נטורולוגיה

תכונות בידול של מדע הבריאות הנטורולוגיה, של שיטת הטיפול וגישת "התזונה הכירורגית"

שפותחה על ידי ד"ר ערן אשחר:

 1. נטורו – Nature, טבע, לוגיה – תורה או תפיסה, נטורולוגיה – התורה של הטבע.
  הגישה מבוססת מדעית-מחקרית. ישנם מעל 15,000 מחקרים שתומכים בעקרונות הגישה.
  זו איננה גישה "אלטרנטיבית" חסרת בסיס מחקרי מדעי, אלא גישה המבוססת על אלפי מחקרים שנעשו בלב המחקר העולמי, אבל הרפואה ותעשיית התרופות והניתוחים העלי האינטרסים בוחרים להתעלם מהם. 

 2. גישה המבוססת על ניסיון קליני עשיר ומוצלח של 240 שנה על מיליוני חולים בעולם. (ישנם רופאים קונבנצנינאלים רבים שנטשו את הגישה התרופתית-ניתוחים ועברו לטפל בחוליהם באמצעות גישת הנטורולוגיה (ד"ר פורמן, ד"ר טילדן, ד"ר ראבגלטי, ד"ר דודס, ד"ר גרינלנד, פרופ' אסלסטיין, ד"ר מקדוגל ועוד). 

 3. הגישה היחידה שהמטרה המוצהרת שלה היא – ריפוי סופי מהמחלה ולא דיכוי הסימפטומים שלה באמצעות חומרים שונים ומשונים ופעולות מניפולטיביות. יחד עם זאת, יש לזכור שהריפוי המוחלט איננו אפשרי תמיד בגלל נזקים בלתי הפיכים שנגרמו לרקמות ולאיברים. הגישה מוכיחה שאחוז גבוה ביותר מהחולים אכן ירפאו באמצעות יישום כללי הגישה.

 4. הגישה היחידה המבוססת על עקרונות בריאות פשוטים ואוניברסליים שנכונים בכל זמן ובכל מקום ועל כל אדם בעולם. נוהגים לומר – "לכל אדם יש את הגוף שלו". אז אין טעות גדולה מזו. חוקי הבריאות תקפים על כל בני האדם בכל העולם באותה המידה. הנטורולוגיה בנויה על סיפוק נאות של צורכי הגוף ושמירה על חוקי הבריאות. על כן, היא איננה דורשת מהמטופל להיות בעל ידע אקדמי ברפואה, אלא רק ליישם את כללי הבריאות הפשוטים על גופו.  אף אחד לא יכול לספק לאדם את צרכיו, אלא רק הוא עצמו. לכן הוא עצמו אמור להיות הרופא של עצמו.

 5. הנטורולוגיה הינה הגישה היחידה ששואפת לנתק את התלות של חולים ברופאים, מטפלים, תרופות ובתי חולים לצמיתות ולהחזיר לחולים את השליטה על חייהם ועל בריאותם. גם שיטת התרופות וגם טיפולים אלטרנטיביים אינם עושים זאת.

 6.  הנטורולוגיה הינה הגישה היחידה שמסתמכת באופן בלעדי על כוחות הריפוי הטבעיים של גוף האדם ומנתקת את התלות בכדורים, שיקויים, תרופות וניתוחים. העיקרון המרכזי בגישה הוא ש – ריפוי טבעי הוא לעולם ריפוי עצמי והוא מתבצע תמיד על ידי כוחות הריפוי של הגוף עצמו. אין לשום חומר מחוץ לגוף, כולל תזונה, כח לרפא מחלה כל שהיא (הנטורופתיה (המחלה של הטבע – שם מוזר) למשל מציירת את עצמה בעיני הציבור כגישה טבעית אך זה סילוף של המציאות. בפועל התזונה שלה רחוקה אך במעט מהתזונה הקונבנציונאלית והיא מעודדת שימוש במאות תוספים. 

 7.  הנטורולוגיה ו"התזונה הכירורגית", שיטת הטיפול שפותחה על ידי ד"ר אשחר, הינה היחידה בישראל שמציעה תחליף מושלם להתערבויות כירורגיות אלימות ומסכנות חיים כמו צנתור וניתוח מעקפים וריפוי אמיתי למחלות כרוניות. היא גם היחידה המתיימרת להחזיר למשל כליות במצב של תפקוד גרוע ביותר ועם התוויה לדיאליזה למצב תקין וגם מובילה לריפוי מוחלט של מחלות כרוניות: סוכרת, לחץ דם גבוה, מחלות לב וכלי דם, דלקת פרים, מחלות אוטואימיוניות, מחלות עור, קוליטיס, קרוהן, אסטמה, מיגרנה, בעיות דרכי העיכול ועוד.

 8.  הנטורולוגיה מאפשרת באופן עקרוני פתרון יחיד וזול ביותר למכלול של בעיות במקום שלל של טיפולים ותרופות לבעיות שונות.

  היחודיות של שיטת הטיפול של ד"ר ערן אשחר:
 1. ד"ר אשחר משלב בעבודתו ידע מתחום הרפואה הקונבנציונאלית וידע מהרפואה הטבעית באופן ייחודי ובהצלחה רבה וכך מוביל לריפוי של מחלות כרוניות.

 2. ד"ר אשחר פיתח גישה טיפולית מדויקת מאוד שעונה על הדרישות הטיפוליות של כל מחלה בהתאם לאופייה ומאפשרת לגוף למקסם את תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף.

 3.  הגישה הטיפולית של ד"ר אשחר מובילה לטיפול רב מערכתי באמצעות טיפול יחיד, כלומר השיפור שהמטופל יחוש יהיה עמוק ויסודי ויחול על כל אברי גופו, כך שהוא לא יצטרך לפנות ל- 10 רופאים ומטפלים שונים לטיפול בבעיות שונות לכאורה. 
  הכלל הוא – אין מחלות בודדות, יש גוף חולה!

 4.  ד"ר אשחר פיתח שיטת עבודה ייחודית שמחוללת מהפך מוחלט באמונות ובתפיסות הבריאותיות של החולה וגורמות לו לרצות לעשות מהפך באורח חייו ובבריאות שלו. כל חולה מתחייב לעבור חשיפה אישית וקבוצתית ל – 25 הרצאות ופגישה פיזית או טלפונית עם ד"ר אשחר.

 5.  ד"ר אשחר יצר מנגנון של ליווי טלפוני צמוד והוא היחיד המאפשר ליווי של החולה על בסיס של 3-7 שיחות בשבוע במשך חודשים עד להחלמה.

 6.  הגישה של ד"ר אשחר מעניקה לאדם איכות חיים גבוהה, רוגע ושלווה לאחר שהוא לומד ומבין ולאחר מכן גם רואה בפועל שיש לו שליטה מלאה על חייו ועל בריאותו. 

 7.  הגישה הטיפולית של ד"ר אשחר זולה בהרבה בהשוואה להוצאות העצומות והבלתי נגמרות בגין כל טיפולי הסרק בסימפטומים והניתוחים, חוסכת סבל וכאב רבים ויעילה מהם פי 10,000.

 8.  הגישה ישימה לחלוטין באופן המוני ויכולה להוביל לחיסכון עצום בעלויות הטיפול בבעיות בריאות ולחיסכון של מילארדים לחברה הישראלית.


  לקביעת פגישה צרו קשר לטלפונים:

  טל –  03-3724200 או – 054-5742631 או 054-5748176

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה,

(מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה).