Hunza Health Education Center

מה הסיבה האמיתית ללחץ הדם שלך 
 מאמר מס' 2

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה). 
מומחה לתזונה כירורגית המובילה לריפוי מלחץ דם גבוה טל –  03-3724200 
            הערה: נא קראו את המאמר הראשון בסדרה הנמצא באתר תחת לשונית מאמרים לפני קריאת המאמר הזה. 
מה הקשר בין טרשת עורקים ולחץ דם גבוה?

ממחקרים אפידמיולוגיים וקליניים רבים ועל סמך ניסיוני הקליני במשך 25 שנות פעילות ניתן להסיק שמעל 97% מהמקרים של לחץ-דם-גבוה נובעים מטרשת עורקים, כלומר שקיעה של שומנים רוויים ומחומצנים בדפנות הפנימיים של כלי הדם וגרימת הצרות ונוקשות לכלי הדם.
בכל יום של צריכה של תזונה גרועה אתם מוסיפים עוד שכבה של שומן ששוקעת ונדבקת לדופן הפנימית של כלי הדם שלכם. בנקודה מסוימת כלי הדם כבר צרים במידה שהדם מפעיל כבר לחץ גבוה על הדפנות של כלי הדם. חוקי הפיזיקה מגלים לנו שבצינור צר הלחץ שהנוזל מפעיל על הדפנות גבוה יותר בהשוואה לצינור רחב. בצינור רחב הלחץ יהיה נמוך יותר לאותו נפח של נוזל.
אז רופא לומד 7 שנים, מתמחה עוד 3 שנים בטיפול בכלי דם ולעולם הוא לא יעלה בפני המטופל שלו את העובדה שלחץ הדם הגבוה שלו נובע מהיצרות קשה של כלי דם. הוא לעולם לא יציין את טרשת העורקים כסיבה העיקרית ללחץ הדם הגבוה, יסביר אותה למטופל וילמד אותו איך לטפל בה באמצעות שינויי תזונה, ממש לא!
במקום זה הוא יטרטר אותו עם בדיקות סרק שמיועדות כביכול לגלות את הסיבה "המסתורית והעלומה" למחלה. כך נאלצים המטופלים לבצע בדיקות שברובן מיותרות וחסרות תועלת ברוב המקרים וכל זה כדי להשאיר את המטופלים תוהים ובוהים וחסרי תשובה אמיתית ומבוססת קלינית לסיבת לחץ-הדם-הגבוה שלהם. לא מדהים?
כמה בזבוז של זמן וכסף, תשלום לבדיקות סרק, למעבדות לעובדים, לרופא, הכל בזבוז אחד גדול על חשבון משלם המיסים שחושב שהוא מקבל טיפול חינם.
ואחרי כל זה נשארים המטופלים עם החרדות שלהם סביב המחלה.
האם זו היא הרפואה המתקדמת והטובה ביותר בעולם, כפי שמספרים לכם הרופאים בפרסומות מידי יום? הרי אפילו הם עצמם לא מאמינים בזה, אחרת מדוע הם מגיעים אלי לטיפול?

בואו נטפל עכשיו בסוגיה נוספת
האם גם אתם חושבים שהפתרון היחיד והטוב ביותר לבעיית לחץ הדם שלכם הוא תרופות כפי שרופאים מספרים לכם?

כן, לצערנו כחברה יש רבים מאוד שמאמינים שהתרופות הרעילות והמזיקות הן הפתרון הטוב ביותר והיחיד לבעיה שלהם. אחרים יודעים שיש פתרון טבעי-תזונתי, אבל לא מוכנים לשנות את אורח החיים בעל האופי ההתמכרותי שלהם כדי לזכות בבריאות אמיתית. הסיסמא שלהם היא – מוטב לחיות פחות וליהנות מהחיים מאשר לאכול כל היום חסה. מובן שהם מעוותים את המציאות בכוונה כדי להצדיק את ההתמכרות שלהם למזון זבל מזיק ואת ההמשך של חוסר האחריות שלהם כלפי בריאותם.

שימו לב, מעולם לא פנה אלי מטופל שאמר לי שהמומחה ללח"ד שלו אמר לו שלחץ הדם הגבוה שלו נובע מהיצרות של כלי דם ושאם הוא רוצה באמת להבריא מלחץ הדם הגבוה, ולא רק להיצמד לתרופות רעילות לכל החיים, עליו לנקות את כלי הדם שלו מהשומנים שהצטברו בהם.
ככלל רופאים מחזיקים בדעה שלא ניתן להחזיר כלי דם טרשתיים למצבם המקורי, כלומר למצב הרחב והגמיש.
אז מדוע רופאים אף פעם לא יספרו לכם את האמת על הסיבה לבעיה?
מדוע רופאים לא נותנים את התשובה שעשויה להיות נכונה ליותר מ- 97% מהמטופלים בעלי לחץ-דם-גבוה?
משום שלא לימדו אותם לתת תשובות כאלה, אמתיות ונכונות מדעית וקלינית!
לימדו אותם לרשום מיד "תרופה" (שלא מרפאה) לכל בעיה.
לימדו אותם לחפש סיבות עקיפות לעליה בלחץ-הדם, כשל כליות, סיבות הורמונליות, אבל לא לדבר במילה אחת אפילו על הסיבה האמיתית לבעיה, מה שכל סטודנט שנה א' ברפואה יכול להסביר לכל מטופל – היצרות של כלי דם שנובעת משקיעה של שומנים גרועים שנמצאים במזון גרוע ומזיק.
הרופא מתוכנת להגיד: "בדקתי הכל ואני לא מוצא מה הסיבה ולכן אין לך ברירה אלא לקחת תרופות להורדת לחץ הדם שלך כדי לא להגיע לאירוע מוחי".
אז רגע אחד!
מדוע לימדו את הרופאים לבצע בדיקות סרק מיותרות, לעשות פרצוף של אדם נואש שבאמת חיפש את הסיבה אבל כיוון שגם לו וגם למטופל שלו יש מזל רע אז הסיבה לא נמצאה?
מה זו כל ההצגה הזאת?
התשובה היא כדי שהוא יוכל להציע לכם את האפשרות היחידה שתעשיית התרופות, ששולטת בלימודי הרפואה בכל הפקולטות לרפואה בעולם, רוצה שהוא יציע – תרופות!
הבנתם חברים וחברות?
בכדורגל זה נקרא 'משחק מכור מראש'. מוכרים את גופכם לתעשיית התרופות.

העלמת מידע גורמת לנכות בלתי הפיכה ולמותם של רבים 

אתם יכולים כמוני להעלות בדעתכם שהרופא בעל ה- IQ הגבוה הרי יודע שלחץ הדם הגבוה של המטופל נובע מהיצרות של כלי דם, אחרת הוא לא בעל IQ גבוה ויש לשלול לו את הרישיון כי הוא לא יודע חומר של שנה א' בלימודי הרפואה, אבל הוא לא יגיד זאת למטופל שלו (אין לי ספק שבכך הוא יגרום למותם של חולים רבים.
רופא מטופל שלי אמר לי זאת בכנות ובגלוי בסוף הפגישה שלי איתו – אני מסכים עם כל מה שאמרת לי בפגישה אבל אני לא יכול להגיד מזה מילה למטופלים שלי כי אותי מודדים בסוף החודש על פי כמות התרופות שנתתי למטופלים שלי. מזעזע, הם אפילו לא מנסים להסתיר את זה!

הרופא יודע שהכלי היחיד שהוא אמור להציע למטופל שלו הוא תרופה, לא משנה מה הסיבה למחלה. רופא לא למד בכלל להציע למטופל טיפול תזונתי-כירורגי שיפתח לו את כלי הדם בוודאות וירחיב אותם וכך יעלם לחץ הדם הגבוה באופן טבעי.
מדוע לא?
כי אז לתעשיית התרופות לא יהיה קיום והוא הרי קיים כדי לשרת את תעשיית התרופות, לא?
כי לימדו אותו להגיד שלתזונה אין קשר למחלות (אמירה אידיוטית או שרלטנית ומנוגדת למחקרי ענק שמוכיחים את ההפיך ומאירים את הרופאים באור של מסוכנים לבריאות הציבור ממש) ותרופות זה הדבר היחיד שיש. רופא אחד הגדיל ואמר למטופלת שלי ששאלה אותו על תזונה – שטויות, אין שום קשר, מצידי את יכולה לאכול גלידה כל היום!
אז אני לא יודע מה הוא יותר הרופא הזה – יותר אידיוט או יותר פושע או אולי שניהם יחד.

אבל לצערי
הציבור התמים איננו מודע לאינטרסים של תעשיית המחלות
מניסיוני, מרבית הציבור לא מודע לכל האינטרסים הכלכליים, לניגוד האינטרסים החמור והפלילי בין טובת הציבור לטובת תעשיית התרופות והרופאים, לשיקולים הלא מקצועיים והלא מדעיים שמסתתרים מאחורי הגישה הרפואית בטיפול באמצעות תרופות רעילות בלבד בכל סוגי המחלות ובלחץ דם גבוה. כך הופך הציבור לקורבן של מערכת שקרית של אינטרסים שמוליכים אותו שולל וגם שוללים את כוחו להשפיע על בריאותו. התוצאה הינה פגיעה קשה בבריאות הציבור. כן, למיטב ניסיוני והבנתי שלי וגם של פרופ' קמפבל, פרופ' מנדלסון, ד"ר פורמן ועוד רבים וישרים הרפואה הינה גורם הנזק הגדול ביותר לבריאות הציבור, ואני לא מתכוון רק למה שנהוג לקרוא – רשלנות רפואית. אני מדבר על העלמת מידע חיוני למטופל, על דיכוי קשה והפעלת אלימות ואיומים כדי שמטופלים יבלעו תרופות בניגוד לרצונם ולחושיהם הטבעיים שאומרים להם שזה לא נכון לעשות זאת. אני מדבר על דיכוי כח החיים, האמונה בריפוי טבעי, האופטימיות והאמון של האדם בגופו, בכל אלה מחבלים הרופאים באמירותיהם, דיבורם הנחרץ והשקרי והאיומים שלהם במוות מידי או נכות אם לא ימלאו את פקודתם. כל זה במסווה ובתואנה שקרית, שהכל נאמר לטובתכם משום שהם מדברים מנקודת מבט מקצועית ומניסיונם הרב.
הוכחתי כבר אלפי פעמים על מטופלים שהורעלו במשך שנים בתרופות של הרופאים שטענות אלה הן תעמולה שקרית ומטרתן אחת – שליטה מוחלטת בחייהם של כל בני האדם.
מי שעיניו בראשו רואה את התסריט הזה חוזר על עצמו בימים אלה בהצגה הגדולה של מגפת הקורונה.
מרבית הציבור לא מודע לכך שהוא מושא של שטיפת מוח קשה של הרפואה שבאמצעות מיליארדי הדולרים של תעשיית התרופות שוטפת את מוחו בכלי התקשורת, באמצעות תוכניות "בריאות " כביכול, ראיונות עם "מומחים" כביכול שמעולם לא ריפאו חולה אחד ממחלה כל שהיא, באמצעות פעולות יומיומיות של מומחים ליחסי ציבור ובמאמרים כביכול מדעיים, שמדובר כאן על רפואה מתקדמת, מדעית, מורמת ונישאת בחשיבותה ותרומתה לבריאות הציבור מעל לכל השיטות "ההזויות" (שיותר ויותר אנשים משום מה נוהרים אליהן).
הרפואה משמיצה כל גישה ואדם שמאיים לחשוף את מסכת השקרים וההונאות המתמשכות שלה (כך קרה בהפצת שתי כתבות שקריות עלי באינטרנט שאפילו העזו לטעון בחוצפה שאין לי כל השכלה רפואית, למרות התואר שלי מהפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית והדסה. לצערי לא מעט אנשים שנחשפו לכתבות שקריות אלה קיבלו אותן כאמת ללא היסוס ופקפוק רק משום שכלי התקשורת המסחריים או עיתון דיגיטלי ידוע פרסם אותן.

אז מהו הפתרון לבעיית לחץ דם?

קראו את המאמר השלישי בסדרה וקבלו את התשובה. 

הערה:
אתם חושבים שהמאמר נתן לכם ערך?
אנא שלחו את הקישור למאמר לכל מכריכם, אני מאמין שסיכוי גדול שתצילו מישהו מאירוע מוחי, או לבבי ואפילו נכות ומוות.

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 והתחילו מיד בתהליך ההבראה שלכם מלחץ הדם הגבוה.

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם ככל שיותר מוקדם