נטורולוגיה

תכונות בידול של מדע הבריאות הנטורולוגיה, של שיטת הטיפול וגישת "התזונה הכירורגית"

שפותחה על ידי ד"ר ערן אשחר:

  1. הגישה מבוססת מדעית-מחקרית. (זו איננה גישה "אלטרנטיבית" חסרת בסיס מחקרי מדעי, אלא גישה המבוססת על אלפי מחקרים שנעשו בלב המחקר העולמי, אבל הרפואה ותעשיית התרופות והניתוחים בוחרים להתעלם מהם). "מחקר סין" שהוא המחקר הגדול בכל הזמנים תומך לחלוטין בעקרונות הגישה.
  2. גישה המבוססת על ניסיון קליני עשיר ומוצלח של 240 שנה על מיליוני חולים בעולם. (ישנם רופאים קונבנצנינאלים רבים שנטשו את הגישה התרופתית-ניתוחים ועברו לטפל בחוליהם באמצעות גישת הנטורולוגיה (ד"ר פורמן, ד"ר טילדן, ד"ר ראבגלטי, ד"ר דודס, ד"ר גרינלנד, פרופ' אסלסטיין, ד"ר מקדוגל ועוד). 
  3. הגישה היחידה שהמטרה המוצהרת שלה היא – ריפוי סופי מהמחלה ולא דיכוי הסימפטומים שלה באמצעות חומרים שונים ומשונים ופעולות מניפולטיביות. (יחד עם זאת לא תמיד הריפוי המוחלט הוא אפשרי בגלל נזקים בלתי הפיכים). זו גישה המוכיחה שאחוז גבוה ביותר מהחולים אכן ירפאו באמצעות יישום כללי הגישה.
  4. הגישה היחידה המבוססת על עקרונות בריאות פשוטים ואוניברסליים שנכונים בכל זמן ובכל מקום ועל כל אדם בעולם. היא בנויה על סיפוק נאות של צורכי הגוף ושמירה על חוקי הבריאות. על כן, היא איננה דורשת מהמטופל להיות בעל ידע עמוק ורחב בבריאות וברפואה, אלא רק יישום כללי בריאות פשוטים. 
  5. היא היחידה ששואפת לנתק את התלות של חולים ברופאים, מטפלים, תרופות ובתי חולים לצמיתות ולהחזיר לחולים את השליטה על חייהם ועל בריאותם.

הנטורולוגיה הינה הגישה היחידה שמסתמכת באופן בלעדי על כוחות הריפוי הטבעיים של גוף האדם ומנתקת את התלות בכדורים, שיקויים, תרופות וניתוחים. העיקרון המרכזי בגישה הוא ש – ריפוי טבעי הוא לעולם ריפוי עצמי, על ידי כוחות הריפוי של הגוף עצמו. (הנטורופטיה למשל מציירת את עצמה בעיני הציבור כגישה טבעית אך זה סילוף של המציאות. בפועל התזונה שלה רחוקה אך במעט מהתזונה הקונבנציונאלית והיא מעודדת שימוש במאות תוספים. היא איננה מציעה למטופלים לעבור לצמחונות באופן בלעדי ומחולט. ואיננה נגד מזון מהחי באופן עקרוני). 

  1. "התזונה הכירורגית", שיטת הטיפול שפותחה על ידי ד"ר אשחר, הינה היחידה בישראל שמציעה תחליף מושלם להתערבויות כירורגיות אלימות כמו צנתור וניתוח מעקפים וריפוי אמיתי למחלות כרוניות. היא גם היחידה המתיימרת להחזיר למשל כליות במצב של תפקוד גרוע ביותר ועם התוויה לדיאליזה למצב תקין וגם מובילה לריפוי מוחלט של מחלות כרוניות: סוכרת, לחץ דם גבוה, מחלות לב וכלי דם, דלקת פרים, מחלות אוטואימיוניות, מחלות עור, קוליטיס, קרוהן, אסטמה, מיגרנה, בעיות דרכי העיכול ועוד.
  2. הגישה מאפשרת באופן עקרוני פתרון יחיד וזול ביותר למכלול של בעיות במקום שלל של טיפולים ותרופות לבעיות שונות.
  3. ד"ר אשחר משלב בעבודתו ידע מתחום הרפואה הקונבנציונאלית וידע מהרפואה הטבעית באופן ייחודי ובהצלחה רבה וכך מוביל לריפוי של מחלות כרוניות.
  4. ד"ר אשחר פיתח גישה טיפולית מדויקת מאוד שעונה על הדרישות הטיפוליות של כל מחלה בהתאם לאופייה ומאפשרת לגוף למקסם את תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף.

הגישה הטיפולית של ד"ר אשחר מובילה לטיפול רב מערכתי באמצעות טיפול יחיד, כלומר השיפור שהמטופל יחוש יהיה עמוק ויסודי ויחול על כל אברי גופו, כך שהוא לא יצטרך לפנות ל- 10 רופאים שונים לטיפול בבעיות שונות לכאורה.
הכלל הוא – אין מחלות בודדות, יש גוף חולה!

ד"ר אשחר פיתח שיטת עבודה ייחודית שמחוללת מהפך מוחלט באמונות ובתפיסות הבריאותיות של החולה וגורמות לו לרצות לעשות מהפך באורח חייו ובבריאות שלו. כל חולה מתחייב לעבור חשיפה אישית וקבוצתית של כ- 4.5 שעות להרצאה ופגישה עם ד"ר אשחר ואנשי הצוות שלו, אחרת איננו יכול להתקבל לטיפול.

ד"ר אשחר הוא היחיד המציע באופן מקצועי ומיומן למי שמעוניין שימוש בכלי הטיפולי החזק, צום על מים, שמאיץ את תהליכי הרפוי בגוף ומחולל מהפך בבריאותם של חולים בכל סוגי המחלות. 

ד"ר אשחר יצר מנגנון של ליווי טלפוני צמוד והוא היחיד המאפשר ליווי של החולה על בסיס של 3 שיחות בשבוע במשך חודשים עד להחלמה.

הגישה של ד"ר אשחר מעניקה לאדם איכות חיים גבוהה, רוגע ושלווה לאחר שהוא רואה בפועל ומבין שיש לו שליטה על חייו ועל בריאותו. 

הגישה הטיפולית של ד"ר אשחר זולה בהרבה בהשוואה לכל טיפול ניתוחי כירורגי ויעילה ועמוקה ממנו בהרבה.

הגישה ישימה לחלוטין באופן המוני ויכולה להוביל לחיסכון עצום בעלויות הטיפול בבעיות בריאות ולחיסכון של מילארדים לחברה הישראלית.