Hunza Health Education Center

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, 
(מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה).   טל –  03-3724200 

מחלת לב – ריפוי אמיתי, טבעי וסופי באמצעות תזונה כירורגית 
מאמר 1 בסדרה
אז מה זה מחלת לב כלילית?
מחלת לב כלילית היא מחלה שנובעת מטרשת עורקים של עורקי הלב והיא גורם התמותה השני בישראל ובעולם המערבי. כ- – 30% מהתמותה הינה ממחלה זאת.
מחלה זאת פוגעת בכל כלי הדם בגוף ולא רק בכלי הדם של הלב, אבל כלי הדם של הלב רגישים אליה במיוחד.

הסיבה העיקרית להתפתחות של מחלת לב היא תהליך של טרשת עורקים שמתחיל כבר מגיל צעיר ביותר.
ניתוחים לאחר המוות בקרב ילדים בני שנתיים גילו שכבר הם פתחו רובד שומני על הדופן הפנימית של כלי הדם שלהם.

טרשת עורקים הינה מצב ותהליך של שקיעה והידבקות של שומנים על הדפנות הפנימיים של כלי הדם בכל הגוף.
ככל שהשקיעה הולכת ומתמשכת כך קטן הקוטר הפנימי של כלי הדם והתוצאה היה הצרה חמורה של כלי הדם.
במצב זה יש סכנה שאספקת החמצן לשריר הלב תפחת באופן משמעותי, במיוחד בזמן מאמץ גופני כל שהוא שבו נדרשת כמות חמצן גדולה יותר לשריר הלב ולפעילות הפיזית.
אדם שסובל מטרשת עורקים מתקדמת בעורקי הלב עלול לחוות בזמן מאמץ קל, בינוני או כבד תעוקת לב, כאבים קשים בחזה באזור הלב, תופעה של זיעה קרה, התכווצות בחזה וביד שמאל ואז לעבור מצב של אוטם שריר הלב, כלומר הפסקה של אספקת חמצן לחלק של שריר הלב. במצב זה עלול להתרחש התקף לב מידי.
בישראל מתרחשים מידי שנה מעל 20,000 מקרים של התקפי לב.
כאמור התהליך הזה יכול להתרחש בכל עורקי הגוף, אבל כשמדובר על האיברים הרגישים ביותר בגוף להפסקה של אספקת דם וחמצן כמו המוח והלב זה עלול להסתיים במוות או בנכות לכל החיים.
כ- 6000 אנשים בשנה לא שורדים את התקף הלב ומתים מידית או זמן קצר אחרי ההתקף.
המצער הוא ש- 100% מהאנשים האלה מתים מוות מיותר משום שכולם יכלו להינצל מההתקף אילו איש מקצוע היה מספר להם על מידת הסיכון שלהם ואיך הם עצמם יכולים למנוע את ההתקף.
כאמור, הבסיס להתקף לב או אירוע מוחי הוא תהליך טרשת והיצרות וסתימת העורקים.
סתימה מלאה או כמעט מלאה באחד מעורקיקי הלב עלולה להוביל לנמק, מוות של חלק משריר הלב והפרעות חמורות בתפקוד שלו ובתפקוד הכללי של הגוף ולנכות לכל החיים.
כשאספקת הדם מהלב לגוף לא תקינה כל הפעילות הפיזית שלכם תהיה לקויה.

האם מחלת הלב וטרשת העורקים קשורה לגיל?
אז העלייה של השכיחות של אירועי לב עם הגיל גורמת לנו לחשוב בטעות שמחלת לב כלילית וטרשת עורקים הן מחלות זיקנה ושלא ניתן להימנע מהן.
אלה הן שתי טעויות קשות.
מה שנכון הוא שכשמזינים את הגוף בצורה לקויה אז הנזקים הולכים ומצטברים יותר ויותר עם השנים, אבל אם התזונה הייתה טבעית וביחס הנכון של שומנים ורכיבים אחרים בתפריט היומי שום אדם לא היה מגיע למצב של טרשת עורקים והתקף לב. צריכה בלתי מאוזנת של שומנים באמצעות דיאטות אופניות שמטרתן היחידה היא להוריד משקל ולהשיג גוף חטוב, אבל רחוקות מאוד מלהיות בריאות בגלל האחוזים הגבוהים של השומן שהן ממליצות לצרוך וסוגי השומן הלא בריאים הכלולים בהן גורמים להמשך הנזק לכלי הדם בכל הגוף.

חיפוש פתרונות שטחיים למצוקות גופניות עלול להוביל לנזקים בשעה שהאדם סבור שהוא באמת פועל למען בריאותו.
כשכבר קיים מצב של טרשת עורקים, ולדעתי היא קיימת בקרב 90% מבני ה- 20 ומעלה בישראל, אין די בהמלצה לאכול יותר פירות וירקות כדי לפתור את בעיית טרשת העורקים.
בלי מה שאני קורא לו "תזונה כירורגית" ממוקדת מאוד טרשת העורקים רק תחמיר עם השנים והתקף הלב יגיע מתי שהוא.
אנחנו רואים יותר ויותר צעירים בגילאי 37 ומעלה שעוברים התקף לב ואפילו אירוע מוחי. זאת הוכחה חותכת לכך שמחלת הלב ותהליך טרשת העורקים שאתם סובלים ממנו, בין אם אתם מודעים או לא מודעים לכך, לא נובעים מהגיל, אלא מהתזונה השגויה שמרבית הציבור בישראל ניזון ממנה.

מה עושה הרפואה כדי למנוע את המחלה בקרב הציבור?
הרפואה מדברת על גורמי סיכון למחלות לב. פרופ' רונן רובינשטיין מנהל יחידה קרדיולוגית בבית חולים כרמל פרסם מאמר בוינט ובו הוא מציין שגורמי הסיכון למחלת לב הם: עישון, שומנים גבוהים בדם, לחץ דם גבוה, עודף משקל, פעילות גופנית וסוכרת. במרבית הגורמים הוא ממליץ כמובן לטפל באמצעות תרופות. הוא לא מזכיר שארבעה מתוך שישה מגורמי הסיכון האלה נגרמים באופן ישיר על ידי תזונה לקויה.
מעבר לכך הגורם במרכאות שנקרא פעילות גופנית לא קשור בכלל למחלות לב ולא יכול למנוע תהליך של טרשת עורקים שנגרמת מתזונה לקויה.
ההוכחה לכך היא שרצי מרתון היגיעו אלי עם הצירויות קשות בכלי דם והתוויה לניתוח מעקפים. אז פעילות גופנית היא מצוינת, אבל היא לא יכולה למנוע טרשת עורקים והתקף לב.
אז מעניין שהוא לא הזכיר בכלל את התזונה עתירת השומנים כגורם המרכזי והעיקרי למחלה. בכל המאמר שלו הופיע הצירוף של שתי המילים "תזונה מאוזנת" רק פעם אחת. מה היא תזונה מאוזנת הוא לא הזכיר במילה אחת.
בשורה התחתונה כשהרפואה נמנעת מלדבר בקול רם על הגורם המרכזי להיווצרות של טרשת עורקים ומחלת לב, ולא במקרה, אז היא בעצם עושה אפס פעילות מניעה אמיתית, עמוקה ויסודית כדי למנוע את אלפי התקפי הלב והאירועים המוחיים מידי שנה. אי אפשר שלא לחשוד בה שהיא מסתירה במכוון את הגורם למחלה. המציאות מדברת לחובת עצמה, עשרות אלפי מקרים של התקפי לב מידי שנה.
מדוע הרופאים לא מחסלים את מחלת לחץ הדם אף-על-פי שיכלו לעשות זאת בקלות ותוך 3 חודשים?

אז מדוע הרופאים לא מנצלים את הבמה החופשית שיש להם בכלי התקשורת ויוצאים בנחישות ובלהט בחינוך מאסיבי לתזונה טבעית כמו שעשו במקרה של הזרקת זריקות הרעל לציבור?
הרי אם הרפואה הייתה משקיעה 0.01% מתקציב הבריאות השמן שהיא גוזלת מהקופה הציבורית בחינוך הציבור כדי למנוע את כל מקרי מחלות הלב והאירועים המוחיים אז הם היו נעלמים תוך 3-4 חודשים, בכל אופן לפי פרוטוקול הטיפול שלי. במקרה כזה היינו מגיעים ל- 0 אנשים שעוברים התקף לב או אירוע מוחי בישראל.
אני אומר לכם את זה בביטחון מלא ועל סמך ניסיון קליני של 36 שנים בטיפול בחולי לב שהגיעו אלי כבר אחרי מספר התקפים.

כאשר האנשים האלה יישומו את ההנחיות שלי כלי הדם שלהם פשוט נפתחו ללא שום התערבות רפואית מסוכנת.
אז ברור שאם הם היו מיישמים את כללי הגישה לפני שחטפו התקף לב הם היו מונעים את ההתקף.
אז המסקנה שלי, שמספר רופאים אישרו אותה בפני בני משפחה שלהם, היא שהם אינם מעוניינים באמת להעלים את מחלת הלב, אחרת מדוע הם לא עושים זאת, כמו שאני עושה ועשיתי את זה עם המטופלים שמגיעים אלי, מטופלים כמו ענת, שרה, ארז, דני, גיורא, שוקי, שניר, גבי, ורבים אחרים שסרטוני העדות שלהם נמצאים באתר שלי?
האם אין לרופאים את הידע לעשות זאת? ואם אין להם את הידע מדוע לא נתנו להם את הידע הזה בזמן ההכשרה שלהם כרופאים?
ואיך זה שהם קיבלו תואר של מומחים למחלת לב למרות שאין להם את הידע לרפא באמת ולהעלים לתמיד את מחלת הלב שלכם?
אז האמת המצערת היא שהרפואה מרוויחה מאות מיליונים בכל שנה מטיפול בחולי הלב וכנראה כואב להם הלב להפסיק את תזרים המזומנים ממכרה הזהב הזה, מבחינתם.
לכן מחלת לב וטרשת העורקים מטופלות על ידי הרפואה באופן נקודתי ומקומי ולעולם לא בסיבה האמיתית למחלה.
מתי לאחרונה ישב אתכם הקרדיולוג במשך שעתיים ולימד אתכם על תזונה ואורח חיים בריא?
את ההמלצות השטחיות של כמה שורות קיבלתם בעמוד מודפס אחד אחרי שכבר עברתם התקף ובזמן השחרור מבית החולים.
אני יכול לומר לכם שהיישום של ההמלצות השטחיות והמעורפלות שמתפרסות על פחות מחצי עמוד לא ישפרו את מצבכם אפילו לא בדרגה אחת.
רק להשוואה, מטופלים שלי מקבלים שתי תוכניות שמסתכמות בכ – 90 עמודים!
בשורה התחתונה הטיפול של הרפואה שאליה אתם רצים בהמוניכם מתמקד בסך הכל בתוצאה ולא בסיבה להיווצרות המחלה, שהיא התזונה הלקויה.
מה שלגמרי הדהים אותי הוא שהרפואה מדברת על צמצום גורמי סיכון אבל מטופלים שעברו התקף לב או אירוע מוחי ונשלחו לשיקום קיבלו שם תזונה עתירת שומנים רווים שמוכחת מדעית כסותמת את כלי הדם.
זה מצביע על הזלזול המוחלט של הרפואה בחשיבות הקריטית של תזונה טבעית כגורם הסיכון המרכזי למחלת לב וטרשת עורקים.
לכן התוצאה של הטיפול הרפואי השטחי והרשלני נראית במיידי כיעילה, משום שהיא עשויה להרחיב את כלי הדם, אבל בטווח הבינוני והארוך היא עלובה למדי משום שאותו האדם מגיע שוב ושוב להתקפי לב ולמצבים שמסכנים את חייו.
בכל הזמן הזה הרפואה לא נוקטת פעולות דרסטיות, אמיתיות ויעילות מדעית שימנעו מהאדם לחזור ולעבור עוד ועוד התקפי לב או אירועים מוחיים.
מנקודת מבט לאומית זה הוא בזבוז כסף אדיר וניצול לרעה של קופת הציבור.
משלם המיסים מקבל תוצאות עלובות למדי בגין הכסף הרב שהוא משלם לתענוג הזה של טיפול כושל ולא יסודי.
אבל הכי גרוע זה שהחולה לא מבין שאחרי כל הטיפולים המשוכללים והטכנולוגיים של הרפואה הוא נמצא בכל רגע בסכנה מיידית למוות או נכות לכל החיים.
אל תחכו להתקף הלב או לאירוע המוחי, עשו מיד פעילות מניעה שתמנע מכם בוודאות אסון בריאותי

אז אם יש סיכוי שתרגישו אי פעם כאב בחזה עם הקרנה ליד שמאל, לצוואר ולגב בשעת מאמץ ואולי גם במנוחה, זיעה קרה, חולשה, נשימה כבדה ומחסור בחמצן בשעת מאמץ קל או בינוני, אי סדרים בבדיקת א.ק.ג, סחרחורות, יתר לחץ דם, ותחושה קשה של חולי,

ואם הפתרונות היחידים שיציעו לכם לפתיחת החסימות בכלי הדם שלכם הינם צנתור פולשני טיפולי או ניתוח מעקפים, ואתם פוחדים מההליכים הפולשניים, הקשים והמסוכנים האלה,
ואם אתם מבינים שהטיפול שיוצע לכם הוא נקודתי בלבד ואיננו מרפא את המחלה שאתם סובלים ממנה – טרשת עורקים מפושטת בכל הגוף,
ואם עברתם כבר אירוע לב אחד או יותר והסיפור חוזר על עצמו ולא מתאים לכם לחוות שוב ושוב את חרדת המוות הזאת,
ואם הרופאים מספרים לכם שהסיבה למחלה שלכם הינה התורשה הגרועה שלכם או סתם מזל רע, אבל כלל לא מדברים איתך על הגורם האמיתי למחלה – התזונה הגרועה,
ואם מספרים לכם שהמחלה היא כרונית ואין לה ריפוי אמיתי וסופי ולכן אתם פשוט צריכים ללמוד לחיות עם הנכות התמידית והחרדות ולחזור אליהם שוב ושוב לטיפול נקודתי, שטחי, סימפטומטי שלא מטפל בשורש הבעיה ובכל פעם במקום אחר,
ואם כל מה שעשו זה לתת לכם מספר רב של תרופות לכל החיים ואתם מרגישים רע מאוד עם זה גם נפשית וגם פיזית וחוששים להרס הכליות והכבד שלכם, ובצדק,
ואם למרות שאתם בולעים תרופות הבריאות שלכם מתדרדרת עם השנים ותחושת החולי מעצימה משנה לשנה,
ואם אתם רואים שהרפואה ותרופותיה אינם מבריאים אתכם באמת ואתם חוששים מהאירוע הבא שיכול להרוג אתכם או להפוך אתכם לנכים לכל החיים,
ואם ניסיתם כל מיני צמחים, תוספים ושיקויים , אבל הם לא ממש הועילו ולא הפכו אתכם לאדם בריא באמת,
משום שאיכות החיים שלכם הולכת ויורדת וכך גם שמחת החיים שלכם,
ואם אינם יכולים להרשות לעצמכם את הפגיעה והנזקים הכלכליים העצומים שנובעים מהמחלה ומהמגבלות והנכות שהיא גורמת לכם,
ואם בסתר ליבכם אתם מקווים ומייחלים לריפוי אמיתי וסופי מהמחלה, אבל הרופאים רק מייאשים אתכם ולא נוטעים בכם שום תקווה,
ואם אתם חוששים מהסכנות של צנתור והשיקום הקשה והממושך מניתוח מעקפים ומהסכנות לזיהום מתמשך בחתכים הקשים של הניתוח במשך חודשים ומכאב קבוע במקום הניתוח שילווה אתכם במשך כל החיים,
ואם הרופאים לא סיפרו לכם שהנחת תומכן, קפיץ, בכלי הדם גורמת להאצה של תהליך החסימה של כלי הדם במקום הקפיץ,
ואם הם לא סיפרו לכם שהתעלמות מהגורם התזונתי תוביל אתכם מהר מאוד לסתימות של הסטנט שהכניסו לכם ולסתימות חדשות וניתוחים נוספים,
ואם הרופאים לא סיפרו לכם "שתזונה כירורגית" יכולה להחליף ניתוח מעקפים וסטנט וגם לרפא את מחלת כלי הדם שלכם באופן סופי,

אז שווה לכם להמשיך ולשמוע את מה שיש לי לספר לכם בסרטונים ובמאמרים הבאים על הפתרון הטבעי והיעיל ביותר בעולם לבעיית מחלת הלב שלכם – "תזונה כירורגית".

 

אנא הפיצו את הקישור למאמר זה בקרב כל מכריכם כי אני מאמין שאחוז ניכר מהם יצטרך את הידע הזה כדי להציל את עצמו מהתקף לב קטלני.

היו ברוכים ובריאים יקירים

הערה: אם המאמר תרם לכם קחו בחשבון שהוא יכול לתרום גם לכל מכריכם וחבריכם ולהציל אותם מאסון בריאותי. עשו להם טובה ושלחו להם את הקישור למאמר הזה.

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 והתחילו מיד בתהליך פתיחת כלי הדם שלכם ומניעת התקף הלב או האירוע המוחי שעלול להפתיע אתכם.

כי הבריאות נמצאת רק בידיים שלכם!

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם ככל שיותר מוקדם