סיפור ההחלמה של עזריאל שניר – מסוכרת, לחץ דם גבוה, עודף משקל גדול ועייפות כרונית.

עדריאל סבל מסוכרת חמורה ומסידרה של בעיות בריאות נילוות. הוא חשב שזה תוצאה של גיל וגנטיקה, אבל לשמחתו התהליך שעבר גרם לו לשינוי מוחלט באמנות שלו. תוך מספר חודשים הוא החלים מכל בעיות הבריאות שלו והפך לאדם חדש לחלוטין.

אתם מוזמנים לצפות בראיון עם עדריאל שמספר מה קרה לו בתהליך הריפוי שלו עם ד"ר ערן אשחר.
 

שלום
שמי עזריאל שניר, אני בן 66 ואני מטפל בבעיות באמצעות קיניסיולוגיה.
הגעתי לד"ר ערן משום שמזה מספר שנים אני חווה עליה ברמות הסוכר, לחץ הדם, וגם עליה גדולה במשקל. כמו כן חוויתי ירידה באנרגיה ובחיוניות.
אז התחלתי לחפש פתרונות ברשת האינטרנט ולשמחתי נתקלתי בסרטון עדות של מטופל שלי שטופל על ידי ערן ובריאותו השתפרה מאוד. אודה על האמת שמאוד התפעלתי ואולי גם התפלאתי מאוד שגם בגיל מבוגר ניתן להגיע לשיפור כל כך גדול במדדי הבריאות. כן, גם אני החזקתי באמונה שגיל הוא גורם סיכון ואין הרבה מה לעשות עם זה. חשבתי שעם הגיל חייבות לבוא גם המחלות. לשמחתי הרבה, מסתבר שטעיתי בגדול.
אותו מטופל שלי סיפר שבריאותו השתפרה עד כדי כך שכל איכות החיים שלו השתפרה לחלוטין.
האיש הוריד 40 קילו במשקל וירד גם מ- 9 תרופות שונות לחלוטין. בגלל ההכרות האישית שלנו הבנתי שלא מדובר כאן בסיפור מצוץ מהאצבע, אלא אמת לאמיתה. ואז גם הייתי פתוח להקשיב לסרטוני העדות האחרים באתר של ד"ר ערן.
אז יצרתי קשר עם ערן ומיד התחלתי בתהליך הריפוי שלי. התחלתי ללא היסוס בשלב א של הטיפול.
כחלק משלב א של הטיפול האזנתי לקורס של 25 הרצאות מרתקות ומחכימות ביותר שפתחו את עיני למגוון רחב של סוגיות ולדרך הסתכלות שונה לחלוטין מאשר החזקתי במשך כל חיי. נשחטו לא מעט פרות קדושות, וכל זה נעשה בדרך של הסברים מדעיים פשוטים והגיוניים עם הוכחות מעבדתיות, קליניות ואפידמיולוגיות.
זה היה ממש מרתק. לאט השלתי מעלי את כל האמונות הקודמות ואת כל המגבלות בתפיסות העולם והאמונות הבריאותיות שלי וסיגלתי בשמחה אמונות חדשות. אחרי ככלות הכל יש לערן אלפי הוכחות למה שהוא אומר, אז איך אני יכול להתווכח עם עובדות.
בקורס קיבלתי מידע רב ביותר שרק כשקיבלתי אותו הבנתי כמה הוא היה חסר לי בחיים. המחסור בידע הזה גרם לי לעשות טעויות רבות, לבזבז, אנרגיה, זמן וכסף על דיאטות סרק בלתי יעילות שרק החלישו את הנחישות שלי לנסות שוב עוד משהו. אני מניח שאם לא הייתי רואה עדות של המטופל שלי לא הייתי מנסה שוב, מי יודע.
אז לכל מי שחושב שהוא לא צריך את הקורס הזה כי הוא כבר למד הרבה אני יכול לומר לו שאחרי שהוא ישמע את הקורס הוא יגלה שהוא טעה. בקורס למדתי היכן הטעויות של הדיאטות ומדוע כל הדיאטות שעשיתי לא הצליחו להוריד במשקל שלי יותר מכמה ק"ג בודדים ונכשלו לבסוף. הסיבה המרכזית הייתה שאף אחת מהן לא לימדה אותי ביסודיות מה הוא אורח חיים בריא ומה הם חוקי הבריאות.
לכן הן גם לא הובילו לתוצאות ממשיות. הן לא הצליחו להוריד לי לא את הסוכר ולא את לחץ הדם.
מסיבה זאת, לבסוף נטשתי אותן. כמובן שמיד החזרתי את הקילוגרמים הבודדים שהורדתי בדיאטות הכסח הבלתי שפויות האלה.
כשהגעתי לערן הסוכר שלי היה גבוה מאוד והיגיע ל 150 בבוקר בצום. לחץ הדם שלי היגיע ל- 140/90 ואפילו יותר והיה לי עודף משקל גדול. רופא המשפחה כמובן לחץ עלי מידית לקחת תרופות לשתי הבעיות שלי אבל אני סירבתי בתוקף. לא התאים לי להיות תלוי בכדורים במשך כל החיים. לא ראיתי את עצמי בולע במשך שאר ימי חיי כדורים שיהרסו לי את הכליות ואת השרירים ויפגעו לי בעוד תפקודים בגוף.
בנוסף לכך כשהתחלתי בתהליך המשקל שלי עמד על 81 עם גובה של 170.
אחרי הקורס והפגישה האישית שהייתה מחכימה ומעשירה ונתנה לי מבט עמוק ומקצועי על מצב הבריאות שלי ועל בדיקות הדם שלי, ניתוח ששום רופא שפגשתי מעולם לא עשה עבורי. אז הבנתי כמה הטיפול הרפואי הוא שטחי ובלתי יעיל. הרופא שלי לא הקדיש מעולם יותר משתי שניות לדבר איתי על בדיקות הדם שלי, המשמעות של כל פרמטר והיכן באמת אני נמצא ביחס לערך התקין באמת אצל אנשים בריאים בכל פרמטר/בדיקה ובדיקה.
זה מה שעשה ערן. זה נתן לי הבנה עמוקה על המצב האמיתי שלי ולכן גם התפכחתי מהאשליה שמצבי לא כל כך גרוע. יחד עם זאת ערן נתן לי תקווה גדולה שהמצב הפיך לחלוטין ותלוי רק בי.
נכנסתי מידית לליווי צמוד של דר ערן. מעולם לא הייתי בליווי כל כך צמוד ויעל של איש בריאות. גם לא שמעתי על ליווי כזה בשום מקום. לא היה לי שום סיכוי לא להצליח כי ערן יצר איתי קשר מידי יומיים, עקב אחרי קובץ המעקב והמדידות שלי וביצע שינויים רבים לאורך כל הדרך.
פעלתי על פי העקרונות של "התזונה הכירורגית" שערן התווה לי והתוצאות היו פשוט מדהימות.
מיד עם התחלת התהליך התחיל המשקל לצנוח במהירות שלא תיאמן, וזאת למרות שלא הוגבלתי בכלל בכמות של האוכל. זה היה בלתי יאמין. אתה אוכל, שבע, נהנה וגם יורד במשקל. פלא פלאים. אז המשקל ירד בהתמדה ולבסוף ירדתי בכל התהליך כולו 25 קילו והגעתי למשקל שבו הייתי בגיל 20 , בדיוק כמו שערן אמר שיקרה.
הייתי ממש בהלם. אשתי גילתה לצידה פתאום אדם חדש.
השינוי שחל בי הוא כל כך דרמטי שאנשים אומרים לי שאני נראה צעיר ב- 20 שנה בהשוואה לאיך שנראיתי לפני הטיפול.
הכי חשוב זה המדדים השונים. לחץ הדם והסוכר הלכו וירדו בהתמדה.
הסוכר ירד ל- 80-70 בבדיקה לאחר צום של לילה, ערכים שלא ראיתי כבר שנים.
לחץ הדם ירד ל -90/60, שזה לחץ דם שאין אפילו לצעירים בני 20, שוב בדיוק כמו שערן הבטיח שיקרה.
התחושה הפיזית היא עולם אחר לגמרי. ממצב של תחושת עייפות מאמצע היום עד הערב התחלתי להרגיש עליה ברמת האנרגיה לממדים שלא הכרתי מזה שנים. כיום אני מרגיש קליל, חיוני ונמרץ, כמו בחור צעיר. אני פעיל ספורטיבית, האנרגיות בשמיים. אז עכשיו כבר יש לי אנרגיה לפעול ומוטיבציה אז אימצתי לי הרגל של פעילות גופנית סדירה ואני עושה אותה בהנאה רבה.
חברים וחברות, זאת לא דיאטה זמנית, אני הולך להמשיך באורח החיים המדויק הזה שמוכיח את עצמו למשך כל החיים. אני לא מוכן לוותר על גישה שהחזירה אותי לבריאות שלמה.
אני מודה לבורא על כך שהחלטתי לעשות את התהליך הזה איתך ערן ואני מודה לך ערן על התרומה הנפלאה והגדולה שלך לשיפור איכות החיים שלי ולהבראה שלי משתי מחלות כרוניות קשות שהרפואה לא מספקת להן שום מענה וריפוי אמיתיים. אני בטוח שללא הליווי הצמוד והמקצועי שלך ערן והתמיכה הנפשית העצומה לא הייתי מגיע לתוצאות האלה. אין מה לחסוך במקומות האלה. מה שקיבלתי שווה באלפי אחוזים יותר ממה ששילמתי על התהליך הזה. אל תחסכו בבריאות האמיתית שלכם.
התהליך שעשיתי איתך ערן הוכתר על ידי כהצלחה גדולה מאוד. אני ממליץ על הדרך שלך לכל אדם.
אני מקווה שכל אדם ששוחר בריאות אמיתית יבין שזאת הדרך האמיתית להבראה מכל מחלה שהיא. זה הטיפול שמדינת ישראל ושירותי הבריאות הכושלים שלה היו צריכים לספק לכל אזרח בישראל, לא תרופות רעילות וניתוחים מיותרים.
אני ממליץ לכל המטופלים שלי ולכל אחד ואחת מכם, תרכשו את חייכם ואיכות החיים שלכם בחזרה בקלות , הצטרפו לתהליך של ערן ותחסכו מעצמכם פחדים וחרדות מבריאות לקויה, סבל, מתח, ריצות לרופאים, הרס הגוף באמצעות תרופות רעילות ומזיקות ותקבלו בתמורה בטחון עצמי בבריאות שלכם, בריאות אמיתית ושלווה ושמחה עצומים.
הערה: אם הסיפור תרם לכם קחו בחשבון שהוא יכול לתרום גם לכל מכריכם וחבריכם ולהציל אותם מאסון בריאותי.
עשו להם טובה ושלחו להם את הקישור לסיפור הזה. יכול להיות בהחלט שהוא יכול לעורר אותם, להעצים אותם ולהזכיר להם שגם הם מסוגלים לעשות את זה. 

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 או – 054-5742631 והתחילו מיד בתהליך ההבראה שלכם מסוכרת, לחץ דם גבוה, עודף משקל ועוד.
אם אתם רוצים לנסות להחלים ולשקם את הבריאות שלכם על ידי תהליך עמוק של ניקוי ושיקום הבריאות שלכם התקשרו אלינו ותקבלו מידע מדויק על התכנית שלי לשיקום הבריאות שלכם,

או שתמלאו את הפרטים בתיבת צור קשר כאן למטה ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה). 
מומחה לתזונה כירורגית המובילה לריפוי ממחלות פנימיות טל –  03-3724200