Hunza Health Education Center

מה הסיבה האמיתית ללחץ הדם שלך 
 מאמר מס' 3 

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה). 
מומחה לתזונה כירורגית המובילה לריפוי מלחץ דם גבוה טל –  03-3724200 
            הערה: נא קראו את שני המאמרים הקודמים באתר לפני קריאת המאמר הזה. 
מתחילים לפתור את בעיית לחץ הדם
אז איך עולה לח"ד שלכם?
ומה הפתרון, כלומר הריפוי האמיתי של לחץ-הדם שלכם?
והאם אתם באמת מוכנים לוותר בסופו של דבר על התרופות במחיר של שינוי אורח החיים שלכם?
במאמר זה אספק לכם את מידע אודות הדרך החדשה בה תוכלו לבחור. התחילו לקרוא..
איך אתם מעלים את הלחץ דם שלכם?
 לאורך החיים אתם צורכים שומנים, בדרך כלל ברמה גבוהה בהרבה ממה שמתאים לגוף שלכם ומסוגים גרועים שמעודדים היצרויות וסתימות בכלי הדם שלכם. לכן מידי יום שוקע השומן המיותר בכלי הדם שלכם ונדבק לדפנות הפנימיים. עם השנים הולך הקוטר של כלי הדם שלכם וקטן. הדבקת השומנים לדפנות גורמת להתעבות של הדפנות של כלי הדם שלכם והם הופכים לנוקשים ולפחות גמישים.
ועכשיו, דרישות התאים לדם משתנות על פי הפעולות שבהן אתם מעורבים לאורך היום. כאשר זרימת הדם לאיברים מסוימים גדלה אמורים כלי הדם להתרחב ולאפשר אספקת דם גדולה יותר לתאים תוך שמירה על לחץ דם סביר. אבל אם כלי הדם הינם מוצרים וקשיחים הם לא יכולים להתרחב או שהיכולת מוגבלת מאוד. אי התרחבות של כלי הדם בתנאים של צריכת דם מוגברת תגרום לעליה מסוכנת בלחץ-הדם משום שככל שהזרימה חזקה יותר גם הלחץ על הדפנות יעלה.
אם כלי הדם היו גמישים היה לחץ הדם עולה במתינות וללא סיכון מיוחד, אבל כשכלי הדם אינם גמישים ורחבים הזרימה המוגברת תגרום לעליה בלחץ-הדם עד לגרימת סיכון להתפוצצות של כלי דם זעירים במוח, אירוע מוחי, בעיניים, בכליות ובמקומות אחרים. מצב זה עלול לגרום לנכות זמנית, או קבועה ואפילו יש בו סיכון למוות.
 עוד ועוד תרופות לא יכולות לטפל בשורש הבעיה
הרפואה כאמור מציעה לבעלי לחץ דם גבוה לקחת "תרופה"  (מילה שקרית ומשלה, משום ששום תרופה ללחץ דם לא מובילה לריפוי מלחץ הדם הגבוה, אם כך מדוע להטעות את החולים?) שמרפה את שרירי כלי הדם ומפחיתה במקצת את לחץ-הדם. החולה המסכן והתמים חושב שבזה תם הסיפור, כלומר הוא טיפל בבעיה כמו שצריך, הוא איזן את לחץ הדם שלו ולכן הוא לא חולה. רבים אומרים לי – לחץ הדם שלי מאוזן. החולה חושב שקיבל טיפול טוב, היחיד שיש. הוא לא מבין שהוא נפל בפח ושהוא חיי באשליה שלתוכה הכניסו אותו הרופאים.
אז מחד, ה"תרופה", לא מיועדת ולא מסוגלת כמובן לרפא, כלומר לטפל בשורש הבעיה שגרמה ללחץ הדם, ההיצרות הקשה של 100,000 ק"מ של כלי דם בגוף. ומצד שני יש גבול כמה אפשר להרפות את שרירי כלי הדם. קחו בחשבון גם שתרופות הן לא סוכריות, הכדורים פוגעים באיברים פנימיים כמו הכליות והכבד, גורמים לסימפטומים קשים, סחרחורות, בחילות, חולשת שרירים, טשטוש ראייה, אימפוטנציה (אין אונות, או חוסר זקפה או זקפה חלשה) ולעוד צרות.

לצערם הרב של החולים, כל אלה
לא מונעים מהרופאים להמשיך לתת לכם עוד ועוד תרופות רעילות שבשלב מסוים כבר לא יכולות להועיל אבל גורמות נזק מתמשך וכבד יותר לאיברים הפנימיים שלכם.
כל זה קורה בזמן שהמטופל לא מבין שהוא בסך הכל מטפל בתוצאה של הבעיה, כלומר בלחץ הדם הגבוה, ולא בגורם לבעיה שהיא למעשה טרשת העורקים והיצרות של כלי הדם שגרמה לעליה של לחץ הדם. בהיצרויות של כלי הדם הכדורים לא מתיימרים בכלל לטפל. מדוע לא? הרי זה הדבר שהכי נכון לעשותו???
משום שאז אתם תבריאו ותעשיית התרופות לא תוכל להמשיך ולמכור לכם את התרופה לכל החיים.
שימו לב, אם הרופאים יספרו לכם שהכל נובע מתזונה לקויה והבעיה יכולה גם להיעלם משינוי תזונה לתזונה-כירורגית תוך כמה חודשים אז הם יאבדו את כוחם להמשיך לתת לכם תרופות ולהצמיד אתכם אליהם למשך כל החיים. הבנתם את זה?
לכן הם יכחישו לחלוטין את הקשר בין התזונה למחלה וישללו באותה המידה את האפשרות של פתרון הבעיה באמצעות תזונה כדי שהם לא יהיו חלילה מובטלים או יצטרכו להחליף מקצוע. אז הם יסתירו מכם את האמת ואתם תמשיכו להאמין לרופאים ולבלוע כל רעל שיספקו לכם מתוך חוסר רצון לקחת אחריות על הבריאות שלכם. בואו נודה על האמת חברים וחברות, לרובכם פשוט נוח לסמוך על מישהו אחר שינהל את הבריאות שלכם (או אולי את המחלות שלכם כי בריאות לא תקבלו מהם ומהרעלים שלהם). "אני לא מומחה בבריאות" אתם אומרים.
אבל בזמן שאתם ישנים בשמירה ומהופנטים מהקסמים של תעשיית התרופות והרופאים אתם לא לוקחים בחשבון שאתם בינתיים לא מטפלים בשורש הבעיה, בהיצרות הקשה בכלי הדם שלכם. וכשאתם לא מטפלים בבעיה היא הולכת ומחריפה. ההיצרות של כלי הדם שלכם לא נפסקת היא אפילו גדלה מיום ליום. יום בהיר אחד מגיע לו המן הרשע, קריש דם קטן, ונתקע לכם במקום הצר ביותר בכלי הדם. באותו רגע אתם עלולים לחוות חסימה של זרימת הדם והחמצן וזה עלול להסתיים באירוע מוחי או התקף לב. מצב כזה גורם לכ- 30,000 מקרים של אירועים מוחיים והתקפי לב בשנה בישראל. כ- 4000 אנשים בשנה מתים כתוצאה מכך. לכן, אל תתעלמו מהבעיה האמיתית, מההיצרות הקשה של כלי הדם שלכם.
הפתרון האמיתי והיחיד ללחץ דם גבוה שנובע מטרשת עורקים
רק תזונה כירורגית יכולה לפתור את הבעיה, כלומר לגרום לכלי הדם להתנקות מהשומנים ששקעו ונדבקו לדפנות, הרחבת כלי הדם והחזרה של כלי הדם למצב אנטומי של לפני עשרות שנים. כאשר תספקו תזונה כירורגית לגופכם במשך מספר חודשים הגוף פשוט יאלץ להיכנס לכל כלי הדם שלכם בכל הגוף בו זמנית, מדובר על 100,000 ק"מ של כלי דם, ויאכל, יפרק, ימיס, ישרוף ויעכל את כל השומנים שנדבקו לדופן הפנימית של כלי הדם שלכם. התוצאה תהיה התרחבות של כלי הדם שלכם והחזרת הגמישות שלהם.
במצב זה, אם הגעתם למצב קליני שאני קורא לו בקורס שלי "תחתית החבית" הרי שלחץ הדם שלכם עשוי לרדת באופן טבעי ל- 90/60. רבים חושבים שאני מספר בדיות ואחרים חושבים בטעות שלחץ כזה הוא נמוך מידי. זה משום שרופאים שרואים רק אנשים חולים שלעולם לא מבריאים תכנתו אתכם לחשוב שלחץ דם תקין הוא 120/80 משום שלחץ הדם של צעירים, שרבים מהם כבר עם לחץ דם גבוה יחסית לאופטימום, הוא באזור זה. אז לא חברים, לחץ הדם שלי הוא 90/60 כבר 34 שנים ובריאותי מצוינת. גם לחץ-הדם של מטופלים שהגיעו אלי עם לחץ מעל 200 ירד ל- 90/60 אם הם נקטו בכל הפעולות שייעצתי להם וכלי הדם שלהם התנקו מטרשת העורקים.
אז מה זה מוכיח?
שבכלי דם נקיים באמת מהצטברות של שומנים, גמישים ורחבים, לחץ הדם התקין יהיה תמיד באזור 90/60 ואין עם זה שום בעיה, זה הלחץ הטבעי של אדם בריא.
במצב זה, אם הגעתם למצב קליני שאני קורא לו בקורס שלי "תחתית החבית" הרי שלחץ הדם שלכם עשוי לרדת באופן טבעי ל- 90/60. רבים חושבים שאני מספר בדיות ואחרים חושבים בטעות שלחץ כזה הוא נמוך מידי. זה משום שרופאים שרואים רק אנשים חולים שלעולם לא מבריאים תכנתו אתכם לחשוב שלחץ דם תקין הוא 120/80 משום שלחץ הדם של צעירים, שרבים מהם כבר עם לחץ דם גבוה יחסית לאופטימום, הוא באזור זה. אז לא חברים, לחץ הדם שלי הוא 90/60 כבר 34 שנים ובריאותי מצוינת. גם לחץ-הדם של מטופלים שהגיעו אלי עם לחץ מעל 200 ירד ל- 90/60 אם הם נקטו בכל הפעולות שייעצתי להם וכלי הדם שלהם התנקו מטרשת העורקים.
אז מה זה מוכיח?
זה מוכיח שבכלי דם נקיים באמת מהצטברות של שומנים, גמישים ורחבים, לחץ הדם התקין יהיה תמיד באזור 90/60 ואין עם זה שום בעיה, זה הלחץ הטבעי של אדם בריא.
ובכן, כדי להשיג את התוצאה האופטימלית אני מייעץ לכם לעשות את הדברים הבאים:
·         להפסיק להאמין שתרופות הן פתרון יחיד וטוב לבעיית לחץ-הדם שלכם.
·         להבין שדחייה של טיפול יסודי בבעיה תביא אתכם חלילה למשבר בריאותי קשה בהרבה. לכן אתם לא פותרים שום בעיה, ההפך, כשאתם בורחים מטיפול יסודי בינתיים הבעיה הולכת ומחריפה ועלולה להסתיים באסון, אירוע מוחי ונכות תמידית.
·         להבין שטיפול יסודי יפתור לכם גם בעיות בריאות אחרות ורבות ולא רק את בעיית לחץ הדם: שומנים בדם, סוכרת, עייפות כרונית, אין אונות, אימפוטנציה, מחלות כלי דם ולב, דלקות פרקים, מחלות אוטואימוניות (אוטו אימוניות), מחלות דרכי העיכול, מחלות עור, מחלות דרכי הנשימה, מיגרנות, כאבי ראש כרוניים ואפילו השתלטות על וירוסים כמו וירוסי השפעת או הקורונה – covid 19, כשל כליות כרוני, שיקום אחרי אירוע מוחי ואחרי אירוע לבבי, התקף לב או אחרי ניתוח מעקפים ועוד. הרי אין טיפול יסודי כזה בעולם שכולו מתבצע על ידי ובאמצעות כוחות הריפוי המופלאים של הגוף עצמו.
·         להבין שאסור לכם לתת את הכוח שלכם למישהו אחר שמעוניין לשלוט בחיים שלכם ובבריאות שלכם ושאתם חייבים ויכולים לקחת אחריות על בריאותכם ולשנות את מצב בריאותכם לחלוטין.
·         להתחיל ללמוד מידית איך לרפא באופן יסודי וסופי את לחץ הדם שלכם ולהיפטר מהתרופות והרופאים שרודים בכם. את זה יעשה עבורכם הקורס שלי – מבוא לריפוי טבעי, תזונה כירורגית ויצירת מציאות באמצעות התת-מודע.
אתם חושבים שקיבלתם ערך חשוב?
שתפו את הקישור למאמר הזה עם כל אהוביכם ומכריכם משום שסביר להניח שהוא יציל אחד מהם מאירוע מוחי ונכות או אפילו מוות מיותר. 

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 והתחילו מיד בתהליך ההבראה שלכם מלחץ הדם הגבוה.

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם ככל שיותר מוקדם