Hunza Health Education Center

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה). 
מומחה לתזונה כירורגית המובילה לריפוי מלחץ דם גבוה טל –  03-3724200 
שלום
הידעתם שיש דרך ריפוי טבעי להבריא באופן סופי ממחלות, למנוע ניתוחים, צנתורים ודיאליזה ולא להיות צמוד לתרופות ורופאים יותר במשך כל החיים?
אתם ודאי כבר מבינים שבאמצעות טיפול תרופתי נשארים חולים כרוניים במשך כל החיים וצמודים לרופאים ולתרופות שלהם.

בתחתית העמוד תמצאו הסבר על מה היא גישת הנטורולוגיה, מה אופן הטיפול אותו פיתחתי לריפוי מוחלט של בעיות בריאות ומחלות כרוניות. בעמוד זה גם תמצאו מה העלויות של החלקים השונים בתהליך. נא לעיין בעמוד זה בקפידה כדי לא לאבד נתונים חיוניים להבנת התהליך.
לאחר העיון בעמוד זה אם יש לכם עוד שאלות או עניין להמשיך בתהליך, נא שלחו לנו הודעה בואטסאפ או התקשרו לטלפונים שלמעלה כדי לתאם איתי שיחה.
אם אין לכם שאלות נוספות לאחר השיחה והחלטתם להמשיך בתהליך ולהצטרף לתכנית, אבל עדיין לא עברתם ראיון אישי על ידי, נא תאמו שיחה איתי ובסופה יקבע עבורכם עלות הטיפול.
לאחר השיחה, אם תרצו להצטרף, נשלח לכם 3 מיילים כדלהלן :

1. מייל אישור הרשאות השימוש בקישורים להרצאות של הקורס. נא אשרו את השימוש בקישורים במייל חוזר למייל שתקבלו.
2. מייל עם בקשה לתשלום.
3. מייל עם שאלון, טופס הסכמה ורשימת בדיקות דם שנחוצות לפגישה.

להלן מבנה הטיפול
הטיפול מורכב משני חלקים:
שלב א – הקורס, הפגישה, התכניות.
שלב ב – הליווי הטלפוני.
אין חובה מצדנו לעשות את שני החלקים. אפשר עקרונית להסתפק בשלב א' בלבד.

שלב א' כולל:

1. קורס מוקלט של 25 הרצאות. הגישה הינה לכל ההרצאות בבת אחת וכל אחד מתקדם בקצב שנוח לה/לו.

2. לאחר שמיעת הקורס – שיחה טלפונית בת כשעה פלוס עם ערן – ניתוח של שאלון הבריאות, ניתוח הצילומים ובדיקות הדם, דוחות שחרור, בדיקות אחרות שיש, הערכת מצב הבריאות ומתן חוות דעת מקצועית מנקודת מבט נטורולוגית.

3. קביעת תכנית פעולה.

4. הכנת שתי תכניות בריאות.

           א. תכנית תזונה, כ- 45 עמודים.
           ב. תכנית המלצות שאינן תזונתיות (שינה, מנוחה, שתייה, תנועה, ניקוי נוזלי הגוף והתאים, חומרי הרעלה, מצב רגשי, עבודה מטאפיזית
                ועוד) כ- 70 עמודים.
העלויות:

1. ניתן להתחיל מקורס בלבד. העלות של הקורס בלבד – 300 יורו (המחירים נקובים ביורו משום שאנחנו אזרחים אירופאיים והחברה שלנו אירופאית וחשבון הבנק שלה אירופאי. זו חברה
    בינלאומית שנותנת שירות לישראלים ברחבי כל העולם). 

2. העלות בגין כל שלב א' עד לקבלת שתי תכניות נעה בין 450-600 יורו, תלוי במכלול הבעיות. המחיר יקבע אחרי ריאיון אישי קצר על מצב הבריאות.
     התשלום יעשה על פי ההנחיות שתקבלו במייל.

שלב ב – הליווי הטלפוני:

לאחר השיחה המטופל/ת יחליטו האם הם מסתפקים בשלב הראשון או רוצים להמשיך לליווי צמוד ויישום של "תזונה כירורגית" (תזונה משתנה ולא קבועה) ועבודה מטאפיזית במשך 1-4 חודשים.
שימו לב: תזונה כירורגית אפשרית רק עם ליווי!!!

מה עושים בליווי?
א. הליווי מאפשר לשנות את התזונה בהתאם לצרכים, למצב הבריאות, להשתנות במדדים של המטופלת, המצב הפיזי והנפשי והירידה בכמות
     התרופות.
ב.  מספק המלצות רבות נוספות, מדגיש ומתעמק בדברים ומלבן סוגיות וקשיים שעולים תוך כדי התהליך. לא ניתן להציף את המטופל בכל התורה
     ביום אחד.
ג. עבודה מטאפיזית – ניקוי חסמים שיושבים ברבדים העמוקים של הנפש ושל התת מודע, הבנת ההשפעה של הנפש על הגוף, יצירת מציאות חדשה באמצעות תכנות מחודש של התת מודע. 

    העבודה הזאת הינה קריטית להצלחת הטיפול.

איך מתבצע הליווי:

לצורך הליווי תקבלו קישור לקובץ שיתוף ב- one drive בו המטופל/ת ממלא/ה מידי יום את המדידות שלו/ה.

אני אתקשר אליך לפחות 3 פעמים בשבוע ובמצבים מסוימים גם מידי יום.

עלות הליווי תלויה במצב הבריאות ובצרכים ונקבעת רק לאחר סיום שלב א' וניתוח מצב הבריאות ומסתמכת על השאלון ובדיקות הדם והשיחה האישית בת השעה.

עלות הליווי מתחילה מ – 450€ לחודש ועד 1400 יורו לחודש במצבי סרטן, טרום ניתוח מעקפים ודיאליזה, סרטן וכדומה.

יש הנחה לתשלום ל-4 חודשים מראש. 

שימו לב:
מדובר על תהליך הליווי הצמוד והמקצועי ביותר בעולם עם העבודה המעמיקה ביותר לאורך זמן שניתן לעשות. התוצאות מדברות בעד עצמן. ראו סרטוני עדות של מטופלים.   
 מה הסיבה לתהליך העמוק הזה? מדוע הטיפול לא פשוט ולא קצר יותר?
במהלך השנים גיליתי שהתהליך של העברת הפונה ממצב של חוסר בריאות למצב של בריאות מושלמת עובר דרך שלבים שונים. שלבים אלה מוגדרים ונובעים מהצרכים השונים של
הפונה לאורך כל הדרך להחלמה. גיליתי שבכל שלב נזקק הפונה לכלים שונים כדי להצליח להשיג את מטרותיו.
שיטות העבודה והכלים השונים המוצעים לכל שלב פותחו על ידי כדי לענות בדיוק על הצרכים בכל שלב ושלב.
חשוב לציין שהכלים המוצעים בכל שלב של הייעוץ מהווים כולם כאחד ארגז הכלים של המטופל/ת המשמש אותו/ה להתמודדות מוצלחת עם מצבו הבריאותי והגעה לבריאות מושלמת.
אם ייעזר המטופל רק בכלי אחד או שניים הרי שאחוזי ההצלחה שלו יפחתו. ניתן לדמות את השלבים השונים לחלקים של פאזל שמרכיבים תמונה שלמה. ככל שיש לכם יותר חלקים של הפאזל התמונה ברורה יותר ואף מושלמת. הנטורולוגיה היא פאזל שמורכב מחלקים רבים.
ככל שיש לכם יותר חלקים כך אתם מבינים את הגישה טוב יותר ובטוחים יותר בדרך החדשה. מי שינצל את כל הכלים המוצעים לו בארגז הכלים יגדיל את סיכויו להצליח לשנות את הרגלי הבריאות שלו ולסגל לעצמו הרגלי בריאות חדשים לא למספר חודשים בלבד, אלא למשך כל החיים. 

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 והתחילו מיד בתהליך ההבראה שלכם.

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם ככל שיותר מוקדם  

מה היא גישת הנטורולוגיה

נטורולוגיה היא תורת בריאות מדעית, מבוססת ושלמה אשר נוגעת בכל היבטי החיים הגשמיים והרגשיים, נפשיים שבונים את גוף האדם ושומרים על בריאותו.
היבטים אלה כוללים תזונה, פעילות גופנית, שתייה, נשימה, חשיפה לשמש, ניקוי נוזלי הגוף והתאים, עבודה, פעילות פנאי, חיי חברה, חיי משפחה-מין, שינה, שימוש מושכל בחומרי ניקוי ורחצה, שימוש בתכשירים קוסמטיים, לבוש, טמפרטורה אופטימלית, הרעלות מחומרי צריכה, חיי רגש, הירגעות והרפיה וטיפול בחומרים שיושבים בתת מודע שלנו – אמונות.

גישה מדעית המבוססת על מחקרים וניסיון קליני של 240 שנים

גישת הנטורולוגיה מוכחת כגישה המדעית המבוססת ביותר לריפוי ממחלות ללא תרופות (Drugless Therapy). גישה זו מתבססת על הידע המחקרי העצום בתחומי מדעי החיים המדויקים (ביולוגיה, אנטומיה, פיסיולוגיה, זואולוגיה, אנתרופולוגיה-פיסית, כימיה אורגנית ואנאורגנית ועוד) ועל הניסיון הטיפולי המצטבר של מאות רופאי הגישה בעולם ב- 240 השנים האחרונות. מסתבר, שזו היא הגישה היחידה אשר השכילה לזהות במדויק את כל יסודות החיים שקובעים את דרגת הבריאות של האדם וזאת באמצעות אינטגרציה מושלמת של כל הידע המדעי הרלוונטי והניסיון הרב של הרופאים הנטורולוגים.
גישת הנטורולוגיה הינה גישה ייעוצית-טיפולית המוכיחה שניתן למנוע כל מחלה, לחיות בבריאות מושלמת ואף להבריא מכל סוגי המחלות ללא שימוש בתרופות, ולרוב גם ללא תוספי מזון ואמצעים חיצוניים בתנאי שחוקי וכללי הבריאות מיושמים במלואם ולאורך זמן ובתנאי ש"הצרכים החיוניים" של הגוף מסופקים במלואם ובמדויק ובתנאי שלא נגרם נזק בלתי הפיך לרקמות ולאברים השונים (הרוב המכריע של המקרים אינם כאלה).
על פי ניסיונם של רופאי הגישה – "אין מחלה, שאינה ניתנת לריפוי, אבל יכולות להיות דרגות של מחלה שאינן ניתנות לריפוי". אלפי מחקרים, עדויות אפידמיולוגיות ואנתרופולוגיות ועדויות קליניות (ניסיוני הקליני על אלפי חולים ב- 23 השנים האחרונות וניסיונם של עמיתי הרופאים הנטורולוגים בעולם מוכיחים זאת בוודאות גמורה.
הנחות היסוד של "הנטורולוגיה" נקבעו לפני למעלה ממאתיים שנה על ידי רופאים נטורולוגים ואנשי מדע.
במאה ה- 20 צברה התיאוריה ביסוס מדעי וגיבוי באמצעות חוקרים מהשורה הראשונה כמו פרופ' קמפבל .ק, מבכירי חוקרי הביוכימיה של התזונה והקשר שלה למחלות, פרופ' דוסבורג מומחה לביולוגיה מולקולרית וחתני פרס נובל כמו פרופ' לינוס פאולינג ועוד רבים אחרים.
מרכזה העולמי של גישה זו הוא בטמפה ,פלורידה שבארה"ב, ובתי המרפא המלמדים ומרפאים באמצעותה פזורים באירופה, אוסטרליה ובארה"ב. בעולם פועלים עשרות רופאים, חלקם גם רופאים קונבנציונלים שאימצו את הגישה, ומטפלים בחולים על פי עקרונות גישת הנטורולגיה לאחר שגילו את אוזלת ידה התיאורטית והמעשית של גישת ההרעלה באמצעות סמים ורעלים קשים, הקרויים תרופות, וגישת הניתוחים הקרויה גישה קונבנציונאלית.
הטיפול בגישת הנטורולוגיה מבוסס על מדע הבריאות הטבעית וכולל התייחסות מעמיקה לכל חוקי הבריאות והחיים, לכל היבטי החיים שהוזכרו, אלמנטים הפועלים כאמצעים טבעיים חזקים, כחומרי חיים חיוניים, להבראה ממחלות אקוטיות וכרוניות.

כמה מהעקרונות המנחים של גישת "הנטורולוגיה"

א. בריאות נובעת מאורח חיים בריא ואינה תוצאה של מזל, של חיידקים או וירוסים שתוקפים את האדם ללא עוול בכפו ועל פי רוב גם לא תוצאה של " תורשה גרועה".

ב. אין רק איבר חולה, אלא קיימת ביוכימיה כללית פגומה הנובעת כתוצאה משימוש לקוי בחומרים החיוניים מן הטבע.

ג. לעיתים המחלה עצמה הינה תהליך הריפוי. במקרים אלה אסור לעצור אותה על ידי סמים ורעלים.

ד. טיפול בסימפטומים, הביטויים החיצוניים של המחלה, של בעיית הבריאות, איננו נוגע בסיבות האמיתיות שלה בשורשי הבעיה.

ה. בגוף החי יש חוכמה אלוהית אין סופית ולכן הגוף מסוגל לבצע ריפוי עצמי וטבעי. זה הוא הריפוי היעיל ביותר המבוסס על אינטלגינציה פיזית אין סופית שיודעת ליצור אדם. לכן במרבית המקרים בטווח הבינוני אין צורך בגורמי "ריפוי" חיצוניים כגון תרופות, צמחי מרפא, הומיאופטיה, דיקור, וכדומה כדי להשיב את הבריאות. השימוש באלה יכול להיות במקרים קיצוניים ולפרקי זמן קצר.

ו. באמצעות לימוד הגישה ניתן לספק את התנאים המתאימים ביותר לקיומו התקין של הגוף ולהחלמתו כמעט מכל מצב חולני, וזאת גם בתנאי החיים הקשים והלוחצים של ימינו.

ז. אין כמעט מחלה שלא ניתנת לריפוי, גם אם יכולים להיות מצבי מחלה בלתי הפיכים, שלא ניתנים לריפוי.

ח. אורח חיים בריא נבנה על בסיס של ידע מורכב שכל אחד צריך לרכוש וללמוד אותו לעצמו ביסודיות ובמקצועיות ולא להסתמך על כך שמישהו אחר ירכוש אותו עבורו.

ט. הבראה עמוקה וסופית לא תיתכן ללא התייחסות להיבטים הנפשיים ואלה היושבים בתת המודע של האדם. אמונות, מחשבות ורגשות יוצרים מציאות. אמונות חוסמות או שגויות על טבע המציאות ועל מה שצריך או לא צריך להיות, להתרחש ולהתממש יוצרים מציאות חיובית ושלילית כאחת. ללא טיפול באלה כל ריפוי פיזי עלול להיות זמני בלבד. 

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 והתחילו מיד בתהליך ההבראה שלכם.

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם ככל שיותר מוקדם