Hunza Health Education Center

מה היא גישת הנטורולוגיה – חלק ג 

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה). 
מומחה לנטורולוגיה, תזונה כירורגית ועבודה עם התת מודע המובילים לריפוי ממחלות ובעיות בריאות טל –  03-3724200 

            הערה: מומלץ לקרוא את חלק ב לפני קריאת המאמר הזה. 

מי באמת מכתיב את אופן הטיפול שלכם 

לצערנו אנו חיים בעולם שבו בעל המאה הוא בעל הדעה והוא מנצל את כוחו הכלכלי כדי להשתלט על כלל הציבור באמצעים מתוחכמים ואפילו תוך כדי הצגת עצמו כמושיע ומציל הציבור. מצער מאוד שמרבית הציבור אכן נופל בפח הזה שטומנים לו בעלי המאה, אם מתוך תמימות, או מתוך אדישות או מעצלות מחשבתית שמונעת ממנו לחקור ולגלות את העובדות והאינטרסים או מתוך נוחות וחוסר רצון לבצע שינוי בקיים.
העובדה הכי צועקת לשמיים היא שבעלי האינטרסים מכתיבים איזה ידע יגיע ואיזה לא יגיע אל אוזניכם. מרבית תקציבי ה"מחקר" בבתי החולים מגיע מתעשיית התרופות. אם זה לא ניגוד אינטרסים אז מה הוא כן? ה"חוקרים" כביכול הינם שבויים של משלמת הכסף למחקר שמצפה לתוצאה מסוימת בלבד שתומכת באינטרסים שלה, תעשיית החיסונים והתרופות (ראו את הונאת הקורונה' covid 19, שהורסת את העולם). תעשייה זו מונעת משיקולי רווח בלבד, כפי שאומר ד"ר וולפגנג בסרטון שלו, להלן – כאן.

על פי התיאור של פרופ' קמפבל ואחרים הדברים מתנהלים כך. מגיע נציג מתעשיית התרופות לפרופ' X ומציע לו לעשות מחקר על תרופה מסוימת. אותו פרופ' יקבל סכום גדול עבור המחקר שלמעשה איננו מחקר אמיתי אלא הרצת התרופה על חולים, בדיקת מידת העלמת הסימפטומים של המחלה ובמקביל קבלת דיווח על תופעות הלוואי שלה. לזה קוראים מחקר. המטרה הינה למעשה לדחוף את התרופה לשוק באמצעות הרופאים.
אז למה אתם מצפים מרופא שקיבל מענק, שבעיני רבים (פרופ' קמפבל, ד"ר מקדוגל, ד"ר קרת, ד"ר אבני, ורבים אחרים) הוא שוחד גמור, לדווח על התרופה?
האם הוא יכול לומר לתעשייה שמשלמת לו את שכרו שהתרופה נכשלה ושיזרקו את כל ההשקעה שלהם לפח? אין סיכוי. הם ימצאו דרך לדווח על "המחקר" ותוצאותיו בדרך שתראה חיובית ויעשו הכל כדי לדחוף את התרופה ולאשרה. כך עושים המשרתים את רצונם של אדוניהם, אלוהי הכסף, והציבור חושב לתומו שמדובר על מחקרים אמיתיים.

התיאור הזה נראה לכם דמיוני, הזוי, לא אמיתי, אז קראו מה כותב על כך החוקר הדגול פרופ' ק. קמפבל.
חשבתם פעם כיצד זה שאחרי כל ה"מחקר" כביכול על התרופה והרצה על חולים עדיין לכל התרופות יש תופעות לוואי של הרעלה וסכנת חיים?
איך תרופות/רעלים כאלה מקבלים בכלל אישור של "חוקרים" כביכול אם הן גורמות לתופעות כאלה? זה משום שאין כאן באמת שום מחקר אמיתי, מה שיש זה פחות או יותר חותמת גומי בדמות של פרופ' X על תרופה שפותחה על ידי חברה שאיתה יש לו קשרים כלכליים עסקיים אסורים ומעוותים. זה קורה בכל תחומי המחקר ברפואה וזה הפך לנוהג ודרך פעולה קבועים ומקובלים על החברה.

במקביל נעשית שטיפת מוח מאסיבית לציבור באמצעות הרופאים עצמם לצרוך את הרעלים האלה למרות תופעות ההרעלה הקשות שלהם והנזקים שהם גורמים לגוף. האם מדובר כאן על רצון טהור לטובתו של החולה?

מי מכתיב את הטיפול בגישת הנטורולוגיה?

בגישת הנטורולוגיה מי שמכתיב את הטיפול הם חוקי הבריאות, חוקי הטבע. כל פעולה שמומלצת על ידי נטורולוג תואמת את חוקי הטבע והבריאות, כלומר באה לענות על צורך אמיתי כל שהוא של גוף האדם, מזון טבעי, מים נקיים, אוויר צח, חשיפה לשמש, שינה מספקת, מנוחה, תנועה מספקת ועוד, אלה הם חוקי החיים. אף אחד מהם לא ירעיל את הגוף כמו "תרופות". נהפוך הוא, הם יגרמו לגוף לשגשג ולהשיב את הבריאות לקדמותה.
ניסיוני וניסיונם של כל הנטורולוגים שייעצו לאלפי אנשים הוא שאילו היינו מבטלים את השימוש במרבית התרופות ומחנכים את הציבור להרגלי בריאות טבעיים מצב בריאותנו כחברה היה עשרת מונים טוב יותר ותוחלת החיים הייתה גבוהה בהרבה (למרות השקר שכיום תוחלת החיים גבוהה יותר בגלל תעשיית המחלות הניתוחים והתרופות). לא רק זה אלא שחברה שתפסיק להשתמש ברפואה המערבית לטיפול במחלות ותשתמש בה לרוב רק במקרים של תאונות ופציעות תהיה חברה עשירה יותר, שכן בזבוז של מיליארדי דולרים בשנה ימנע, הבריאות תשתפר ואיתה הכושר הגופני ויכולת ההשתכרות הממוצעת של כל החברה. עצם הצגת הרעיון הזה אותו אני מציג כבר עשרות שנים מכוון אלי אש כבדה מתעשיית החולי ונציגה הלאומי, משרד הבריאות, שמוציא עלי ועל עבודתי כתבות משמיצות ושקריות בכל שנה כדי להשחיר את דמותי בעיני הציבור. אם גם אתם רואים את העוול שנעשה לא רק לי ולמשפחתי באופן אישי, אלא לכל אזרח בישראל שהיה צריך לקבל את התורה הזאת בחינם החל מגיל גן, אז אנא הפיצו את הקישור לעמוד הזה בקרב כל מכריכם.
אני חושב שחברה נאורה חייבת להתפכח, לקום ולעמוד ולהתייצב מול תעשיית התרופות שמנצלת את תמימותם של מיליוני אנשים מוחלשים וחולים, שמכורים למזון קלוקל, ומעודדת אותם להמשיך ולצרוך את המזון גורם המחלות וכפתרון לבלוע את אלפי הסמים שהיא מייצרת. הציבור חייב להבין שהוא משמש כלי בידי תעשייה שנעזרת ברופאים בעלי תוארי דוקטור ופרופסור כדי לקדם את האינטרסים הצרים שלה. פרופ' קמפבל כתב בספרו מחקר סין – הסיבות שרופאים אינם מספרים לכם מילה על תזונה כאמצעי הטוב ביותר לבעיות הבריאות שלכם ומעודדים אתכם מיד לקחת תרופה לכל בעיה הן: כסף, אגו, כח ושליטה!!!
אז מדוע עד היום לא נבחר נציג בכנסת שמבין בבריאות וייצג את האינטרסים הטהורים של הציבור ולא את האינטרסים הצרים של תעשיית התרופות?
הפוליטיקאים סומכים בעיניים עצומות על הרופאים בענייני חולי ובריאות, אבל מסתבר שאלה משרתים של תעשיית התרופות. כך מנציחים אותם פוליטיקאים שנבחרים על ידם את המצב הקיים. אתם חייבים להבין שגם הפוליטיקאים עצמם, שעם כמה מהם ישבתי לאורך השנים והסברתי להם את המצב, אינם מבינים באמת בבריאות ולכן מולכים בקלות שולל על ידי תעשיית התרופות והרופאים. מתוך בורותם בבריאות, הם אינם מסוגלים להבין את גודל התרמית ולקום ולעשות את המהפך הנדרש כדי ליצור כאן חברה מתוקנת ובריאה. הם מתייעצים עם מומחים כביכול בתחומים השונים, אבל אינם מבינים שכל אלה משחקים לידיה של תעשיית התרופות ומשרתים אותה ולכן כל דעה ופעולה שלהם מבוססת על הקשרים העסקיים שלהם עם תעשיית התרופות. הם אינם מבינים שכל הגישה הרפואית למעשה איננה מושתתת על חוקי בריאות אמיתיים וטבעיים.
מי שיוצא כאן נעשק ונבגד מכל הכיוונים זה האזרח הקטן שגם עליו עושים הפוליטיקאים מניפולציות ומסבירים לו שהכל כאן לטובתו ושהדאגה לרווחתו עומדת בראש מעייניהם. האזרח מצידו ממשיך לבחור באותם מנהיגים שעושקים את בריאותו, חירותו וכספו.

רוצים ללמוד עוד על הגישה?
עקבו אחרי המאמר הבא בסדרה  

הערה:
אתם חושבים שהמאמר נתן לכם ערך? אנא שלחו את הקישור למאמר לכל מכריכם, אני מאמין שסיכוי גדול שתצילו מישהו מאירוע מוחי, או לבבי ואפילו נכות ומוות.

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 והתחילו מיד בתהליך ההבראה שלכם.

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם ככל שיותר מוקדם  

מקורות:

 1.    M.S: Confessions of a Medical Heretic, contemporary books

        Chicago U.S.A, 1979.

 1. Schillaci G: “Effect of body weight changes on 24-hour blood pressure and left

       ventricular mass in hypertension: a 4-year follow-up”,  American Journal of

       Hypertension, Volume 16, August 2003, Issue 8, Pages 634-639.

 1. Sever. P, et al: “blood pressure and its correlates in urban and tribal Africa”,

        Lancet 1980; 2:60.

 1. 4. Shelton. H: Fasting Can Save Your Life, American Natural Hygiene Society,

        Tampa, Flo, 1996.

 1. 5. Shelton. H, Oswald. J: Fasting for the Health Of it, Library of Congress, 1989.
 1. 6. Shelton. H: Fasting For Renewal of Life, American Natural Hygiene

        Society, Tampa, Flo, Library of Congress, 1995.

 1. 7. Shelton. H: The Science and Fine Art of Natural Hygiene, the hygiene system

      : volume 1, American Natural Hygiene Society, Library of Congress, Tampa,

        Flo, fir 1934, sec 1953, thi edi 1994.

 1. Shelton. H: Health for the Millions, American Natural Hygiene Society, Library

        of Congress,  Tampa, Flo, fir 1968, sec 1969, thi edi 1996.

 1. Shelton. H: The Science and Fine Art of Fasting, the hygiene system: volume

        3, American Natural Hygiene Society, Library of Congress, Tampa, Flo, fir edi

        1934, sec 1942, thi 1950, fou 1963, fif 1978, six 1993.

 1. Shelton. H: The Science and Fine Art of Food and Nutrition, the hygiene

        system: volume 2, American Natural Hygiene Society, Library of Congress,

        Tampa, Flo, fir 1935, sec 1947, thi 1951, fou 1956, six 1984, sev 1996.

 1. Shelton. H: Natural Hygiene-The Pristine Way of Life, American Natural

        Hygiene Society, Library of Congress, Tampa, Flo, fir edi 1968, sec 1994.

 1. Sidhwa.K.R: Medical drugs on Trial ? Verdict “Guilty!”, an expose of the

        present day practice of medicine, the drug industry, and food technology,

        American Natural Hygiene Society, Tampa, Flo, Natural Hygiene Press, 1976.

 1. West K: “Epidemiology of Diabetes and its Vascular Lesions”, New York:

            Elsevier,1978, p. 353-402.

 1. Williams B et al: “British Hypertension Society guidelines for hypertension

            management 2004 (BHS-IV): summary BMJ, Mar 2004; 328: 634 – 640.

 1. Wolf-Maier K et al:”Hypertension Prevalence and Blood Pressure Levels in

        6 European Countries, Canada, and the United States”, JAMA. 2003;289:2363-69.