Hunza Health Education Center

הסבר של ד"ר ערן אשחר על אופן הטיפול, הגישה והעלויות

בסרטון מסביר  ד"ר ערן אשחר:

מה היא גישת הנטורולוגיה.

מה היא שיטת  "התזונה הכירורגית" אותה פיתח.
מה זה עבודה על התת מודע.
מה מבנה ואופן הטיפול – שני חלקי הטיפול.
מה העלויות של הטיפול.

חובה לצפות בסרטון הזה לפני שמבקשים שיחה אישית קצרה עם
ד"ר ערן אשחר.
ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה). 
מומחה לתזונה כירורגית המובילה לריפוי ממחלות טל –  03-3724200 
אופן הטיפול והגישה

הידעתם שיש דרך ריפוי טבעי להבריא באופן סופי ממחלות, למנוע ניתוחים, צנתורים ודיאליזה ולא להיות צמוד לתרופות ורופאים יותר במשך כל החיים? אתם ודאי כבר מבינים שבאמצעות טיפול תרופתי נשארים חולים כרוניים במשך כל החיים וצמודים לרופאים ולתרופות שלהם.

בעמודים אחרים באתר תמצאו הסבר נרחב ב- 4 מאמרים על מה היא גישת הנטורולוגיה (לחצו כאן).
כאן אני רוצה להסביר מה אופן הטיפול אותו פיתחתי לריפוי מוחלט של בעיות בריאות ומחלות כרוניות. כמו כן אציג את העלויות של החלקים השונים בתהליך. נא לעיין בעמוד זה בקפידה כדי לא לאבד נתונים חיוניים להבנת התהליך. לאחר העיון בעמוד זה אם יש לכם עוד שאלות או עניין להמשיך בתהליך, נא שלחו לנו הודעה בואטסאפ או התקשרו לטלפונים שלמעלה כדי לתאם איתי שיחה.
אם אין לכם שאלות נוספות לאחר השיחה והחלטתם להמשיך בתהליך ולהצטרף לתכנית, אבל עדיין לא עברתם ראיון אישי על ידי, נא תאמו שיחה איתי ובסופה יקבע עבורכם עלות הטיפול. לאחר השיחה, אם תרצו להצטרף, נשלח לכם 3 מיילים כדלהלן :

1. מייל אישור הרשאות השימוש בקישורים להרצאות של הקורס. נא אשרו את השימוש בקישורים במייל חוזר למייל שתקבלו.
2. מייל עם בקשה לתשלום.
3. מייל עם שאלון, טופס הסכמה ורשימת בדיקות דם שנחוצות לפגישה.
להלן מבנה הטיפול
הטיפול מורכב משני חלקים:
שלב א – הקורס, הפגישה, התכניות.
שלב ב – הליווי הטלפוני.
אינני יכול לחייב אף אחד לעשות את שני החלקים, גם אם למיטב ניסיוני בלי הליווי לא תהיה החלמה מלאה משום בעיה כמעט.
משמע שאינני מחייב לעשות ליווי ומי שיבחר להסתפק רק בשלב א' בלבד אכן יראה שיפור גדול במצב בריאותו. אני מניח שהשיפור כתוצאה משלב א' ינוע בין 30-50%. 
שלב א' כולל:

1. שמיעת הקורס המוקלט – "רפוי טבעי לגוף ולנפש בקלות, במהירות ובהנאה, ללא תרופות" – 25 הרצאות של כחצי שעה כל אחת.
   הגישה הינה לכל ההרצאות בבת אחת וכל אחד מתקדם בקצב שנוח לה/לו.
2. את  "ניתוח הלייזר המיוחד שלי לבדיקות הדם ומצב הבריאות שלך" – פגישה או שיחה טלפונית בת כשעה בה תקבלו ניתוח של שאלון הבריאות, ניתוח הצילומים ובדיקות הדם, דוחות שחרור, בדיקות אחרות שיש, הערכת מצב הבריאות מנקודת מבט מדעית של נטורולוג.
3. חוות דעת כתובה – קבלת חוות דעת כתובה, מקצועית ומעמיקה מנקודת מבט נטורולוגית.
4.  פירוט תכנית הפעולה שתזניק אתכם לעבר השגת היעדים שלכם.

5. תכנית תזונה המפורטת, המקיפה והמעמיקה ביותר שתקבלו אי פעם.
6. תכנית המלצות לשיפור הבריאות – המלצות בנושאי שינה, מנוחה, שתייה, תנועה, ניקוי נוזלי הגוף והתאים, חומרי הרעלה, מצב רגשי, עבודה,  מטאפיזית ועוד.
העלויות:
הערה: Hunza Health Education Center היא חברה שהוקמה באירופה וחשבון הבנק שלה נמצא באירופה. אנחנו אזרחים אירופאיים וגם ישראלים. הבסיס המרכזי שלנו הוא באירופה, אם כי השירות שלנו ניתן לכל אדם בכל מדינה בעולם שם יש דוברי עברית ואנגלית. לכן המטבע של החברה הוא אחיד, יורו. 
1. ניתן להתחיל מקורס בלבד. העלות של הקורס בלבד – 400 יורו (כאמור המחירים נקובים ביורו משום שאנחנו אזרחים אירופאיים והחברה שלנו אירופאית וחשבון הבנק שלה אירופאי. Hunza Ltd  זו חברה בינלאומית שנותנת שירות לישראלים ברחבי כל העולם). 
2. העלות בגין כל שלב א' עד לקבלת שתי תכניות נעה בין 470-650 יורו, תלוי במכלול הבעיות. המחיר יקבע אחרי ריאיון אישי קצר על מצב הבריאות.
     התשלום יעשה על פי ההנחיות שתקבלו במייל.
שלב ב – הליווי הטלפוני:

שימו לב:
בשלב א' מקבלים תכנית תזונה מעולה, הכי טבעית וטובה שיש, כזאת שאני עצמי פועל על פיה במשך כל השנה, אבל זאת איננה תזונה כירורגית. תזונה כירורגית הינה תזונה משתנה וככזאת הינה תזונה חלקית. לא ניתן לתת למישהו תזונה חלקית מבלי שיהיה במעקב ובליווי צמודים. שלב א תקבלו תזונה רחבה שכוללת את כל הקטיגוריות של מזון בריא וטבעי משום שלא ניתן לתת לכם תכנית אחת ויחידה, קבועה שלא מכילה את כל הקטיגוריות של המזון הטבעי. 
רק במקרה שאתם נמצאים בהשגחה צמודה אפשר לשחק עם המרכיבים ולהוציא חלק באופן זמני כדי להשיג מטרות נקודתיות מסוימות. כך ניתן לראות את ההשפעה של התזונה החלקית עליכם ולשנות את מה שצריך באופן מידי במקרה הצורך.
אז לכן התזונה הרחבה לא יכולה להיות תזונה כירורגית. מניסיוני במשך 25 שנה, התזונה הרחבה שניתנת בשלב א' יכולה להוביל
ל- 30-50% שיפור במצב אך לא ל- 100%. הסיבה לכך הינה הריכוזים הגבוהים של אבות המזון בתזונה הרחבה. לכן התזונה הכירורגית מדללת את הריכוזים האלה ובכך מאפשרת לגוף ממש לנתח את עצמו כדי שהוא יגיע ל- 100% ריפוי ולא רק ל – 30-50% שיפור.
משתמע מכך שלא משנה מה הבעיות מהן אתם רוצים להיפטר, אל תצפו לפתרון של 100% רק באמצעות שלב א' ובלי שינויים רבים שיערכו בתזונה שלכם במהלך מספר חודשי ליווי. 
יתר על כן, אי אפשר לתת למטופל/ת הנחיות לעשות תזונה כירורגית לבד משום שהתזונה משתנה עשרות פעמים לאורך תקופה של מספר חודשים על פי שיקולים מקצועיים שמבוססים על המצב המשתנה של המטופל ושיקול לאיזה שינוי הוא זקוק ברגע זה. זאת לא החלטה אוטומטית שניתן לעשות מראש, ובמשך הליווי צריך לקבל מאות החלטות כאלה. שום מטופל לא יהיה מסוגל לעשות את זה לבד משום שזה מצריך ידע מקצועי וניסיון רב. 
כדאי מאוד גם לקחת בחשבון שיש כאן גם מרכיב נפשי אישי. לכל אדם תינתן בכל מצב נתון תזונה שונה על פי מצבו הנפשי של האדם.
יש אנשים שיקבלו את העצה הטובה ביותר אבל לא ירצו לעשות את מה שהוצע להם מסיבות נפשיות קוגנטיביות. לאנשים אלה יש לשנות את ההצעות. כלומר התהליך של ליווי ותזונה כירורגית נתפר כל הזמן בדיוק לאדם על פי כל הנתונים הפיזיים, בריאותיים ונפשיים שלו והם יכולים לא להיות מתאימים לאדם אחר. לכן אין תבנית ליווי אחת ויחידה לבעיה מסוימת שניתן לקבוע אותה מראש, להעלות אותה על הכתב ולהכתיב אותה למטופל.
אז לאחר השיחה המטופל/ת יחליטו האם הם מסתפקים בשלב הראשון או רוצים להמשיך לליווי צמוד ויישום של "תזונה כירורגית" (תזונה משתנה ולא קבועה) ועבודה מטאפיזית במשך 1-4 חודשים.
שימו לב: תזונה כירורגית אפשרית רק עם ליווי משום שתזונה כירורגית הינה תהליך של שינוי של התזונה עשרות פעמים לאורך מספר חודשים! על כן, לא ניתן כמובן לשנות את התזונה ולהתאימה לשינויים במדדים ולמטרות השונות בלי ליווי צמוד ביותר.
מה עושים בליווי?
א. הליווי מאפשר לשנות את התזונה בהתאם לצרכים, למצב הבריאות, להשתנות במדדים של המטופלת, המצב הפיזי והנפשי והירידה בכמות
     התרופות.
ב.  מספק המלצות רבות נוספות, מדגיש ומתעמק בדברים ומלבן סוגיות וקשיים שעולים תוך כדי התהליך. לא ניתן להציף את המטופל בכל
    התורה ביום אחד.
ג. עבודה מטאפיזית – ניקוי חסמים שיושבים ברבדים העמוקים של הנפש ושל התת מודע, הבנת ההשפעה של הנפש על הגוף, יצירת מציאות חדשה באמצעות תכנות מחודש של התת מודע. 
    העבודה הזאת הינה קריטית להצלחת הטיפול.
איך מתבצע הליווי:

לצורך הליווי תקבלו קישור לקובץ שיתוף ב- one drive בו המטופל/ת ממלא/ה מידי יום את המדידות שלו/ה.

אני אתקשר אליך לפחות 3 פעמים בשבוע ובמצבים מסוימים גם מידי יום.

עלות הליווי תלויה במצב הבריאות ובצרכים ונקבעת רק לאחר סיום שלב א' וניתוח מצב הבריאות ומסתמכת על השאלון ובדיקות הדם והשיחה האישית בת השעה.

עלות הליווי מתחילה מ – 470€ לחודש ועד 1400 יורו לחודש (הקצה העליון הוא במצבי סרטן, טרום ניתוח מעקפים ודיאליזה וכדומה).

הנחות: יינתנו לאנשים במצבים המצדיקים זאת. 
בכל מקרה, תינתן הנחה לתשלום ל-4 חודשים מראש. 
שימו לב:
מדובר על תהליך הליווי הצמוד והמקצועי ביותר בעולם עם העבודה המעמיקה ביותר לאורך זמן שניתן לעשות. התוצאות מדברות בעד עצמן. ראו סרטוני עדות של מטופלים. 
 מה הסיבה לתהליך העמוק הזה? מדוע הטיפול לא פשוט ולא קצר יותר?
אם אתם מחפשים טיפול קצר, פשוט כביכול וגם זול יחסית יש הרבה כאלה בשוק, אבל זה לא הטיפול שלי. אני מעביר לאנשים רק את מה שאני מאמין בו בכל ליבי שעובד לטובתם, לא לטובתי האישית בלבד (אני מאמין שטובתכם היא טובתי האישית).
התהליך לא מורכב כדי להרוויח עוד כסף משום שזה הפוך. העובדה היא שתהליך מורכב פועל "לרעתי" כי פחות אנשים מוכנים לעשות אותו, כך אומרים לי כל אנשי השיווק שמה שמעניין אותם הוא בעיקר – כמה כסף יוצא לי מזה.
אז ככל שהתהליך יותר מורכב פחות אנשים מצטרפים, משום שרוב האנשים מחפשים ובסוף גם בוחרים בטיפול שטחי ו"קל" ולכן הם נכשלים שוב ושוב. לצערם הרב הם לא מבינים את זה וממשיכים לחפש "קיצורי דרך" להגיע ל- 100% תוצאות במאמץ קל.
אין דבר כזה בעולמנו!
כן, רובם תמימים או מעדיפים להשלות את עצמם שיש דבר כזה.
זה לא אומר שהתהליך קשה, ארוך זה לא בהכרח קשה, עמוק ויסודי זה לא בהכרח קשה, אלא אפילו יכול להיות מהנה, מקסים ומשנה חיים.
לכן אני מחפש רק מטופלים שנחושים לעשות כל מה שצריך כדי להבריא.
אנשים שאוהבים ללמוד, לקחת אחריות ולפעול בכל העוצמה כדי להצליח.
לאנשים כאלה, או לאלה שמוכנים להיעזר בי כדי להפוך לכאלה, מיועד הטיפול שלי.
טיפול קצר ופשוט פירושו לזרוק את כספכם בוודאות לפח האשפה, זה לא עובד!
במהלך השנים גיליתי שהתהליך של העברת הפונה ממצב של חוסר בריאות למצב של בריאות מושלמת חייב לעבור דרך שלבים שונים. שלבים אלה מוגדרים ונובעים מהצרכים השונים של כל מתרפא לאורך כל הדרך להחלמה. גיליתי שבכל שלב נזקק המתרפא לכלים שונים כדי להעביר אותו לשלב הבא בתהליך וכדי שבסופו של דבר הוא/היא יצליחו להשיג את מטרותיהם. שיטות העבודה והכלים השונים המוצעים לכל שלב פותחו על ידי כדי לענות בדיוק על הצרכים בכל שלב ושלב.
חשוב לציין שהכלים המוצעים בכל שלב של הייעוץ מהווים כולם כאחד ארגז הכלים של המטופל/ת המשמש אותו/ה להתמודדות מוצלחת עם מצבו הבריאותי ולהגעה לבריאות מושלמת.
אם ייעזר המטופל רק בכלי אחד או שניים הרי שאחוזי ההצלחה שלו יפחתו. ניתן לדמות את השלבים השונים לחלקים של פאזל שמרכיבים תמונה שלמה. ככל שיש לכם יותר חלקים של הפאזל התמונה ברורה יותר ואף מושלמת. הנטורולוגיה היא פאזל שמורכב מחלקים רבים.
ככל שיש לכם יותר חלקים כך אתם מבינים את הגישה טוב יותר ובטוחים יותר בדרך החדשה. מי שינצל את כל הכלים המוצעים לו בארגז הכלים יגדיל את סיכויו להצליח לשנות את הרגלי הבריאות שלו ולסגל לעצמו הרגלי בריאות חדשים לא למספר חודשים בלבד, אלא למשך כל החיים. 

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 והתחילו מיד בתהליך ההבראה שלכם.

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם ככל שיותר מוקדם  

נושא הראיון של ד"ר ערן אשחר עם מיכאל בלום: הרפואה – האם באמת היא פועלת למען בריאותכם?

הנושאים שנדונו בראיון:
א. מה מצב הבריאות בישראל? האם אזרחי ישראל נהנים מבריאות טובה? 

ב. מה עושה "הרפואה המתקדמת ביותר בעולם" נוכח המצב הזה?
ג. איך זה שהרפואה לא מרפאה שום מחלה כרונית.
ד. מה לא בסדר בזה והאם אפשר אחרת?
ה. רפואה מדעית היא רפואה שמבריאה אתכם באמת מהמחלה.
ו. מה מראה הניסיון שלי ומה המסקנות שלי? 
עדות אישית של נשיא החברה – מפכ"ל המשטרה לשעבר, מר אסף חפץ. אסף חפץ מדבר על: 
א. מדוע החליט לפנות לד"ר אשחר כאשר המערכת הקונבנציונאלית הציעה לו את כל מערך הטיפולים המתקדמים שלה אחרי שעבר אירוע מוחי. 

ב. מה התוצאות שקיבל כתוצאה מהטיפול הטבעי של ד"ר ערן אשחר בהשוואה לטיפול שקיבל מהרופאים לאורך השנים.
ג. מה התובנות והמסקנות שלו בהקשר ליעילות של הרפואה בטיפול בחולים באמצעות תרופות לעומת היעילות של הטיפול הטבעי.
ד.  מה הוא מציע לעשות כדי לתת מקום מרכזי ואפילו ראשוני לטיפול הטבעי בחולים בישראל.