Hunza Health Education Center

מדוע אינכם מבריאים מלחץ הדם הגבוה שלכם?
מאמר ראשון בסדרה

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה). 
מומחה לתזונה כירורגית המובילה לריפוי מלחץ דם גבוה טל –  03-3724200 
המטרה של סדרת המאמרים האלה הינה לעזור לאלה שאינם מבינים מדוע אינם מבריאים מלחץ הדם שלהם (וגם מכל מחלה אחרת) לברר עם עצמם איך המחשבות, הרגשות, החששות, הפחדים, החרדות, סדר העדיפויות, ההתמכרויות ועוד גורמים סמויים משפיעים על ההחלטה שלהם להישאר למעשה חולים. 

רוב האנשים החולים בלחץ-דם-גבוה לא יבריאו מהמחלה?
קודם כל בואו נסכים שרוב החולים בלחץ דם גבוה נשארים חולים וממשיכים לבלוע תרופות להורדת לחץ הדם במשך כל חייהם. עובדה היא שתרופות ללחץ דם גבוה הינן התרופות הנמכרות ביותר בעולם.
אז מדוע חולי יתר לחץ דם אינם מבריאים גם אחרי שהם יודעים שיש טיפול טבעי שיכול להבריא אותם לחלוטין מלחץ הדם הגבוה שלהם ולמנוע מהם אירוע מוחי בעתיד?
התשובה לשאלה זאת איננה פשוטה. למעשה אין תשובה אחת אלא מכלול של תשובות ובעיות שגורמות לכך שלחץ הדם של מרבית החולים לא ירפא ולצערנו גם יוביל אותם לאירוע מוחי או סדרה של אירועים מוחיים (כמו שקרה לראש הממשלה לשעבר אריק שרון לאחר ששלחתי למשפחתו הצעה להיכנס לטיפול שלי).
במאמרי הקודמים פירטתי לכם מה הסיבה האמיתית ללחץ הדם הגבוה שלכם ומה הוא באמת לחץ דם לא תקין. ממאמרי ניתן להבין שהקיף התחלואה בלחץ דם גבוה הוא גבוה בהרבה מהמספרים המפורסמים על ידי הרפואה. עובדה זו נובעת מכך שההגדרה של לחץ דם גבוה שגויה משום שהיא מבוססת על תצפית עקבית באוכלוסייה חולה. באוכלוסייה חולה שחייה אורח חיים לא בריא וניזונה מתזונה לקויה לחץ דם גבוה הופך לנורמה. הנורמה הזאת אומרת שלחץ דם של 120/80 הוא לחץ תקין. במאמר זה אני רוצה להתמקד בסוגיה הלא פשוטה שמעלה את השאלה מדוע רוב האנשים החולים לא יבריאו גם כשיש להם ממש מתחת לאף אפשרות להחלים.
כיוון שתשובה מורכבת ביותר היא תתפרס על פני סדרה של מאמרים, כך שתוכלו לבלוע אותם בקלות. אז להלן התשובות שלי לשאלה המרכזית במאמר זה.

 

לחץ דם זו מחלה כרונית שלא ניתן להבריא ממנה
חלק גדול מהחולים מחזיקים באמונה הזאת, כלומר שלחץ דם גבוה לא ניתן לריפוי אלא רק לדיכוי. המסר החד משמעי והברור הזה הועבר להם בראש ובראשונה על ידי הרופאים. יש לי כרגע רופא (רן. א) שנמצא בטיפולי שהיגיע אלי בגלל הצירויות קשות בכלי הדם ולחץ דם גבוה שבגינו הוא בולע תרופות כבר 15 שנה. התגובה שלו לירידה המהירה בלחץ הדם שלו והקטנת המינונים של התרופות היא הלם מוחלט. האמונה שלו בכך שמדובר על מחלה כרונית שלא ניתן לעשות איתה כלום חוץ מלהילחם בה כל החיים באמצעות רעלים הייתה כה חזקה שכאשר הוא מגלה שכל חייו החזיק באמונה שגויה הוא מזועזע. הייתכן שכל חייו המקצועיים האמין באמונה שקרית?
השובע הוא אמר לי במו פיו – "אני ממש בשוק חיובי שלחץ הדם נשאר נמוך יותר ממה שהיה קודם עם תרופות למרות שהורדתי את המינון של התרופות ב- 75%", אין ספק שהטיפול שלך עובד. ד"ר רן. א. ממש שמח לגלות שהגוף שלו אכן יודע לרפא את עצמו. רוב האנשים חונכו כמו ד"ר רן שלגוף אין יכולת ריפוי במצבים כאלה ולכן התרופות הן המוצא היחיד. שטופי המוח הקשים ביותר הם הרופאים עצמם שחונכו במשך 7 שנות לימודיהם להאמין באופן עיוור בתרופות ובהיות הגוף חלש וחסר ישע מעצם בריאתו. רופאים מוכנים להישבע בשקר הזה ולכנות בקלות כל אחד שיגיד אחרת בכינויים כמו – נוכל ושרלטן ומוליך שולל את הציבור התמים.
רן יודע עכשיו שכל שטיפת המוח הרפואית עליה חונך בפקולטה לרפואה הייתה עבודת אלילים (תעשיית התרופות). אתם חייבים להבין שההשפעה התת הכרתית של הרופאים על המוח ועל האמונות שלכם היא עצומה וקטלנית. אתם חיים את כל החיים שלכם כשאתם מחזקים באמונה שגויה שמישהו אחר שתל בראש שלכם ומשרת בסך הכל את האינטרסים הצרים של תעשייה זו או אחרת, במקרה זה תעשיית התרופות.
היסטורית, לפני כ- 200 שנה הרופאים הבכירים בעולם פתחו את דלת האקדמיה בפני תעשיית התרופות לרווחה ולמעשה בנו את כל שיטת הטיפול שלהם במחלות על המוצרים של תעשייה זאת. הם זנחו לחלוטין את התפיסה שהגוף יכול לרפא את עצמו וטיפחו בהדרגה את התדמית של גוף חסר ישע וטיפש שחייב לקבל כל הזמן עזרה מבחוץ בדמות רעלים מסוכנים וגורמי הרעלה שהרופאים קוראים להן בזלזול – "תופעות לוואי". כך אפשרו למעשה הרופאים לתעשיית התרופות להשתלט על החשיבה האקדמית שלהם ולמעשה לשלול לחלוטין את כח הריפוי של הגוף. שטיפת המוח שלהם היא כה קשה עד שהם עצמם מאמינים בשקר הזה (כמו ד"ר רן שנמצא בטיפולי) והם בעצמם הופכים לקורבנות של השקר שהם או מוריהם או הגילדה שלהם טיפחה.
למעשה בעבודתי אני רואה כבר 35 שנה שכל התרופות שניתנות לכל המחלות ניתנות להורדה בהדרגה כאשר חוזרים להאמין ביכולת הריפוי הטבעי של הגוף ולא רק התרופות ללחץ הדם.
אז מה זה מוכיח?
זה מוכיח שיש כאן שקר עמוק, רחב וענק שטופח על ידי תעשייה שמטפחת בעקביות את המחלות של בני האדם בעולם והופכת אותן לכרוניות כדי להמשיך ולהצדיק את מתן התרופות הרעילות לחולים. פשוט מאוד. הרי רק עיוור מוחלט יתעלם מכל העובדות המונחות לפתחו שאותן אני מציג כאן. כמובן שכל ההצגה של הרופאים כמומחים גדולים ומדעיים שלמדו 7 שנים והתמחו עוד 3-5 שנים וקיבלו תארים ממוסדות שמוכרים על ידי המדינה ולכן יש לקבל כל מילה או דעה שלהם ללא ערעור ופקפוק (דרך אגב – זו הציפייה של הרופאים עצמם מכם, אתם מכירים את ההצגה של הרופא הכועס שמגיב בתוקפנות להתנגדות שלכם לבלוע את התרופות שהוא מציע לכם?) יש בכוחו לטפח עוד יותר את השקר הזה. רבים חושבים שאם התואר MD הוא תואר שמוכר על ידי הממסד אז הם יכולים לסמוך על זה שהם בידיים מקצועיות ונאמנות. אבל בו בזמן הם יודעים שהשימוש בתרופות גורם להם למצוקה, סבל ונזק מצטבר. כן, מרבית האנשים בוחרים לעצום את עיניהם ולחשוב שזה לא כך, או שזה דבר הכרחי כי אין פתרון אחר, אבל בתוך תוכם האינטואיציה שלהם אומרת להם שמשהו כאן לא תקין. הבעיה היא ששטיפת המוח וההצגה הם כה קשים וגדולים שהמוח הארצי שלהם, האגו שלהם, הולכים שולל אחרי מצגי השווא (החליפות הלבנות, הסטטוסקופים התלויים על הצוואר, מכשירי הבדיקה המתוחכמים והמשוכללים ועוד) והם לא מוכנים לפנות את מוחם לקבלת האמת. ד"ר רן. א המטופל שלי נמצא במצב שכל עולם האמונות שלו שעליו גדל בפקולטה לרפואה שם חינכו אותו שהכלי הטוב ביותר שלו זה התרופות פשוט קורס. רן מספיק אמיץ כדי להודות בכך שהעובדות שהוא רואה מול עיניו יותר חזקות מהאמונות שלו, אבל מרבית הרופאים והאנשים לא נותנים אף פעם לעובדות לבלבל אותם, הם ממשיכים לאחוז בכח באמונה שהוחדרה למוחם – אין ריפוי ללחץ דם גבוה כי זאת מחלה כרונית, גנטית ולכן הדרך היחידה היא להוריד את לחץ הדם באמצעות תרופות רעילות.
למרבה הצער, היחידים שאצלם מתחיל להיווצר סדק באמונה הזאת הם אלה שסובלים קשות מההרעלה של התרופות. כאשר זה מגיע למצב שהאדם סובל ואיכות חייו נפגעת קשות מהרעלים שהוא בולע, רק אז המוח שלו נפתח לחיפוש אפשרויות אחרות שיושיעו אותו. רק אז הוא מוכן בכלל להעלות בדעתו שמשהו כאן שגוי, מסריח, לא ממש מדעי, שהרי מדוע עליו לסבול כדי לא לסבול מתופעה חולנית אחרת? פתאום הוא מבין שבמדע המזויף הזה אין שום היגיון מדעי אמיתי ושאולי הוא בסך הכל פיון על לוח משחק של הגדולים. לצערנו בכל הנוגע לבריאות האדם הוא יצור שבדרך כלל לומד רק מסבל ומקבלת מכות על ראשו, לא מההיגיון ומהלימוד מניסיונם של אחרים. יש כאלה שכח הסבל שלהם קטן ולכן הם יחפשו מהר יותר פתרון אחר, אמיתי ויסודי, ויש כאלה שלא מוכנים לוותר ונאחזים באמונות שלהם גם אחרי 3 אירועים מוחיים.
אז כן, לחץ דם גבוה הוא לא מחלה כרונית!
לחץ דם גבוה איננו מחלה גנטית!
התרופות אינן הפתרון היחיד והטוב ביותר ללחץ דם גבוה!
לא תצליחו למנוע אירוע מוחי עתידי באמצעות התרופות! עובדה – מרבית הלוקים באירוע מוחי בלעו תרופות להורדת לחץ דם.
לחץ דם גבוה ניתן לריפוי על ידי כוחות הריפוי של הגוף עצמו ביותר מ- 97% מהמקרים! (נתון זה מבוסס על עבודת הדוקטורט שלי ועל הניסיון הקליני העשיר שלי עם חולי יתר לחץ דם במשך כ- 25 שנה).
רוצים לשמוע על עוד סיבות מדוע אתם לא מבריאים מלחץ הדם שלכם?
קראו את המאמר השני בסדרה שיצא בקרוב.

הערה:
אתם חושבים שהמאמר נתן לכם ערך?
אנא שלחו את הקישור למאמר לכל מכריכם, אני מאמין שסיכוי גדול שתצילו מישהו מאירוע מוחי, או לבבי ואפילו נכות ומוות.

מקורות:
1. ד"ר אשחר .ע (מחקר לתואר דוקטור בנטורולוגיה): השפעת "התזונה הכירורגית" על הפחתת ערכי לחץ-דם בקרב חולי יתר לחץ דם בשנים 2001-2004 בישראל. המרכז לנטורולוגיה מדעי הבריאות והתזונה, 2005.
2. Goldhamer A, Lisle D: “Telling the Truth about High Blood Pressure”, in: Health Science, Jur’ of American Natural Hygiene Society, July 2000, p. 10.
3. Goldhamer A, Lisle D, Parpia B, Anderson SV, Campbell T.C: “Medically Supervised Water-only Fasting in the Treatment of Hypertension”, Journal of Manipulative ad Physiological Therapeutics, Vol’ 24, Num’ 5, June 2001.
4. Goldhamer A: “High Blood Pressure – Learning to Live Without It”, in: Health Science, Jur’ of American Natural Hygiene Society, fall 2002,

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 והתחילו מיד בתהליך ההבראה שלכם מלחץ הדם הגבוה.

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם ככל שיותר מוקדם