ויבין מי באמת דואג לבריאות שלו.

להלן תגובתי להתנגדות. 

שלום

לדעתי המקצועית אין שום הצדקה לחקיקת החוק וגם לא להנהגת תו ירוק בישראל מהסיבות שיפורטו להלן. 

א. אני ד"ר ערן אשחר N.D נטורולוג, M.P.H – אני בוגר הפקולטה לרפואה והדסה כמוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה. 

ב. מזה 35 שנה אני עוסק בהבראת חולים בכל סוגי המחלות באמצעות גישת הנטורולוגיה. חולים שעונו בידי הרפואה והולעטו בתרופות ונקבע שמחלתם כרונית מחלימים באמצעות הגישה ונפטרים מכל התרופות. 

ג. כמומחה לבריאות שהבריא מעל 11,000 חולים במשך 25 שנה אני יכול לקבוע ברמת ודאות גבוהה שכל המהומה סביב וירוס הקורונה הינה חסרת בסיס מדעי. לדברי מצטרפים חוקרים רבים בעלי שם עולמי בתחומם. לצערו הרב של הציבור משרד הבריאות מתעלם מכל העדויות והדעות האלה ובוחר להמשיך את הפאניקה והמהומה. 

ד. ישנן הוכחות מוצקות שפחד, חרדה ומצוקה נפשית יכולות בעצמן לגרום להרס המערכת החיסונית עד כדי גרימת מוות. מנקודת מבטי המקצועית התופעה המכונה קורונה יכלה להצטמק במעל 98% לו הגישה הייתה שונה, כלומר לנקוט בפעולות הסברה שמונעות פחד וחרדות.  

ה. לצערי ברור שמשרד הבריאות, המתהדר בכך שיש לו סוללת מומחים שיודעים לטפל לכאורה במצב במקצועיות, חסר כלים לחלוטין לטפל באמת במניעת "המחלה" והסימפטומים שלה. המצב מדבר בעד עצמו. זאת משום ש"המומחים" מצד אחד מתעלמים לחלוטין, וכנראה במכוון, ממה שנקראים תרופות טבעיות ואחרות שיכולות בקלות להשתלט על הסימפטומים שחולים חווים ומצד שני מתעלמים לחלוטין ממדע הבריאות הטבעית ותרומתו לחוסן החיסוני של כל אדם ולמניעת כל מחלה ובוודאי מניעת הפיכת מחלה אקוטית למחלה קשה. 

ו. על פי עדויות מוצקות, הטיפול שניתן בבתי החולים לחווים סימפטומים הוא בגדר רשלנות ואפילו קטלני בכל המקרים שמסתיימים במוות. אנשים במערכת מעידים שהמוות של אנשים איננו מהנגיף אלא מהטיפולים השגויים שתואמים את ההנחיות של ה- CDC. ידע לכל שארגון זה נמצא במצב של ניגוד אינטרסים והוא תרם וממשיך לתרום ליצירת המשך הבהלה והחרדה בקרב הציבור. 

ז. מעל לכל, היה ניתן לסיים את משבר הקורונה בשבוע אחד או לכל היותר בחודש אחד. כל המדיניות מתחילתה שגויה והרסנית ונובעת מחרדות ושיקולים זרים ולא ממדע. משבר הקורונה יכול היה להסתיים עוד בראשיתו אם היו דואגים להעביר לציבור מידי ערב מעל המרקע הנחיות בריאותיות מדויקות כפי שאני עושה עם המטופלים שלי שמבריאים באורח פלא מכל מחלה שהיא במקום להכניס אותם לחרדות של שואה מתקרבת ומאות אלפי מתים ברחובות. אין שום דבר יוצא דופן או מסוכן דווקא בוירוס הקורונה, שכאמור מיטב המומחים בעולם שללו את מסוכנותו יותר מאשר שלל הוירוסים האחרים שאיתם אנחנו חיים אלפי שנים. מערכת החיסון הטבעית של האדם נועדה להילחם בכל פולש ואכן כבר נאמר גם לגבי הקורונה שמעל 99% מהנידבקים יפתחו חיסון טבעי שהוא טוב בהרבה מכל חיסון אחר (האזינו לדבריהם של פרופ' אלטוביה, פרופ' כריסטיאן פרון, ד"ר זלנקו, פרופ' מייק יידון, ד"ר וולפגנג, ד"ר ריאן קול, ד"ר ג'ון רינגל ומאות אחרים ב- https://www.dreshkharhealth.com/%d7%94%d7%95%d7%a0%d7%90%d7%aa-%d7%94%d7%a7%d7%95%d7%a8%d7%95%d7%a0%d7%94/). במשך שנה וחצי לא עלה מומחה אחד כביכול למחלות, כי אף אחד מהם איננו מומחה לבריאות, ולימד את הציבור מה לעשות כדי להיות חסינים יותר באופן טבעי ובקלות.

לעומת זאת המומחים דואגים להכניס עוד ועוד חרדות שווא בקרב הציבור ולהחדיר אמונות כוזבות ושליליות על המסוכנות של הוירוס ובכך פוגעים במערכת החיסון של כל אדם שאת מוחו הם מצליחים לשטוף ואת ליבו הם מצליחים למלא בחרדת מוות.  

ח. על כן, התו הירוק כמו החקיקה האנטי דמוקרטית הם מעשה איוולת שאין כדוגמתם. בכל המשבר הזה לא נעשתה אפילו פעולה אחת אמיתית למען חינוך הציבור לבריאות ולמתן כלים נפשיים לשמירה על שלווה נפשית, שמחה ואופטימיות. נהפוך הוא, הפעולה היחידה שנעשתה הייתה זאת הבלתי שפויה בעליל (שאני כמטפל רואה את תוצאותיה על רכבת הנפגעים שפונים אלי בחודשים האחרונים) שכל כולה הינה אמירה נגד הבריאות דווקא והיא ה"חיסון" הרעיל והניסויי.  

ט. מדוע אם כך מדינת ישראל רוצה לכפות על אנשים שפויים וחושבים, שאינם מוכנים ללכת שולל אחרי הקנוניה של המצאת מגיפה המונית והופכים למטרה לפגיעה, הסתה לפגיעה פיזית ונפשית על ידי ראש ממשלה ועל ידי שדרנים בכלי התקשורת ושלל אנשים שאיבדו את יכולתם לחשוב באופן עצמאי ובהיגיון, מגבלות על חופש הבחירה שלהם? מדוע היא רוצה לאנוס אותם באלימות על ידי איומים של השמדה כלכלים וחברתית לפגוע בגופם, כאשר הם רואים מסביבם אלפי אנשים שנפגעו מהמעשה הבלתי שפוי של הזרקת חומר ניסויי לגופם של המוני אנשים בריאים שאינם נמצאים בשום סיכון?

י. אילו משרד המשפטים היה מזמן את החוקרים והרופאים שאת שמותיהם ציינתי ואחרים לתת עדות על הנחיצות של התו הירוק, שלילת זכויות מבלתי מתחסנים, הצורך במסכות או כל מגבלה כל שהיא הוא היה מקבל דעה הפוכה לזו שהוא מולעט בה על ידי קברניטי משרד הבריאות. מה אז הוא היה עושה? כיצד אז הוא היה נוהג כשחוקרים ברמה העולמית מטילים את כל כובד משקלם, הידע, הניסיון והמוניטין שלהם ומתנגדים לכל הטירוף הזה? הוא לא היה מעלה בדעתו שיש שמץ של אמת בדבריהם ואולי שמץ של הונאה בכל המהומה הזאת? 

אלה מקצת הטיעונים שלי נגד הצעת החוק שהוגשה ונגד התו הירוק ונגד כל המדיניות המגבילה מכל סוג שהוא שמוטלת על אזרחי ישראל התמימים בגין הצגת הקורונה. 

אתם מוזמנים להתקשר אלי לכל מטרה שהיא בעניין זה ובכלל.

בברכה

ד"ר ערן אשחר

יש לכם בקשה, שאלה או תרומה כל שהיא לנושא?
אם כן אז אתם מוזמנים להתקשר לטל: 03-3724200 

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם