Hunza Health Education Center

מה היא גישת הנטורולוגיה – חלק ג 

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה). 
מומחה לתזונה כירורגית המובילה לריפוי מלחץ דם גבוה טל –  03-3724200 
            הערה: מומלץ לקרוא את חלק ב לפני קריאת המאמר הזה. 
מי באמת מכתיב את אופן הטיפול שלכם?

לצערנו אנו חיים בעולם שבו בעל המאה הוא בעל הדעה והוא מנצל את כוחו הכלכלי כדי להשתלט על כלל הציבור באמצעים מתוחכמים ואפילו תוך כדי הצגת עצמו כמושיע ומציל המונים. לצערנו מרבית הציבור אכן נופל בפח הזה שטומנים לו בעלי המאה. מרבית תקציבי ה"מחקר" בבתי החולים מגיע מתעשיית התרופות. אם זה לא ניגוד אינטרסים אז מה הוא כן?
על פי התיאור של פרופ' קמפבל ואחרים הדברים מתנהלים כך. מגיע נציג מתעשיית התרופות לפרופ' X ומציע לו לעשות מחקר על תרופה מסוימת. אותו פרופ' יקבל סכום גדול עבור המחקר שלמעשה איננו מחקר אמיתי אלא הרצת התרופה על חולים, בדיקת מידת העלמת הסימפטומים של המחלה ובמקביל קבלת דיווח על תופעות הלוואי שלה. לזה קוראים מחקר. המטרה הינה למעשה לדחוף את התרופה לשוק באמצעות הרופאים.
אז למה אתם מצפים מרופא שקיבל מענק, שבעיני רבים (פרופק קמפבל, ד"ר מקדוגל, ד"ר קרת, ד"ר אבני, ורבים אחרים) הוא שוחד גמור, לדווח על התרופה? האם הוא יכול לומר לתעשייה שמשלמת לו את שכרו שהתרופה נכשלה ושיזרקו את כל ההשקעה שלהם לפח? אין סיכוי. הם ימצאו דרך לדווח על "המחקר" ותוצאותיו בדרך שתראה חיובית ויעשו הכל לדחוף את התרופה ולאשרה. כך עושים המשרתים את רצונם של אדוניהן, אלוהי הכסף והציבור חושב לתומו שמדובר על מחקרים אמיתיים.
התיאור הזה נראה לכם דמיוני, הזוי, לא אמיתי, אז קראו מה כותב על כך החוקר הדגול פרופ' ק. קמפבל.
חשבתם פעם כיצד זה שאחרי כל ה"מחקר" כביכול על התרופה והרצה על חולים עדיין לכל התרופות יש תופעות לוואי של הרעלה וסכנת חיים? איך תרופות/רעלים כאלה מקבלים בכלל אישור של "חוקרים" כביכול אם הן גורמות לתופעות כאלה? זה משום שאין כאן באמת שום מחקר אמיתי, מה שיש זה פחות או יותר חותמת גומי בדמות של פרופ' X על תרופה שפותחה על ידי חברה שאיתה יש לו קשרים כלכליים עסקיים אסורים ומעוותים. זה קורה בכל תחומי המחקר ברפואה וזה הפך לנוהג ודרך פעולה קבועים ומקובלים על החברה.
במקביל נעשית שטיפת מוח מאסיבית לציבור באמצעות הרופאים עצמם לצרוך את הרעלים האלה למרות תופעות ההרעלה הקשות שלהם והנזקים שהם גורמים לגוף. האם מדובר כאן על רצון טהור לטובתו של החולה?

מי מכתיב את הטיפול בגישת הנטורולוגיה?
בגישת הנטורולוגיה מי שמכתיב את הטיפול הם חוקי הבריאות, חוקי הטבע. כל פעולה שמומלצת על ידי נטורולוג תואמת את חוקי הטבע והבריאות, כלומר באה לענות על צורך אמיתי כל שהוא של גוף האדם, מזון טבעי, מים נקיים, אוויר צח, חשיפה לשמש, שינה מספקת, מנוחה, תנועה מספקת ועוד, אלה הם חוקי החיים. אף אחד מהם לא ירעיל את הגוף כמו "תרופות". נהפוך הוא, הם יגרמו לגוף לשגשג ולהשיב את הבריאות לקדמותה.
ניסיוני וניסיונם של כל הנטורולוגים שייעצו לאלפי אנשים הוא שאילו היינו מבטלים את השימוש במרבית התרופות ומחנכים את הציבור להרגלי בריאות טבעיים מצב בריאותנו כחברה היה עשרת מונים טוב יותר ותוחלת החיים הייתה גבוהה בהרבה (למרות השקר שכיום תוחלת החיים גבוהה יותר בגלל תעשיית המחלות הניתוחים והתרופות). לא רק זה אלא שחברה שתפסיק להשתמש ברפואה המערבית לטיפול במחלות ותשתמש בה לרוב רק במקרים של תאונות ופציעות תהיה חברה עשירה יותר, שכן בזבוז של מיליארדי דולרים בשנה ימנע, הבריאות תשתפר ואיתה הכושר הגופני ויכולת ההשתכרות הממוצעת של כל החברה. עצם הצגת הרעיון הזה אותו אני מציג כבר עשרות שנים מכוון אלי אש כבדה מתעשיית החולי ונציגה הלאומי, משרד הבריאות, שמוציא עלי ועל עבודתי כתבות משמיצות ושקריות בכל שנה כדי להשחיר את דמותי בעיני הציבור. אם גם אתם רואים את העוול שנעשה לא רק לי ולמשפחתי באופן אישי, אלא לכל אזרח בישראל שהיה צריך לקבל את התורה הזאת בחינם החל מגיל גן, אז אנא הפיצו את הקישור לעמוד הזה בקרב כל מכריכם.
אני חושב שחברה נאורה חייבת להתפכח, לקום ולעמוד ולהתייצב מול תעשיית התרופות שמנצלת את תמימותם של מיליוני אנשים מוחלשים וחולים, שמכורים למזון קלוקל, ומעודדת אותם להמשיך ולצרוך את המזון גורם המחלות וכפתרון לבלוע את אלפי הסמים שהיא מייצרת. הציבור חייב להבין שהוא משמש כלי בידי תעשייה שנעזרת ברופאים בעלי תוארי דוקטור ופרופסור כדי לקדם את האינטרסים הצרים שלה. פרופ' קמפבל כתב בספרו מחקר סין – הסיבות שרופאים אינם מספרים לכם מילה על תזונה כאמצעי הטוב ביותר לבעיות הבריאות שלכם ומעודדים אתכם מיד לקחת תרופה לכל בעיה הן: כסף, אגו, כח ושליטה!!!
אז מדוע עד היום לא נבחר נציג בכנסת שמבין בבריאות וייצג את האינטרסים הטהורים של הציבור ולא את האינטרסים הצרים של תעשיית התרופות?
הפוליטיקאים סומכים בעיניים עצומות על הרופאים בענייני חולי ובריאות, אבל מסתבר שאלה משרתים של תעשיית התרופות. כך מנציחים אותם פוליטיקאים שנבחרים על ידם את המצב הקיים. אתם חייבים להבין שגם הפוליטיקאים עצמם, שעם כמה מהם ישבתי לאורך השנים והסברתי להם את המצב, אינם מבינים באמת בבריאות ולכן מולכים בקלות שולל על ידי תעשיית התרופות והרופאים. מתוך בורותם בבריאות, הם אינם מסוגלים להבין את גודל התרמית ולקום ולעשות את המהפך הנדרש כדי ליצור כאן חברה מתוקנת ובריאה. הם מתייעצים עם מומחים כביכול בתחומים השונים, אבל אינם מבינים שכל אלה משחקים לידיה של תעשיית התרופות ומשרתים אותה ולכן כל דעה ופעולה שלהם מבוססת על הקשרים העסקיים שלהם עם תעשיית התרופות. הם אינם מבינים שכל הגישה הרפואית למעשה איננה מושתתת על חוקי בריאות אמיתיים וטבעיים.
מי שיוצא כאן נעשק ונבגד מכל הכיוונים זה האזרח הקטן שגם עליו עושים הפוליטיקאים מניפולציות ומסבירים לו שהכל כאן לטובתו ושהדאגה לרווחתו עומדת בראש מעייניהם. האזרח מצידו ממשיך לבחור באותם מנהיגים שעושקים את בריאותו, חירותו וכספו.

רוצים ללמוד עוד על הגישה?
עקבו אחרי המאמר הבא בסדרה

הערה:
אתם חושבים שהמאמר נתן לכם ערך? אנא שלחו את הקישור למאמר לכל מכריכם, אני מאמין שסיכוי גדול שתצילו מישהו מאירוע מוחי, או לבבי ואפילו נכות ומוות.

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 והתחילו מיד בתהליך ההבראה שלכם.

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם ככל שיותר מוקדם