Hunza Health Education Center

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה). 
מומחה לתזונה כירורגית המובילה לריפוי ממחלות טל –  03-3724200 
שלום חברות וחברים

הידעתם שיש דרך ריפוי טבעי להבריא באופן סופי ממחלות, למנוע ניתוחים, צנתורים ודיאליזה ולא להיות צמוד לתרופות ורופאים יותר במשך כל החיים? אתם ודאי כבר מבינים שבאמצעות טיפול תרופתי נשארים חולים כרוניים במשך כל החיים וצמודים לרופאים ולתרופות שלהם.

בעמודים אחרים באתר תמצאו הסבר על מה היא גישת הנטורולוגיה. כאן אני רוצה להסביר מה אופן הטיפול אותו פיתחתי לריפוי מוחלט של בעיות בריאות ומחלות כרוניות. כמו כן אציג את העלויות של החלקים השונים בתהליך. נא לעיין בעמוד זה בקפידה כדי לא לאבד נתונים חיוניים להבנת התהליך. לאחר העיון בעמוד זה אם יש לכם עוד שאלות או עניין להמשיך בתהליך, נא שלחו לנו הודעה בואטסאפ או התקשרו לטלפונים שלמעלה כדי לתאם איתי שיחה.
אם אין לכם שאלות נוספות לאחר השיחה והחלטתם להמשיך בתהליך ולהצטרף לתכנית, אבל עדיין לא עברתם ראיון אישי על ידי, נא תאמו שיחה איתי ובסופה יקבע עבורכם עלות הטיפול. לאחר השיחה, אם תרצו להצטרף, נשלח לכם 3 מיילים כדלהלן :

1. מייל אישור הרשאות השימוש בקישורים להרצאות של הקורס. נא אשרו את השימוש בקישורים במייל חוזר למייל שתקבלו.
2. מייל עם בקשה לתשלום.
3. מייל עם שאלון, טופס הסכמה ורשימת בדיקות דם שנחוצות לפגישה.
להלן מבנה הטיפול
הטיפול מורכב משני חלקים:
שלב א – הקורס, הפגישה, התכניות.
שלב ב – הליווי הטלפוני.
אין חובה מצדנו לעשות את שני החלקים. אפשר עקרונית להסתפק בשלב א' בלבד.
שלב א' כולל:

1. קורס מוקלט של 25 הרצאות. הגישה הינה לכל ההרצאות בבת אחת וכל אחד מתקדם בקצב שנוח לה/לו.

2. לאחר שמיעת הקורס – שיחה טלפונית בת כשעה פלוס עם ערן – ניתוח של שאלון הבריאות, ניתוח הצילומים ובדיקות הדם, דוחות שחרור, בדיקות אחרות שיש, הערכת מצב הבריאות ומתן חוות דעת מקצועית מנקודת מבט נטורולוגית.

3. קביעת תכנית פעולה.

4. הכנת שתי תכניות בריאות.

           א. תכנית תזונה, כ- 45 עמודים.
           ב. תכנית המלצות שאינן תזונתיות (שינה, מנוחה, שתייה, תנועה, ניקוי נוזלי הגוף והתאים, חומרי הרעלה, מצב רגשי, עבודה מטאפיזית
                ועוד) כ- 70 עמודים.
העלויות:
הערה: Hunza Health Education Center היא חברה שהוקמה באירופה וחשבון הבנק שלה נמצא באירופה. אנחנו אזרחים אירופאיים וגם ישראלים. הבסיס המרכזי שלנו הוא באירופה, אם כי השירות שלנו ניתן לכל אדם בכל מדינה בעולם שם יש דוברי עברית ואנגלית. לכן המטבע של החברה הוא אחיד, יורו. 
1. ניתן להתחיל מקורס בלבד. העלות של הקורס בלבד – 300 יורו (כאמור המחירים נקובים ביורו משום שאנחנו אזרחים אירופאיים והחברה שלנו אירופאית וחשבון הבנק שלה אירופאי. Hunza Ltd  זו חברה בינלאומית שנותנת שירות לישראלים ברחבי כל העולם). 
2. העלות בגין כל שלב א' עד לקבלת שתי תכניות נעה בין 450-600 יורו, תלוי במכלול הבעיות. המחיר יקבע אחרי ריאיון אישי קצר על מצב הבריאות.
     התשלום יעשה על פי ההנחיות שתקבלו במייל.

שלב ב – הליווי הטלפוני:

לאחר השיחה המטופל/ת יחליטו האם הם מסתפקים בשלב הראשון או רוצים להמשיך לליווי צמוד ויישום של "תזונה כירורגית" (תזונה משתנה ולא קבועה) ועבודה מטאפיזית במשך 1-4 חודשים.

שימו לב: תזונה כירורגית אפשרית רק עם ליווי משום שתזונה כירורגית הינה תהליך של שינוי של התזונה עשרות פעמים לאורך מספר חודשים!
על כן, לא ניתן כמובן לשנות את התזונה ולהתאימה לשינויים במדדים ולמטרות השונות בלי ליווי צמוד ביותר.

מה עושים בליווי?
א. הליווי מאפשר לשנות את התזונה בהתאם לצרכים, למצב הבריאות, להשתנות במדדים של המטופלת, המצב הפיזי והנפשי והירידה בכמות
     התרופות.
ב.  מספק המלצות רבות נוספות, מדגיש ומתעמק בדברים ומלבן סוגיות וקשיים שעולים תוך כדי התהליך. לא ניתן להציף את המטופל בכל התורה
     ביום אחד.
ג. עבודה מטאפיזית – ניקוי חסמים שיושבים ברבדים העמוקים של הנפש ושל התת מודע, הבנת ההשפעה של הנפש על הגוף, יצירת מציאות חדשה באמצעות תכנות מחודש של התת מודע. 
    העבודה הזאת הינה קריטית להצלחת הטיפול.
איך מתבצע הליווי:

לצורך הליווי תקבלו קישור לקובץ שיתוף ב- one drive בו המטופל/ת ממלא/ה מידי יום את המדידות שלו/ה.

אני אתקשר אליך לפחות 3 פעמים בשבוע ובמצבים מסוימים גם מידי יום.

עלות הליווי תלויה במצב הבריאות ובצרכים ונקבעת רק לאחר סיום שלב א' וניתוח מצב הבריאות ומסתמכת על השאלון ובדיקות הדם והשיחה האישית בת השעה.

עלות הליווי מתחילה מ – 450€ לחודש ועד 1400 יורו לחודש במצבי סרטן, טרום ניתוח מעקפים ודיאליזה, סרטן וכדומה.

יש הנחה לתשלום ל-4 חודשים מראש. 
שימו לב:
מדובר על תהליך הליווי הצמוד והמקצועי ביותר בעולם עם העבודה המעמיקה ביותר לאורך זמן שניתן לעשות. התוצאות מדברות בעד עצמן. ראו סרטוני עדות של מטופלים.   
 מה הסיבה לתהליך העמוק הזה? מדוע הטיפול לא פשוט ולא קצר יותר?
אם אתם מחפשים טיפול קצר, פשוט כביכול וגם זול יחסית יש הרבה כאלה בשוק, אבל זה לא הטיפול שלי. אני מעביר לאנשים רק את מה שאני מאמין בו בכל ליבי שעובד לטובתם, לא לטובתי האישית בלבד. התהליך לא מורכב כדי להרוויח עוד כסף משום שזה הפוך. ככל שהוא יותר מורכב פחות אנשים מצטרפים, משום שרוב האנשים מחפשים ובסוף גם בוחרים בטיפול שטחי ולכן הם נכשלים שוב ושוב. בקיצור, הם מחפשים קיצורי דרך, להגיע ל- 100% תוצאות במאמץ קל. כן, רובם תמימים או מעדיפים להשלות את עצמם שיש דבר כזה. אבל אני מחפש רק מטופלים שנחושים לעשות כל מה שצריך כדי להבריא. אנשים שאוהבים ללמוד, לקחת אחריות ולפעול בכל העוצמה כדי להצליח. לאנשים כאלה, או לאלה שמוכנים להיעזר בי כדי להפוך לכאלה, מיועד הטיפול שלי.
טיפול קצר ופשוט פירושו לזרוק את כספכם בוודאות לפח האשפה, זה לא עובד!
במהלך השנים גיליתי שהתהליך של העברת הפונה ממצב של חוסר בריאות למצב של בריאות מושלמת חייב לעבור דרך שלבים שונים. שלבים אלה מוגדרים ונובעים מהצרכים השונים של כל מתרפא לאורך כל הדרך להחלמה. גיליתי שבכל שלב נזקק המתרפא לכלים שונים כדי להעביר אותו לשלב הבא בתהליך וכדי שבסופו של דבר הוא/היא יצליחו להשיג את מטרותיהם. שיטות העבודה והכלים השונים המוצעים לכל שלב פותחו על ידי כדי לענות בדיוק על הצרכים בכל שלב ושלב.
חשוב לציין שהכלים המוצעים בכל שלב של הייעוץ מהווים כולם כאחד ארגז הכלים של המטופל/ת המשמש אותו/ה להתמודדות מוצלחת עם מצבו הבריאותי ולהגעה לבריאות מושלמת.
אם ייעזר המטופל רק בכלי אחד או שניים הרי שאחוזי ההצלחה שלו יפחתו. ניתן לדמות את השלבים השונים לחלקים של פאזל שמרכיבים תמונה שלמה. ככל שיש לכם יותר חלקים של הפאזל התמונה ברורה יותר ואף מושלמת. הנטורולוגיה היא פאזל שמורכב מחלקים רבים.
ככל שיש לכם יותר חלקים כך אתם מבינים את הגישה טוב יותר ובטוחים יותר בדרך החדשה. מי שינצל את כל הכלים המוצעים לו בארגז הכלים יגדיל את סיכויו להצליח לשנות את הרגלי הבריאות שלו ולסגל לעצמו הרגלי בריאות חדשים לא למספר חודשים בלבד, אלא למשך כל החיים. 

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 והתחילו מיד בתהליך ההבראה שלכם.

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם ככל שיותר מוקדם