Hunza Health Education Center

הסיפור המדהים של אבי שהחלים מלחץ דם גבוה, עייפות כרונית, שומנים בדם והוריד 23 קילו ממשקלו

סיפור ההחלמה של אבי מרגלית מ: לחץ דם גבוה, שומנים בדם, עודף משקל עייפות וכבדות כרוניים ועוד
שמי אבי מרגלית, בן 59, גר ברמת גן.
לפני 5 שנים הגעתי לד"ר ערן אשחר במצב בריאותי ירוד ביותר. לחץ הדם שלי היגיע ל 140/90 עם שלוש תרופות, מה שהעיד על כלי דם צרים ונוקשים. רמת השומנים בדם שלי הייתה גבוהה ובלעתי כדורים להורדת כולסטרול. סבלתי גם מעודף משקל של 23 קילו שהעיקו על הגוף שלי מאוד. הרגשתי עייפות וחולשה במשך היום, חוסר ערנות, כבדות ואחרי שעות העבודה הרגשתי כמו סמרטוט אף על פי שהעבודה שלי משרדית ואני יושב על כיסא כל היום. משחק עם הילדים היה מסתיים תוך שתי דקות מחוסר כח נשימה או חמצן.
שמעתי את הקורס של ערן ועיני נפקחו. למדתי שם רבות על ריפוי טבעי, על כוחות הריפוי של הגוף ועל הסתרת המידע הזה מהציבור על ידי הרופאים ותעשיית התרופות. כמו כן למדתי על כוחות הנפש של הגוף ועל היכולת שלי ליצור מציאות באמצעותם.
לאחר הקורס התחלתי מידית בתכנית הליווי של ערן שנמשכה 4 חודשים. מהר מאוד ראיתי שיפור ברמת לחץ הדם שלי וכמות התרופות הלכה וקטנה עד שמצאתי את עצמי בלי תרופות ועם לחץ דם שהוא נמוך יותר בהשוואה לזה שהיה לי עם התרופות. הייתי ממש בהלם מלחץ הדם שעמד על 90/60, שוב בלי תרופות!
אז התחלתי להבין כמה שקר יש בדברי הרופאים שאמרו לי שכל חיי אהיה חייב להיצמד לתרופות ושאין ריפוי למחלה שלי כי היא כרונית. הבנתי שהם פשוט שקרו לי במצח נחושה.
אבל זה לא הדבר החיובי היחיד שקרה לי כתוצאה מהטיפול הזה. הכוחות שהיו לי לפני 30 שנה חזרו אלי. פתאום אני לא מנמנם במהלך היום, עירני כל היום, המוח שלי עובד טורבו, אני מרוכז יותר, חד ויעיל יותר. התחלתי להרגיש מה זה חיים מלאים. המשקל שלי הלך וירד והשלתי מעלי 23 קילו. הרגשתי קל כמו נוצה וריחמתי על אלה שעושים קיצורי קיבה וכל מיני ניתוחים מיותרים. פתאום הבנתי שהשינוי צריך להתחיל מהראש ולא מהאוכל, בדיוק כמנו שעשה לי ערן. קודם כל תלמד קורס של 25 הרצאות ואחר כך תיישם, זה הסדר, כך אמר לי ערן. וזה עובד. מעולם שום תכנית לא עבדה עלי כך. זה עשה לי מהפך. כיום אני חוזר הבייתה אחרי העבודה וכאילו לא עבדתי. אני עירני קליל מלא אנרגיה ויכול לתקשר עם הסביבה שלי. אני חי ולא ישן כל הזמן. לפי חשבון פשוט אם אני חי כל כך הרבה שעות במלאות במקום בנמנום ואפתיות אז הרווחתי והוספתי עשרות שנות חיים איכותיות לחיים שלי. כמובן שגם בדיקות הדם שלי הראו תוצאות ששום רופא עד היום לא הצליח להשיג אצלי וזה לאחר הורדת כל התרופות לשומנים בדם. רמת הכולסטרול והסוכר ירדו לערכים שמתחת לנורמה הקונבנציונאלית, כלומר לאלה שהם תקינים באמת ולא על פי הסטנדרטים החולניים של הרפואה.
דיברתי עם הרבה אנשים ששאלו אותי לגבי השינוי הדרמטי שחל במצבי. לצערי מעטים בלבד פנו לערן. רבים בוחרים להישאר עם המחלות שלהם ולחיות איכות חיים ירודה. הגעתי למסקנה שהפחד של אנשים משינוי הורג אותם ומקצר את החיים שלהם ובדרך גורם להם לחיות באיכות חיים גרועה ביותר.
אנשים אמרו לי שהם פוחדים שהשינוי יגרום לירידה בשמחת החיים שלהם. כמה שהחשיבה הזאת לקויה. אנשים חושבים שאם ייצמדו לתזונה הקלוקלת שלה הם מכורים אז תהיה להם שמחת חיים. כמה מעציב לראות שהמכור לא מזהה שהוא שקוע בבוץ ההתמכרות שלו. הוא משלה את עצמו שסיפוק רגעי בפה שלו זה שיא השמחה ואיננו יודע שיש שמחה גדולה פי אלף מזה בתחושת החיות והבריאות שלך.
אז לא רק ששמחת החיים שלי לא נפגעה, אלא היא אף עלתה לרמות שלא חלמתי עליהן. אין לכם מושג כמה אושר זה לחוש שאתה חיוני נמרץ ויכול לשחק עם הילדים שלה כמו ילד בלי להתעייף ולהתמוטט אחרי שתי דקות. אתה מרגיש צעיר ולא זקן וגמור. בקיצור אני מרגיש נפלא ומאחל גם לכם להגיע למצב הזה כי רק אז תבינו על מה אני מדבר.
אני חייב לומר שהתכנית של ערן עובדת כשהולכים איתה עד הסוף, כלומר עושים ליווי מלא של 4 חודשים. לא תוכלו ללכת חצי דרך ולצפות לקבל מאה אחוז. רק כשתהיו מוכנים להתחייב כלפי הבריאות שלכם וכלפי המשפחה שלכם שלא תיפלו עליהם לנטל בגיל מבוגר ותהרסו את חייהם ורק אם תעשו את כל מה שמתבקש משמירה על חוקי הבריאות תוכלו לראות תוצאות מדהימות שימשיכו איתכם הרבה שנים קדימה.
תודה לערן על ליווי צמוד ומקצועי ותמיכה שבלעדיה לא הי לי שום סיכוי להגיע לתוצאות האלה.
 
אם מצאתם שהסיפור של אבי יכול לתרום למישהו אל תהססו לשלוח לו קישור לעמוד הזה ואולי 
להציל אותו מצנתור, ניתוח מעקפים או אירוע מוחי או סתם תרופות לכל החיים.  

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 והתחילו מיד בתהליך ההבראה שלכם מלחץ דם גבוה, תשישות כרונית, עודף משקל שומנים בדם ועוד.

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם ככל שיותר מוקדם  

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה). 
מומחה לתזונה כירורגית המובילה לריפוי מפיברומיאלגיה ותשישות כרונית באמצעות "תזונה כירורגית" ועבודה עם התת מודע
טל –  03-3724200