Hunza Health Education Center

מה היא גישת הנטורולוגיה – חלק ב'

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה). 
מומחה לתזונה כירורגית המובילה לריפוי מלחץ דם גבוה טל –  03-3724200 
הערה: מומלץ לקרוא את חלק א' לפני קריאת מאמר זה
האם הנטורולוגיה היא גישה מדעית או אלטרנטיבית?
הנטורולוגיה הינה מדע בריאות שנבנה על חוקי הבורא, הבריאה והבריאות החלים על כל היצורים החיים בעולם הפיזי. בהיותה מבוססת על חוקי העולם הפיזי ניתן להגדירה כתפיסה מדעית טהורה, בניגוד לרפואה המשתמשת בסמים ורעלים המכונים תרופות. היא מסבירה את התופעות הגופניות הקרויות מחלות וגם את חוקי הבריאות ומגדירה את הצרכים של הגוף החי, אלה הקרויים צרכי חיים חיוניים, גם בזמן בריאות וגם בזמן מחלה.
יישום גישה זו ב – 240 השנים האחרונות בעולם הוביל לריפוי של מיליוני חולים במחלות כרוניות ולהטבה עצומה במצבם הבריאותי של מיליונים רבים. גם ניסיוני הקליני ב- 25 השנים האחרונות מוכיח שבאמצעות גישה זו ניתן לספק מזור לשורה ארוכה של מחלות ובעיות בריאות, משפעת ועד למחלת לב קשה, בהסתמך על כח הניקוי והריפוי הטבעיים בלבד שטבועים בגוף החי וללא שימוש בתרופות כימיות, ניתוחים או מניפולציות טיפוליות פולשניות ולא הכרחיות.
שטיפות מוח גרמו לאובדן האמון בכוח הריפוי של הגוף
לרוב בני האדם שחונכו וגדלו בתרבות המערבית על בירכי הרפואה המערבית קשה מאוד להבין שדי בכח הריפוי הפנימי של הגוף כדי לרפא מחלות קשות ושגישה זו עדיפה פי כמה וכמה על פני הגישה שמציעה להרעיל את הגוף בתרופות כימיות או הורמונים או צמחים ושיקויים למיניהם כדי לדחוק לזמן קצר את הסימפטומים של התופעות הקרויות מחלות ולספק הקלה זמנית וכוזבת לחולה. כולנו הרי הורגלו לכך שמיד עם הופעתה של בעיה בריאותית, או במצב של מחלה כרונית, עלינו לרוץ לרופאים והם יציעו לנו להשתמש בתרופה, זריקה, שיקוי, משחה, גלולה, צמח מרפא, חיסון, טיפול חיצוני כדי לדכא את הסימפטומים של התופעה החולנית. את זה אנחנו מדמים ולזה אנחנו קוראים לרוב ריפוי מהמחלה.
במקביל הרופאים והמערכת הרפואית חינכו אותנו לא להאמין שלאדם עצמו יש יכולות לרפא את עצמו ללא כל עזרה מבחוץ. אולם האמת הגבוהה הינה שלשום רופא ולשום רעל (בעל שורה של תופעות לוואי מסוכנות, תופעות של הרעלה, עד כדי מוות) שהוא מציע לחוליו אין שום יכולת ריפוי של מחלה כל שהיא.
הכיצד רעל יוכל לרפא את הגוף או את המחלה?
זה הרי נוגד כל הגיון בריא. אבל האדם שנותן את אמונו העיוור ברפואה נופל בפח הפתרון המהיר ובולע כל מה שמציעים לו ללא הרהור ומחשבה תחילה.
עלינו להבין שריפוי הוא תהליך ביולוגי מורכב ביותר שמשלב מיליארדי פעולות ביוכימיות ולכן הוא יכול להיעשות רק על ידי גוף חי בלבד. יחד עם זאת השקר הגדול ביותר שמטופח על ידי תעשיית התרופות והרופאים של זמננו הוא שתרופות נחוצות וטובות לטיפול בסימפטומים של כל מחלה.

הרפואה הינה למעשה הסוכנת והמקדמת של תעשיית התרופות והחיסונים

תעשיית התרופות שהשתלטה על העולם המערבי דוחפת את הסמים והרעלים שהיא מייצרת בכל דרך אפשרית ובראש ובראשונה באמצעות סוכניה הנרצעים, הרופאים. לרופאים שאינם לומדים מאומה על קידום בריאות במהלך לימודי הרפואה שלהם, אלא עוסקים בזיהוי מחלות וכיבוי השריפה באופן זמני אין למעשה שום הכשרה וכלים לטפל במחלות מלבד באמצעות אותן התרופות שתעשיית התרופות משווקת להם ולנו.
כיוון שהרופאים הסכימו להיות סוכניה המסורים של תעשיית התרופות הרי שתוכנית הלימודים של הסטודנטים לרפואה למעשה מוכתבת על ידי תעשיית התרופות ומשקפת את האינטרסים שלה שלרוב אינם נובעים משיקולים של טובת החולה, אלא שיקוליה הכלכליים של התעשייה הזאת. להן מספר דרכים באמצעותן פועלת התעשייה הזאת כדי לקדם את האינטרסים הכלכליים שלה:
א. היא תכתיב בדיקות וטיפולים שאינם לצורך רק כדי לשווק עוד תרופות.
ב. היא מכתיבה הגדרה חדשה למחלות כדי להכניס עוד אנשים למעגל המוגדרים כחולים. כל סימפטום מוגדר כמחלה שניתן וצריך לטפל בה באמצעות רעל מסוים, תרופה כביכול שלעולם לא מרפאה את המחלה באמת.
ג. היא מקדמת את השיווק של "תרופות מניעה" כגון חיסונים לאנשים בריאים למעשה.
ד. הן הכתיבו שינוי של הטווח הטוב של הבדיקות כדי להחיל את התרופות על אוכלוסייה רחבה יותר.
ה. היא מייצרת גלים של פחד המוני מפני מחלות ומגיפות כדי ליצור בהלה ומנוסה רבתית לחיק "התרופה או החיסון החדש שיצילו את האנושות מכליה ואובדן גמור".
ללא לקיחת אחריות על הבריאות אין ריפוי אמיתי, יש רק תלות כרונית

אנחנו הנטורולגים מקפידים לחנך את המטופלים שלנו לקחת אחריות על בריאותם ולהיות הרופאים של עצמם, מה שמזעזע מאוד רופאים קונבנציונאליים שלמדו 10 שנים ולא מוכנים להסכים לכך. הם טוענים שזה חוסר אחריות להתיימר לכך. מבחינתם מטופל הוא רק מטופל והוא צריך להישאר פאסיבי ולציית לכל מה שמורים לו הרופאים לעשות. מבחינתם הטיפול במחלות הוא בתחום סמכותם הבלעדית של הרופאים וסמכות זו ניתנה להם על פי חוק. לכן כל תפקידו של המטופל הוא לציית להם ולקחת את התרופות שנרשמו לו, בזה מסתכמת אחריותו של החולה.
אנחנו הנטורולוגים רואים מידי יום חולים רבים מחלימים ממחלות שהרפואה לא יודעת ולא מתיימרת לרפא, וזאת רק על ידי הדרכה של החולה כיצד לעזור או למעשה לא להפריע לכוחות הריפוי הטמונים בגופו לבצע את מלאכתם.
האם ראיתם פעם החלמה אמיתית וסופית אחת ממחלה כרונית כתוצאה מפעילות הרופא והתרופות? לא!
לעולם לא תראו! החלמה יכולה להתרחש אצל כל חולה כמעט שעדיין לא היגיע למצב בלתי הפיך, כאשר התנאים להחלמה מסופקים לגופו, כלומר כאשר נעשה שימוש אופטימלי בכל חומרי החיים החיוניים שלהם אנחנו לא מייחסים תכונות של ריפוי, במובן המקובל של המילה.
חומרי החיים החיוניים הינם: מזון מתאים, מים, חמצן, שמש, מנוחה- פעילות, שינה, תנועה, טמפרטורה אופטימלית, ניקיון פנימי של תאי הגוף, שימוש בחומרי ניקוי, רחצה וקוסמטיקה, חיי חברה ומשפחה, אמונות, רגשות, והחומר שיושב בתת המודע.
במהלך 25 שנות עבודה עם חולים בלמעלה מ- 150 סוגי מחלות ובעיות בריאות ראיתי על מטופלי ששימוש אופטימלי לגוף האדם בכל חומרי החיים החיוניים הוביל לשיפור עצום במצב בריאותם עד כדי החלמה מהמחלות שלהם.

הכיצד זה שכל המחלות נרפאות באמצעות הגישה הפשוטה הזו?

זו שאלה ששאל אותי משרד הבריאות של מדינת ישראל, הייתם מאמינים?
האם לא הייתם מצפים ממשרד בריאות שכביכול כל המידע המדעי בנוגע לשיפור הבריאות שלכם נמצא בידו לדעת את התשובה לשאלה הזאת? ואם הוא לא יודע, מה זה אומר עליו ועל היושבים במשרד הזה?
התשובה לשאלה הזאת הינה פשוטה מאוד – כי הגוף הוא המרפא, לא אני, ומבחינת הגוף אין אבחנה בין מחלה קלה או קשה כי הוא תמיד יעלים תאים חולים מכל סוג ויבנה במקומם תאים חדשים ובריאים, בתנאי שהמצב לא היגיע לנקודה בלתי הפיכה.
מי יכול לקבוע שהגוף היגיע לנקודת בלתי הפיכה? למעשה העובדות מלמדות שאף אחד.
כיצד אני יודע זאת?
כי אם יהודה היגיע אלי עם אבחנה של סרטן במעי הגס עם גרורות בכבד ובמוח ועם תחתית של רופאים שנותרו לו 3 חודשים לחיות ועקב הטיפול שלי הוא חי כבר 24 שנים אז מי יכול לקבוע שהמצב בנקודה בלתי הפיכה? מסתבר שלגוף המופלא שלנו יש תכניות משלו.

הערה:
אתם חושבים שהמאמר נתן לכם ערך? אנא שלחו את הקישור למאמר לכל מכריכם, אני מאמין שסיכוי גדול שתצילו מישהו מאירוע מוחי, או לבבי ואפילו נכות ומוות.

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 והתחילו מיד בתהליך ההבראה שלכם.

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם ככל שיותר מוקדם