Hunza Health Education Center

סיפור ההחלמה המופלא של ענת כהן אחדות מסתימות קשות בכלי הדם ללב:

סבלתי מלחץ דם גבוה במשך 20 שנה וכמו כולם בלעתי תרופות והמשכתי בחיי כרגיל עד שיום אחד הרגשתי שהמנוע לא עובד. הרגשתי מצוקה וכאבים בחזה בכל מאמץ קל. כל הליכה התלוותה במצוקה קשה, כאבים וקוצר נשימה ולא יכולתי ללכת הליכה מהירה. פניתי לרופאים, הם בדקו אותי ואמרו לי שהכל בסדר. אבל המצוקה המשיכה והלכה והתגברה מחודש לחודש והבנתי שלא יכול להיות שהכל בסדר. פניתי שוב לרופאים והפעם הם הפנו אותי לצנתור. בצנתור התגלה שלא רק שלא הכל בסדר, אלא ששום דבר לא בסדר. נמצאו לי 5 כלי דם סתומים בלב בדרגות של 70-100%. למעשה נאמר לי שהייתי על סף של התקף לב חמור וקטלני ומי שאמר לי שהכל בסדר סיכן את חיי. בטיפול חירום שמו לי 5 קפיצים, סטנטים, להרחבת כלי הדם בלב, טיפול שלכשעצמו גורם לנזקים בלתי הפיכים בעתיד, משום שהסטנטים מעודדים סתימות בעצמם, אבל אז לא ידעתי את זה. בצנתור גם גילו שכלי דם אחד היה סתום ב 100%. הרופאים ניסו לשים גם שם סטנט אבל הם לא הצליחו. את העורק הזה לא היה ניתן לשקם, לפי חוות דעת הרופאים. לכן הרופאים אמרו לי שהפתרון היחיד הוא ניתוח מעקפים. התייעצתי עם עוד 3 רופאים וכולם אמרו לי שאין לי שום אלטרנטיבה, כלומר שום טיפול אחר שיכול לפתור את הבעיה, מלבד ניתוח מעקפים!!! ביקשתי הסבר על הניתוח וכששמעתי ואחר כך חקרתי מה המשמעות של הניתוח הבנתי שזה לא בשבילי. לא העליתי בדעתי שזה הגיוני לחתוך את החזה שלי באופן אלים, להיכנס לתוך הלב ולחפור בו וכל זה כשאני מורדמת ומונשמת על ידי מנגנון חיצוני. קראתי שזה הליך שידוע שעלול לגרום לפגיעה מוחית ונזק קוגנטיבי בלתי הפיך. זה לא היה משהו שאני מוכנה לו. עצם המחשבה על זה זעזעה אותי והפחידה אותי מאוד. הייתי אחוזת פחד וחרדה מהרעיון האווילי הזה. הבנתי באינטואיציה שלי שיש דרך אחרת, טובה יותר והייתי נחושה להגיע אליה. חיפשתי באינטרנט והגעתי לד"ר ערן אשחר. קראתי על הצלחותיו בטיפול בחולים דומים במצבי, השתכנעתי והתחלתי מיד בטיפול של "התזונה הכירורגית". אחרי שבוע כבר הרגשתי שהטיפול עובד עלי. התחלתי להרגיש הקלה והיא הלכה והתגברה ככל שהתקדמתי בתהליך. אחרי חודשיים בתהליך כבר לא היו לי שום כאבים במאמץ כל שהוא, לא במאמץ קל ולא במאמץ קשה יותר. מתוך סקרנות הלכתי לעשות בדיקת אקו לב כדי שאוודא שאני לא חולמת או הוזה והתוצאות אכן אמיתיות. הבדיקה אכן גילתה שיפור גדול מאוד באספקת החמצן לשריר הלב שלי. אציין שבשלב זה כבר הפסקתי את התרופות ללחץ דם גבוה ולסוכר משום שהערכים שלהם התאזנו לחלוטין אחרי 20 שנה שאני צמודה לתרופות שהרופאים מלעיטים אותי בהם. מלאת סיפוק, שמחה ועידוד המשכתי במרץ בתהליך עד לסיומו אחרי 4 חודשים. כיום אני יכולה לספר שאני עושה פעילות גופנית בעצימות גבוה מאוד, אני עושה את שביל ישראל עם משקל גדול על גבי ללא קושי, אני בכושר מצוין ויותר טוב מהרבה בני גילי. אני קלת תנועה וקלילה ומרגישה בריאה כמו שלא הייתי מעולם. אני מאמינה שהשיפור הינו תוצאה של הטיפול והניקוי העמוקים והיסודיים שעשיתי לכלי הדם בגוף שלי והשיפור הגדול בזרימת החמצן לכל שריר הלב שלי בפרט.
אני מודה לד"ר ערן אשחר על הליווי והתהליך המקצועי שעברתי איתו שהגשים לי את כמיהתי העמוקה לא להזיק לעצמי ולא לחבל בגופי ושחיזק לי וחיבר אותי לאינטואיציות העמוקות שהדריכו אותי לפעול בדרך הנכונה והטבעית שלימדה אותי שיש אמתות גבוהות יותר בחיים שאני יכולה להתחבר אליהן במקום ליפול בפח האמונות הקולקטיביות של הליכה בתלם והקשבה עיוורת לבעלי סמכות. למדתי שיש בגופי כוחות ריפוי שטובים ועדיפים על כל עצה רפואית "מלומדת" שמערבת בתוכה ככל הנראה תמיד שיקולים אינטרסנטים. למדתי שהמומחים כביכול יכולים לפעול מתוך בורות, חוסר פירגון ואינטרסים כלכליים ולייעץ לי עצות שיכולות להזיק לי. למדתי שהמערכת הרפואית לא מעודדת ואפילו מחבלת במאמצים שלנו למצוא את האמת. מצאתי את האמת הגבוהה ואני ממליצה עליה לכל אדם במצב חולי כל שהוא.

רק בריאות לכולם

אנא, שתפו את העמוד הזה עם כל מכריכם ואהוביכם משום שהוא יכול להציל אותם ולמנוע מהם סבל ייסורים ומכאוב מיותרים הפיכת קורבן למערכת אינטרסנטית שפועלת משיקולי כסף ולא טובת החולה וכך גם לסכן את חייו.

תאריך: 15.3.20

מכתב תודה לד"ר ערן אשחר

 

בעוד מספר ימים יסתיים "מסע הריפוי", שהוא תהליך בן ארבעה חודשים בו הכרתי מחדש את גופי והענקתי לו את כל שנדרש כדי שיתמסר למלאכת הריפוי כפי שהוא יודע לעשות באופן המוצלח והמדויק ביותר. אני מגיעה לסוף המסלול לאחר שהשלתי 18 ק"ג  ממשקלי ומתקרבת למשקל האידיאלי שלי. לחץ הדם ירד מ – 160/95 ל- 120/80  וכל יתר המדדים הרפואיים מתייצבים במקום טוב בסקאלה המומלצת.

תשאלו בודאי איזו תרופת קסם לקחתי?
ובכן לא לקחתי שום דבר אלא בעיקר סילקתי מחיי את כל המזונות שלמדתי מהרצאותיו של ד"ר ערן שהם מזיקים לבריאות. לתהליך שעברתי קוראים "נטורולוגיה", מדע בריאות של חיים בהרמוניה עם חוקי הטבע והבריאות שד"ר ערן אשחר אימץ בחייו ומלמד במהלך 35 השנים האחרונות. בשנים אלה ערן מקדיש את חייו ללוות אנשים לעבר הריפוי המלא שלהם, ללא תרופות, ורק בדרך הטבע ע"י חיזוק כוחות הריפוי של גופנו. לדרך הזו קוראים "נטורולוגיה" שהיא גישת בריאות טבעית שדוגלת בריפוי הגוף ע"י חשיפת כוחות הריפוי שמצויים בכל אחד ואחד מאיתנו. כפי שערן אומר: אני לא מרפא אותך, התרופות גם הן לא מרפאות אותך, הגוף שלך הוא היחיד שבכוחו להביא אותך לריפוי מלא". מדובר בין היתר בשינוי מהותי של הרגלי אכילה ובאימוץ של תפיסה חדשה של אכילת מזון טבעי ובלתי מעובד שבתהליך מבוקר והדרגתי מנקה את הגוף משומן מרעלים ומשיב לגוף את בריאותו וחיוניותו. אבל כולנו יודעים שהאדם הוא גוף ונפש. גישתו של ערן היא רחבה בהרבה מרק תזונה. היא כוללת אלמנטים פיזיים רבים ונוספים, אבל גם ובאופן מפתיע אלמנטים רגשיים-מטאפיזיים שלא פגשתי אצל שום מטפל אחר בתזונה, בטח לא אצל רופא קונבנציונאלי. ללא התייחסותו המעמיקה של ערן גם לצד המטאפיזי-רגשי לא היה לי סיכוי להגיע להישגים העמוקים שאליהם הגעתי.

קצת על עצמי:  שמי גליה מירון . באוקטובר 2019 מלאו לי 66 שנים. אני גרה בחיפה. בספטמבר 2019 יצאתי לפנסיה ממשרד החינוך ,לאחר 39 שנות עבודה  כמטפלת רגשית באמצעות מוסיקה עם ילדים מהחינוך המיוחד והוריהם. במשך 30 השנים האחרונות העליתי באופן הדרגתי 20  ק"ג .כמו רוב האנשים בתרבות המערבית המודרנית אכלתי באופן לא מודע ולא מבוקר. במהלך 10 השנים האחרונות טיפלתי בהוריי שנפטרו בגיל מופלג. בתקופה ארוכה זו חוויתי עומס רגשי ולחץ רב. במקביל לעלייה במשקל גם לחץ הדם עלה ואיתו יתר המדדים [כולסטרול, סוכר ועוד…].הרופא בקופת חולים המליץ כמובן על תרופות וכאשר שאלתי על אופציה של ריפוי ע"י תזונה טבעית הוא אמר שלא נראה לו שאעמוד בזה. למרות זאת הלכתי למספר דיאטניות קליניות אך התזונה שלהן הייתה חסרת תועלת ולא הועילה לי במאום. אחרי שעברתי את התהליך העמוק והמדהים עם ערן אני גם מבינה שהייעוץ שלהן היה רדוד ולא התבסס על שינוי עמוק בידע, בגישה, באמונות הבריאותיות וברמת המודעות שלי ולכן גם נכשל. ירדתי מעט מאוד ובקושי רב והתייאשתי. בתוך תוכי ידעתי שיש דרך אחרת שהיא אולי מחייבת שינויים דרסטיים, אבל היא תוכל להוביל אותי לעבר היעד שלי.

כאשר פגשתי את ד"ר ערן אשחר הבנתי מייד שהגעתי אל ה"דרך" ואל "מורה הדרך" שלי, אדם מקצועי, יסודי, אכפתי מאוד, ישר דרך, חדור אמונה יוקדת ואהבה למטופליו. ערן ניתח בפניי את מצבי הרפואי בדיוק מופלא כמו שאף רופא ומטפל מעולם לא עשה. נדהמתי מהמקצועיות של האיש, הידע העמוק והיכולות שלו להעביר מסרים בצורה סוחפת, אמיתית וקולחת ולהציג את משנתו ואת הניתוח של מצב הבריאות שלי.
הוא העריך לאן הוא חושב שאגיע באם אמשיך באותו אורח חיים, אבל מנגד הוא הציע את דרך הנטורולוגיה שאם אתמסר אליה אוכל להגיע לריפוי מלא. הוא עשה זאת בביטחון רב ומתוך תחושה של אהבת אדם בולטת לעין. ערן הציע מודל שנשען על 4 נדבכים:
 1. סדרת הרצאות לשם למידת עקרונות הריפוי הטבעי.
2. פגישה מעמיקה שבה ינותח מצב בריאותי ותוצע תכנית פעולה.
3. שתי תכניות בריאות רחבות.
4. ליווי מקצועי שיינתן על ידו 3-7 פעמים בשבוע והבטחה לזמינות במקרה הצורך.

ערן הוא אדם בעל חזון גדול ובעל עוצמות נפשיות שלא ראיתי כדוגמתן. הוא מלווה את מטופליו שעם כמה מהן הוא אף אפשר לי לשוחח. כולן שיבחו את הליווי שלו ואת מקצועיותו באופן גורף. הוא מסור בכל מאודו לתהליך האישי של כל אחד ממטופליו ועל כך אני יכולה להעיד ממקור ראשון. ערן בעל ידע רחב ביותר במגוון רחב של תחומים שמסתבר שכולם קריטיים לתהליך הטיפול ולהצלחה של המטופלת. מעולם לא עלה בדעתי שישנם נושאים כאלה שבלעדיהם ההצלחה בטיפול הבריאותי לא יכולה להיות שלמה ואני מדברת כמטפלת עם ניסיון של 39 שנים. ערן הכיר לי עולמות חדשים לחלוטין שאני מאמינה שמעטים זוכים להגיע אליהם. הוא אדם רחב אופקים והוא מוליך אותך בבטחה, בנחישות ובאומץ לעבר השגת המטרות שלך תוך שהוא מהווה מודל והשראה. אני שבד"כ החשבתי את עצמי כמתקשה לקבל על עצמי משמעת והתמדה במשימה, מצאתי את עצמי מתמסרת מרצון ובאהבה ובכל מאודי לתהליך. בזכות השיחות העמוקות עם ערן התחברתי אל החלקים האמיצים בתוכי והרגשתי שאני מפתיעה את עצמי כל יום מחדש. לדעתי ערן הוא גם פסיכולוג דגול בלי תואר רשמי בפסיכולוגיה. תהליך השינוי הוא רחב ועמוק, הוא נוגע בכל הרבדים של האישיות ומה שמדהים הוא שהשינוי חל בזמן קצר ביותר ולא בשנים של מפגש עם פסיכולוגית. חשוב שהאדם שמלווה את המטופל ידע להכיל, לחזק ולאתגר. ערן ידע ללוות אותי ולהתאים כל אתגר, תזונתי ורגשי, בהתאם להתקדמותי.
במהלך הליווי הבנתי שאין ספור השינויים הדרמטיים בתזונה שבוצעו על ידי ערן במהלך 4 חודשי הליווי (מה שמכונה על ידו "תזונה כירורגית") הם אלו שהובילו אותי לתוצאות מדהימות שלא יכולתי להשיג כמותן לדעתי ולמיטב ניסיוני אצל שום רופא ומטפל בישראל. מניסיוני ומניסיונן של כל חברותי, שכולן נכשלו עד היום בלהשיג תוצאות ממשיות באין ספור תהליכי דיאטות שהן עשו, תזונה שאיננה מבוססת על עקרונות מדעיים נכונים ותזונה קבועה שאיננה משתנה בתדירות גבוהה (כמו התזונה הכירורגית), לא מסוגלת לעולם להוביל תוצאות כאלה ואף לשמור עליהן לאורך זמן. התזונה הכירורגית של ערן היא המפתח לתוצאות שלי. ללא אין ספור שינויים בתזונה לא הייתי מגיעה לתוצאות שאליהן הגעתי, זה ברור.
יחד עם זאת השיחות עם ערן והתזונה הכירורגית מובילים גם ובאופן מפתיע לשינויים רגשיים ורוחניים עמוקים. כל ק"ג שירד חשף שלל רגשות, חרדות פחדים והתמודדויות מול אנשים קרובים. ומנגד הופיעו רגעים של אושר ושחרור.
אני חייבת להדגיש שברור לי שללא הליווי החם, החכם והאמפתי של ערן לא הייתי מגיעה לאן שהגעתי. ערן הוא אדם מלא אהבה למטופליו, ועל כך העידה כל מטופלת שדיברתי איתה, והתחושה מהיחס שלו היא של בן משפחה אכפתי, מעצים ואוהב שנמצא שם תמיד בשבילך ולא מטפל. הודות לו אני מרגישה היום שאני אדם חדש, מרגישה חזקה וחיונית, מחוברת אל המהות שלי ואל הכוחות שלי.
אני מסיימת את המסע הזה כשאני אסירת תודה לגופי, לחוכמת הריפוי ולאיש שלימד אותי בתבונה, בענווה ובנחישות את כל אלו.

ערן, אני מאחלת לך שתוכל להתמסר למלאכת הקודש הזו ושרבים יחשפו אל דרך הריפוי הטבעי שלך ויצליחו בזכותך לשחרר את עצמם מן החולי הגופני והנפשי.

בברכה גליה מירון.
טל: 052-2254315

תאריך 31.10.20

שלום רב

שמי שוקי גולדשטיין בן 54 גר בנס ציונה .

 לאחרונה סיימתי תהליך ריפוי בליווי ופיקוח צמוד של דר' ערן אשחר במשך 6 חודשים .

 ‏במהלך תקופה זו התרחש הפלא הגדול בחיי – זכיתי לחדש את  נעורי, פשוט כך !

  למדתי וזכיתי לקבל שליטה מחודשת על החיים שלי, על הבריאות שלי והכול בדרך טבעית מוכחת בתוצאות ברורות כשמש בפיקוח צמוד של ערן ברמה יומיומית כשנחוץ.  על שירות נפלא ויוצא דופן זה ברמתו אני רוצה להביע את הוקרתי ואת תודתי .

הרקע לתהליך היה שבמשך עשור סבלתי מלחץ דם גבוהה, טריגליצרידים גבוהים בדם, כולסטרול גבוה, אקזמות על העור ובכלל מדדי בדיקות דם גרועים ביותר. לדוגמא, לחץ הדם שלי ללא תרופות היה 150/100  והכולסטרול היה מעל 200. סבלתי מתחושת חיוניות נמוכה, אנרגיות נמוכות במהלך היום, היה לי עודף משקל של 12 ק"ג, כבד שומני, תפקודי כליות ירודים. גולת הכותרת הייתה טרשת העורקים הקשה ממנה סבלתי.
עברתי 2 צנתורים וקבלתי במתנה 4 סטנדים לכל החיים ו – 3 תרופות שונות לאיזון לחץ דם, כולסטרול ודילול דם לכל החיים .
אדגיש ואומר שבמשך השנים פניתי בצרתי כמו כל אדם נורמלי לרפואה המערבית. קוייתי לריפוי וחשבתי שהבעיות שלי הן חד פעמיות ולאחר הטיפול הרפואי אחזור לחיים רגילים, אב הסתבר שטעיתי. הרפואה לא תכננה פרידה ממני. התרופות שליווי אותי לא רק שלא ריפאו אותי, אלא השאירו אותי במצב תלותי ברופאים ובתרופות השונות ובכל פעם שהתרופה הפסיקה להשפיע רצתי לרופא כד שהוא יגדיל לי את המינון של הרעלים.  אבל המינון עלה והתוצאה נשארה בעינה, במשפט אחד הייתה לי איכות חיים ירודה ביותר שלוותה בחששות ופחדים מהעתיד.
איכשהוא באינטואיציות שלי הבנתי שהישועה לא תגיע מהרפואה המערבית , ידעתי בתוך תוכי שצריכה להיות דרך אחרת .בחיפושיי לאחרי דרך טבעית הגעתי לערן והוא הציע לי ריפוי אמיתי וסופי, לא דחיקת סימפטומים, באמצעות גישה טבעית תוך כדי השתחררות מכל התרופות והחזרת השליטה בחיים לידיי.
ראיתי סרטוני הצלחה של מטופלים ומיד אמרתי שגם אני רוצה להגיע לתוצאות שלהם.
ערן הציע לי להתחיל מהקורס של 25 הרצאות כדי שאלמד להיות הרופא של עצמי וכדי שאכיר מחדש את גופי ואת כוחות הריפוי שלי. התחלתי בקורס ומהר מאוד הבנתי שהגעתי לאדם  ולמקום הנכון. הייתה לי תחושת בטן חזקה שזה הדבר הנכון לעשות. שזו לא גישה שמציעה לי קיצורי דרך זמניים וחולפים במטרה לעשות רווח קל, אלא גישה יסודית ועמוקה שנוגעת בשורש הבעיה בדיוק ויצרה תהליך מובנה, מדויק וייחודי כדי לגרום לאדם מהפך חיובי בחיים שלו ולגרום לו לחזור לחיים. פגשתי אדם רציני ומקצועי ,בעל ידע רחב, איכפתי ואוהב אדם, יסודי, ישר, חדור אמונה בצדקת דרכו המבוססת מדעית וקלינית וכל זה עבור דבר אחר שאותו הוא עושה בלהט שמדביק אותך – הצלחת התהליך עבור מטופליו .איש בעל חזון גדול .
החלטתי להתמסר לתהליך הריפוי ולעשות כל מה שצריך ולבצע את כל שנדרש. וכפי שערן אמר "ריפוי טבעי הוא ריפוי עצמי, תן לגוף שלך הזדמנות לתקן את עצמו".
אז כפי שאמרתי, התחלתי לשמוע סדרת הרצאות מרתקות וממגנטות שדנו ב- 44 נושאים כמו למשל: כהכרת כוחות הריפוי של הגוף, התזונה המערבית לעומת התזונה הטבעית והשפעותיהן על הבריאות שלנו, שינוי התודעה, שילוב של הגוף והנפש, שילוב מנצח שמחבר בין הגוף לנפש שבלעדיהם השינוי לא מתאפשר, כיצד עורכים שינוי בתפיסת חיים, הבחירה של אוכל טבעי באמת, ההשפעה של התלות בתרופות.
הבנתי מההרצאות מדוע בריאותי התדרדרה ואילו נזקים גרמתי לעצמי מאורח חיים המערבי, אבל גם שמעתי הרבה דברי תקווה ועידוד ואמון בכך שהגוף שלי יכול להתגבר על כל הנזקים שגרמתי לו. למדתי על האינטרס הכלכלי של תעשיית החולי וחברות התרופות שמטרתן הינה להאביס אותנו בתרופות לכל החיים, אני הרי חוויתי זאת על בשרי.  
חברים וחברות, מי שלא מנסה מפסיד את החיים שלו, ממש כך!! מדובר בשינוי עמוק של תפיסת חיים שנעשה באופן מקצועי ומתוכנן היטב ושאי אפשר להיכשל בו. זה לא דומה לשום דבר אחר שעשיתי או שלדעתי מישהו עשה ושמעתי על הרבה כיוונים. זו עבודה יסודית על השורשים של בעיות הבריאות שלנו. זה לא בשביל אנשים שמנסים לרמות את עצמם ואת הגוף ולא באמת מוכנים לקחת אחריות על הבריאות שלהם, אם מתוך חשש שגוי לאבד את אורח החיים הנוכחי, הגרוע והלקוי שלהם או מכל סיבה אחרת.
לאחר הקורס ערכנו פגישה ארוכה שבה שמעתי הסברים וניתוח מעמיק של שאלון הבריאות ובדיקות הדם שלי. שמעתי הסברים מאלפים שמעולם לא קיבלתי מהרופא שלי שחי על מס הבריאות שאני משלם כבר 50 שנה.
ערן עשה לי ממש ניתוח לייזר למצב שלי והציב לי מטרות ברורות וחדות מול הפנים. הוא המחיש לי שכל מטרה שהציב לי היא ברת השגה ושהוא יעמוד לצידי עד שנשיג את כל המטרות יחד. לא הייתי צריך יותר מזה. רצתי לשלב השני – הליווי הטלפוני הצמוד.
השלב השני כלל במקרה שלי ליווי צמוד של ערן במשך 6 חודשים. במהלך תקופה זו יישמתי על גופי בעזרת ערן את שיטתו המכונה "תזונה כירורגית". התזונה השתנתה עשרות פעמים לאורך תקופה זו כאשר בכל פעם אנחנו עולים שלב נוסף בעומק של התזונה הכירורגית. בכל שלב התזונה הותאמה לי בדיוק למצב הנוכחי שלי והכינה אותי באופן מושלם לשלב הבא אחריו. זו הייתה ממש מלאכת מחשבת מתוכננת בקפידה. עברתי תהליכי ניקוי עמוקים שלא תיארתי שמעט מאוד בני אדם עוברים אותם בימי חייהם, וזה חבל מאוד כי אחרת לא היו בתי חולים, וזה נתן את התוצאות.
לחץ דם ירד בהדרגה והיגיע ל- 90/60, כפי שערן אחר שיקרה, וזאת ללא תרופות. הכולסטרול ירד וימשיך לרדת עוד והיגיע ל- 163 והכולסטרול הרע ירד ל- 89 כשהכולסטרול הטוב עלה מ40 ל46 . מי יכול להתווכח עם תוצאות כאלה. אבל זה לא העיקר. עור הגוף התחדש,  כל האקזמות חלפו, החיוניות שלי עלתה פלאים, אני פשוט מרגיש שחזרתי באנרגיות שלי 20 שנה אחורה. אני לא זוכר מתי פעם אחרונה הרגשתי אנרגיות גבוהות כפי שהן כיום, זה ממש בלתי נתפס.
אז חזרתי לרוץ ולהתאמן בקלות ללא תחושה של מחנק, או עייפות מהמאמץ, מה שלא יכולתי לעשות לפני הטיפול.
אני מסיים את תהליך הריפוי העצמי בפיקוחו שלערן ויוצא לדרך חדשה טבעית. לקחתי בחזרה את השליטה לחיי הכול בעזרתו המקצועית של ערן ועל זה תודתי.

לי אין ספק שערן הציל את חיי כי אני הייתי מסיים אותן מן הסתם על כיסא גלגלים אחרי אירוע מוחי או התקף לב אם הייתי ממשיך באותו הכיוון. אין לי ספק גם שכל אלה שמגיעים למצבים האלה יכלו למנוע את זה לגמרי אם היו הולכים בכיוון הזה. הם היו מונעים סבל רב מעצמם ומבני המשפחות שלהם ומשברים כלכליים קשים.
אני אסיר תודה שהיקום שלח לי את ערן וזכיתי להרחיב את התודעה שלי ולהתעורר ברגע הנכון, רגע לפני שכדור השלג מתחיל להתדרדר לתהום ללא שליטה .

הודות לערן אני מרגיש שאני בן-אדם חדש, חיוני, ערני ובריא,  מחובר פיזית ונפשית לתודעה שלי.

לצפייה בסרטון העדות של שוקי כנסו לקישור הבא:   https://www.youtube.com/watch?v=A21AL8G20QM


אני מאחל לערן להמשיך במלאכת הקודש ושרבים יחשפו לדרך טבעית לריפוי העצמי ויצליחו בזכותך להתעורר לפני שיהיה מאוחר מידי .

בברכה

שוקי גולדשטיין

0506274371

שמי נמרוד
עד לפני שלוש שנים חשבתי שאני אדם בריא. והינה לפני 3 שנים מצאתי את עצמי חולה בתדירות של 4 פעמים בשנה. לעיתים אפילו רותקתי למיטה עם חום גבוה.
כמו כן סבלתי מעייפות כרונית, חוסר מוטיבציה לעשות כל פעולה יומיומית, גררתי את עצמי בקושי, השינה שלי הייתה גרועה עם קימה תכופה לשירותים וגם סבלתי מעודף משקל של
כ- 15 קילו.
באחת הפעמים בהן חליתי ניגשתי למרפאה ושם מצאו שיש לי לחץ דם של 180/120. ממש נבהלתי. עשו לי מעקב הולטר 24 שעות אחרי לחץ הדם ואכן התגלה שהבעיה אמיתית וחמורה מאוד. הרופאה מיד רשמה לי כדור להורדת לחץ הדם. היא לא דיברה איתי מילה על שינוי התזונה שלי או אורח החיים. היא לא הסבירה לי מה הסיבה ללחץ הדם שלי. היא הציעה עוד בדיקות לגלות מה הסיבה.
בינתיים, לתומי בלעתי את הכדור בקביעות אבל הוא לא עזר הרבה. מה שהוא כן גרם לי זה לשיעול טורדני שלא הרפה ממני במשך שבועות גם אחרי שהפסקתי לקחת אותו. הבנתי שזה בגלל הכדור.
ניגשתי לרופאה והיא מיד נתנה לי מרשם לכדור אחר. הבנתי שאני עלול לעבור מצרה אחת לצרה שנייה. לא רציתי עוד כדור עם עוד תופעות לוואי רעילות. חיפשתי באינטרנט טיפול טבעי בלחץ דם גבוה ללא תרופות והגעתי לאתר של ד"ר ערן אשחר. ערן עשה איתי שיחה אישית מעמיקה ומקצועית מאוד בטלפון. מערן קיבלתי לראשונה הסבר עמוק ומקצועי על הסיבה ללחץ הדם שלי וגם תכנית סדורה ומוכחת מדעית לרפוי  של בעיית לחץ הדם הגבוה שלי מהשורש ללא צורך ברעלים. תהיתי מדוע לא קיבלתי את כל הידע הזה מהרופאה שלי. אחרי השיחה הקצרה עם ערן נכנסתי מיד למהלך הטיפול שלו שנשמע לי מבטיח מאוד, הגיוני ומדעי. עברתי תהליך למידה קצר ששינה לי את כל הידע, ההבנה והמודעות שלי בנוגע לבריאות וחולי וריפוי טבעי. ערן הוא קודם כל מורה לבריאות ורק אחר כך מטפל. השאיפה שלו הייתה להפוך אותי לבעל ידע עמוק כדי שאוכל לקחת אחריות על הבריאות שלי ולא להפקידה בידי רופאים שירשמו לי תרופות. למדתי על כוחות הריפוי של הגוף שלי וכיצד אני יכול להעצים אותם במקום להרעיל את עצמי בתרופות. התחלתי בתהליך ליווי צמוד של 4 חודשים. מהר מאוד ראיתי שינוי במצב. הורדתי כ- 18 קילו ממשקלי, לחץ הדם שלי ירד באופן מרשים ל- 110/70, החיוניות והאנרגיה שלי עלו באופן מדהים והרגשתי ממש שאני הולך אחורה בזמן. העייפות הכרונית שממנה סבלתי במשך שנים נעלמה כלא הייתה. השינה הגרועה התחלפה בשינה רצופה ועמוקה ומתגמלת. ממצב של קושי בתפקוד יומיומי ממש הגעתי למצב שאני מלא מוטיבציה ומחפש עוד ועוד פעילויות. חזרתי להאמין בגופי וביכולותי. חזרתי להרגיש צעיר נמרץ וחיוני כמו שהייתי לפני עשרות שנים. קשה לתאר במילים את התחושה הנפלאה של הבריאות שהתכנית של ערן העניקה שלי.
אני מרגיש כל כך טוב שאני אפילו רוצה לממש את חלומי לעשות את שביל ישראל מדרום עד לצפון.

אני חייב לציין את הליווי הצמוד המקצועי והמדהים של ערן לאורך כל התקופה הזאת. אני חייב לציין גם את תרומתה של זהר אשחר לתהליך שלי בתמיכה הרגשית שקיבלתי ממנה.
אני מודה לערן וזהר על הליווי הנפלא והמסור וממליץ בחום רב לכל אדם שזקוק למרפא להגיע איליהם.

נמרוד
 
אנא, שתפו את הסרטון הזה עם כל מכריכם משום שהוא יכול להציל רבים מהם מסבל מיותר, ייסורים רבים ומוות מוקדם.
 
ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה).
טל –  03-3724200
 
שמי גילה שרון.
חשוב לי מאוד לשתף אתכם בתהליך המדהים שעברתי אצל ד"ר ערן אשחר כי אני חושבת שחובה שכמה שיותר אנשים ישמעו על גישתו המדהימה של ערן.
כמו רבים ניסיתי את כל הדיאטות הקיימות ונלחמתי כל החיים במשקל שלי ותמיד כל הדיאטות כשלו ובסופו של דבר חזרתי לנקודת הפתיחה שלי. באמת, נסתי כל תכנית דיאטה אפשרית, אבל שום דבר לא עזר. או שלא ירדתי בכלל במשקל או שירדתי מעט מאוד ובקושי רב ואחר כך המשקל כאילו התעקש לחזור לאט ובהדרגה למעלה. כשהגעתי לערן הייתי בעודף משקל של 30 קילו שהכבידו עלי מאוד נפשית וגופנית, דיכא אותי לראות את עצמי מידי יום במראה עם המשקל הזה ובלי יכולת להיפטר ממנו. המשקל העודף כמובן הוביל ללחץ דם גבוה, סוכרת, כבדות בתנועה, עייפות מתמדת וכושר ירוד. עליה של שתי קומות גרמה לי למועקה קשה, להתנשפות קשה וקוצר נשימה. הרגשתי ממש חולה. בנוסף סבלתי מתת פעילות קשה של בלוטת התריס שהאטה ככל הנראה את חילוף החומרים שלי.
בפגישה משפחתית פגשתי לשמחתי קרובי משפחה שסיפרו בגאווה ובשמחה על ההצלחה המרשימה שלהם בטיפול של ערן. הם דיברו על כך שהם קיבלו כלים תיאורטיים ומעשיים והתוודעו לגישה מאוד ייחודית שמעולם לא הכירו ברמת העומק שאותה לימד ערן. הם דיברו על שינוי תודעה עמוק שחל בהם בעקבות הקורס של ערן ועל השמחה הגדולה שהתוכנית גרמה להם. הם סיפרו על הליווי הצמוד שעשו איתו ועל התמיכה שקיבלו עד להשגה של כל היעדים שהוצבו להם בתחילת התוכנית. הם נראו ממש מאושרים. כמובן שגם אני רציתי להגיע לאותם הישגים.
באמונה ובתקווה גדולים התחלתי בטיפול של ערן. קודם כל השתתפתי בקורס שלו וזה כבר עשה לי מהפך בראש כמו ששום דבר אחר מעולם לא עשה לי. פתאום הבנתי היכן היו הטעויות שלי כל השנים. תמיד התחילו איתי מעשייה, מהסוף. אצל ערן לא מתחילים מתזונה אלא משינוי הידע המודעות. צריך הכנה תודעתית רחבה כדי שאדם יהיה באמת מוכן לעשות שינוי אמיתי באורח החיים שלו. הקורס שינה את ההבנה, החשיבה והמודעות שלי לחלוטין!
לאחר הקורס והניתוח העמוק והארוך של מצב בריאותי התחלתי מידית בתהליך ליווי של מספר חודשים בהדרכתו הצמודה של ערן. מעולם לא קיבלתי ממישהו ליווי כל כך צמוד ויעיל של מספר פעמים בשבוע. אין ספק בכלל שלמודל הזה הייתה השפעה קריטית על ההצלחה שלי בתוכנית עם ערן.
מהר מאוד חלו שינויים במצב בריאותי בדיוק כמו שקרה לקרובי המשפחה שלי. הקורס נתן לי מוטיבציה עצומה להסתער על היעדים שערן הציב לי בנחישות שמעולם לא הייתה לי. אבל הקסם הגדול ביותר בתוכנית של ערן הוא שלא הייתי בכלל צריכה להתאמץ כדי להגיע ליעדים שלי, זה פשוט קרה לי. הבנתי שבפעם הראשונה בחיי השינוי שאני עושה עובר עלי בשמחה ובקלות משום שהתודעה שלי השתנתה. הבנתי מה הוא אורח חיים בריא לגופי בכל המובנים ואימצתי אותו בהתלהבות ובשמחה. לכן גם הגוף שלי נענה לי בשמחה ומהר מאוד. מהר מאוד ראיתי שינויים. המשקל התחיל לצנוח מהיום הראשון במהירות שלא תיאמן. מעולם לא ראיתי דבר כזה. אחרי כמה שבועות כבר הייתי בלי תרופות לסוכר וללחץ הדם שלי. המשקל ירד ב- 10 קילו בחודש ו- 16.5 קילו בחודשיים וחצי. בתום הליווי הצמוד והמדהים של ערן ירדתי 20 קילו ולמרבה הפתעתי המינון של התרופה לבלוטת התריס ירד באופן משמעותי. ועוד שינוי מדהים, האנרגיה שלי עלתה ברמות מדהימות ומצאתי את עצמי עולה 3 קומות בקלות מבלי להתנשף בכלל.
אני עדיין בתהליך וממשיכה להשתפר. אני מאושרת מהתהליך שעברתי אצל ערן ואני מודה לו, מחבקת אותו ואוהבת אותו מאוד. תודה שאתה מביא תקווה ושמחה לחייהם של כל כך הרבה בני אדם. אתה עושה שליחות גדולה.

לצפייה בסרטון העדות של גילה כנסו לקישור: 
 https://youtu.be/_UqFO_7_5-g
אנא, שתפו את הסרטון הזה עם כל מכריכם כי הוא יכול למנוע מהם סבל, מצוקה וייסורים רבים וככל הנראה גם מוות מוקדם ומיותר. ד"ר ערן אשחר N.D נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה). טל – 03-3724200

15.3.20

מכתב תודה לד"ר ערן אשחר

מאת – דני מרשה

שמי דני ואני בן 52. שרתתי במשך 16 שנה במשטרה ועכשיו אני כבר 14 שנה משרת בשב"ס.
בשנים האחרונות ראיתי ירידה עקבית במצב הבריאות שלי ועלייה במדדים של הבדיקות השונות – סוכר, כולסטרול, לחץ דם, תפקוד כליות. בשנת 2010 כבר הייתי חולה בסוכרת והתחלתי לקבל תרופות. בסוף גם קיבלתי 30 יחידות אינסולין ביום בזריקה. הכמויות הלכו וגדלו עם השנים.
לחץ הדם גם עלה וגם לזה קיבלתי תרופות. כולסטרול עלה לרמה גבוהה וגם לזה נתנו לי תרופות. הרגשתי מאוד זקן וחולה. הרופאים אמרו לי שאין מה לעשות ואלה מחלות כרוניות של הגיל ואת התרופות אני חייב לקחת כל החיים  עד יום המוות. קיבלתי 6 תרופות במקביל למחלות שונות.
בנוסף לזה בשנתיים האחרונות ועם התרופות (שלא ריפאו אותי משום דבר) היו לי כאבי גב, כאבי שרירים ברגליים ובמיוחד בברכיים שהופיעו. במהלך הלילה הייתה לי תחושה של שרירים תפוסים וכאבי תופת. כמעט ולא ישנתי. הייתה לי תחושה קשה של עייפות מתמדת וחולשה בהליכה. כמו כן הופיעו פצעים גדולים באזור הפנים. עליתי גם 12 קילו במשקל והרגשתי כבדות באופן קבוע. קיבלתי הרבה כדורים מרופאים שונים, אבל לא ראיתי שום שינוי לטובה. המצב שלי רק הלך והחמיר. כל הזמן הרופאים עשו לי שינויים במרשמים של התרופות שקיבלתי והמינונים עלו. בסוף הבנתי שהם לא יודעים מה הם עושים ושהם רק עושים עלי ניסויים. 
לפני כשנה וחצי עשיתי בדיקת תפקוד כליות ואמרו לי שהמצב שלי גבולי. שנה אחרי כן עשיתי שוב בדיקה וגילו שהכליות שלי במצב קריסה ואני חייב להיכנס לדיאליזה כמה שיותר מהר. הירידה בתפקוד כליות הייתה חזקה מאוד. הקריאטינין עלה ל- 5 במקום ל- 1.2. הרופאים לא נתנו לי שום תקווה ורק אמרו שאני חייב מיד דיאליזה.

הייתי לגמרי מיואש ומדוכא. כמעט ולא יכולתי לתפקד בעבודה ומבחינה משפחתית וזוגית.
הבת שלי אמרה לי שברור שהרפואה נכשלה לגמרי בלעזור לי והיא מאמינה שכדאי לנסות לחפש בכיוון של ריפוי טבעי. היא הציעה לי שהיא תחפש עבורי באינטרנט. וכך הגעתי לד"ר ערן אשחר. בשיחה הראשונית איתו הבנתי מהר מאוד שהגעתי לאדם הנכון ביותר. ד"ר ערן אמר לי שהוא לא מציע לי להרים ידיים ושהרופאים לרוב טועים בהערכה שלהם ושגם אין להם שום מושג עד כמה גבוהה יכולת הריפוי הטבעי של הגוף. הוא סיפר לי על זה שהרבה רופאים הגיעו איליו לטיפול. ד"ר ערן אמר לי שהוא בטוח שהגוף שלי יכול לרפא את מרבית הבעיות שלי, את הסוכרת, לחץ הדם הגבוה והכולסטרול אבל הוא לא יכול להבטיח לגבי הכליות והוא מקווה שזה לא מאוחר מידי. בכל מקרה קיבלתי ממנו הפנייה לאנשים שהוא כן עזר להם לצאת מזה. האמנתי לכל מילה שלו והתחלתי מיד בטיפול כי זה הדבר היחיד שנתן לי תקווה גדולה. ערן היה בשבילי קרן אור גדולה בחושך הגדול שהרופאים יצרו בעתיד שלי. להיות צמוד לדיאליזה 3 פעמים בשבוע למשך כל החיים, להיות עם 3 מחלות כרוניות ועם 6-9 תרופות קבועות זה כבר לא חיים.
הייתי מוכן לעשות כל דבר כדי להציל את עצמי מהעתיד השחור הזה.
ערן נתן לי לשמוע 25 הרצאות. ההרצאות האלה שינוי לי את כל ההבנה והתפיסה וגם את החיים שלי לגמרי. פתאום קלטתי כמה חייתי בצורה שגויה. הבנתי איך אני בעצמי גרמתי לנזקים בגוף שלי. קיבלתי בהרצאות ידע עצום ששום רופא במשך שנים לא נתן לי אפילו אחוז אחד מזה. ההרצאות נתנו לי מוטיבציה ענקית לרוץ קדימה ולעשות כל מה שצריך מתוך הבנה עצומה ובשמחה רבה.

אחרי ההרצאות ערן ניתח לי את בדיקות הדם ואת שאלון הבריאות שלי. שוב שמעתי ממנו ניתוח של מצב הבריאות שלי כמו שאף אחד מהרופאים שביקרתי מעולם לא עשה לי. שום רופא "מומחה" גם לא נתן לי שאלון בריאות ולא ידע על החיים שלי כמעט כלום. אף אחד לא הסביר לי במילה משהו על בדיקות הדם שלי. השיחה הארוכה הזו נתנה לי הבנה עצומה מה בדיוק המצב שלי ומה הנקודות שעליהן אני חייב לעבוד כדי לשפר את הבריאות שלי. פתאום היו לי מטרות ברורות מאוד וגם הבנה יסודית באיזה כיוון אפשר לפתור את הבעיות ואיזה כלים יש לי לעשות את זה.
כמובן שבחרתי בליווי של ד"ר ערן למשך 4 חודשים והתחלתי בתוכנית המעשית. אני חייב לציין שלא היה שום קושי לאמץ את התזונה הבריאה. במקביל לשינויים בתזונה ערן הדריך אותי בתרגול מטאפיזי שלא היה פחות חשוב, ואולי הרבה יותר, מהשינוי בתזונה.
תוך חודש קרה הנס. כל המדדים ירדו וגם התרופות ירדו בהדרגה בעקבותיהם. הקריאטינין התחיל לצנוח, תפקוד הכליות התחיל לשנות בפעם הראשונה כיוון ולהשתפר. אני לא יכול לתאר לכם את השמחה שלי ושל משפחתי. בחודשים אחרי כן הנס הלך וגדל. אני לא מאמין עכשיו שאני מספר את זה אבל הפכתי לבן אדם חדש. בלי כאבים בשום מקום, בלי כבדות ועייפות ברגליים ובגוף בכלל, שינה עמוקה, סוכר ירד וגם כל התרופות. לחץ הדם ירד והפסקתי את השימוש בתרופות. הפסקתי את התרופות לכולסטרול הגבוה, שרירי הרגליים לא נתפסו יותר בלילה, העור שלי השתפר בצורה מדהימה, המשקל שלי ירד ב 8 קילו האנרגיה שלי עלתה בצורה מדהימה. פשוט אני יכול לומר שנולדתי מחדש.
החברים והמשפחה שלי היום בהלם מהשינוי המהיר והחד שחל בבריאותי ובהופעה החיצונית שלי. הם ממש לא מעכלים את זה.
בתחילת הטיפול שאלתי את ערן האם אני אוכל לצאת לטיול שקבעתי כבר לפני חודשים עם חברים לדרום אמריקה? ערן אמר לי – תשמע אתה בהתחלת הטיפול, אני לא יודע איך הגוף שלך יגיב, במקומך הייתי מבטל את הטיול ליתר בטחון ומתרכז בטיפול שלך. אבל השיפור שלי היה כל כך מהיר, ממש כמו נס, שהחששות שלי מהנסיעה נעלמו. בסוף ערן אישר לי את הנסיעה.
מצב הכליות שלי הלך והשתפר מבדיקה לבדיקה. בסוף יצאתי לחודש טיול שהיה בו מאמץ הליכה ומשקל גדול על הגב והייתי בכושר יותר טוב מכל החברים שלי. הייתי פשוט מאושר. חזרתי מחול והמשכתי בטיפול. השיפור בכל מדדי הבריאות שלי המשיך.
הייתי בשוק. איך הרופאים אמרו לי שהמצב שלי לא הפיך ורק הכניסו לי עוד ועוד תרופות שהרסו לי את הכליות? איך לא היה איכפת להם שהחיים שלי יהרסו ושאני אלך לדיאליזה? איך הם אמרו לי שהם מומחים אבל בפועל אין להם  1% של ידע של ד"ר ערן שהציל אותי והחזיר אותי לחיים? הכל היה שקר? כל המערכת שלהם זה שקר? מה קורה כאן? איך זה שהרופאים שלחו אותי ממומחה אחד לשני וכולם יחד רק החמירו את המצב שלי ואילו ד"ר ערן לבדו שיפר לי את כל הבעיות שלי?
כשעליתי מאתיופיה חשבתי שהגעתי לארץ הכי מתקדמת בתחום הרפואה. אני רואה שלגמרי טעיתי. אני לא מבין איך משחקים ככה בחיים של מיליוני חולים? ואיך זה שהכסף של המיסים שלנו הולך אליהם ולא לד"ר ערן אשחר שמציל אנשים בכל יום ממחלות קשות כמו שלי?

אני חייב לציין את הטיפול המקצועי והיוצא דופן של ד"ר ערן. ערן חשב על כל פרט בתהליך הריפוי. לכל שלב ובעיה יש לו תיאוריה מדויקת, פתרון מדויק, וזה עובד! הוא בנה את כל השלבים בדיוק לפי מה שהמטופל צריך וזקוק לו. יש לו ידע רב ואמיתי. זה אדם שאיכפת לו מהמטופלים שלו יותר מכל אדם אחר שפגשתי בחיים שלי. הוא דאג לדבר איתי כמה פעמים בשבוע וכל הזמן לתת לי חיזוקים, תקווה ואמונה. טיפול מסור וממש אוהב כזה לא חלמתי לקבל. אני מאושר שהגעתי איליו. הרפואה שלו אישית וצמודה וזה שווה הרבה יותר מכל ניתוח שעולה רבע וחצי מיליון שקל ומשאיר אותך נכה וחולה.
עדיין לא סיימתי את הטיפול אבל אני כבר יכול להודות לערן על הטיפול הנפלא והמקצועי שקיבלתי ממנו.
התוצאות מדברות בעד עצמן. בלי הליווי שלו לא היה לי שום סיכוי להגיע למצב הזה. אני בן אדם חדש ומאושר. אין ספק בכלל שלערן יש תכנית מאוד מקצועית שכל אדם עם כל בעיה בריאותית חייב לעשות בלי לחשוב פעמיים על הכסף החד פעמי שהוא מוציא על זה (קופות החולים לא מכירות בזה כי זה רפואה פרטית). זה יכול לחסוך לכל אדם מאות אלפים. מי שעושה חשבון של כסף לא מבין כמה הטיפול הזה שווה יותר מכל כסף שהוא ישלם עליו. אני ראיתי את זה על הגוף שלי. קיבלתי את החיים שלי במתנה בחזרה. כבר עכשיו חזרתי 20 שנה אחורה בגיל. אני ממליץ לכולם.
ושוב תודה מעומק הלב לד"ר ערן אשחר.

דני מרשה

מכתב תודה לד"ר אשחר

שמי יהודית ואני נמצאת בסוף תקופת 4 חודשי הליווי שלי והתזונה הכירורגית עם ד"ר אשחר.
הגעתי אל ד"ר אשחר דרך האינטרנט, אחרי שנתיים של בריאות לקויה, לחץ דם גבוה שלא אפשר לי ניהול חיים שגרתי, מדדי הבריאות שלי היו גבוהים מאוד, בנוסף ללחץ דם 150/85, וכולסטרול גבוה.
בכל פעם שפניתי לרופא משפחה, הוא הוסיף לי עוד ועוד תרופות ללחץ דם, שרק החמירו המצב עד כדי כך שלא יכולתי לתפקד, חוויתי חולשות וסחרחורות והרגשתי שאני סובלת מהרעלה של הגוף מהתרופות שקיבלתי.
מתחילת התהליך הרגשתי שאני במקום הנכון ובידי האדם הנכון והמקצועי ביותר שפגשתי אי פעם בימי חיי. זה ממש גרם לי בפעם הראשונה להקדיש את כל ההתכוונות שלי לתהליך הריפוי.
אני ממש מבינה, חשה ומרגישה שבזכות הקורס שעברתי אצל ערן בתחילת התהליך ואפילו יותר בזכות הליווי הצמוד, הנפלא והמדהים מעין כמותו שאני מקבלת מערן, ללא שום קשר לכמות הזמן הנדרשת לי, אמונתי בדרך הנכונה ובמטפל התחזקה ולכן גם קיבלתי כוחות נפשיים שמעולם לא היו לי.
ערן העניק לי תובנות וכלים עצומים על מערכות הגוף והנפש, מה שלא קיבלתי מעולם משום רופא או מטפל. כל זה נעשה בסבלנות רבה וביחס חברי, אוהב ושובה לב.
אין ספק שאלה תרמו לי להבנה מעמיקה של עצמי ושל הבריאות והגוף שלי ולכן סייעו לי באופן קריטי להתמודד עם כל הלחצים החברתיים מסביב.
בנוסף לתזונה קיבלתי חיזוקים מהרצאות על חשיבות חיזוק המימד הנפשי שמשמעותו, שינוי התודעה ואמון ביכולות האישיות שלנו ובגוף שלנו כך שנעמוד בתהליך של ניקוי הגוף והורדת המדדים. לצערי במשך כל השנים קיבלתי מהרופאים את ההפיך מזה. קיבלתי מהם את המסר שאני אדם חולה ואשר חולה במשך כל ימי חיי ושאני אמשיך להיות תלויה בהם ובתרופות עד יומי האחרון. זה גרם לי להרגיש פחותת ערך, חסרת כח ושליטה על חיי ועל בריאותי ומדוכאת. כל אלה התגלו כשקרים מוחלטים.
ערן החזיר אותי לחיים, לשמחה שלי, חיבר אותי לעצמי מחדש והעלה חיוך קבוע על פני. התחזקתי עד כדי כך שקיבלתי כוחות לעזור ולסייע ולחזק אחרים שביקשו את עצתי.
אדגיש שבמשך שנים ביקרתי שוב ושוב אצל דיאטניות של הקופה ואצל נטורופתיים שנתנו לי דיאטה "מתאימה" ורקחו לי תרופות "טבעיות" אבל אף אחד מהם מעולם לא שיפר את מצב בריאותי ברמה של אחוז אחד אפילו ממה שקרה לי עם ערן. הכל היה בגדר בזבוז זמן וכסף. מסתבר שאין כמו האמת ואין כמו מקצוענות. עם כל היועצים והמטפלים נשארתי חולה ועם התרופות שלי. כיום אני עם אפס תרופות.
אין לי מילים לתאר את שמחתי על כך שהגעתי לערן, לאדם הנכון והמקצועי ביותר שהכרתי אי פעם. אני מודה לד"ר אשחר על הליווי המסור לאורך התהליך, החיזוקים לאורך הדרך ותחושת הביטחון העצומה והמחודשת שהוא נטע בי, בעצמי ובגופי.
ד"ר אשחר הוא אדם מאוד מקצועי, עתיר ידע, מסור לעבודתו ולמטופליו עד אין קץ (שוחחתי עם כמה מהן ואנחנו אף בקשר הדוק). הוא מסוגל להחדיר במטופליו את האמונה המוחלטת בהחלמה שלהם ובהצלחה שלהם בתהליך. ערן הוא אדם עם חמלה, אנושיות וסבלנות בלתי נידלת למטופליו ועל כך אני מוקירה אותו.
ברצוני להודות לך ד"ר אשחר מעומק ליבי על הזכות שנפלה בחלקי להכיר אותך ולהצטרף לדרך החדשה שלימדת אותי ושנותנת לי תקווה ושמחה עצומים בכל בוקר מחדש ומאפשרת לי איכות חיים טובה מדהימה ובריאה שהתגלה לי כבר אחרי זמן קצר מאוד יחסית בתהליך איתך.
כואב הלב לראות כל כך הרבה אנשים מולכים שולל על ידי הרפואה והרופאים ומקבלים מסרים שקריים בנוגע לאי יכולתם להבריא ללא תרופות ובכלל. הרופאים אינם מזכירים מעולם את האפשרות של ריפוי טבעי ותזונה כפתרון ראשוני ויחיד למחלות ולכן מועלים לדעתי בתפקידם בצורה חמורה. מצער לראות שהמערכת הזאת מקבלת תקציבי עתק ואילו ערן צריך להילחם מידי יום על כל מטופל ולשלם הון עתק מכיסו כדי להביא את המסרים והגישה המופלאה שלו לתודעת הציבור שלצערי ברובו עיוור והולך כעדר אחרי הרופאים.
ד"ר ערן היקר, מי ייתן ורבים יזכו להגיע לטיפולך המסור ויימנע מהם סבל מיותר וירידה מכל התרופות.
זו דרך נפלאה שמובילה לבריאות ואושר בחיים.
תבורך בעשייתך !!
יהודית עמר
054-6706104

אסף חפץ – סיפור ההחלמה של מפכ"ל המשטרה לשעבר מאירוע מוחי, לחץ דם גבוה, סוכרת ועוד:

הגעתי לד"ר ערן אשחר כשנתיים אחרי השיקום שלי מהאירוע המוחי שעברתי עקב שיטוט וחיפוש באינטרנט. לא הכרתי את ערן קודם לכן, אבל אני יכול לומר בביטחון שההכרות הזאת הפכה אותי בהחלט לאדם שונה בכל המובנים ממה שהייתי.
הגעתי לערן עם שרידים של האירוע שנשארו ברגל ובמצב של ירידה ביכולות אחרות.
אחרי שלמדתי את הקורס לריפוי טבעי של ערן ועברתי 5 חודשי ליווי צמוד בהדרכתו אני יכול להעיד על גופי שמעולם לא חשתי בריא יותר, נמרץ, חיוני ואנרגטי יותר.
חל בגופי שינוי משמעותי שניכר בין היתר במדדי הבריאות השונים שלי. הסוכר, לחץ הדם והשומנים בדם ירדו באופן מדהים ומוכח. הכושר הגופני שלי הוכפל ואני מגיע להישגים הגבוהים ביותר שהיו לי מזה עשרות שנים.
ציינתי בפני ד"ר אשחר שלדעתי כל אדם בישראל ובמיוחד חולי לב לשעבר ובהווה, אלה שעברו אירוע מוחי או לבבי, ניתוח מעקפים, חולי לחץ-דם גבוה וסוכרת חייבים לעבור את הטיפול שלו. אחרי הבנה של הרעיון של הריפוי הטבעי אני חושב שחובה על כל אדם בישראל לעבור את הקורס הזה כפעולה של מניעה. אני חושב שהרבה יותר חשוב שהקורס של ד"ר ערן אשחר יהיה בסל הבריאות מאשר שלל תרופות שלקחתי בעבר ולא ריפאו אותי משום דבר. 
אמרתי לערן, שסיפר לי שהוא הציע למשפחתו של ראש-הממשלה לשעבר שרון את טיפולו אחרי שלקה באירוע הראשון, שאחרי שעברתי את הטיפול שלו אין לי ספק שאם שרון היה מגיע לערן אחרי האירוע הראשון הוא היה היום עדיין אתנו.
אני חש על גופי את הפתיחה של כלי הדם הסתומים שהיו לי בעלייה משמעותית של זרימת הדם לכל איבר בגופי. עם עובדות אי אפשר להתווכח.
אני מאושר שפגשתי את ד"ר אשחר ואת שיטתו ואני מצר על כך שבגלל חוסר תמיכה ממסדית בשיטתו המוכחת לא מופנים איליו עשרות אלפי חולים מידי שנה שיכלו להינצל מאירוע מוחי ומניתוחים ולהבריא ממגוון רחב של מחלות. אין ספק שד"ר אשחר פיתח שיטת עבודה ייחודית בישראל ובעולם ויש ללמד אותה בכל בתי הספר לרפואה ולא להתעלם ממנה ובוודאי לא לנגח אותה ולהתכחש לה ולספר לחולים שזו עבודת אלילים ושרלטנות. ראיתי את מטופליו של ד"ר אשחר עומדים ומספרים על שיפור מדהים במצב הבריאות שלהם. ד"ר אשחר מלמד מדע בריאות אמתי המבוסס על 240 שנות ניסיון קליני של גישת הנטורולוגיה ועל ניסיונו העמוק והמרתק בריפוי חולים.

מכאיב שמדינת ישראל יכולה להעניק מיליארדי דולרים במתנה לתעשייה שהתועלת הבריאותית שלה מוטלת בספק גדול אך איננה משקיעה ולו שקל אחד בקידום גישתו ותורתו של ד"ר ערן אשחר.
אני ממליץ למדינת ישראל ולמשרד הבריאות לאמץ בחום את שיטת ה- "תזונה הכירורגית" של ד"ר אשחר.
אני באופן אישי ממשיך להפנות איליו כל אדם וחבר וממליץ בכל לב לכולם – קנו את חייכם ובריאותכם בחזרה ומהרו להצטרף לתכנית הבריאות של ד"ר ערן אשחר.

בברכה
אסף חפץ
מפכ"ל המשטרה לשעבר

שמי פרופ' אריה שנקמן. אני במשך שנים שימשתי כראש חוג במכללה הטכנולוגית בחולות ובמכללת סמי שמעון. שימשתי כמרצה והכשרתי מהנדסים רבים. הייתי שותף למחקרים מדעיים ואף כתבתי 2 ספרים.
לפני 15 שנה בגיל 74 הגעתי לד"ר ערן אשחר במצב בריאותי גרוע. סבלתי מבעיות כרוניות בדרכי העיכול, אולקוס מילדות, עייפות מתמדת וחולשה, חוסר הנאה מאכילה ואפילו סבל, מדדי דם גרועים, שומנים גבוהים ועוד.
הרגשתי שאני במצב של התדרדרות בריאותית קשה וחשבתי לעצמי שאני בסוף דרכי. 
במקרה ראיתי כתבה בעיתון על ד"ר אשחר ועל שיטתו ומיד חשתי שכדאי להתקשר איליו ולבדוק מה הוא יכול להציע לי.
ערן הציע לי להשתלב בקורס שהוא מתחיל ללמד.
למדתי קורס של כמה שבועות והתחלתי ליישם את מה שלמדתי אצל ערן. לא הלכתי על טיפול אישי. בדיעבד הבנתי שזאת הייתה טעות.
כמעט מיד הרגשתי שיפור רב במצבי. בהדרגה נעלמו כל הבעיות שסבלתי מהן והתחלתי להרגיש שאני חוזר לחיים. בעיות הקיבה והמצוקה במערכת העיכול נעלמו.
התחלתי להרגיש חיוני ונמרץ יותר ויותר. הגעתי למצב שהרגשתי שאני יותר חזק וחיוני מ- 10 השנים הקודמות לפני שהתחלתי בכיוון הזה.
כך המשכתי במשך 4 שנים עד שיום בהיר אחד הרגשתי כאב בחזה. הובהלתי לבית חולים ושם אחרי בדיקה נאמר לי שיש צורך בצנתור דחוף. הבעתי את הסכמתי אבל נזכרתי בערן ואמרתי לעצמי – מדוע שלא אתייעץ איתו קודם?
התקשרתי לערן והוא שמע את הסיפור שלי, תיחקר אותי ובסוף אמר לי -אריה אני לא מציע לך לעשות צנתור משום שאם יכניסו לכלי הדם שלך סטנט אז יגרם לך בטווח הארוך נזק בלתי הפיך שלא ניתן לתקנו.
שאלתי מה הוא מציע, והוא ענה  -להתחיל מידית בתכנית של תזונה כירורגית. מיד נכנסתי למהלך שהוא הציע לי.
אוסיף ואומר שאני נוהג לצאת לחופשת סקי בכל שנה וגם באותה השנה היו לי כבר כרטיסים לטיול שהיה צריך לצאת לדרך כשבועיים אחרי הצנתור. שאלתי את ערן האם אוכל לצאת לטיול והוא ענה לי שבתנאים מסוימים אוכל לעשות זאת. 
על הצנתור ויתרתי ונצמדתי באדיקות לתכנית של ערן. תוך כמה ימים חל שיפור במצבי ותוך שבועיים הרגשתי אדם חדש. יצאתי לטיול והשתתפתי בו כמעט כרגיל.
מאז עברו כ -10 שנים ואני מרגיש נהדר בלי צנתור ובלי שום סימפטום קל מכל סוג שהוא. אני בגיל 90 ואני עושה יוגה בכל בוקר, מרים משקולות, עושה הליכה ארוכה בכל בוקר ומרגיש חיוני ונמרץ כמו לפי 30 שנה ואולי יותר.
אמרתי לד"ר ערן לא פעם אחת שאני בטוח שבלעדי הדרך והטיפול שלו הייתי כבר מזמן בעולם הבא.
אני מודה לערן שתרומתו לחיי ולאיכות חיי הינה כה משמעותית בכל יום שאני חי.
אני ממליץ בכל ליבי לכל אדם בישראל, צעיר או מבוגר ללכת בדרך הזאת, לא להתפתות לקיצורי דרך של בליעת סמים ורעלים שדוחקים את הסימפטומים שלכם בלבד ולא מטפלים בשום בעיה באמת. אל תעצמו את העיניים שלכם ודעו שהדרך של התעלמות מהגורמים לבעיות שלכם והיעזרות בסמים ורעלים או טיפולים אלטרנטיביים שהם כביכול טבעיים רק ירחיק אתכם מבריאות טובה במידה כזאת שיקשה עליכם מאוד לאחר מכן להשיב את הבריאות לקדמותה.
אני מפציר בכם לקחת אחריות על בריאותכם, לא לדחות את הטיפול היסודי לאחר כך, למתי שהוא בעתיד, כי אתם גורמים בזה נזק רב גם לכם וגם לחברה כולה. אתם חייבים לדעת שלהחלטה שלכם יש השפעה עמוקה על החברה כולה במידה רבה יותר ממה שאתם מעלים על דעתכם.
אנא, תנהגו באחריות כלפי הילדים שלכם, כלפי בני ובנות הזוג שלכם, תדאגו לטפל בעצמכם ביסודיות וללא תרופות, צנתורים וניתוחים שמכניסים כסף רב לתעשיות החולי והתרופות אבל לא מעניקים לכם בריאות אמיתית ואיכות חיים גבוהה כמו שיש לי. אי לקיחת אחריות גורמת סבל לעצמכם ולכל בני המשפחה שלכם וגם להוצאות כבדות ומיותרות.
אל תפלו במלכודת של טיפולי בזק כי בסופו של דבר תשלמו מחיר כבד – בריאותי, חברתי, כלכלי ורגשי.
לאות הוקרה על המתנה הגדולה שהוענקה לי על ידי ד"ר ערן אשחר התנדבתי לשמש כסגן נשיא החברה  – ESHKHAR CENTER FOR NATURAL HEALING .
אוסיף עוד שעקבתי בשנים האחרונות אחרי הכתבות השקריות והמרושעות שפורסמו בעיתון הארץ ובערוץ 10 ובהן הועלה במרומז כאילו לד"ר אשחר אין הכשרה רפואית או שהוא מפרסם באתריו מידע לא אמין. אז ראשית, ד"ר ערן אשחר הוא מוסמך בבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית ומהדסה. לכן טענות אלה הן הוצאת דיבה במפורש. עוד מנגחים אותו על כך שהדוקטורט שלו איננו ברפואה הקונבנציונאלית. טענה זו מגוחכת שהרי ד"ר אשחר מעולם לא טען שהוא ד"ר ברפואה קונבנציונאלית.
טענה מרומזת אחרת הינה שמשום שתואר הד"ר שלו לא התקבל מהרפואה הקונבנציונאלית הרי שאין לו כביכול ידע או מומחיות להציע מרפא לחולים.
ראשית אומר שהתואר של ד"ר אשחר בבריאות הציבור לכשעצמו מאפשר לו להציע לחולים דרכים לשיפור בריאותם. כך שטענה זו מתבטלת מידית.
ואולם הטענה המרכזית מעולם לא נבדקה על ידי שום גורם רשמי. להפיך, הם ברחו מלבדוק אותה גם כאשר הציע אותה ד"ר אשחר במפורש לשר הבריאות בפגישה אישית איתו והובטח לו שיעשה מחקר בנושא משרד הבריאות מצא את הדרך להתחמק מכך.
אני אומר לכם כמדען שחווה את הטיפול הקונבנציונאלי במשך 74 שנים ואחר כך את הטיפול של ד"ר אשחר במשך כ- 15 שנה שטיפולו של ערן הציל אותי ורבים אחרים ממחלות וממות מוקדם.
גם אני וגם האחרים הגיעו איליו אחרי שהטיפול ה "מקצועי" התרופתי של הרפואה הרס את בריאותם עד היסוד. לא פלא שהרפואה ומשרד הבריאות לא רוצים באמת לבדוק את שיטתו של ד"ר אשחר כי יש חשש גדול מאוד שהם יתגלו במערומיהם. אז השיטה היא לתקוף כאקט של הגנה מוקדמת.

ב- 10 השנים האחרונות השתתפתי בעשרות קורסים של ד"ר אשחר וראיתי עשרות מטופלים שלו עומדים על הבמה ומספרים על הניסים שקרו להם באמצעות טיפולו. מעולם לא פנה אל ד"ר אשחר איש תקשורת רציני או גורם רפואי רשמי כדי לחקור ברצינות את אלפי מקרי ההחלמה האלה. לא רק שמקרים אלה זכו להתעלמות מצד כל כתבי הבריאות וכתבים שכביכול פועלים לגילוי עוולות חברתיות, אלא שהגדילו לעשות הגופים הנ"ל ויצאו בפרסומים שקריים כדי להשמיץ אדם שכל פועלו הוא עזרה לזולת והקבלות שלו רבות מספור.

לא סוד הוא שבשנים האחרונות התעמקו והתקרבו היחסים בין משפחתי למשפחתו של ערן ובילינו שעות רבות יחד. אין מפגש חברי אפילו אחד איתו שבו לא למדתי משהו חדש. למדתי להכיר את האדם ואת האכפתיות העצומה שבו לבריאותו של כל מטופל ובריאותה של החברה בישראל.
האדם הזה מחובר לאמת בכל ליבו.
אין ספק שכלי התקשורת בישראל עשו עמו עוול גדול מאוד. דבר זה דורש לדעתי תיקון גדול.
לד"ר ערן אשחר יש לדעתי את הכלים להציל את החברה הישראלית מחולי ברמה הלאומית ולא רק ברמה האישית. הוא מחזיק בידע עצום, בחזון גדול ומחובר לאמת גבוהה שחפה מכל אינטרס אישי.

אני מאחל לכם שתזכו להיות תלמידים שלו ותהינו ממה שאני זכיתי ליהנות בכל השנים האלה.
תודתי נתונה לד"ר ערן אשחר
בהוקרה
פרופ' אריה שנקמן
כוכב יאיר
טל: 09-7664027

שרי החלימה ממיגרנה, לחץ דם גבוה, בעיות עיכול, חולשה קשה ועוד:

לאחר שנים רבות עם מיגרנה ובעיות בריאות מציקות הבנתי שאני לא רוצה יותר לקחת תרופות רעילות שהרופא בקיבוץ המליץ לי לקחת בחום בגין לחץ הדם הגבוה מאוד שלי. אחרי השיחה עם ד"ר אשחר ועיון בעדויות של מטופלים שלו גם הבנתי שהיצרויות בכלי לא ניתן לפתור על ידי תרופות רעילות.
סבלתי גם ממיגרנה קשה במשך שנים ומדופק מהיר ומירידה דרסטית בכושר הגופני שלי בגלל הפחד הגדול שלי מלעשות פעילות גופנית נמרצת במצב בריאות ירוד שכזה. בנוסף היה לי עודף משקל של 16 קילו שהפריעו לי והכבידו עלי מאוד במהלך כל פעילות שעשתי. להשלמה גם סבלתי מדופק מהיר שהתגבר במהלך כל פעילות מתונה והכניס בליבי חרדות קשות וקבועות לבריאותי הרופפת.
לאחר הגעה לאתרים של ד"ר ערן השתכנעתי שרק התזונה הכירורגית של ד"ר ערן אשחר תוכל לפתור לי את בעיות הבריאות שלי. ואכן כפי שקיוויתי כך קרה.
השלמתי ירידה של 16 קילו ממשקלי במשך 4 חודשים. לחץ הדם ירד ל- 95/65 שהוא לחץ שמשקף מצב נקי של כלי דם מטרשת עורקים. המיגרנה שלי נעלמה לחלוטין ובאופן נדיר יש לי כאב ראש קל מאוד שלא מצריך שום טיפול. אני מאמינה שבהמשך גם זה יעלם. כדאי להדגיש שניסיתי במשך שנים כל טיפול אפשרי למיגרנה: רפלקסולוגיה, דיקור, כירופרקטיקה, אך כולם הבטיחו הרים וגבעות ונכשלו. לעומת זאת "התזונה הכירורגית" פשוט הבריאה אותי.
גיליתי גם למרבה שמחתי שגם בעיות של כאבי בטן, עצירויות ורגישויות במערכת העיכול נעלמו ופעילות המעיים השתפרה פלאים.
המצב החדש פשוט העלים ממני את כל פחדי והביטחון בגופי ובבריאותי הטובה חזר אלי לחלוטין. מערן קיבלתי חיזוק והבנה שבתוכי ישנם כוחות ריפוי פיזיים ונפשיים עצומים ששום רופא ותרופה אינם מקרבים לחוכמתם ולכן אני יכולה לסמוך עליהם ולא על גורמים חיצוניים בולמי סימפטומים בהם השתמשתי בכל השנים.
כיוון שרמת האנרגיה שלי עלתה לשחקים ואני מרגישה חיונית, נמרצת וקלילה לאורך כל היום חזרתי לפעילות גופנית נמרצת ואני משלבת פילאטיס ולראשונה בחייה גם ריצה בפעילות שלי. מעולם לא דמיינתי את עצמי רצה, זה היה לחלוטין מחוץ לתחום מבחינתי. אני מחה ומאושרת כמו שלא הייתה מעולם. הביטחון העצמי שלי חזר במלואו כמו גם שמחת חיים אדירה. כיום אני אפילו לומדת במכון וינגייט במסלול להכשרת מורות לריקוד.
אז תודה עמוקה וענקית לערן על טיפולו המסור, הצמוד, התומך והאוהב שבלעדיו לא היה לי שום סיכוי להצליח במסע המופלא הזה שימשך עד יומי האחרון.

אנא, שתפו את העמוד הזה עם כל מכריכם משום שהוא יכול למנוע מהם סבל מיותר, לשפר את איכות החיים שלהם ולהאריך את חייהם. 

 

שמי ליאורה, היום אני "צעירה" בת חמישים ואחת.
במשך תשע שנים הייתי חולת סכרת סוג 2 במצב די מתקדם: פגיעה ברשתית של העיניים, נוירופאתיה ברגליים ועודף משקל.
לפני שנה ותשעה חודשים כשעשיתי את בדיקות הדם והשתן השנתיות חשכו עיניי, כשראיתי שלמרות הטיפול התרופתי והדיאטה ששמרתי בהמלצת הדיאטנית של קופת החולים,
הסוכר שלי בצום היה בסביבות ה-300 וה-Hba1c היה 10.5 ובנוסף היה חלבון בשתן. מבחינת הרופא שלי הפתרון היה להוסיף תרופות, אך הבנתי שהתרופות אינן יעילות.
החלטתי שאני צריכה לעשות שינוי דרסטי.
אחרי בירורים והמלצה חמה של בחורה מהישוב שלי הגעתי לד"ר ערן אשחר. השתתפתי בקורס שלו, שחיזק בי מאוד את ההבנה מה עלי לעשות אם אני רוצה להיות בריאה. לדעתי זה קורס חובה לכל אדם בישראל שרוצה למנוע מחלות או להירפא מבעיה בריאותית שכבר יש לו. אני חייבת לציין שבהתחלה חשבתי שהקורס מיותר לי ובזבוז זמן ואני צריכה בסך הכל תכנית תזונה, אבל טעיתי לחלוטין. בלי הקורס לא הייתי מגיעה לשום תוצאה.
אחרי שבעה חודשים אינטנסיביים עם ליווי של ד"ר אשחר הפכתי לאדם חדש. מהר מאוד בתחילת הטיפול ראיתי שהקילוגרמים העודפים פשוט החלו לרדת מעלי, לחץ הדם שלי ירד וירד ולבסוף הפך לתקין והסוכר גם הוא ירד בהדרגה.
הורידו לי את המינון של התרופות, ופתאום שמתי לב שיש לי יותר אנרגיות ושמחת חיים.
כבר שנה ושלושה חודשים אני בלי תרופות, פחות 25 קילוגרם, בכושר פיזי טוב, בלי צורך לטיפול (הזרקות) בעיניים. אני נראית עשרים שנה יותר צעירה ועם הרבה אנרגיות וחיוניות (הבנות שלי מפרגנות לי).
אחד הדברים הכי חכמים שעשיתי בחיי, הוא השינוי הבריאותי הזה. היום הוא חלק בלתי נפרד ממני.
אני ממליצה מכל הלב, על השיטה והטיפול של ד"ר ערן אשחר לכל אחד שרוצה חיים בריאים ושמחים.
בריאות לכל
ליאורה. ו
https://youtu.be/LlSb84iaVTI
https://www.youtube.com/watch?v=LlSb84iaVTI&feature=youtu.be
שמי דיויד גור ואני רוצה לספר לכם על מסע הריפוי שלי מדלקת פרקים קשה מאוד בהדרכתו של ד"ר ערן אשחר.
לפני 17 שנה אובחנתי עם דלקת פרקים קשה. לאחר שהתייעצתי עם שלושה ראומטולוגים, התחלתי לקחת תרופות נוגדות דלקת ותרופות שמדכאות את המערכת החיסונית.
התרופות עזרו לשכך את הכאבים במידה רבה אבל מוגבלת. עדיין היו כאבים והתנועתיות של המפרקים ירדה.
ברור שהבעיה הייתה שלא טיפלתי בסיבה לדלקת, אלא רק ניסיתי לדכא אותה. מדי שבוע קיבלתי זריקה של מטאטרקסאט, תרופה כימותראפית שנותנים לחולי סרטן ומיועדת לדיכוי המערכת החיסונית, ומדי יום נטלתי כדורים נוגדי דלקת. עם כל התרופות, נותרו המוגבלות של המפרקים, בברכיים, בקרסוליים ובכתפיים, והכאבים המשיכו, ואם ניסיתי להפסיק ליטול את התרופות, הכאבים והמוגבלות היו מתגברים מאד. לא העזתי להוריד את המינון של התרופות והיה ברור שהגוף שלי מכור לתרופות שמנציחות עוד יותר את מצבי הבריאותי. במקביל לבעיית הפרקים גם בדיקות הדם שלי היו מחוץ לטווח, כלומר לא תקינות. ספירת הדם הייתה גרועה, הטחול היה מוגדל, הערכים בדם המציינים את תפקודי הכבד היו גרועים, איך לא עם כל כך הרבה רעלים קשים שהחדרתי לגוף? תוסיפו על זה כ- 17 קילו עודף משקל שהכביד על כל הגוף ואלרגיות לכל מיני מזונות.
בשנת 2019 חיי השתנו כאשר פגשתי את ערן אשחר. תליתי הרבה תקוות בטיפול שלו, "תזונה כירורגית", ואכן תקוותי לא הכזיבו.
תוך שבועיים וחצי מתחילת התהליך לחץ הדם שלי ירד בצורה משמעותית לערכים של 90/60, דבר שלא ראיתי מעולם. הדופק שלי הפך לדופק של אתלט וירד ל- 48. המשקל החל לרדת במהירות. בסך הכל במהלך הליווי הורדתי כ- 24 קילו. אחרי מספר חודשים כל הבדיקות שלי התאזנו והפכו לטובות. בעיות הטחול המוגדל, ספירת הדם הלקויה, הבעיה בתפקודי הכבד נעלמו כולן וגם כל האלרגיות שמהן סבלתי.
למעשה אני מתפקד כיום ללא שום זריקות וכדורים, ועושה פעילות גופנית – הישגים בלתי רגילים שבחלומותיי הוורודים ביותר הייתי מתקשה לדמיין שהם אפשריים בהתחשב בנקודת השפל הגרועה ביותר שממנה התחלתי את התהליך. לא העליתי על דעתי ששיפור בסדר גודל כזה בכלל אפשרי (וכמובן שגם אבי הרופא לא חשב שיש אפשרות כזאת). אני לא יכול לומר עדיין שהחלמתי לחלוטין משום שאני עוד נמצא בשלבי סיום של תהליך השיפור. טרם הגעתי ל- 100% שאליו אני שואף, אבל אין מה להשוות את מצבי לפני ואחרי הליווי של ערן.
אז עשיתי 8 חודשי ליווי צמודים על ידי ערן שהיה עבורי גם מנטור ובעיקר ידיד ואח לדרך. למדתי ממנו דרך חיים עמוקה ויסודית שמונעת חולי ומרפאת את החולאים הקיימים.
אני מודה לערן על כל מה שעשה עבורי ועל שהיה שם בשבילי בכל רגע בתהליך הזה במקצועיות ובמסירות.
אני ממליץ לכל אחד בכל מצב בריאות.
שווה כל השקעה.

דיויד גור

אתם חושבים שהמכתבים מעוררי השראה?
אתם חושבים שהם יכולים לעזור למכריכם לקבל החלטה שתשחרר אותם מהסבל, מהמחלות ומהתרופות שלהם?
יפה, אז בבקשה עשו עם זה משהו.  
אנא שלחו אליהם את הקישור לעמוד הזה עם המלצה שלכם לקרוא. אני מאמין שפעולה פשוטה זו יכולה להציל מישהו מהם מחולי קשה, מסבל וממוות מיותרים.

רוצים להרגיש כמו המטופלים שעברו אצלי תהליך וכתבו עבורכם את החוויות שלהם מהטיפול?

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 והתחילו מיד בתהליך של שיפור הבריאות שלכם, 
(כולל ריפוי ומניעה של  – קורונה – covid 19,
או מכל מחלה אחרת. 

תוכלו גם למלא את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם ככל שיותר מוקדם