ד"ר ערן אשחר N.D נטורולוג, M.P.H, מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, מהפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים והדסה, מטפיזיקן, מורה ליצירת שפע ורווחה פיזיים, נפשיים וכלכליים.

בסרטון זה מספרת רקפת על התהליך המדהים שעברה עם ערן ושהוביל אותה לזכות תוך זמן קצר בדירה שאיבדה. 

אם רוצים ללמוד עוד על יצירת כסף ושפע? 

כנסו לכאן – יצירת כסף בכלים אנרגטיים ומטפיזיים 

 וגם
לסרטון של ערן  – יצירת שפע באמצעות חיבור לתודעה הגבוהה- כאן

אם מצאתם שהסרטון מדבר אליכם, תרם לכם או ריגש אתכם אתם מוזמנים לשלוח את הקישור לעמוד הזה לכל מכריכם.

שלום רב,
כשפגשתי את דר' ערן אשחר הרגשתי שפגשתי את הנשמה הכי מדויקת בשבילי, בגלל השילוב המדהים של הרפואה שהוא מביא אתו והשילוב של העבודה הרוחנית שהוא מציע. בשבילי זה היה האדם הכי מדויק. ערן החזיק לי מרחב של ריפוי בשילוב של הקשבה מאוד מדויקת, ממש כמו לייזר. עבדנו המון על אמונות, רגשות, הרגלים וגישות שאני מחזיקה בתוכי ושלא הטיבו עם חיי.
עשינו עבודת עומק של ניקוי רגשות ואמונות מגבילות שהיו לי במערכת. חוויתי ממש לידה מחדש, ריפאתי המון מכאובים שהיו בגוף הפיזי וניקיתי רעלים ותרופות שספגתי המון שנים, וכל זה לצד התפתחות רוחנית עמוקה. למדתי מערן לשנות את הגישה בתוכי לכל הדברים הקשים שחוויתי בעבר.
אחד הדברים המשמעותיים הוא, שגדלתי לצד אמא שלא קיבלה אותי כמו שאני, בלשון המעטה. זה נגמר בזה שלקראת פטירתה, אמי בחרה שלא לתת לי מהירושה שלה. הדבר פגע בי קשה ביותר נפשית ופיזית. אציין שאני טיפלתי בה שנים כשהיא הייתה חולה בסרטן. אמי כן בחרה לתת את הירושה לשני ילדיי.
דרך העבודה המשותפת עם ערן קיבלתי בהירות רבה. ערן לימד אותי להגיע למקום של הבנה עמוקה מדוע אירועים נכנסים לחיים ושאין מקריות, אלא תוצאה של שילוב של גורמים, זימונים ותיאומים נשמתיים ותת מודעים. הבנתי שאמי הייתה לי כחונכת ובחרתי בה כדי לגדול ולהתפתח רוחנית, ללמוד את דרך הלב, הנשמה ולעשות את עשייתי כיום. התהליך חיבר אותי למקום של סליחה, פיוס ואהבה, במקום כעס, טינה ומרמור. הרגשתי שאני משחררת אותה וגם אותי.
העבודה עם ערן הייתה מופלאה. אחד הדברים המדהימים ביותר שקרה לי בתהליך הזה הוא, שערן ראה את מצבי הכלכלי ואמר לי, אני חייב לעזור לך ליצור כסף, אלמד אותך כלים למשיכת שפע וכסף לחיים שלך. אני חייבת לציין שסיוע ביצירת כסף לא נמצא כלל בתוכנית הריפוי הרשמית של ערן אבל הוא מרצונו הטוב ונדיבותו בחר לעשות זאת עבורי ללא כל תמורה.
ערן אמר, אם במצבך הכלכלי הזה הסכמת לתת אמון בתהליך איתי ולבוא ולשלם לי אלפי שקלים על הטיפול שלך אז אני בהכרת תודה עמוקה ובהוקרה לאומץ שלך, להערכה שלך כלפי ולאמון שלך בי ולכן אני רוצה להעניק לך את המתנה הזאת.
זאת היית מתנה מופלאה. עבדתי עם ערן באופן אישי על כלים ליצירת שפע וכסף והוא בנה עבורי גם תפיסת עולם חדשה שהייתה זרה לי וגם בנה לי מסגרת ליישום הכלים האלה בחיי היומיום. קלטתי שהיו בתוכי אמונות חזקות נגד שפע וכסף שאימצתי לי לאורך ילדותי ובגרותי בבית הורי בגלל היחס שלהם לכסף. עצם ההקשבה שלו הייתה ריפוי גדול. למדתי להחליף את כל האמונות שלי בחדשות ומשם נפתחו ערוצים חדשים לשפע. תוך זמן קצר קיבלתי הצעה נדיבה ומפתיעה מהבן שלי, שהוא יקנה לי בית מכספי הירושה שהועברו אליו. זה ממש לא מובן מאליו. ראיתי את רצונו האמיתי ושמחתי מאד בכך.
בתוכנית הליווי שלי עם ערן גם הורדתי 20 קילו ממשקלי, שיפרתי את בריאותי והעלמתי בעיות כרוניות שליווי אותי במשך שנים וישבו על בסיס רגשי עמוק.
אני מאושרת עם התהליך שעשיתי עם ערן, מרגישה מלאת אנרגיה וחיוניות ופניי לבית החדש. אני מודה לערן על היותו שם בשבילי במאה אחוז ויותר מזה. לא אשכח לעולם את מה שעשה בשבילי. תודה ענקית מכל הלב.

אני ממליצה לכל איש ואישה שרוצים לקדם את עצמם בחיים בכל תחום, בריאות, כסף, זוגיות, קריירה, לימודים, עבודה, עסקים לפנות לדר' ערן ולקבל את הייעוץ והליווי המופלא שלו, שאני בטוחה שיקדם אותם בהרבה לעבר היותם שמחים ומאושרים יותר.

באהבה ואיחוליי שפע, שגשוג ובריאות לכולכם/ן
רקפת שחר
כפר ורדים
מרכז אמא אדמה