Hunza Health Education Center

וד"ר ערן אשחר N.D נטורולוג, M.P.H, מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, מהפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים והדסה.
מומחה ליצירת מציאות באמצעות עבודה עם התת-מודע וההכרה האוניברסלית

תכנית ייחודית ובלעדית לריפוי מחלת הסרטן באמצעות חיבור לתת מודע, לכוחות העליונים של הנפש/הנשמה, הבורא ובאמצעות "התזונה הכירורגית"

לנצח עם הסרטן – זה אפשרי 

מחלת הסרטן הינה מחלה מערכתית המערבת גוף ונפש וחייבת לקבל התייחסות מעמיקה לכל הגורמים העמוקים היוצרים אותה.
הייעוץ לעבודה על כוחות הנפש, התודעה והנשמה והתזונה המבריאה ותיקון הרגלי הבריאות כולל כמה שיותר מרכיבים של גוף ונפש.
הייחוד בטיפול  שלי בשונה מכל הטיפולים האחרים הוא השילוב בין העבודה העמוקה על התת מודע ו"התזונה הכירורגית" שהובילה עד כה ב- 27 שנות עבודתי לשיפור גדול במצב חולי הסרטן שהגיעו אלינו ולהחלמה של אחרים באופן סופי ופלאי וזאת לאחר שהמערכת הרפואית הרימה ידיים בעקבות כישלון כל הטיפולים הכימותרפיים והאחרים. עדות לכך הינה המקרה של יהודה פינגר מרמת הגולן שהרופאים הודיעו לו שהם מרימים ידיים ונשארו לו 3 חודשים לחיות. יהודה היגיע אלי וכיום הוא חי כבר 25 שנה ללא הסרטן.
אנחנו מצהירים באופן ברור וחד משמעי – מסרטן ניתן להבריא!!
האם כל אחד יכול להבריא – אני מאמין שכן.
מי כן יבריא – רק מי ישכיל לקחת את המחלה כשיעור גדול לחיים ולעשות שימוש בכל הכלים שיסופקו לו כדי לצמוח לרמה הרוחנית הבאה שלו. זו עבודת חיים שמקיפה ונוגעת בתחומי חיים רבים ומגלה את הסיבות העמוקות להיווצרות של המחלה שלך.

מחלה נוצרת במידה רבה בגלל קונפליקטים בנפש שלנו  

אמונות סותרות, מסקנות שגויות ובלתי מודעות, רגשות של אשמה, בושה, טינה, כעס, שנאה, פחד, שיפוט, ניכור, חוסר באהבה כולם רגשות קשים שיוצרים אנרגיות עצומות בתוככי הנפש. אם רגשות אלה לא משתחררים הם יכולים לגרום לכל סוגי המחלות ולמוות. 
במהלך הטיפול נגלה את הרגשות האלה ונחשוף אותם לאור. לאחר מכן נעשה איתם עבודה מטפיזית כדי לשחרר אותם. העבודה הזאת מובילה לריפוי עמוק ויסודי. 
כמו כן כדאי להתייחס לפערים בין הדימוי החיצוני לדימוי הפנימי שלנו ביחס לשורה ארוכה של תכונות כמו למשל: שמחה, נדיבות, חיוביות, סלחנות, אמפתיה, סובלנות, חכמה, יושר, אומץ, אהבת אדם, בגרות, שלווה, בריאות, חוזק, נחישות, עוצמה, עקביות, קלילות, התלהבות, יצירתיות, אופטימיות, אנרגטיות, יוזמתיות, התחשבות, יחס לאחר, עצב, פתיחות, פחדים, חרדות, שלווה, תקווה, כעס, בושה, כאב, בלבול, אומץ לב, אכזבה, בדידות, חמלה, אמון, חשד, הערכה, נכונות, הכרת תודה, אהבה, אינטימיות, הדדיות, פגיעות, תסכול, שמחה, אושר, רגשנות.
פערים בין הדימוי החיצוני לפנימי יוצרים לחץ נפשי ואנרגיה שלילית שפוגעת בגוף שלנו ואפילו עלולה להרוג אותנו.
גם כאן, אנחנו לומדים כיצד לצמצם את הפערים האלה ולחיות בשלום פנימי עם עצמנו ולקבל את עצמנו כמות שאנחנו. 
זה הוא תהליך ריפוי עמוק ויסודי ששום הרעלה על ידי כימותראפיה והקרנות לא יכולה להשתוות לו. 

מה תורמת גישת "התזונה הכירורגית"?

יש שנבהלים כשהם שומעים את המושג הזה. משרד הבריאות מגיב בכעס כי הוא טוען בברותו שלרפואה יש מונופול על המילה "כירורגיה". אבל הבורות הזאת מגלה שהם אינם מבינים שהגוף עצמו וכוחות הריפוי המופלאים שלו מסוגלים לבצע תהליכים כירורגיים עמוקים ששום מנתח בעולם איננו מסוגל לעשות. כדי לראות דוגמא לכך נא קראו את סיפורו של שלמה – כאן.

הגישה התזונתית שלי מתבססת על גישת הנטורולוגיה אבל משלבת גם אלמנטים מתורתם וניסיונם של ד"ר מקס גרסון, פרופ' לינוס פאולינג, פרופ' קמפבל, ד"ר נולפי, ד"ר אברהם הופר ואחרים, אבל אני הוספתי על הידע והניסיון שלהם את התובנות והניסיון הקליני שלי. הגישה מבוססת על מדעי התזונה וממצאים מחקריים.

בסרטן לא נלחמים:

הגישה הבסיסית שלנו אומרת שבסרטן לא נלחמים!!

באגודה למלחמה בסרטן נלחמים בסרטן. גישה לוחמנית זו מזהה חלקים בגוף ובנפש כאויבים. גישה זאת לא תוביל על פי רוב לריפוי אמתי וסופי מהמחלה. היא מוטעית מיסודה ואיננה מתייחסת לתת מודע ולחלקים עמוקים בנפש כיוצרי מצבי חולי.
אין צורך במלחמות עם הגוף. יש צורך לזהות את הקונפליקטים בנפש פנימה, אלה שיצרו את המחלה. יש צורך לחזק את הכוחות הטובים, התומכים בחיים בגוף ואו אז הם יקומו ויעשו את העבודה ששום כימותרפיה, הקרנה או ניתוח לא יכולים לעשות. המקור של המחלות הוא הנפש. כל תנועה בנפש באה לידי ביטוי בגוף הפיזי. הדמיון, המחשבה, הרגש האמונה יוצרים מציאויות פיזיות בתוכנו ומסביבנו.

התעלמות מההשפעה של כח הנפש היא טרגדיה

התעלמות מכל זה והרעלת הגידול והגוף בחומרים כימיים רעילים לכל תא בגוף וגורמי סרטן בעצמם הם רפואה ברברית ופרימיטיבית.

ד"ר רחל שפירא, חוקרת סרטן בעלת מוניטין רב פרשה מחקר הסרטן עקב עוולות ופשעים שנעשים בחדרי חדרי הרופאים נגד חולי סרטן.
היא סיפרה לי שכאשר היא העירה לרופאים שהם נותנים טיפול כימותרפי שמיועד לגידול מסוים לחולי סרטן בעלי גידול מסוג שונה לחלוטין וזה בזבוז  כסף ונזק לחולה הם ענו לה תשובה בלתי נתפסת – "רחלי, מה לעשות, אין לנו מה לתת, ואם אנחנו לא ניתן לה היא תלך לבית חולים אחר והם יתנו לה משהו, אז לא חבל שבית החולים שלנו יפסיד את הטיפול"?
אתם מעכלים את זה?
זה פשוט בלתי נתפס שרופאים מנתהלים ברמייה הונאה ובאופן פשוע כזה ואין אף אחד שמשלם על כך מחיר כל שהוא. אלה פשעים חמורים שבגינם רופאים צריכים לשבת בכלא!  הפשעים האלה נעשים בחסות ותחת מעטה כבד של הגנה על ידי משרד הבריאות שנוהג להתקיף ולהשמיץ כל חסיד כמוני של בריאות טבעית מעל דפי האינטרנט ובמקום הראשון בחיפוש שמו.
חולי סרטן, אתם מעכלים בידי מי אתם מטופלים ואיזה אמות מוסר יש לאנשים האלה בעלי החלוקים הלבנים והחזות של מלאכים?
על פושעים כאלה מגן משרד הבריאות בחירוף נפש וקורא להם "רפואה מדעית" ולטיפול שלי שהציל אלפי אנשים ממות הוא קורא רפואה ללא שום ביסוס מחקרי.
עד לאן השקר וההונאה יכולים להגיע?
רופאים בורים אלה לא שמעו מעולם על תודעה שיצרה מציאות.
אבל לאחרונה יצא פרופ' דימיטריוס קרוזיס, ראש המחלקה לנוירואימונולוגיה, בביה"ח הדסה עין כרם בירושלים שעשה תפנית חדה בתפיסה של הרפואה וסיפר על תגליות ומחקרים שמעידים על כך שלכח המחשבה, תפילה, יש יכולת לרפא בני אדם. הרי על זה אנחנו מדברים כבר 100 שנים ומושמצים שוב ושוב על ידי הרופאים המערביים כעובדי אלילים ושרלטנים.
נא צפו בסרטון של פרופ' קרוזיס בתחתית עמוד זה. 
ב- 27 השנים האחרונות לא היה אדם אחד שנרפא אצלי ללא השפעה על תת המודע שלו. כל אדם שמגיע אלי עושה שינוי חזק בתודעה שלו ובמערכת האמונות הכוללת שלו. התוצאה היא שינויים פיזיים ובריאותיים עמוקים עד כדי הצלת חיים.
חיזוק מערכת החיסון, ולא הרס מערכת החיסון כמו בטיפולים הרעלים והברבריים שנלחמים בגידול, יעשה בראש ובראשונה על ידי ניקוי הגוף והנפש והזנת הגוף במזון טבעי. לגוף יש לגשת באהבה, להבין אותו, להבין מדוע הוא יצר את הסרטן, לאהוב כל חלק בו. רק מתוך אהבה אמתית ועמוקה לכל חלק בגופנו והתחקות על הסיבות ליצירת תופעות חולניות בגופנו ושחרור אותם חלקים שיצרנו שאינם משרתים את מטרותינו הגבוהות נוכל להתגבר על מצבי חולי.
לצערי בתרבות המחשבה, הדיבור והפעולה האלימה כשלנו מרבית האנשים מתחברים יותר לטיפול שפועל באלימות גם כנגד חלקים בתוך הגוף שלהם יותר מטיפול שמדבר על לדבר ברכות ובאהבה לחלקים בתוך גופם ונפשם. לכן הטיפול האלים של הרופאים זוכה לאהדה ושיתוף פעולה כה רב בקרב החולים. הם גם מוקסמים מהיכולות המדעיות של הרפואה המתקדמת" ולכן שבויים בתפיסה שהיא מסוגלת לפתור להם את הבעיה. היא גם איננה מציעה להם עבודה קשה של חקירה פנימית קשה ומתישה לדעתם. מציעים להם טיפול של לשכב על הגב והרופאים כבר יעשו עבורכם את העבודה.
אבל יום יבוא ותחול תפנית חדה בנפשם של ההמונים והטיפול הברברי והאלים ישכח. האנושות תלמד להשתמש בכוחות הנפש שלה יוצרי המציאות כדי לרפא כל מחלה שהיא. מדובר כאן על עליית כמה מדרגות ברמה הרוחנית שלנו ולא ברמה המדעית שלנו שמסתבר שהיא מובילה את האנושות לעברי פי פחת.
המלחמה בסרטן היא מלחמה בגוף והיא מובילה חולי סרטן להרס של הגוף והנפש גם יחד, אלא אם כן הם מגלים את הכוחות העצומים הטמונים בהם ומפעילים כוחות נפש בלתי נדלים כדי לשמור את רוחם וגופם במצב של התמודדות נאותה עם הסימפטומים הקשים של הטיפולים האגרסיביים.

האמונה בריפוי:  
האלמנט החשוב ביותר בריפוי סרטן הוא האמונה היוקדת ביכולת של הגוף לרפא את עצמו. אמונה זו לא רק שאיננה מקבלת דגש ברפואה הרגילה, אלא שנעשה ממש מאמץ מכוון כדי לחבל באמונה זאת בקרב המטופלים. הם מטפחים את האמונה שכיוון שהגוף איננו יכול לרפא את עצמו אז חומרי הרעל שבאים להרוג את הגידול הם אלה שירפאו את החולה, אבל לא תמיד, רק לעיתים.
לאמונה של המטופל בכח הריפוי של הגוף עצמו יש כוח עצום. זה מוכח מדעית. פרופ' ברוס ליפטון כתב על כך ספר – "הביולוגיה של האמונה". אני מספק את ההוכחות לכך בקורס שלי ובעבודה האישית עם מטופלים מידי יום.
גם פרופ' קרוזיס מציג עובדות פורצות דרך בחקר התודעה והשפעתה על מחלות ועל ריפוי. צפו בשני הסרטונים שלהם בתחתית העמוד הזה.

מה אני עושה?

בתחום הרוח והנפש העבודה שלי היא ייחודית ומשלבת למעוניינים גם אלמנטים רבים של מטאפיזיקה, תודעת על, תכנות של התת מודע מחדש, בניית מערך חדש של אמונות חיוביות ועוד.

אני משתדל ללוות חולי סרטן באופן אישי ברמה של 24 שעות ביממה בכל מצוקה שאלה ובקשה.
לדעתי, אין בעולם ליווי ברמת אינטנסיביות כזאת.

מי ייתן ותאזרו עוד בנפשכם ורוחכם לגייס את כל כוחות הריפוי, כוחות הגוף והנפש, הטמונים בגופכם לשיקום יצירת המופת האלוהית שקיבלתם מבורא עולם.
היו ברוכים שלמים ובריאים
בגופכם וברוחכם

אני ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, 
מבכירי המרפאים הנטורולוגים בישראל ובאירופה, מיישם את הגישה כבר – 36 שנים והובלתי מעל 12,500 חולים
להחלמה ממגוון עצום של מחלות ובניהם חולי סרטן סופני
!
אני מציע לחולי סרטן מכל הסוגים מסלול מדהים, מהיר ומפתיע לריפוי והחלמה מהמחלה באמצעות כוחות
הריפוי של גופכם בלבד וזאת בתנאי שלא נגרם נזק בלתי הפיך לרקמות החיוניות באמצעות התרופות הרעילות.
 
באמצעות יישום גישתי ויישום ארגז כלים על גופכם תוכלו להגדיל את הסיכוי שלכם להבריא
את עצמכם מהמחלה שלכם וגם מבעיות בריאות נוספות ולהרגיש בריאים וצעירים כמו לפני שנים רבות.

        יש לנו אלפי ממליצים מפה לאוזן ובניהם:

  • אסף חפץ, לשעבר המפכ"ל של משטרת ישראל, כיום נשיא החברה  Eshkhar center for natural healing.

  • פרופ' שנקמן, מדען, סגן נשיא החברה.

  • ד"ר רחלי שפירא – חוקרת סרטן בעלת שם בינלאומי.

  • ד"ר יגאל ב. מדען.

  • ד"ר M.D אבולעפיה מיכאל, רופא ופסיכיאטר.

  • ד"ר M.D אוחנה. ר, רופא.

  • ד"ר M.D כאמאל פארס, רופא.

  • ד"ר M.D עמרו י, רופא.

  • ד"ר עלי יוסף, מומחה לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהאוניברסיטה העברית והדסה.

אסף חפץ – נשיא החברה, מפכ"ל המשטרה לשעבר, מספר על החלמתו באמצעות הטיפול של ד"ר אשחר ועל דעתו על הגישה ועל התרופות

פרופ' א. שנקמן – סגן נשיא החברה, מספר על החלמתו באמצעות "תזונה כירורגית".

פרופ' פיטר גוטשה אומר – תעשיית התרופות היא ארגון פשע מאורגן.

ד"ר יגאל. ב – מועמד לסגן נשיא, מדען, מספר על החלמתו באמצעות "תזונה כירורגית".

בסרטון הוידאו בצד שמאל פרופ' ברוס ליפטון, ביולוג, מראה לראשונה בתולדות המחקר המדעי שלאמונה יכולה להיות השפעה דרמטית על תאים, רקמות ואיברים וגם על מצבים פאתולוגים קשים, ובמקרה שמוצג בסרטון, חידוש יכולת התנועה ללא צורך בניתוח אורטופדי בקרב אנשים שאיבדו את הסחוס בברכיים.
למעשה זאת הפעם הראשונה בהיסטוריה שמחקר מדעי מאשר ונותן תוקף לגישה הרוחנית-אנרגטית שאותה מלמדים מורי הרוח כבר עשרות שנים. מובן שעמיתיו בתחום ממשיכים ללעוג ולהתייחס בספקנות לממצאיו של פרופ' ליפטון גם כאשר העובדות מונחות לנגד עיניהם. עושה רושם שמדענים לא למדו שום דבר מקודמיהם היהירים והאטומים שדחו כל חידוש וממצא מדעי שלא התיישב עם התפיסות הישנות שלהם. תוכלו לקרוא על ממצאיו של פרופ' ברוס ליפטון בספרו "הביולוגיה של האמונה".

אל תצפו שרופאים או מדענים אטומים יאשרו לכם את העובדות כאן.
מי שמפסיד בינתיים זה הציבור כולו שמממן מכיסו את כל מחקרי הסרק שמשרתים את תעשיית התרופות והרופאים בלבד.
המדע של ריפוי באמצעות כח המחשבה והאמונה:
פרופ' דימטריוס קרוסיס – ראש המחלקה לנוירואימונולוגיה בפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה, יוצא בהצהרות שערוריתיות ומדבר על גילויים חדשים של ריפוי באמצעות כח המחשבה והאמונה. 
פרופ' ליפטון כבר איננו "המשוגע" היחיד והבן הסורר של מדעי הרפואה.
כמו תמיד הרפואה הכחישה במשך עשרות/מאות שנים את הקשר בין מחשבה, אמונה וריפוי ומאשימה אנשים כמוני בשרלטנות. עכשיו הם כבר לא יכולים להמשיך ולהכחיש ולהתעלם ולעצום את העיניים בפני התופעות הנגלות להם והם מודים שיש כוחות על שהם לא מבינים עדיין.
אני כבר עושה שימוש קליני בידע העצום והמטפיזי הזה במשך עשרות שנים בתהליך הריפוי עם המטופלים שלי.  

שיטות העבודה שלי מבוססות על ידע מטפיזי עמוק (שמבוסס על אלפי תקשורים עם ישויות אור שהכתיבו עשרות ספרים בהם העבירו ידע עצום לאנושות), שהרפואה רק עכשיו מתעוררת ומתחילה להכיר בו, ומחקרים מדעיים (כאלה שהרפואה בוחרת במכוון להתעלם מהם כדי לקדם את תעשיית התרופות) ועל ניסיון קליני עשיר שלי ושל מעל – 500 רופאים נטורולוגים בעולם!

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 והתחילו מיד בתהליך ההבראה שלכם.

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם ככל שיותר מוקדם