Hunza Health Education Center

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה). 
מומחה לתזונה כירורגית המובילה לריפוי מלחץ דם גבוה טל –  03-3724200 

עודף טיפולים ברפואה – ההונאה של תעשיית המחלות וההרג הקרויה "רפואה קונבנציונאלית" ותעשיית התרופות עולה שוב בתקשורת

לפני זמן מה קיבלתי פנייה מערוץ 10, מתכניתה של אשרת קוטלר, להצטלם לתחקיר שלה על "רפואת יתר" – עודף תרופות וטיפולים בהתמקדות בצנתורים מיותרים. אשרת קוטלר נחשפה למאמר שכתבתי ונמצא באתרי – "צנתור הוא הליך מיותר ומסוכן ועדיף להימנע ממנו".
אושרת בקשה לשמוע את דעתי על עודף הצנתורים הטיפוליים שנערכים בישראל. כיוון שהייתי בחול לא יכולתי להצטלם לכתבה. הכתבה נערכה לבסוף, אבל נושא הצנתורים נזנח בכתבה.
קוטלר בחנה בקצרה את תעשיית המחלות והתרופות והביאה את דעתם המושכלת של מספר רופאים ידועים בארץ ובעולם שמדבריהם השתמע וחלקם אף טענו במפורש שתעשיית התרופות והטיפול במחלות היא למעשה רמייה אחת גדולה.
לדבריה, רפואת יתר היא גורם המוות מספר 3 בארה"ב וככל הנראה גם בישראל.
האם הציבור שרץ בהמוניו מידי יום לרופאים מומחים כיבכול, לקופות החולים ולבתי החולים מודע לזה? לדעתי כלל וכלל לא.
אבל אני רוצה להסב את תשומת הלב שלכם לטעות הקשה בתפיסה של אושרת קוטל והציבור כולו.
לדעתי רפואת יתר היא הגורם מספר 1 בתמותה ולא מספר 3. אושרת לא עסקה וכך גם מרבית הציבור בשאלות:
מהו טיפול רפואי מיותר?
מה ההשפעה של כל סוג של טיפול רפואי?
איזה טיפול רפואי גורם לריפוי והאם יש טיפול כזה?
מה ההשפעה של התרופות על הגוף בטווח הבינוני והארוך?
מה הוא טיפול רפואי טוב?
מה הוא ריפוי אמיתי?
כמו בקרב מטופלי הרבים גם בכתבה הוצגו אנשים שבחרו לשנות תזונה במקום לבלוע סמים הקרויים תרופות וכך הם נרפאו ממחלתם הכרונית.
ד"ר ארדיטי, מנהל מחלקה קרדיולוגית לשעבר היגיע בעצמו, ככל הנראה כמו מרבית הרופאים, לסוכרת ולבעיות שומנים בדם וכלי דם. ופתאום הוא הבין שהתרופות שהוא עצמו רשם כל שנות עיסוקו לחוליו לא עוזרות לו עצמו.
הוא הגדיר את התרופות לכולסטרול – "זו הרמאות הכי גדולה שיכולה להיות מצד תעשיית התרופות" (ואני מוסיף – באמצעות סוכניה הרופאים שעושים זאת בלהיטות יתר למען שוחד מתחת ומעל השולחן בצורות שונות).
ד"ר ארדיטי הצהיר על כך שהוא לא נותן לחולים שמגיעים איליו תרופות להורדת כולסטרול ושומנים בדם.
ד"ר דן קרת שהוא עצמו עובד כמדומני בבית חולים אסף הרופא הציג הסטוגרמות של מחקרים שסותרים את הטענות על היעילות של התרופות ועל תופעות הלוואי שלהן שמוסתרות מעיני הציבור. ד"ר קרת גם גילה שעורכי מגזינים רפואיים מקבלים שוחד מתעשיות התרופות כדי לפרסם את "המחקרים" כביכול שלהם שמפיצים מידע שקרי בעד התרופות.
ד"ר קרת אמר – אם היה שופט או שוטר מקבל כסף על דברים דומים הוא מזמן היה יושב בכלא, רק ברפואה זה מותר, זה לגיטימי לאור היום.
רופאה של מלכת אנגליה צותת כאומר – "יש ראיות ברורות לכך שאנחנו נותנים יותר מידי תרופות לחולים רבים מידי. מרבית התרופות לא מועילות ויש להן תופעות לוואי קשות". "כידוע, חברות התרופות הגדולות מפעילות לחץ כבד מאוד לרשום יותר תרופות".
רופא בריטי, ד"ר אסים מלהוטרה, שאמר – לצערי הגעתי למסקנה שנכון לעכשיו, רופאים ישרים כבר אינם יכולים לעסוק ברפואה ישרה".
אמירה זו די מוזרה כי מתי הרופאים כן יכלו להיות ישרים ב- 200 השנים האחרונות בהן תעשיית התרופות שולטת ברופאים. הרי שיטת הטיפול של הרפואה מבוססת מאז ומתמיד על מתן רעלים שנקראים בפיהם תרופות.
המסקנה של הכתב שערך והציג את התחקיר שהעיד על עצמו כנשוי לרופאה, שמתפרנסת ככל הנראה מכל תעשיית ההונאה הזו ונוהגת כמו כל הרופאים, הייתה בסוף הכתבה – כשלרופא יש 5 דקות לדבר עם חולה אז אין לו ברירה.
איזה טיעון עלוב ואידיוטי. אז הרופאים שוב יצאו כאן צדיקים ומצילי האנושות?
מי השותף העיקר לפשע הזה של תעשיית התרופות אם לא הרופאים?
מדוע הם מציגים את עצמם כקורבנות חפים מפשע של תעשיית התרופות?
מדוע הם משתפים פעולה ברצון ובלהיטות עם תעשיית הרשע של התרופות, תעשיית הסמים הזו?
מי נתן לתעשייה הזו דריסת רגל בכל המקומות שאמורים להיות נקיים וחפים מאינטרסים, כמו הפקולטות לרפואה, מכוני המחקר, עיתונים וירחונים רפואיים, כתבי עת מקצועיים ומוסדות הממשל והבריאות בכל המדינות?
מדוע הם נתנו להם דריסת רגל ודלת פתוחה בכל המקומות האלה?
משום שהרופאים עצמם מתוגמלים על כך!! מתחת ומעל השולחן באמצעות נסיעות לוועידות והשתלמויות מקצועיות כביכול בחלקי עולם שונים שכוללים אירוח כיד המלך ואולי גם בדרכים אחרות שאינן חשופות לעיני הציבור. זה כל הסיפור.
ניתן לקרוא על כך בהרחבה בפרק 17 בספרו של פרופ' קמפבל – מחקר סין.
אם לא באופן ישיר אז באופן עקיף משומנים הרופאים באין סוף הטבות ולכן הם ירשמו בלהיטות סמים לחולים ויעלימו עין מכל מידע שסותר את פעילותם.
איך אמר דן קרת – על זה צריך לשבת בכלא. מי צריך לשבת בכלא דן קרת היקר?
הרי כשאני ישבתי בביתך בכפר ורבורג לפני כמדומני 18 שנים והצעתי לך להצטרף למאבק חזיתי מול תעשיית הרשע הזו סירבת בנימוס ואמרת שאתה צריך להתקדם קודם כל במסלול הרגיל שלך, כלומר להמשיך לעבוד בתוך הממסד הרפואי וליהנות מכל משמני תעשיית השקר שלה. לא רצית להתנתק מהמערכת ולפלס את דרכך בג'ונגל של רפואה פרטית ושיווק של עצמך במשך 365 ימים בשנה. בחרת בחיים קלים בתוך המערכת השקרית הזו. אז מה התעוררת עכשיו ד"ר דן קרת היקר? הרי אתה יודע טוב מאוד שמי שנמצא בתוך המערכת לא יכול לצאת נגדה משום שהמאפיה תסלק אותו מהר מאוד משם אחרי שרישיונו לעסוק ברפואה יישלל? ראו את המקרה של ד"ר גיל שחר שיצא נגד חיסוני החצבת.
רק לפני שבועיים ישבתי בביתי כשעתיים עם רופא ישראלי שסיפר לי שכך מתנהלים הדברים. עולם של מאפיה שבו עורפים את ראשם של המתנגדים.
מדוע? כי מעורב כאן הרבה מאוד כסף שחור ואולי גם אדום מדם של המתים לשווא.
ד"ר אבני שיוצא גם הוא נגד שיטות הפעולה של הרפואה ותעשיית התרופות כתב:
תעשיית החיסונים מכניסה לכיסם של היצרנים 45 מליארד דולר בשנה.
ילדים שמתו בהמוניהם 50 שנה קודם לכן, לא מתו יותר מחצבת, מאדמת, מחזרת, מטטנוס מסקרלטינה, ומצפדינה עוד לפני שפיתחו את החיסון הראשוןלחצבת, לחזרת, לאדמת, לטטנוס. ומה עושים הרופאים היום? מכניסים את הציבור בישראל לפאניקה, לכו להתחסן, יש מגיפת חצבת.
ועוד כותב ד"ר אבני: ד"ר אנדרו מולדן, שכתב ספר מחקר שקוטל את תעשיית החיסונים ואת הפרקטיקה של חיסון היה אמור לפרסם מסקנות חדשות על נזקי החיסון.שבועיים לפני פרסום ספרו בגיל 49 הוא נרצח ככל הנראה משום שהספר סיכן את ההכנסות העצומות והשקעות הענק של יצרני החיסונים.
והיכן מדינת ישראל, היכן שלטון החוק? הרי מדובר כאן על רצח המונים בידי הרפואה, הרופאים ותעשיית הסמים הקרויים תרופות.
הפשע הראשון בעיני הוא לקרוא לסמים רעילים תרופות – מילה שבנויה על השורש "רפא" ויש לה קונוטציה לריפוי.
ד"ר קרת אמר שאלה צריכים לשבת בכלא.
ואני קורא לד"ר קרת – האם אתה מוכן להצביע על אלה שצריכים לשבת לדעתך בכלא? מי הם אלה? האם חבריך לעבודה?
ואיך הם ישבו בכלא אם אתה כאזרח שנמצא במערכת וכל כך בטוח ונחרץ בכך שנעשים כאן פשעים חמורים אינך משתמש בידע שלך כרופא והולך למשטרה ומתלונן על פשעים חמורים שנעשים כנגד מיליוני אנשים בישראל?
הרי אם אזרח רגיל מהשורה יגיד את מה שאתה אומר כולם ילעגו לו ויגידו שהוא ליצן ואיננו מבין על מה הוא מדבר, אבל אתה, רופא עם 33 שנות ניסיון ברפואה, הרי אי אפשר לזלזל בעדותך. אז מדוע דן קרת היקר אתה מחריש?
מדוע אינך הולך למשטרה ומתלונן על פשעים חמורים שנעשים כנגד בריאות הציבור וכנגד כל הציבור בישראל? איך אתה מצפה שהם ישבו בכלא, אותם חברים שלך למחלקות הפנימיות בתל השומר ובבתי חולים אחרים אם אתה לא קם ומעיד נגדם?
הרי הכלל הראשון באזרחות הוא אם נעשה פשע לנגד עיניך מחובתך כאזרח היא לדווח עליו למשטרה, לא?
אז מדוע אינך עושה זאת?
מדוע אתה מספר את זה לערוץ 10 ולא למשטרה?
ועכשיו הקשיבו מה אמר לי הרופא אתו ישבתי בביתי לפני כמה חודשים:
את הרפואה והרופאים לא מעניין להבריא חולים, הרופאים מעוניינים בטיפולים, רופא לא רואה מחובתו גם למנוע מחלות, הוא טוען שזה לא עניינו איך בני אדם חיים וכיצד הם מביאים על עצמם את מחלותיהם".
לא מדהים? אתם ידעתם זאת?
ואני שואל – האם לאלה ניתן לקרוא רופאים, שלא לדבר על רופאי אמת?
כשהסופר דוד בן יוסף היה בטיפולי הוא כתב עלי באחד ממאמריו – "הלכתי לרופא אמת….".מה זה רופא אמת?
לרופא אמת אכפת מהחולים שלו, אכפת לו מסבלם, ממצוקותיהם והוא שואף לשפר את איכות חייהם ולהרחיק אותם ממחלות וסבל.
רופא אמת רוצה לראות את חוליו ובני משפחותיהם בריאים ושמחים.
רופא אמת מוסר מידע אמת לחוליו על הסיבות למחלותיהם ועל הדרכים למגר אותם. הוא מלמד אותם על הכלים הטובים ביותר שיש להם עצמם כדי לרפא את עצמם. הוא נוטע בהם תקווה, אופטימיות וכח רצון לעזור לעצמם ולהוציא את עצמם מהבור ולא ייאוש וחוסר תקווה.
הוא לא מכריז ומשקר להם שמחלתם כרונית בלתי ניתנת לריפוי ושהם צריכים להיצמד לסמים במשך כל חייהם.
כל רופא, שמתעקש להתהדר בתוספת D.M לתואר הדוקטור שלו כאילו מדובר כמעט באדם על בעל זכויות יתר בחברה ובעל מעמד יתר, כל רופא שפועל בניגוד לתכונות של "רופא אמת" חי בשקר ומוכר במודע את נפשו לשטן.
אני אומר שהרופאים עושים זאת במודע משום שמיליוני אנשים חיים בדעה שרופאים במקרה הגרוע הם קורבן של המערכת ולא המובילים של תעשיית ההונאה והשקר הקרויה רפואה קונבנציונאלית. זו דעה כוזבת שגויה ומסוכנת משום שהיא מובילה לקבלה ושתיקה והעצמת עין.
אולם תעשיית השקר הזו הינה הרבה יותר חמורה ועמוקה מכפי שנראה ולכן כתבה קצרה כמו של קוטלר איננה מסוגלת לגעת אפילו בקצה הקרחון.
מדובר כאן על גישה רפואית שגויה ואינטרסנטית מיסודה שמובילה אתכם ואת בני משפחתכם לחלות בהמוניכם ולהיות חשופים למניפולציות רפואיות תחת מעטה של מדע רפואי.
ב- 33 השנים האחרונות הוכחתי על עצמי ועל אלפי חולים שהגיעו אלי שכמעט בכל מצב מחלתי ניתן לחולל מהפך ולשפר את מצב הבריאות ואפילו להבריא ממנו לחלוטין. אז מדוע האמת הזו לא מגיעה לציבור הרחב?
משום שהמליארדים שתעשיית התרופות עושה חוזרים אליכם שוב ושוב באמצעות שטיפות מוח קשות בכל אמצעי התקשורת באמצעות פרסומות שיקריות שמעודדות אתכם להמשיך ולצרוך את התרופות המצוינות שמיד מעבירות כל כאב, מחלה ובעיה פיזית ונפשית כאחד.
מדוע מדינת ישראל ממשיכה לתמוך ברפואה הפושעת הזו שרק מחמירה את מצבם של החולים ומבצעת בהם טיפולים פושעים ומיותרים במאות מיליוני דולרים בשנה על חשבון משלם המיסים?
מדוע שר האוצר כחלון התעלם מפנייתי איליו ואפילו לא זימן אותי לשיחה רצינית על מכתב רציני ביותר ששלחתי איליו כדי לשמוע את משנתי שיכולה להציל את הכלכלה של ישראל?
מדוע שר הבריאות בפועל ליצמן שאותו פגשתי פנים מול פנים באולמי בית ישראל בירושלים והוא מיוזמתו אמר לי בוא נקבע פגישה בכנסת ונדבר נעלם כבר 5 שנים מבלי שקיים את הפגישה? כי ליצמן עסוק בפוליטיקה, בלקחת כמה שאפשר למגזר שלו, בתמיכה ביצרני הסיגריות שמפרסמים בעיתונים שלו , ועוד פרשיות שהוא מסתבך בהן, הכל לכאורה כמובן. הרי הוא ראה חברו משה גולדיס כעדות חייה עומדת מולו אחרי ירידה של 30 קילו וירידה מכל התרופות. וכששאלתי אותו מדוע כל עם ישראל לא יכול לעשות את זה באופן ממוסד הוא ענה, אני לא יודע על מה אתה מדבר. מדוע שידע, הוא הרי עוסק בפוליטיקה.
אבל למען האמת כל הפוליטיקאים מכל המפלגות מתנהגים אותו הדבר בכל הנוגע לבעיות הבריאות של אזרחי ישראל. הם פועלים מתוך בורות, מתוך תפיסה שגויה לחלוטין של הרופאים סוכני תעשיית התרופות, מתוך הפחד שהן יזדקקו בעצמם לחסדי הרופאים ומתוך כניעה ללוביסטים של הרופאים והתעשייה.
בבחירות האחרונות כמו כל אלה שלפניהן נושא הבריאות בכלל לא זכה לעלות על סדר היום. בודדים חזרו על המנטרות שלהם שאותן הכינו מראש – יש להגדיל את התקציבים של …. יש להוסיף מיטות, יש להגדיל את מספר הרופאים ועוד גבב של שטויות שלא יוסיפו גרם אחד של בריאות לאף חולה.
מדוע ראש הממשלה נתניהו, שר האוצר כחלון, שרי הבריאות יעל גרמן, וליצמן, מנכלי קופות החולים, מנהלי בתי חולים, מנהלי מחלקות, כתבי בריאות, שדרני רדיו וטלוויזיה כמו יעל דן, אילנה דיין, מיקי חיימוביץ, כולם כאחד התעלמו ממכתבי לאורך השנים שבהם כתבתי שיש צורך להקים וועדת חקירה ממלכתית ולחקור את הפשעים החמורים הנעשים על ידי הרפואה כנגד מיליוני אנשים בישראל.
מבחינתי כל האנשים האלה שיכלו להקים מהומה ושתקו ואפילו שיתפו פעולה לכאורה בעד בצע כזה או אחר שותפים לפשע הזה בשתיקה הרועמת שלהם.
כשאני לקחתי איש יחסי ציבור כדי להעלות את הנושא לתודעת הציבור בישראל ושילמתי לו מכיסי הון תועפות בכל חודש הוא לא הצליח להכניס כתבה אחת שלי בעניין משמעותי באמצעות כתבי הבריאות. כששאלתי מדוע הוא ענה לי שהם טוענים – הוא לא מציג שום מחקר חדש ששוה לתת לו במה.
ואני שואל האם גם הם מושחתים ומשתפי פעולה?
האם הם טיפשים עד כדי כך שהם לא מצליחים להבין שריפוי מ -500 סוגי מחלות ללא תרופות זו החדשה הכי גדולה שאפשר להעביר למיליוני חולים בישראל.
שאלתי את איש יחסי הציבור שלי – איזה מחקר חדש הם רוצים לקבל כשאני אומר שיש מעל 10 אלפים מחקרים שתומכים בגישת הריפוי הטבעי ועדיין לא עושים בהם שימוש בחיי היומיום של החולים. הרי מה שצריך זה לא מחקרים חדשים אלא שימוש בידע הקיים מזה 250 שנה. אם המטרה היא באמת להעלים את החולי שימוש בידע הזה עשוי לרוקן את בתי החולים. אז הגאונים האלה מחכים למחקרים חדשים? מחקרים חדשים שיגלו להם שמה? שנמצאה תרופה פלאית לסוכרת? ללחץ דם, לטרשת עורקים, להרס הכליו, למחלות עור וכו'. הרי לעולם לא ימצאו תרופות כאלה. לעולם לא יהיה ניתן לוותר על חוקי החיים התזונה, הטבע והבריאות ולפתור את התוצאות באמצעות סמים?
הרי זו מחשבה עקומה ביותר.
אבל לא הצלחתי להכניס שום מאמר שלי וכשהבנתי שאני רק מפרנס את איש יחסי הציבור שלי הפסקתי את מאמצי.
אז חברים וחברות, זה לא עניין למלחמה של בודדים בממסד הענק ועתיר המליארדים. תפסיקו לפרנס את הרופאים ואת התעשייה המושחתת הזו. תבינו, אתם אלה שמספקים להם את הדלק לרמות אתכם שוב ושוב. תתחילו לקחת אחריות על הבריאות שלכם, למדו את חוקי הבריאות, אל תשלו את עצמכם שתרופות וניתוחים יפתרו לכם את בעיות הבריאות שלכם ואז יש לכם לגיטימציה להמשיך עם ההתמכרויות שלכם למזון גורם מחלות.
זו גישה לא אחראית שלבסוף תהרוס את החברה כולה.
צריך להקים גוף, אולי מפלגה, שתחרות על דיגלה להציב את הבריאות של כולנו בראש סדר העדיפויות. בניגוד למה שהציבור חושב, בעיות הביטחון אינן במקום הראשון. לדעתי לא יקומו כאן מנהיגים שיהיו מסוגלים להפקיר את הביטחון של המדינה. יש צבא חזק, יש גנרלים רבים שיובילו את הביטחון.
לעומת זאת אין גנרל אחד שמוביל באמת את עניין הבריאות.
אנשים חושבים שהם צריכים להתאגד במפלגות על פי תפיסת העולם הבטחונית שלהם, אבל הבריאות לא שייכת לשום תפיסת עולם והיא יתומה. הפולטיקאים מוכרים לכם שיש עניינים חשובים ובוערים שעליהם צריך להצביע, העיקר להרדים אתכם עד הבחירות הבאות.
הם צועקים: ירושלים בסכנה, השמאל מסוכן, הימין קיצוני, הדמוקרטיה בסכנה, שלטון החוק בסכנה, הביטחון בסכנה, ההתיישבות בסכנה, שלטון מושחת ועוד סיסמאות. התוצאה – הבריאות שלכם נדחקת למקום האחרון.
חברות וחברים, הבריאות של הציבור בישראל היא אינטרס משותף של כולם, ללא קשר לדעות פוליטיות, ביטחוניות ואחרות.
מול עינכם נערך שוד עצום של הקופה הציבורית כבר 70 שנה והשוד הזה רק הולך וגדל. לרפואה אין שובע, היא דורשת עוד ועוד תקציבים לרפואה שלא מצליחה להוביל לריפוי אמיתי של שום מחלה ורק מייצרת עוד ניתוחים וחולי.
מפלגת בריאות תחייב להקים ועדת חקירה ממלכתית ולבחור בקפידה את האנשים שישבו בה כדי שלא ימרחו את התוצאות ויטייחו כמנהג הישראלים את העובדות הקשות.
הרפואה משתמשת בשיטות טיפול שאין בצידן שום כוונה ורצון להבריא אנשים חולים. זה מזעזע עוד יותר כשזה נשמע מפי רופאים.
יש שיטת פעולה פשוטה טבעית ומוכחת שיכולה למגר את מרבית המחלות הקיימות ולמנוע מעל 99% מהמחלות העתידיות והצפויות של אורח חיים לקוי ויש לגלות אותה לציבור.
המפעל הזה צריך להיות מובל על ידי מדינת ישראל ולאו דווקא משרד הבריאות האינטרסנטי שגם הוא מנוהל על ידי המאפיה הרפואית ועל ידי פוליטיקאי, אדם שכישוריו להיות שר בריאות אמיתי הם אפסיים.
לנו הרופאים הנטורולוגים (היחידים שיש להם זכות מלאה לקרוא לעצמם רופאים, תואר שהמאפיה הרפואית נכסה לעצמה באמצעות חקיקת חוקים בכל העולם המערבי) לנו ברור שהחולי העצום נגרם בגלל חוסר אחריות ומוסר ירוד של הרופאים שבחרו ובוחרים מידי יום מחדש לחיות בשקר ובהונאה ולשתף פעולה עם תעשיית הבצע והרשע של סמים, חיסונים וניתוחי סרק שמנציחים את המחלות תוך כדי העלמה מכוונת של אמת מדעית מהציבור ואי הצגת פתרונות תזונתיים פשוטים שיכולים לרפא את כל המחלות כמעט. הרי בלי חולים הם יישארו מחוסרי עבודה.
לידיעתכם, זה המקצוע היחיד שבו האינטרסים של הלקוח ושל נותן השירות הפוכים לחלוטין.
מנקודת מבט זו גברת קוטלר, עודף טיפולים איננו במקום השלישי, אלא במקום הראשון ברשימת גורמי החולי כי הרי כל פעולה רפואית כמעט נוגדת את טובתו של החולה. הרופאים הם אלה שהופכים כל מחלה אקוטית ופשוטה שניתנת לריפוי על ידי כוחות הריפוי של הגוף תוך זמן קצר באמצעות צום וניקוי גוף למחלה קשה וכרונית כדי שניתן יהיה להמשיך ולמכור לחולה המסכן תרופות במשך כל חייו.
אם אתם צריכים הוכחות לכך אז הינה לכם.
כנסו ליוטיוב וצפו בסרטונים של מדענים ורופאים שתומכים בכל מה שאמרתי כאן.
הסרטון הראשון הוא של שיין אליסון – Shane Eliiison מדען שזכה בפרס יוקרתי, בעל תואר מאסטר בכימיה אורגנית. שיין עבד עבור תעשיית התרופות בחברה מהגדולות בעולם, אלי לילי.
בסרטון הוא מתאר את אופן הפעולה של תעשיית התרופות המושחתת. הוא טוען שהמדע ננטש לחלוטין בחברת התרופות.לחברה לא הייתה שום בעיה לומר לו – ראה , אנחנו מפתחים תרופות כדי לטפל בסימפטומים אנחנו לא מרפאים מחלות.
שיין אומר – זהו מודל עסקי המאפשר לך לתת תרופה לאדם למשך כל חייו. וכשנגמרו לך הסימפטומים לטיפול אז מה נותר להם לעשות? השלב הבא בפרסום התרופה הוא להמציא מחלה. כשנגמרים לך הסמפטומים נגמר לך גם מעגל הלקוחות שאפשר לשווק להם את התרופה. אז הם חייבים היו להמציא מחלות חדשות. ועבור תרופות פסיכיאטריות אתה יכול להמציא מחלות כל הזמן. יש שתי מילים אשר מהן פוחדים הפסיכיאטרים והמילים הן: תוכיח זאת.. וכשרופא לא יכול להוכיח שיש מחלה, וב- 90% מהמקרים הוא לא יכול, אז אל תקחו את התרופה. זה שם את החולה בעמדת הכח. תהיתי לעצמי, ככימאי, אני מכין את התרופות הללו והן מוכחות כקטלניות במעבדה שלנו והן מוכחות כקטליות גם במעבדות אחרות, מסוכנות לא יעילות, גורמות בדיוק לאותם הדברים שהן אמורות לרפא. אז איך הם בכל זאת מוכרים אותן? יש להם את מחלקת השיווק. לביג פארמה יש את מחלקת השיווק הכי טובה בעולם כולו. גאונים. הם פשוט משלמים למומחים, רופאים, פרופסורים ופסיכיאטרים כדי שידווחו שיש למחקר שלהם תוצאות חיוביות. הם משלמים להם ובכך הם קונים מדע מזוייף. לפחות 125,000 אנשים מתים כל שנה כתוצאה משימוש בתרופות מרשם. והציבור קונה את זה שנכון להשקיע יותר זמן במחקרים במטרה להקטין את מספר הנפטרים. והם ממשיכים בשיווק התרופות הקטלניות. המטרה שלהם היא להפנט את המון העם, להפנט אותם ולסמם אותם ושיגיעו לפסיכיאטר שלהם כדי שהם יוכלו לבלוע את התרופה הבאה. יש להם תעשייה של מליארדי דולרים שעושה הרבה אנשים חולים ומרוויחה מזה.
עד כאן דבריו של שיין אליסון שכפי שאתם יכולים להבין מסכן את חייו בסרטון הזה כדי להעביר מידע חשוב לציבור וכדי להשקיט את מצפונו.
הסרטון השני הוא של הרופא הנורבגי פיטר גוטשה, – Peter C. Gotzshe, מנהל מרכז קוקריין הנורדי בקופנהגן, פרופ' לתכנון וניתוח מחקרים באוניברסיטת קופנהגן. וכך אומר פרופ' גוטשה:
לפני שנתיים גיליתי שכל תרופות המרשם מהוות את גורם המוות השלישי אחרי מחלות לב וסרטן. התרופות שלנו הורגות קרוב ל 200 אלף בני אדם באמריקה בלבד מידי שנה ומחציתם מתים כאשר הם עוקבים אחר ההמלצות של הרופאים שלהם. כולם מתים בגלל תוצאות הלוואי של התרופות. המחצית השנייה מתה בגלל טעויות ולרוב אל ההרופאים שטועים משום שכל תרופה מגיעה עם 20-40 אזהרות, התוויות נגד, אמצעי זהירות וכן הלאה. אין רופא בעולם שמסוגל להכיר את כל זה. אז הם נותנים לחולים תרופות שלא היו צריכים לתת להם שמגיבות רע עם תרופות אחרות או מוצרי מזון וכן הלאה. ואז החולה מת. זה החצי השני.
עוד דבר שגיליתי לפני שנתיים היה שהרבה ממה שעושה תעשיית התרופות תואם לקריטריון של פשע מאורגן על פי חוקי ארה"ב. והם מתנהגים בדרכים רבות כמו המאפיה. הם משחיתים כל מי שניתן להשחית. הם קנו כל סוג של אדם, אפילו כולל שרי בריאות במדינות מסוימות. אז יש כמות עצומה של שחיתות. בארצי למשל דנמרק, אנחנו נחשבים כמדינה עם מעט מאוד שחיתות, אבל עדיין יש לנו אלפי רופאים שמתפרנסים מתעשיית התרופות למרות שאנחנו בסך הכל 20 אלף רופאים. אז זה סוג יעיל של שחיתות. תעשיית התרופות קונה קודם כל את המרצים. ואז מנהלי מחלקות ואז עוזרי מנהלים אחרים. הם לא קונים רופאים צעירים. אז כשכמה אלפי רופאים מתפרנסים מתעשיית התרופות זה ממש ממש רע. לכן כתבתי את ספרי – תרופות קטלניות ופשע מאורגן: איך תעשיית התרופות השחיתה את מערכת הבריאות. אני מקווה להצליח לשכנע חולים לא לקחת כל כך הרבה תרופות כי רבים כל כך מתים מהתרופות שהם בולעים. בארצי אנשים בולעים הרבה מאוד תרופות עד כדי כך שכל אזרח יכול להיות מטופל בתרופה וחצי מיום לידתו ועד ליום מותו. זה לא יאמן. ותרופות אינן כה מועילות והן הורגות כל כך הרבה מאיתנו.
אנחנו יודעים זאת. לכן תרופות הן גורם המוות העיקרי השלישי אחרי מחלות לב וסרטן.
אז מה שאנחנו צריכים בשנים הקרובות זה לקחת כמה שפחות תרופות ממה שאנחנו נוטלים כעת. אם נעשה את זה ונהיה זהירים, נוכל לחיות חיים ארוכים וטובים יותר. כי לתרופות יש הרבה תופעות לוואי וחולים הרבה פעמים לא מבינים שכשמצבם מחמיר זו עלולה להיות תופעת לוואי של התרופה שהם ממשיכים ליטול כי זה מה שהרופא מורה להם לעשות. אז כשאני הייתי מתמחה ברפואה פנימית מה שאני עשיתי הרבה פעמים היה להפסיק הרבה תרופות, במיוחד באנשים מבוגרים. וזה היה די מדהים לראות קשיש מרותק למיטתו מגיע למחלקה שלך וכשאתה מפסיק את התרופות האיש הזה הופך לצעיר בשנים רבות. רבות מהתרופות האלה משפיעות על המוח ואנשים מבוגרים מושפעים מהתרופות באופן קשה יותר. למשל, הם נופלים ושוברים את עצם הירך ואז רבע מהם מתים. תרופות נוגדות דיכאון למשל ניתנות ליותר מ – 10% מהקשישים ונראה שהן הורגות 3% מהם בכל שנה. כלומר אם 100 קשישית נוטלים נוגדי דיכאון במשך שנה 3% מהם ימותו כי הם יפלו וישברו את עצם הירך. זה שיעור תמותה עצום. אז הרבה תרופות אחרות וגם תרופות נוגדות דיכאון גורמות לאנשים ליפול והורגות אותם. התרופות עלולות להשפיע על הקוגניציה, על הזיכרון ועל כל תפקודי המוח והן פועלות בדרכים שאנחנו לא יודעים עליהן כמעט שום דבר. קשישים רבים מאוד נוטלים יותר מ – 5 תרופות ביום ואנחנו למעשה לא יודעים איך התרופות האלה מגיבות זו עם זו. מה שאנחנו כן יודעים זה שלכל התרופות יש השפעות מרובות בגוף. כמה מהן משפיעות על חילוף החומרים הטבעי של הגוף במיוחד אם לוקחים כמה תרופות בו זמנים שאז יוצרים ריכוז גבוה מידי של תרופות בדם. אז אנחנו גורמים הרבה נזקים שאנחנו אפילו לא יודעים לזהות. יש לי אוסף צבעוני למדי של שמות שאנשים כינו אותי במהלך כל השנים הללו. עיתונאים שאלו אותי לא אחת – מדוע אתה תמיד מחפש מחלוקת? והתשובה שלי הייתה – אני לא. המחלוקות מחפשת אותי. משום שזה לא פופולרי לומר את האמת בתחום הבריאות. אתה צובר הרבה אויבים במיוחד את אלה שמתעשרים על בסיס שקרי, רופאים ואנשי תעשיית התרופות. הרגולטורים של התרופות והפוליטיקאים שלנו, כולם על העגלה הזאת. אז מעט מאוד אנשים חופשיים מתלות בכסף בשירותי הבריאות. כמובן שבמקרה שלי אני תקפתי הרבה פרות קדושות במהלך הקריירה שלי ואנשים צרחו עלי בקול וקראו לי חולה סטטיסטיקה כי הראיתי סטטיסטיקה שממוגרפיה לא עובדת ועוד גילויים. אני גם הואשמתי בהתנהגות מדעית שאיננה הולמת על ידי האגודה הדנית של תעשיית התרופות שהייתה מגוחכת לגמרי ואפילו בגדר של הטרדה. הם העלו טיעון מעורפל שאמר – אנחנו לא יכולים לזהות את המסקנות במחקר שלך. הם באו עם מספרים מצוצים מהאצבע ואמרו שהמספרים שהצגתי אינם נכונים. הם הטרידו אותי במשך שנה וחצי. ואז כשזוכנו הבטחתי שההתנהגות המזעזעת הזו תתועד בכתב העת המקצועי –
British medical journal. אחרי הסיפור הזה תעשיית התרופות הדנית הפסיקה לרדוף אותי. וכשיצא הספר שלי על פשע מאורגן הם פשוט שיקרו בקשר איליו כמו שהם תמיד עושים. הם טענו שהדוגמאות שלי ישנות, שהן מלפני 90 שנה וכן הלאה. מה ש – 10 חברות התרופות הגדולות ביותר עושות זה פשע ממש מאורגן.
כל הדוגמאות שלי היו על תרופות מ 10-15 השנים האחרונות ובטח לא 90 שנה. אלה דוגמאות על תרופות חדשות. אז הפשע מתגבר כי הפשע משתלם להם.
כך עובד הקפיטליזם. עד כאן דבריו של פרופ' גוטשה.
הסרטון השליש הוא של ד"ר פיטר גלידן – Peter Glidden מאסטר במדעים ורופא נטורולוג.
ד"ר גלידן מציג פרסומים ש 15,000 אנשים מתים בארה"ב בחודש מהתרופות שהרופאים רושמים להם ואף אחד לא יושב בכלא על כך. הוא טוען שבמאה האחרונה שטפו לנו את המוח שהרופא הקונבנציונאלי הוא סוג של מלך ובעל מונופול על הבריאות שלנו. שיכנעו אותנו שהוא יודע הכל על כל דבר ואתם פשוט צריכים לשתוק ולמלא אחר פקודותיו. בתחילת המאה ה- 19 בארה"ב היה כח שווה לסוגי הטיפולים השונים – הומאופטיה, כירופרקטיקה, אלופתיה, אוסטיאופתיה. אבל בתחילת המאה 19 זיהתה תעשיית התרופות את הכח שלה והתחילה לממן את בתי הספר לרפואה שהיו בעד מתן תרופות לחולים. זו הייתה התחלת הנסיקה של הרופאים הקונבנציונאליים שקיבלו רוח גבית חזקה בדמות של מליארדי דולרים שזרמו לכיסם של המובילים בבתי הספר לרפואה. זה התחיל לבנות את המפלצת שיש כיום שנקראת הרפואה הקונבנציונאלית. הציבור התמים שראה את ההשתלטות של הרפואה חשב לתומו שזה קורה משום שהרפואה טובה יותר מכל שיטות הטיפול האחרות, אבל זה מעולם לא הוכח. הגידול ברפואה הקונבנציונאלית התרחש בגלל קואליציה פוליטית ופיננסית שחברו יחד אבל הוסתרה מעיני הציבור.
העובדה היא שהרפואה עצמה נמצאת במקום השלישי בקטל אנשים אחרי סרטן ומחלות לב. וכשאדם קונה ביטוח רפואי הוא קונה לעצמו למעשה בכספו סיכוי למות יותר מהר בידי רופאים שירשמו לו תרופות רעילות וקטלניות.
ראיתי אלפי אנשים שהחלימו באמצעות רפואה טבעית ושינוי תזונה ללא שום צורך בתרופות רעילות. אנשים סובלים שלא לצורך רק משום שהם מאמינים באופן עיוור לרופאים. לכן אני עובר בכל ארה"ב ונותן מאות הרצאות בשנה.
ועד כאן דבריו של ד"ר גלידן.
עד כאן העדויות של שלושה רופאים מרחבי העולם המצביעים על הנזקים הנפשיים והגופניים הקשים שגורמת לנו תעשיית התרופות בעולם.
בנקודה זו ולאור כל מה ששמעתם כאן, אני רוצה להסב את תשומת ליבכם לעובדה שתעשיית המחלות דואגת כמעט בקביעות להזין את הציבור באינפורמציה מגמתית כדי ליצור מצג שווא ולחץ על הדרגים הפוליטיים.
בימים אלה אנחנו שומעים על מצוקה קשה כביכול של תפוסה בבתי החולים. התקשורת משתפת פעולה עם תעשיית המחלות והקצתה פינה בה סופרים את התפוסה בבתי החולים השונים ברחבי הארץ. מה המטרה של יחסי הציבור האלה?
המטרה היא ליצור מצג שווא של מצוקה כספית במערכת שהיא הכי חשובה כביכול לציבור, מערכת הבריאות.
אז מדוע אני אומר מצוקה כביכול ומערכת הכי חשובה כביכול ומצג שווא של מצוקה כספית".
האם הם לא מציגים עובדות אמיתיות?
לא חברים וחברות. אלה לא עובדות אלא מסע יחסי ציבור של מצגי שווא.
קביעותי ודאי דורשות הסבר שאחרת אצא טיפש ואנטי בריאות הציבור.
אז להלן הערותי:
תגידו לי בשם שמיים מדוע צריך לתת עוד כסף למערכת שפועלת על פי שיטות שמוכחות כהורגות מיליוני אנשים בעולם בכל שנה? מה אנחנו עיוורים? אנחנו לא רואים את זה?
אם המערכת הזו הייתה באמת מרפאה אנשים, אז קדימה, תנו לה את כל המשאבים הדרושים אבל לאן הולכים מאות המיליונים שהם גוזלים מקופת הציבור?
לרופאי משפחה בורים בבריאות שלא תורמים כלום לבריאות המטופלים שצובאים על דלתיהם מידי יום ומבזבזים את זמנם, לקופת בתי החולים, למימון משרות ושכר ופנסיות של אחיות רופאים וצוותים רפואיים, למימון מחקרי סרק ועוד ביזבוזים?
למי זה מועיל בדיוק מלבד לבעלי האינטרסים, לתעשיית המחלות?
האם הבריאות משתפרת מזה? קדחת. הרי כבר הצגתי לכם את העובדות.
חברים וחברות, אנשים מתים מזה יותר.
אז מדוע אנחנו מתנהגים כבת יענה?
אז כאשר הם נותנים טיפול כושל ומסמם במשך 365 ימים בשנה לחולים מדוע שהם לא יהיו חולים יותר ויותר?
ומה עושים החולים כשהם חולים יותר?
רצים לאותו המקום כדי שיגרמו להם להיות חולים עוד יותר.
וכיוון שהם אף פעם לא מבריאים ורק חולים יותר ויותר אז הם מגיעים לבתי החולים שוב ושוב.
ואז הרופאים זועקים, תנו לנו עוד מיטות ומשאבים.
פשוט עובדים עלינו בעיניים.
עכשיו אתם מבינים מהיכן העומס על המערכת הרפואית הכושלת?
ועכשיו הם דורשים עוד בתי ספר לרפואה שתגדל עוד דורות של רופאים כושלים ומושחתים שידאגו לאשפז יותר אנשים ולתת יותר תרופות ולעשות יותר ניתוחים. רפואה מצוינת.
אתם מבינים איך המערכת הזו מייצרת לעצמה אין סוף עבודה, מעמד כח שליטה ושררה על הציבור כולו?
והציבור מבין את זה?
ממש לא.
אני בספק אם הפוליטיקאים עצמם מבינים את העניין עד הסוף. אין לי ספק שהפוליטיקאים חושבים שמדובר כאן על מומחים אמיתיים לרפואה ולבריאות ושדרכם היא הדרך הטובה ביותר שיש לנו כדי לטפל בחולים, אחרת אם הם יודעים ולא עושים כלום הרי שהם שותפים לפשע.
אני לא בטוח שגם אלה שאיתם ישבתי בהזדמנויות שונות בכנסת כולל שר הבריאות עצמו שלמה בניזרי והשתדלתי בזמן הקצר שהיה לי להאיר את עיניהם לגבי ההונאה הגדולה שמתרחשת כאן הבינו את העניין עד הסוף.
או שהם הבינו ופחדו לעשות עם זה משהו. אבשלום וילן ממרצ של היום, ישב איתי במשך מספר שעות ברצף ושמע ממני כבר לפני שנים את משנתי. כמדומני שהוא יצא בהלם מהפגישה, אבל הוא נעלם מאז כאילו בלעה אותו האדמה.
מצד שני פגשתי בכנסת גם את מנהיג המפדל הרב יצחק לוי שהוא עצמו נפל קורבן לבסוף לתעשיית המחלות. גם הוא לא נקף אצבע מעבר לפגישה איתי. את שר הבריאות פגשתי במשרדו בשנת 2000 כמדומני. במשך שעה הסברתי לו בנוכחות 8 אנשים שהצטרפו אלי, בניהם 3 רופאים, את היתרונות והפוטנציאל של הנטורולוגיה בשיפור הבריאות של אזרחי ישראל. בתום השיחה הוא אמר שהוא מוכן לעשות מהפיכה ושהוא לא ייתן שיכשילו אותי. מכל הדיבורים יצא רק אוויר.
העובדה היא שכל הפוליטיקאים האלה לא נקפו אצבע לעשות שינוי ואפילו לא להעלות את העניין בוועדה כל שהיא של הכנסת.
חמור מזה, שורה ארוכה של עיתונאים והבכירה שבהם אילנה דיין קיבלו ממני מכתב ארוך המפרט שמדובר כאן על ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות, אבל גם גברת דיין לא רצתה להרים את הכפפה וענתה לי תשובה לקונית וסתומה. כנראה שהיא מחפשת לטפל רק במקרים קלים ולמטה מזה.
כתבתי בהזדמנויות שונות, לו אני שר הבריאות וניתן לי חופש פעולה לעשות, הייתי ממגר את מרבית החולי בתוך שנה עד שלוש שנים ומרוקן את בתי החולים. אתם מבינים כמה מליארדים נוכל לחסוך אז על תעשיית המחלות והניתוחים שהשתלטה על חיינו?
מה שדרוש לישראל הן לא עוד מיטות לחולים, לא עוד רופאים בורים בבריאות וקטלניים לציבור, לא עוד מנתחים שינסו להעלים את תוצאות של העבירות שלנו כלפי הגוף והבריאות שלנו, אלא למומחי בריאות, למחנכים אמתיים לבריאות, לאנשים שידאגו להוציא את מוצרי הצריכה המזיקים מכל החנויות, לתכנית שתעודד חקלאות אורגנית ותיתן לה העדפה לאומית ולהכנסת החינוך לבריאות בצורה מאסיבית ומגיל צעיר כנושא חובה לתכנית הלימודים שלנו בבתי הספר היסודיים והתיכוניים. או אז יש סיכוי שנמגר את החולי מעל פני האדמה ונהפוך לחברה נאורה באמת ולא לכזו שמתחזה לנאורה וממשיכה לאפשר למערכת של הונאה רבתית ושל רצח המונים להמשיך ולהתנהל לאור יום.
לצערי, שום מפנה במצב לא יקרה אם הציבור לא יצא לרחובות וילחם על בריאותו בדיוק כמו שהוא נלחם על מחירו של קוטג' עלוב או על דירה לכל זוג צעיר ועל דברים חומריים פעוטי ערך אחרים בהשוואה לבריאות שלכם. הציבור בונה לו בלהיטות רבה אלילים למלחמות הסרק האלה שקוראים לעצמם "חברתיים" שלאחר מכן מגיעים לכנסת כדי לחמם שם את הכיסאות.
לדעתי, המאפיה הרפואית שמנהלת את המדינה מחזיקה את הפוליטיקאים, את העיתונאים ואת כל שאר הארגונים קובעי המדיניות במקום רגיש מאוד ושולטת באופן מרושע ומסוכן בחיים של כולכם.
זה סוג חדש של מאפיה בצווארון לבן שמסתתר באופן מתוחכם תחת מעטה של כביכול מדע רפואה מתקדם ומשמן את כל מי שצריך כדי לקבל שיתוף פעולה.
פעולותיהם נוגדות את האינטרסים של הציבור ולכן הציבור הוא שצריך להוביל את המהפכה הזו.
אל תצפו מכל המושחתים לוותר מרצונם על השמנת והחמאה שלהם כי זה לא יקרה.
אם אתם רוצים להציל את עצמכם ואת ילידכם מליפול כקורבנות הבאים של המערכת השקרית הזו אז שתפו את המאמר לכל מכריכם כי רק כך נוכל להציל את עצמנו, את ילדינו ואת כדור הארץ. 
 
ד"ר ערן אשחר N.D נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה).

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 והתחילו מיד בתהליך ההבראה שלכם מלחץ הדם הגבוה.

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם ככל שיותר מוקדם