Hunza Health Education Center

מדוע אינכם מבריאים מלחץ הדם הגבוה שלכם?
מאמר 3 בסדרה 

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה). 
מומחה לתזונה כירורגית המובילה לריפוי מלחץ דם גבוה טל –  03-3724200 

הערה: קראו את המאמר השני בסדרה לפני שאתם קוראים את המאמר הזה. 

המטרה של סדרת המאמרים האלה הינה לעזור לאלה שאינם מבינים מדוע אינם מבריאים מלחץ הדם שלהם (וגם מכל מחלה אחרת) לברר עם עצמם איך המחשבות, הרגשות, החששות, הפחדים, החרדות, סדר העדיפויות, ההתמכרויות ועוד גורמים סמויים משפיעים על ההחלטה שלהם להישאר למעשה חולים. 
אז מדוע חלק ניכר מהחולים ביתר לחץ דם לא יבריאו מלחץ הדם שלהם ויגיעו לצערנו לאירועים מוחיים והתקפי לב מתי שהוא לאורך חייהם.
ובכן, הסיבה השלישית לכך היא שחלק מהחולים בלחץ דם גבוה מתרצים את חוסר המוכנות שלהם לבצע תהליך עמוק של ריפוי באמצעות למידה, הפנמה, שינוי הרגלי בריאות ותזונה משום שהם נאחזים בטיעון הבא:

הרופאים אומרים שטרשת עורקים והצרות של כלי דם הם בלתי הפיכים
החולים הידענים נאחזים בטענה של הרופאים שאין סיכוי להעלים את ההצרות בכלי הדם ואת טרשת העורקים הקשה שלהם ולכן הפתרון הוא תרופות בלבד. בשביל מה להתאמץ ולהתענות, אין שום סיכוי שזה יעזור, זה קשור לגיל וזה בלתי נמנע, כך הם חושבים.
אז ניסיוני הקליני וניסיונם של הרופאים הנטורולוגים בעולם מפריך את הטענה הזאת לחלוטין.
אלפי אנשים עברו אצלי את התהליך במהלך 25 השנים האחרונות. לא זכור לי מטופל אחד אפילו שלחץ הדם שלו לא ירד עקב הטיפול. היו בודדים שהלחץ לא ירד לאופטימום שלו שאפנו, אבל בקרב כ- 98% הלחץ ירד הרבה מעבר למה שהם דמיינו. השיפור לא הסתיים רק בלחץ הדם. כל מדדי הבריאות של האנשים האלה השתפרו באופן מרשים כולל עלייה דרמטית ברמת האנרגיה והחיות שלהם. תופעות אלה קשורות באופן ישיר לזרימת דם וחמצן משופרת ומוגברת לכל תאי הגוף. מעולם לא שלחתי חולה ביתר לחץ דם לעשות צנתור כדי לבדוק את מידת הפתיחה של כלי הדם שלו עקב טיפול בלחץ הדם שלו אצלי. הרפואה לא תאשר את זה ובטח לא על חשבון הקופה. לכן לא ניתן להוכיח באופן ישיר שלחץ הדם ירד בעקבות היעלמות ההיצרויות בכלי הדם והפתיחה או ההרחבה של כלי הדם של החולה, אבל ניתן להסיק זאת בקלות מהניסיון הקליני על חולים לפני צנתור וניתוח מעקפים שהגיעו לטיפול שלי. חולים כאלה שהגיעו לבית חולים עקב תעוקת חזה, כאבים במאמץ, שנובעים מטרשת עורקים קשה והצרויות קשות בכלי דם ומחסור בחמצן לשריר הלב סירבו לטיפול שהציעו להם, סטנטים או ניתוח מעקפים, והעדיפו את הטיפול שלי. חולים כאלה מתקשים לבצע מאמץ גופני קל אפילו מבלי שיחוו כאבי חזה ומצוקה נשימתית. כל עליה במדרגות יכולה להיות מלווה במצוקה פיזית קשה. בקרב חולים אלה התוצאה של "התזונה הכירורגית" וכלים נוספים הייתה מדהימה, העלמות כל כאבי החזה וכל המצוקה הפיזית שלהם לחלוטין. אנשים חוזרים לעשות מאמצים פיזיים קשים ללא שום קושי ולמען האמת הם מרגישים בכושר הרבה יותר גבוה ממה שהם חוו שני רבות לפני הטיפול שלי. חלק מהמטופלים האלה חזרו ועשו בדיקה ארגומטרית, בדיקת אקו לב במאמץ, צנתור וירטואלי והרופאים אכן נדהמו לגלות את השיפור האדיר שהתגלה הן בביצועים הפיזיים בזמן הבדיקה וגם שההצרויות שלהם נעלמו וכלי הדם שלהם נפתחו. המסקנה היא שרבדים שומניים טרשתיים בכלי הדם אכן יכולים להיעלם כתוצאה מהטיפול שלי. יחד עם זאת אדגיש שמטופלים שחוזרים לאורח החיים הקודם שלהם יחזרו לסתום שוב את כלי הדם שלהם ולצערי יש כאלה שעושים זאת. לבריאות יש חוקים ואי אפשר להתווכח איתם, אין הנחות.
לכן ניתן להסיק באותה המידה שאם הבסיס לעליה בלחץ הדם כמו למחלות לב כליליות (של כלי הדם בלב) הוא טרשת העורקים שגורמת להיצרות של כלי הדם אזי תכנית הטיפול שלי שהוכחה אלפי פעמים כגורמת לפתיחה של כלי דם עבור חולי הלב טובה באותה המידה לחולי יתר לחץ דם, אין סיבה שלא. הרי למעשה אנחנו מדברים בדיוק על אותו הגורם בשתי המחלות, לכן גם הטיפול חייב להיות דומה ויעיל באותה המידה.

אז מדוע אתם שומעים את ההפיך מרופאים?
אז מדוע אתם שומעים בדיוק את ההפיך מרופאים, כלומר שמי שאומר לכם שפתיחת כלי דם מטרשת עורקים היא אפשרית אז הוא נוכל ושרלטן?
לצערנו הרבה אנשים מאמינים להשמצות אלה. הם חושבים לתומם שהרפואה היא זו הפועלת על פי עקרונות מדעיים ולכן מי שטוען להפיך מדעתם של הרופאים הוא מאחז עיניים ונוכל.
בזה הם לא שונים מכת של מאמינים באליל מתוך עיוורון מוחלט וחוסר ערעור.
הרי מה שאני אומר ומוכיח הוא שיא המדעי ומה שאומר לכם הרופא הוא שיא השקר והאינטרסנטיות (עובדה – משרד הבריאות יצא בהערת אזהרה נגדי על כך שטיעוני מופרכים ולא מבוססים).

תבינו, לצערי, לרופאים אין שום עניין אמיתי שתבריאו. מעשיהם הרי מוכיחים זאת והתוצאות עוד יותר שהרי אתם נשארים חולים!! הם בסך הכל סוכנים של תעשיית התרופות. הם ספקי תרופות ומקדמי המכירות של התעשייה. הם לא מרפאים ולא מתיימרים לרפא. הם אומרים לי בגלוי זה לא תפקידנו, זה לא מה שלימדו אותנו, אנחנו מספקי תרופות ומנתחים, לא מחנכים לבריאות. אנחנו רק צריכים לטפל נקודתית בבעיה של המטופל, לעזור לו עכשיו ומיד להתגבר על הבעיה שלו, לתת לו תרופה שתוריד לו מידית את לחץ הדם, לעשות לו צנתור שפותח לו מידית את כלי הדם, הרי הוא במצב חירום.
נו באמת, אתם מבינים שהרפואה שגוזלת מיליארדים מכיס משלם המיסים בעצם משחקת ראש קטן.
היא לא מסוגלת לעשות יותר מזה במיליארדים שהיא משלשלת לכיסה? באחד חלקי מיליון מזה הייתי משנה את כל מפת הבריאות בישראל ואולי בעולם!! היא פשוט לא עושה שום פעולה משמעותית ואמיתית בכיוון של בריאות אמיתית, זה הכל.
ומדוע? כי יש לה אינטרס שתעשיית התרופות (והחיסונים כולל חיסוני הקורונה למחלת ה – covid 19) שעליהם היא בנתה את עצמה תמשיך לשלוט בחייכם. בלעדי הכלים שהתעשייה הזאת מספקת להם כבר 200 שנה הם חסרי כלים. אין להם עניין ללמד אתכם בריאות ותיקון הרגלי חיים.
הם מתרצים את זה בטענות שטותיות – אין לנו זמן, אנחנו מקבלים חולה כל 5 דקות, החולה לא מעונין ועוד. כל אלה הם טיעוני סרק שבאים לכסות רק על האינטרסים של הרפואה להמשיך ולקבל מתנות, תמלוגים, תמיכה, הקצבות, מימונים של מיליארדים מתעשיית התרופות. אז זאת דרך סיבובית ואינטליגנטית לשלשל את כספי המיסים שלכם לכיס שלהם. הם לא עושים את זה ישירות, אלא על ידי מתווכים בדרך שאותם הם משבחים ומהללים בפניכם במשך כל ימות השנה.
עו"ד מטופל שלי לשעבר, תומך וחסיד נלהב של הבריאות והרפואה הטבעית כתב לי כך :
"תודה ערן שיש גאונות בשיטה של חברות התרופות (ולא, האחרות לא יותר טובות מפייזר). לתת לאנשים רעלים קטלניים, תוך גריפת רווחים אסטרונומיים, ומתוך שטיפת מוח שאני מציל אותך בזמן שאני הורג אותך, מישהו הצליח לחשוב על משהו יותר שטני מזה? אני בספק". כחסיד מושבע של הבריאות הטבעית, ממילא לא התכוונתי להתחסן, וכך אני ממליץ לכל שומעיי". (סוף ציתות).
לכן מדוע שהרופאים יגידו לכם שזה אפשרי?
מדוע שהם יתייחסו למחקרים שתומכים בזה ולא יתעלמו מהם, למשל ממחקרים של פרופ' דין אורניש, פרופ' אסלסטיין, ד"ר גולדהמר, ד"ר פורמן ורבים אחרים? הרבה יותר פשוט להגיד לכם אין הוכחות ולהמשך לחגוג על גביכם.
את תרבות השקר וההונאה הזאת רק אתם יכולים להפסיק חברים יקרים. הפסיקו לעלות לרגל לבית המקדש (קופות ובתי החולים) ולעבוד את האלילים המזויפים (רופאים) שבניתם לכם. מעל 97% מבעיות הבריאות שלכם ובוודאי לחץ הדם שלכם ייעלמו ומלכתחילה לא יתפתחו אם אתם תיקחו אחריות על הבריאות שלכם ותתחילו להיות הרופאים של עצמכם. מדוע אתם נותנים את הכח שלכם בקלות למישהו אחר לשלוט בחיים שלכם?
כל זמן שהרופאים לא ייקחו על כתפיהם ללמד אתכם את עקרונות הבריאות כדי שלא תהיו תלויים בהם ובאף אחר אז הם לא הכתובת לשיפור הבריאות שלכם. אתם אלה שנותנים להם את הכח להמשיך ולהלעיט אתכם בתרופות שאתם מבקשים מהם. 
 זלזול והקטנה של הבעיה 
פחד משינוי או קיבעון מחשבתי
האם צריך לעשות שינויים חדים בתזונה?
 מדוע לא להסתפק בשינויים קלים שיפתרו את הבעיה?
למה אני צריך לשנות את התזונה שלי שאליה אני רגיל ואותה אני אוהב? 

 

רוצים לשמוע על עוד סיבות מדוע אתם לא מבריאים מלחץ הדם שלכם?
קראו את המאמר הרביעי בסדרה שיצא בקרוב.

הערה:
אתם חושבים שהמאמר נתן לכם ערך? אנא שלחו את הקישור למאמר לכל מכריכם, אני מאמין שסיכוי גדול שתצילו מישהו מאירוע מוחי, או לבבי ואפילו נכות ומוות.

מקורות:
1. ד"ר אשחר .ע (מחקר לתואר דוקטור בנטורולוגיה): השפעת "התזונה הכירורגית" על הפחתת ערכי לחץ-דם בקרב חולי יתר לחץ דם בשנים 2001-2004 בישראל. המרכז לנטורולוגיה מדעי הבריאות והתזונה, 2005.
2. Goldhamer A, Lisle D: “Telling the Truth about High Blood Pressure”, in: Health Science, Jur’ of American Natural Hygiene Society, July 2000, p. 10.
3. Goldhamer A, Lisle D, Parpia B, Anderson SV, Campbell T.C: “Medically Supervised Water-only Fasting in the Treatment of Hypertension”, Journal of Manipulative ad Physiological Therapeutics, Vol’ 24, Num’ 5, June 2001.
4. Goldhamer A: “High Blood Pressure – Learning to Live Without It”, in: Health Science, Jur’ of American Natural Hygiene Society, fall 2002,

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 והתחילו מיד בתהליך ההבראה שלכם מלחץ הדם הגבוה.

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם ככל שיותר מוקדם