HUNZA HEALTH EDUCATION CENTER

נושא הראיון של ד"ר ערן אשחר עם מיכאל בלום: הרפואה – האם באמת היא פועלת למען בריאותכם?
הנושאים שנדונו בראיון:
א. מה מצב הבריאות בישראל? האם אזרחי ישראל נהנים מבריאות טובה?
ב. מה עושה "הרפואה המתקדמת ביותר בעולם" נוכח המצב הזה?
ג. איך זה שהרפואה לא מרפאה שום מחלה כרונית.
ד. מה לא בסדר בזה והאם אפשר אחרת?
ה. רפואה מדעית היא רפואה שמבריאה אתכם באמת מהמחלה.
ו. מה מראה הניסיון שלי ומה המסקנות שלי?

עדות אישית של נשיא החברה – מפכ"ל המשטרה לשעבר, מר אסף חפץ. אסף חפץ מדבר על: 
א. מדוע החליט לפנות לד"ר אשחר כאשר המערכת הקונבנציונאלית הציעה לו את כל מערך הטיפולים המתקדמים שלה אחרי שעבר אירוע מוחי. 

ב. מה התוצאות שקיבל כתוצאה מהטיפול הטבעי של ד"ר ערן אשחר בהשוואה לטיפול שקיבל מהרופאים לאורך השנים.
ג. מה התובנות והמסקנות שלו בהקשר ליעילות של הרפואה בטיפול בחולים באמצעות תרופות לעומת היעילות של הטיפול הטבעי.
ד.  מה הוא מציע לעשות כדי לתת מקום מרכזי ואפילו ראשוני לטיפול הטבעי בחולים בישראל.

 

פשעים שמבוצעים על ידי משרד הבריאות כנגד ערן אשחר וכנגד בריאות הציבור

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה). 
מומחה לתזונה כירורגית המובילה לריפוי ממחלות טל –  03-3724200 
                                                                                                                                                              תאריך ה -21.1.21
לכבוד
כבוד הנשיא, מר ראובן ריבלין
שלום
מאת – ד"ר ערן אשחר N.D נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה).
הנדון: פשעים שמבוצעים על ידי משרד הבריאות כנגדי וכנגד אזרחי ישראל 

מכובדי, בשנת 2001 נפגשתי בבית הנשיא עם הנשיא מר עזר וייצמן ומנכלו מר אריה שומר.
מטרת פגישתנו הייתה הצלת אזרחי ישראל משלל המחלות והמגיפות השונות הנוחתות על ראשם.  
במפגש הצגתי לנשיא את גישת הנטורולוגיה והצעתי להיעזר בו כמנוף לשינוי שיכול לשנות את מפת הבריאות של ישראל ולחסוך למדינה מאות מיליארדים. הנשיא ומנכלו התפעלו ממשנתי ואמרו שיש להפגיש אותי עם שר הבריאות. עם המלצת הנשיא נפגשנו אני, ועוד 7 אנשים, בניהם 3 רופאים שהיו מטופלים שלי וחוקר לשעבר במכון ויצמן שגם הוא היה מטופל שלי עם שר הבריאות דאז, שלמה בניזרי. במשך שעה ורבע אני שוחחתי והשר הקשיב וקיבל את אישורי הסובבים לדברי.
בתום השיחה אמר לי השר שהוא מוכן לקבל את הצעתי לבצע מחקר על כמה אלפי אנשים חולים בו נשווה את היעילות של הגישה הנטורולוגית, על פיה אני פועל עם מטופלי כבר 25 שנה, עם יעילות הגישה הקונבנציונאלית. השר הדגיש בפני כך – "אני איש של מהפיכות, עשיתי מהפיכות בחיים שלי ואני לא אתן לאף אחד להכשיל אותך".
השר הפנה אותי למדענית הראשית אתה נפגשתי. המדענית הציעה לי לקבל סכום כסף שיממן את המחקר. אני סירבתי ואמרתי שלא אני אהיה היוזם של המחקר אלא משרד הבריאות, אמרתי לה שאני כמובן מוכן לנהל אותו. בסופו של דבר העניין מוסמס ואני הבנתי שהשר לא מסוגל לעמוד במילתו לגבי אי הכשלת המהלך.
לפני כ- 5 שנים גם פגשתי די באקראי את השר לשעבר יעקב ליצמן בבית העסק של חברו משה גולדיס בירושלים. גולדיס קרא לי לבוא לדבר איתו כיוון שליצמן הגיע איליו לביקור. באותה העת משה גולדיס היה בטיפולי ובליווי שלי וירד עשרות ק"ג במשקל וגם מ- 20 תרופות שלקח למגוון של מחלות במשך שנים. להלן סרטון העדות של גולדיס  – https://www.youtube.com/watch?v=VF8j_ldTtqA.
בפגישה אצל גולדיס סיפרתי לליצמן על הישגיו של גולדיס ושאלתי אותו מדוע לא כל אזרחי ישראל יכולים לזכות להגיע לכך. ליצמן ענה לי שהוא לא יודע במה מדובר ושהוא מוכן להזמין אותי לשיחה אצלו בכנסת. אמרתי לו שאשמח לשבת איתו ולהסביר לו על הגישה. הוא קרא לעוזר שלו שהיה בסמוך והעוזר לקח ממני טלפון לתיאום. מיותר לציין שמעולם לא קיבלתי ממנו טלפון. בעקבות כך הסקתי שגם לשרי הבריאות שעומדים בראש מערכת הבריאות אין עניין אמיתי בבריאות האזרחים.
אני מעלה את כל זאת כאן לאור המצב העגום של הבריאות במדינה והנזקים הכבירים למיליוני בני אדם ולמשק הישראלי. אני מאמין בכל ליבי שכל זאת היה נמנע אם תוכניתי הייתה יוצאת לפועל כבר אז. אני מוכן להסביר לך בשיחה טלפונית באופן אישי מדוע אני מאמין בכך. כאן רק אציין שאני מוסמך של הפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית והדסה בבריאות הציבור ומדעי הרפואה.

במשך שנים רבות שימשתי כמרצה בכיר ומבוקש במחלקת כושר קרבי בצה"ל. נסעתי והרצתי על בריאות בכל רחבי הבסיסים בארץ.
לאחר לימודי החלטתי לפנות מסיבות רבות לכיוון הרפואה הטבעית, נטורולוגיה, שלצערי איננה נלמדת במוסדות אקדמיים בישראל ובעולם. השתלמתי בישראל ובארה"ב בנטורולוגיה.
גם את מחקר הדוקטורט שלי הגשתי לאוניברסיטה אמריקאית, לא מוכרת בישראל כמובן משום שהיא איננה עוסקת ברפואה קונבנציונאלית. על המחקר שלי אמר פרופ' … שפנה אלי וביקש לקרוא אותה – אם היו מיישמים את התוצאות שלך בבתי החולים מחלקות רבות היו נסגרות!!
כילד הייתי חולה מגיל 9 עד גיל 26 ואז ריפאתי את עצמי באמצעות גישת הנטורולוגיה. לאחר לימודי הנטורולוגיה התחלתי בטיפול באמצעות גישה זאת מול חולים בכל סוגי המחלות.
העיקרון המרכזי של הגישה הוא ריפוי באמצעות כוחות הריפוי של הגוף בלבד. העברתי מאות קורסים ברחבי הארץ לאלפי אנשים. ליוויתי מעל 11,000 אנשים במסע הריפוי שלהם עד להחלמה ממצבי חולי שלרפואה אין שום פתרון עבורם מלבד תרופות רעילות לנצח. אחד המחלימים באמצעות הטיפול שלי הוא מר אסף חפץ מפכ"ל המשטרה לשעבר שלימים גם התנדב לשמש כנשיא החברה שלי. סגן הנשיא בחברה הוא פרופ' אריה שנקמן, מדען, ששימש כסגן הנשיא המכון הטכנולוגי בחולון והיה גם הוא מטופל שלי.
אלפי אנשים מגיעים אלי מידי שנה משום שהם נואשו מהרופאים והתרופות שלהם. מסתבר שזה מאוד חורה למשרד הבריאות שככל הנראה עוקב אחרי הפעילות שלי דרך אתרי האינטרנט שלי והחליט לסכל אותה בכל כוחו.
על כן, לפני כ 5 שנים קיבלתי מכתב תמוה ביותר ממשרד הבריאות בו הוא מאשים אותי בעבירות חמורות על חוק הבריאות. במכתב המגוחך התגלתה בורות מוחלטת של הכותבים בידע הנוגע לכוחות הריפוי הטבעיים של גוף האדם ולאפשרויות הגלומות בכוחות אלה ליצור מהפך בבריאותו של כל אדם. המכתב היה טעון בסדרת האשמות שווא ואי דיוקים וגם האשמות בוטות והנחות הזויות על חוסר המומחיות המקצועית שלי לעזור לאנשים בתהליך הריפוי שלהם.
נצטוויתי לתת תשובה על כל הטענות וההאשמות תוך 14 יום וכך עשיתי במכתב בן 24 עמודים שלדעתי כמוהו לא נכתב למשרד הבריאות בישראל בכל שנות קיומו. אך למרבה ההפתעה לא קיבלתי מענה על מכתבי מאז ועד היום מזה 5 שנים. מעבר לכך גם לא קיבלתי פנייה כל שהיא נוספת.
אולם מה שהדהים אותי שמשרד הבריאות לא חיכה לתגובתי בתום 14 יום. הוא מיהר להעביר את המכתב שנכתב אלי למחלקת החדשות של ערוץ 10 כדי שהן יעשו לי משפט שדה. אלה פנו אלי כמדומני 3 ימים אחרי קבלת המכתב בדרישה תקיפה לענות למכתב תוך כמה שעות (לא 14 יום) ולא הם יעלו את הכתבה ללא תגובתי בחדשות הערב של אותו היום. ברור שאם הכתבה הועלתה 3 ימים אחרי שאני קיבלתי את המכתב הרי שערוץ 10 קיבל את המכתב לפני כדי להיערך ולהכין כתבה תוך כמה ימים. הייתי כמובן בהלם. הבנתי שהולך להיות כאן לינץ תקשורתי מתוכנן כראוי. ואכן כך היה.
תגובתי בת ה 7 עמודים לא הועילה ומילה ממנה לא הוזכר בכתבה שהייתה רצופה באמירות מפורשות שמרכז אשחר הוא למעשה הונאה אחת גדולה ואני העומד בראשו נוכל ללא כל השכלה רפואית. הכתבה הזו מתנוססת עד היום באינטרנט כבר 5 שנים ובה אני מוצג כנוכל חסר כל השכלה רפואית (אני מזכיר שאני בוגר הפקולטה לרפואה) וכמתחזה לבעל תואר דוקטור (לא לרפואה קונבנציונאלית כמובן, כי את זאת מעולם לא אמרתי). אציין רק שאותי, הנאשם המרכזי, לא טרחו לראיין בכתבה אבל את פרופ' לוטן מהדסה כן. אותו שאלו על ה"תזונה הכירורגית" שפיתחתי לטיפול בבעיות קשות. הוא כמובן הודה ביושר שאין לו שמץ של מושג מה זה אבל אמר שאם יש תזונה כזאת שיודעת לפתוח כלי דם סתומים אז לממציא שלה מגיע פרס נובל. לי כמובן יש מאות ואולי אלפי עדויות כאלה שניתן לחקור אותן, אבל את פרס הנובל לא תבעתי בינתיים.
לאורך שנים אלה קיבלתי אלפי פניות לעזרה מאנשים שלאחר השיחה איתי נכנסו לאינטרנט ונתקלו בשתי הכתבות בערוץ 10 ו "הארץ", שהתבססו על המכתב של משרד הבריאות, והודיעו לי שעקב הכתבות הם יורדים מהטיפול אצלי. הנזקים הקשים לי ולמשפחתי ברורים כאן, אבל אולי הנזקים היותר גדולים הם לאנשים התמימים שהאמינו לכתבות השקריות והזדוניות שפורסמו עלי ועל השכלתי ובמקום להיכנס לטיפול שיכול היה להושיע אותם, להבריא אותם לחלוטין ולשחרר אותם מכל התרופות שלהם לצמיתות הם נשארו עם כל החולאים שלהם עד היום ואני מאמין שרבים מהם גם עברו מן העולם. רבים אחרים נפלו מן הסתם ברשתם של שרלטנים אלטרנטיביים שמטפלים בשלל טיפולים סימפטומטיים ונשארו חולים אחרי אובדן כספם.
התייעצתי כמובן עם עורכי דין שאמרו לי שהגשת תביעת דיבה תעלה לי מאות אלפי שקלים שאין לי ותגרור אותי למלחמות של שנים שאין לי מושג כיצד יסתיימו. אז אני מלקק את פצעי בשתיקה ובולע את רוקי, אבל לא עובר יום שאני לא מקבל תזכורת מאנשים שמצביעים על הכתבות האלה ואומרים, אנחנו חוששים ממך ומנתקים מגע. עובדה היא שהציבור מסוגל להתעלם מעשרות רבות של סרטוני עדות המפורסמים באתרי האינטרנט שלי המעידים על הצלחות מדהימות, שאין כדוגמתן בקליניקה של אף רופא קונבנציונאלי בישראל, ועדיין להאמין לממסד ולא לי. הממסד הרפואי יודע לצייר את עצמו לצערי הרב כמושיע ומגן העם, כאשר המציאות במקרה שלי מוכיחה את ההפיך הגמור. חולים רבים שוכנעו בזדון להתרחק ממני כדי שלא יינזקו כביכול, משל אני נוכל גמור ושאולי כל העדויות שאני מציג באתרי הן בלוף, אך למעשה מי שגרם לנזק חמור לבריאותם באמצעות פרסום מידע שקרי ועלילתי עלי שמעלה עילה לתביעת דיבה ברורה הוא משרד הבריאות הישראלי.
אם אני ועבודתי בלוף אז מדוע מעולם לא תבעו אותי לדין ולא הוכיחו את אשמתי בבית המשפט?
מדוע אני לא יושב בכלא?
מדוע עשרות רבות של רופאים הגיעו אלי לטיפול ב- 25 השנים האחרונות?
אני אומר לך מדוע – משום שהם ראו את התוצאות של הטיפול שלי על המטופלים שלהם שחזרו אליהם והם נדהמו. הם אמרו לעצמם – אם האיש הזה מסוגל להוביל אנשים חולים לתוצאות כאלה כנראה שהוא יודע משהו שאנחנו לא יודעים ולכן קיבלו החלטה להגיע אלי לטיפול בעצמם. ברגע זה ממש יש לי 3 רופאים שנמצאים תחת טיפולי. אז לרופאים הבודדים האלה הטיפול שלי מוכח, מדעי ויעיל אבל למשרד הבריאות ולאזרחי ישראל הוא לא מוכח ואפילו פרי הדמיון שלי?  

לצערי, האזרח הקטן לא מסוגל לחשוב בהיגיון על כך. הוא שבוי בפחד שיוצר בליבו אותו ממסד שמוליך אותו שולל. הוא נופל בפח. כך הממסד הגדול, האימנתי הדורסני והנחשב מדעי אמר את דברו וחרץ את דינו של האדם לנצח.
אדוני, האם יש עוול ורשע גדולים מזה?
הרי במכתבי הצעתי גם למשרד הבריאות וגם לערוץ 10 לראיין מאות או אלפים ממטופלי לאורך השנים ולבדוק את מצבם לפני ואחרי הטיפול שלי. שניהם לא הגיבו במילה על הצעתי. מי שהפסיד מזה הם בראש ובראשונה אזרחי ישראל. מי שפגע פגיעה קשה בבריאותם הוא משרד הבריאות שמתפקידו לדאוג לבריאותם ולהירפא מחולים. התנהגות זאת מוכיחה שהמשרד הזה בוגד באמון של הציבור בו ופועל על בסיס אינטרסים לא נקיים בעליל, כך זה נראה, או על בסיס טיפשות גמורה, אחת מן השתיים.
סיפורי ההצלחה שלי ברפוי חולים גובלים בניסים וראויים להתפרסם בכל העיתונים המקצועיים בעולם שעוסקים בבריאות. אני מוכן לעמוד לרשות כל גוף רציני שרוצה לחקור את גישתי ואת שיטת הטיפול שלי שמבוססת על מעל 15,000 מחקרים מדעיים שפורסמו במיטב הירחונים המקצועיים בעולם והרפואה מתעלמת מהם לחלוטין!
אבל זה לא יקרה משום שהמקרים האלה לא נוצרו בתוך הממסד הרפואי הקונבנציונאלי, לכן הם לא יתנו לזה פרסום, הם יתעלמו מהם משל היו אוויר חם ביום קיץ ובנוסף הם משמיצים בבוטות ובגסות תוך עבירה על החוק את מי שטוען לאמתותם.
אדוני, אינני רוצה להלאות אותך, אך אני מצרף למכתב זה את המכתב בן 24 העמודים ששלחתי למשרד הבריאות לפני 5 שנים כדי שתבין עד כמה גדולים הבורות, ההתעלמות מאמת מדעית, האינטרסנטיות והעוול הנגרמים לציבור של מיליוני אנשים הכורעים תחת סבל המחלות שלהם ביום ובלילה.
מדוע משרד הבריאות מסרב מזה 29 שנה לבדוק את הריפויים הפלאיים שמתרחשים עקב הטיפול שלי בכל סוגי בעיות הבריאות והמחלות? האם למשל עדות של אדם כמו מר אסף חפץ איננה מספיק טובה עבור משרד הבריאות? להלן העדות  – https://youtu.be/LP4AGb9r1W8.
ואם משרד הבריאות מסרב לבדוק את העדויות הרבות (שחלק מהן ניתן לראות כאן – https://www.dreshkharhealth.com/) מדוע הוא מתעקש להעלות טענה שקרית שאין שום הוכחה לאמתותם ללא שום בדיקה מקצועית ומדעית מסודרת? מה הוא רוצה להסתיר מאזרחי המדינה?
האם משרד הבריאות הישראלי חושש שכאשר הציבור יגלה בהמוניו שמשרד האמון לכאורה על בריאות העם כשל בתפקידו במשך 73 שנים, הסתיר גישה מופלאה, טבעית וכה פשוטה שבאמצעותה יכלו מיליוני חולים להירפא בקלות ובעלות מזערית, בהשוואה לניתוחים ותרופות, ממחלות כרוניות ולהיפטר מכל התרופות שהצמידו להם, כפי שקורה בטיפול שלי, אזי תקום מהומה רבתית? יתגלו השקר וההונאה ארוכות השנים?
כן אדוני הנשיא, לצערי אני משתמש במילים קשות, אבל אלה הם פני הדברים ואני עומד מאחרי כל מילה שאני כותב כאן.
אני חי את הנושא הזה עשרות שנים מידי יום ביומו. אני רואה את העוול הנוראי שנעשה לחולים, את הטיפול הכושל, את הסבל הנורא והמיותר שנגרמים להם, את המיליונים שנשפכים כמים על תמיכה בתעשייה של מחלות שמקדמת חולי, תרופות וניתוחים ותלות של אנשים בסמים וברעלים במקום בכוחות הטבעיים שבורא עולם הטמיע בגופו של כל בן אנוש וליבי נחמץ בקרבי. הרי בשם אלוהים, כל זה יכול היה להימנע באמצעות טיפול נכון, יסודי, אמיתי וטבעי. לא דרושים לכך השקעה של מאות מיליונים בחקר הסיבות למחלות שהרי האמת כה פשוטה והכללים ברורים כשמש בצהריים.
אבל אדוני בגר ואני מניח שהוא מודע לאינטרסים הקשים של השחקנים בזירה הזאת. זה מתחיל מתעשיית התרופות שמחנכת את הרופאים החל משנתם הראשונה ללימודיהם באוניברסיטה שהכלי היחיד שלהם הוא טיפול בתרופות כימיות וכלה ברופאים שמשתפים פעולה בחפץ לב עם התעשייה הזאת ומחנכים את הציבור להיצמד לתרופות כמו חיילים לנשקם תוך שלילה מוחלטת של חירותם ליצור את המציאות שלהם. הרופאים מטילים את כל יהבם בטיפול באמצעות תרופות שלא מרפאות וניתוחי חירום שכולם יכלו להימנע על ידי טיפול מונע. ועל זה משלם האזרח הישראלי מאות מיליונים בכל שנה.
הנושא מאוד מורכב, קצרה כאן היריעה מלפרט הכל ואני בכלל בספק אם אתה אישית תקרא את המכתב הזה, אבל אני את שלי עושה.
אך לצערי בזה לא תם מסע הצלב של משרד הבריאות נגד ערן אשחר. לפני כחודש שוב יצא משרד הבריאות (לדעתי יש כאן קנוניה של אדם בשם גל שמיע עם בכיר במשרד הבריאות ולכן יש כאן עילה לחקירה פלילית של המשטרה) בהתקפה מחודשת נגדי. משרד הבריאות יצא באזהרה לציבור לגבי מרכז אשחר לריפוי טבעי. שוב הוגדרתי באופן שקרי על ידי משרד המייצג את מדינת ישראל כחסר כל השכלה רפואית בתחום הבריאות וכמסוכן לבריאות בגלל השימוש שלי בשיטה שפיתחתי שלה קראתי "תזונה כירורגית", מילה שמאוד הרגיזה אותם בגלל הקונוטציה שהיא יוצרת במוחם לרפואה הכירורגית הקלאסית. הטענות וההאשמות השקריות שהועלו במכתב של משרד הבריאות לפני 5 שנים חזרו גם כאן בתמצית, מבלי להתייחס לעובדה שהמשרד קיבל ממני מכתב תגובה בן 24 עמודים ולא הגיב עליו אפילו במילה משום שככל הנראה לא היה לו מה להשיב על תשובותי.
באזהרה החדשה רצופת השקרים נכתב – "בעקבות פניות למשרד הבריאות בעניין מרכז אשחר…שיטת הטיפול המוצעת איננה מוכרת ואיננה מאושרת על ידי משרד הבריאות. אין מידע מדעי ורפואי המצביע על יעילותה באותם מצבים רפואיים …בהם מתיימר המרכז לטפל. ערן אשחר איננו בעל רקע רפואי מוכר….הטיפולים שמציע ערן אשחר אינם יכולים להבטיח ריפוי ממחלות בשום אופן".
אני מזכיר שאת זאת מצהיר משרד הבריאות של ישראל שלו הצעתי את הגישה בחינם לפני כ- 20 שנה והעומד בראשו תמך בקידומה. זאת כותב בשנית משרד הבריאות שפנה אלי כבר לפני 5 שנים, קיבל את תגובתי המפורטת ולא הגיב עליה במילה. זאת כותב משרד הבריאות שנתבקש לבדוק כמה מאות מקרים שטופלו אצלי כדי להתחקות על האמת שבטענותי ופרסומי באתרים שלי, (בניהם כאמור המקרה של מר אסף חפץ מפכ"ל המשטרה לשעבר שהיה בטיפולי ולימים גם התנדב לשמש כנשיא החברה), אך לא הגיב על בקשתי ומעולם לא פנה אלי כדי לבדוק אפילו מקרה אחד!
זאת כותב משרד הבריאות המאפשר לעשרות אלפי שרלטנים להציע שלל טיפולים סימפטומטיים חסרי תועלת ומולכי שולל באמצעות אנשים חסרי כל השכלה רפואית או רקע רפואי מתאים. זאת כותב משרד הבריאות שמאפשר לכל אדם חסר כל השכלה רפואית בסיסית, שעשה כמה קורסים ברפואה אלטרנטיבית או חלם בלילה שהוא כשיר ללמד אחרים לטפל בבני אדם חולים, להקים בי"ס ולהכשיר מאות "מטפלים" אלטרנטיביים. כל זאת מבלי לפנות אליהם ולהציק להם במילה אך משרד הבריאות הישראלי מוצא את הזמן והאנרגיה לתקוף ולהשמיץ ולצאת בטענות שקריות אדם בעל השכלה רפואית רשמית כמוני ממוסד רפואי אקדמי מכובד כמו הפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית ובעל רקורד של עשייה רבת שנים בתחום הבריאות ברמות שונות.
אם היו מספרים לי את הסיפור הזה על מישהו אחר מבלי שאני שולט בפרטים ומבקשים ממני לנחש מי עומד מאחורי הפעולות האלה הייתי מייחס זאת למאפיה האיטלקית ולא למשרד בריאות במדינה מתוקנת. אותו גל שמיע, שנגדו הגשתי תביעה כחשוד במעילה בכספי משקיעים בחברה בה הייתי בעל מניות, איים כמה ימים לפני שהאזהרה יצאה שהוא מבשל עבורי הפתעה שתעשה לי חיים קלים. לאחר כמה ימים יצא הפרסום הזה. חומר למחשבה.
אז משרד הבריאות הזה מצהיר בחוצפה – שאין שום הוכחה לכך שהדרך של ערן אשחר, המכונה "תזונה כירורגית" מחוללת ריפוי כל שהוא אפילו על מחלה אחת או אדם אחד. הכיצד זה שאין שום הוכחה כאשר אלפי אנשים מעידים בקולם ויהיו מוכנים להופיע בכל פורום כדי להעיד שהיא החזירה אותם לחיים? להלן העדות של נשיא החברה אסף חפץ למשל –  https://youtu.be/LP4AGb9r1W8.
אין הוכחה כי משרד הבריאות לא ממש רוצה לבדוק כלום. הוא לא רוצה לבדוק כדי שלא יתפסו את משרד הבריאות והעומדים בראשו בקלקלתם. אז הטקטיקה היא להתקיף, לחסל את מי שאומר שהרפואה משלה, משקרת מוליכה שולל ומנציחה חולי כי הוא אויב הרפואה, הרופאים, הממסד הרפואי ותעשיית התרופות. קדימה לחסל אותו! ואז הכל יבוא על מקומו בשלום. עם ישראל יהיה בריא לפתע והיושר, אהבת האדם, האמת והשכל הישר יחזרו לשרור במחוזותינו והעיקר – המדע המזויף ישלוט בחיינו.
ליבי כואב כשאני אומר זאת משום שאני רואה איזה עולם של שקר אנחנו מורישים לילדים שלנו.
מתי מומחה לסוכרת או ללחץ דם או למיגרנה וכו… ראה אדם אחד שהחלים מהמחלה שבה הוא מטפל? אף פעם! כמה אנשים החלימו דרכי מהמחלות האלה ורבות אחרות? אלפים רבים. אבל כשלא בודקים אז קל מאוד להצהיר/לשקר שאין שום הוכחה והציבור התמים בולע את הלוקש הזה כי הכיצד משרד מכובד יטען טענה לא מבוססת? לא יתכן כדבר הזה. אבל יתכן גם יתכן. העובדות מדברות בעד עצמן והן מוכנות לבדיקה בכל רגע.
אדוני, הרי לא ייתכן שהשיטה של הטיפול במיליוני חולים בתרופות רעילות ובניתוחים בעדיפות הראשונה והאחרונה היא האמת המדעית ובו בזמן גם ההפיך מזה, מה שאני עושה, במהלכו אנשים הולכים בכיוון ההפוך ומבריאים גם הוא נכון. אחד משנינו משקר ומוליך שולל.
כיצד ניתן לבדוק זאת בפשטות?
אדוני מוזמן לשאול 100 מטופלים שלי שהיו בשני צדי המתרס מה הם עברו ובאיזה צד הם מעדיפים להיות היום.
אדוני, ארחיק ואומר שאפילו לא צריך להיות חוקר כדי להיווכח מיד היכן מצויה האמת. האמת שמשרד הבריאות מסתיר במשך שנים מהציבור הישראלי (ובכל העולם המערבי). האמת הזאת אומרת שבחינוך נכון לבריאות הציבור שכיחות החולי בישראל תרד לאחוזים בודדים תוך 1-3 שנים והרפואה שגוזלת מיליארדים מקופת המדינה תתייתר ברובה המכריע. לזאת לא מסכימות כמובן תעשיות טיפוח החולי והתרופות בעולם. יש יותר מידי אנשים שסועדים על השולחן העמוס בכסף כדי שהם יסכימו להיפרד מסיר הכסף שלהם.
בהיותי אדם חילוני ומאמין גדול בבורא עולם ובנצחיות הנשמה אני יודע שהתערבות של עולמות עליונים היא דבר שבשגרה והיא תעשה בסופו של דבר סוף להונאה הגדולה הזאת. ההונאה שבה המסר הוא שכולנו פחות או יותר נצטרך בשלב מסוים של חיינו להיות תלויים בתרופות, רופאים, ניתוחים ובתי חולים ופיליפינית שתידחף את עגלת הנכים שלנו וזה לאחר שדחפו לנו במשך כל החיים מגיל 0 זריקות רעל שנקראות "חיסונים".
בצר ליבי אני פונה אליך. אני מאמין שכאחד האנשים היותר ישרים בחברה הישראלית וכעומד בראשה נפלה בידך הזכות להפעיל מסמכותך כדי לשנות את המצב הזה. אל תשכח אדוני, כל אדם כאן הוא יציר הבורא והבורא שוכן בתוכו ופועל דרכו בעולם הפיזי. כולנו נשלחנו לכאן בין היתר כדי לרומם את האנושות לדרגת התפתחות גבוהה יותר באבולוציה האנושית, זאת אני יודע כמטאפיזיקאן.
אתה ניחן בכוח רב יותר ממרבית אזרחי המדינה ואני מאמין מוחלט בראייה הלאומית שלך ובכך שרק האינטרס של אזרחי ישראל עומד לנגד עינך. על כן, אם תואיל לתרום מכוחך לשינוי המצב אני סבור שתוכל לייצר מהפך לא רק לאזרחי ישראל אלא לאנושות כולה, משום שהשינוי שיתרחש ביוזמתך בישראל יחלחל לעולם כולו.
על כן אני מבקש ממך כאן שתי בקשות, אחת ציבורית והשנייה אישית.

א. לפעול לביצוע מחקר בניהולי ובשיתוף פעולה של מומחים רלוונטיים בדומה למחקר שניסיתי להרים לפני 20 שנה עם השר בניזרי בו נשווה את הטיפול שלי לטיפול הרגיל. התוצאות ישמשו כמובן את משרד הבריאות לקביעת מדיניות חדשה בתחום הטיפול בבריאות של אזרחי ישראל.
ב. להורות להפסיק את הפרסומים השקריים של משרד הבריאות נגדי המכחישות את השכלתי ואת התוצאות המוכחות של עבודתי ב – 25 השנים האחרונות באופן מידי ולפרסם התנצלות מפורטת מוסכמת עלי באותה רמת פרסום. המקרה הפרטי שלי אולי נראה פרטי, אבל הוא נוגע גם לאלפי אנשים נוספים שיפנו אלי בשנים הקרובות ויתקלו גם הם באותן כתבות שקריות, אני סבור שרק פנייה מבית הנשיא יכולה לכפות על משרד עברייני שמנוהל על ידי אנשים חסרי הבנה בבריאות אמיתית, חסרי יושרה, מוסר ומצפון שלצערי טופלים האשמות שווא ודברי שקר על אדם ישר דרך בעודם עוצמים את עיניהם מפעילות עבריינית נרחבת של מאות אלפי אנשים אחרים, יכולה להסיר את הפרסומים השקריים מרשת האינטרנט ולעשות צדק.

בהוקרה , בכבוד רב
ובברכה

ד"ר ערן אשחר N.D נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה,
(מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה).  טל – 03-3724200
העתקים:
א. מר אסף חפץ – נשיא החברה (מפכ"ל המשטרה לשעבר).
ב. פרופ' אריה שנקמן – סגן נשיא.
ג. חברי כנסת ישראל  

חברים וחברות, אל תישארו אדישים ואל תאטמו את מוחכם ועינכם לדברים שנכתבו כאן.

בימים אלה אני רואה בצער רב כיצד תעשיות ענק מנווטות מיליארדי בני אדם משל היו שפנים באמצעות תכנית לזריית פחד המוני בקרב הציבור.
שיטת ההפחדה מפני היכחדות עובדת על כל אדם כולל פוליטיקאים בורים בבריאות, ובראשם ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו, שמקבלים החלטות גורליות ובלתי הפיכות לגבי חייהם של מיליארדי אנשים. 
מומחים כביכול בתחום הבריאות שאינם מומחים בבריאות אמיתית וטבעית שגדלו על ברכי הרפואה המערבית ואינם ערים, כמו מרבית הציבור, לכוחות הריפוי של גוף האדם נוטים להאמין במחלות שנגרמות על ידי גורמים חיצוניים לאדם ומגבירים את הפחד בקרב הציבור.

דעו שהאדם הוא יצור מטאפיזי, מורכבות של גוף ותודעה גבוהה שיודעת ליצור מציאות פיזית. אתם הרבה יותר ממה שאתם מאמינים, יודעים וחושבים!!

אני יודע זאת מלימוד מטאפיזי ארוך שנים. אני מוכיח זאת בעבודתי עם מטופלים בכל יום ( ראו את מאמרי בנושאלחצו כאן ). 

האמת שמרבית הציבור מאמין בה איננה האמת המוחלטת. בקרוב אתחיל בלימוד המוני של התחום המטאפיזי לכל המעוניין כדי לגלות את סודות החיים לכל אדם בישראל. 

לגופו של עניין, אם המאמר הזה ממחיש לכם שמשהו בהתנהלות של מוסדות הבריאות, שהתנהגות הציבור לאחרונה מוכיחה שהוא נותן בו אמון עיוור לצערי, אינינו תקין אזי הפיצו את המכתב הזה.
חייב להתרחש כאן שינוי. אין לי שום אינטרס אישי, אני מוצף בפונים שמבקשים ממנני טיפול, משמיים דואגים לי למרות כל הרשעים שמנסים לסכל את השליחות שלי בעולם הזה. אם תמשיכו לשתוק כמו כבשים שמולכים בעדר מחר תמצאו את עצמכם במצב חמור יותר ויותר. 
הפיצו את המכתב הזה. הפיצו את המסר הזה – אתם לא בידיים הנכונות, מוסדות הבריאות, משרד הבריאות בישראל, הרופאים והמערכת הקונבנציונאלית מתנהלים כעסק כלכלי לכל דבר ולא כמוסד שכל מטרתו צריכה להיות להביא מזור, שמחה ומרפא לבני אדם.
משהו חייב להשתנות כאן אחרת אתם וילדכם תהיו אסירים לנצח של גופי ענק שישכנעו אתכם שכל פעולה שלהם, גם אם היא הורגת אתכם, נועדה רק לטובתכם בלבד.

ברוכים תהיו נשמות טובות

ומי ייתן שהחושך יעלם מפני האור והשמחה והצחוק ישררו במעונכם לעד.

באהבה

ד"ר ערן אשחר 

משרד הבריאות משקר בפרסומיו שלגישה שלי "התזונה הכירורגית" אין בסיס מחקרי – אז להלן העובדות
מעל 15,000 מחקרים המוכיחים את הקשר ביו הגישה בה אני מטפל לריפוי ממחלות בכלל וללחץ דם בפרט
ראו את הרשימה הקצרה שהבאתי כאן

מקורות
1. אורניש. ד: תוכנית לשיקום הלב, בהוצאת שיח, 1994.
2. איליץ. א: נקמת הרפואה, ספריית אופקים , עם עובד, 1978.
3. אילני. י: ערכם התזונתי של המזונות, הוצאת ש.זק ושות' , ירושלים, 1988.
4. אשחר. ע: כושר גופני, פעילות גופנית, התנהגויות בריאותיות ומאפייניהם בקרב בנים תלמידי כיתות י"א בחינוך העברי בירושלים בשנת 1996, "עבודת גמר לתואר מוסמך בבריאות הציבור", הפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית, ירושלים, 1988.
5. אשכנזי. ר: תהליכים ביוכימיים בגוף האדם הבריא והחולה, הוצאת המחברת, 1985.
6. ברלינר ש: פיסיולוגית הגוף במאמץ, מכון וינגייט לחינוך גופני ולספורט, 1990.
7. גוגנהיים. י.ק: תזונת האדם, הוצאת ספרים ע"ש מאגנס, האוניברסיטה העברית י-ם, 1996.
8. גוגנהיים. י.ק: סיבי המזון ותפקידם בתזונה, הרפואה, כרך ק"ז, חוב' ה-ו, ספט', 1984.
9. גורן. מ: הדרך הטבעית לבריאות ואריכות ימים, הוצאת אינטגרה, ירושלים, 1988.
10. "גישות רפואיות מוטעות בטיפול ביתר לחץ דם" , מתוך : www.starmed.co.il/News/949 ,Archives Internal Medicine 162 october 2002
11. דורין. י: הטבעונות הלכה למעשה, הוצאת אחיעבר ושות' , ירושלים, 1980.
12. הוכברג. מ: מורה דרך לתזונה טבעית, הוצאת לחיות, 1987.
13. הוכברג. מ: לבלום את הסוכרת בדרכים טבעיות, הוצאת תזונה פלוס, אין תאריך.
14. החברה הישראלית למניעת טרשת עורקים: "קביעת מדיניות למניעת מחלת לב כלילית", הרפואה, כרך קי"ד, חוב ו', 1988, מרץ. בתוך: טורקניץ צ: תזונה נכונה ורפואה מונעת.
15. היחידה לחקר הליפידים, בי"ח רמב"ם, "הזנה בליצין סויה מעכבת פעילות טסיות דם ומורידה את כמות השומנים בדם", הרפואה, כרך ק"ז, חוב' ה-ו, ספט' 1984. בתוך: טורקניץ צ: תזונה נכונה ורפואה מונעת.
16. "הקשר בין תזונה למחלות ממאירות" , הרפואה, כרך 127, חוב' א-ב, יולי 1994.
בתוך: טורקניץ צ: תזונה נכונה ורפואה מונעת.
17. ווייל. א: ריפוי ספונטני, בהוצאת מטר, 1996.
18. טורקניץ. צ: תזונה נכונה ורפואה מונעת, בהוצאת מודן, 1999.
19. טורקניץ. צ: בריאות מן הטבע, ספריית מעריב, 1995.
20. טילדן. ג: הרעלה עצמית- אוטוטוקסמיה, אם כל המחלות, הוצאת למען בריאות מושלמת, 2000.
21. לפוביצקי, נ: "הקשר בין חומצות שומן טראנס בתפריט למחלת לב כלילית", הרפואה, כרך 133, חוב' י"א דצמ' 1997.
22. מדוע מזון מגידול אורגני, מחקרים, עובדות, מסקנות. הוצאת למען בריאות מושלמת, 1992.
23. מיטס. ד. לוי. י, ואחרים: תרופות המדריך השלם, בהוצאת משכל, ידיעות אחרונות, 1992.
24. מנור. י: עם ישראל חי וחולה, הוצאת המחבר, 1993.
25. סילברברג. א: "טיפולים לא תרופתיים ביתר לחץ דם", הרפואה, 1982. בתוך: טורקניץ צ:
תזונה נכונה ורפואה מונעת, שם.
26. "פעילות טסיות הדם לאחר ארוחה שומנית בבריאים ובחולים, היפרטריגליצרידמיים", הרפואה, 1988. בתוך: טורקניץ צ: תזונה נכונה ורפואה מונעת.

27. פרגוסון. ט: להפסיק לעשן לתמיד , בהוצאת מטר, 1991.
28. פרידמן. מ: כיצד לרסן מתחים נפשיים, הוצאת שלגי, 1987.
29. קרת .ד: תזונה מבריאה, הוצאת ספרים פרולוג, 1997.
30. רובינשטיין. י: רפואה מונעת, בהוצאת אקדמון, האוניברסיטה העברית, י-ם, 1989.
31. רסקין. ה: פעילות גופנית ובריאות הציבור, מנע קידום, שיקום, הוצאת ספרים ע"ש עמנואל גיל, האוניברסיטה העברית בירושלים, משרד החינוך, 1993.
32. שיינמן. נ: מזון למחשבה, בהוצאת אור-עם, 1989.
33. שלטון. ה: חיי האדם, הפילוסופיה והחוקים של תורת הבריאות הטבעית, הוצאת למען בריאות מושלמת, 1999.
34. שלטון. ה: כמה טוב להיות בריא , הוצאת טבע ובריאות, 1991.
35. שלטון. ה: הצום עשוי להציל את חייך, הוצאת למען בריאות מושלמת 1993.
36. שפירא.י: "תמורות באספקת מזון בישראל במשך 25 השנים האחרונות ומשמעותן הבריאותית", הרפואה 86, כרך ק' .
37. שרון. מ: לאכול כדי לחיות, הוצאת אילן, 1988.
38. "תבנית השומנים בדם אוכלוסיית הצמחונים בישראל", הרפואה, כרך ק"ב, חוב' 3, דצמבר 1982, בתוך: טורקניץ צ: תזונה נכונה ורפואה מונעת, שם.

39. Abdulla M, et al: “Nutrient intake and health status of lactovegetarians: chemical analyses of diets using the duplicate portion sampling technique”, Am. J. Clin. Nutr, 40, 325-328. Aug 1984.

40. Airola P: There Is a Cure for Arthritis, parker publishing company, New York, 1968.

41. Ames RP: “Antihypertensive therapy and risk factors for coronary heart disease” , Practical Cardiology, 1989, 15:49-66.

42. Appel JL et al: “Effects of Comprehensive Lifestyle Modification on Blood
Pressure Control”, JAMA. 2003;289:2083-2093.

43. Appel L, et al: “A clinical trial of the effects of dietary patterns on blood pressure.
N Engl J Med 1997;336:16:1117-24.

44. Arlin S, Dini F, Wolfe D: Nature’s First Law: The Raw-Food Diet, Maul Brothers
Publishing, San Diego CA, U.S.A, 2000.

45. Armstrong B, Merwyk AJ van and Coates H: “blood pressure in seventh-day-
adventists vegetarians”. Am. J. Epidemiol. Vol 105, Issue 5, 444-449, 1977.

46. Armstrong ML : “Evidence of regression of Atherosclerosis in primates and
man”, Postgraduate Medical Journal, 1976, 52:456-461.

47. Arroll B, Beaglehole R: “Does physical activity lower blood pressure? A critical
review of the clinical trials”. J Clin Epidemiol, 1992;45:439-47.

48. Babayan VK: “effects of rice diet on B.P hypertensive individuals”, Ann Int
Med. 30, 713-732, 1949.

49. Barnard ND: “The Pyramid Crumbles” – Why we need the new “four food
Groups”, in: Health Science, Jur’ of American Natural Hygiene Society,
pp 10-13, March/April 1996.

50. Beilin JL et al: “Effects of Exercise and Weight Loss on Hypertension”, JAMA,
Aug 2003; 290: 887.

51. Birkhed D: “the nutritional status of vegans and vegetarians”, Proc. Nutr. Soc.
26, 205-212, 1967.

52. Bloom WL et al: “Changes in heart size and plasma volume during fasting”,
Metabolism, 1966, 15:409-413.

53. Bloom WL, Mitcheii W: “Salt excretion of fasting patients”, Archives of Internal
Medicine, 1960, 106:321-326.

54. Bouchard C et al: “Exercise Fitness and Hypertension” (by: Hagberg MJ), in:
Exercise, Fitness, And Health- a consensus of current knowledge, human
kinetics publishers Inc, 1990, champaign, Illinois, U.S.A.

55. Brody.J: “Huge study of diet indicts fat and meat”, New York Times, May 8,
1990, “science Times” section, p.1.

56. Brozek J, Wells S, et al: “Medical aspect of semi-starvation in Leningrad”,
American Review of Soviet Medicine, 1946-7, 4: 70-86.

57. Burton. A: “Fasting and Rejuvenation”, in: Health Science, Jur’ of American
Natural Hygiene Society, spring 2004, p.10.

58. Cahill GF: Famine symposium: “physiology of acute starvation in man”. Ecol
Food Nutrition 1978;6:221.

59. Caldwell B, Esselstyn JR: “Resolving the Coronary Artery Disease Epidemic
through Plant-Based Nutrition”, in: Health Science, Jur’ of American Natural
Hygiene Society, fall 2002, p.14.

60. Cappuccio PF et al: “Blood pressure control by home monitoring: meta-analysis
of randomised trials”, BMJ, doi:10.1136/bmj.38121.684410.AE , June 2004.

61. Carpi J: “Low-Fat diet can keep arteries young and disease-free”. Medical
Tribune, novem’ 25, 1993, p.3.

62. Cempbell TC: “Diet and disease: The China study”, Health Science,
September/October, 1992, p.8.

63. Chen R: Milk The deadly Poison, Argus Publishing, inc. Englewood Cliffs, NJ,
1998, Library of Congress, USA.

64. Chobanian V. A et al: “The Seventh Report of the Joint National Committee on
Prevention, Detection, Evaluation, and Treatment of High Blood Pressure: The
JNC 7 Report, JAMA, May 2003; 289: 2560 – 2571.

65. Connor WE, connor BL: ”The key role of nutritional factors in the prevention of
coronary heart disease”, Preventative Medicine 1972; 1, 49.

66. Consolazio CF et al: “Metabolic aspects of acute starvation in normal humans
(10 days). Am J Clin Nutr 1967;20:672-83.

67. Cruickshank JM: “Benefits and potential harm of lowering high blood pressure”,
Lancet 1987;1:581-4.

68. Daviglus LM et al: “Body Mass Index in Middle Age and Health-Related
Quality of Life in Older Age”, Arch Intern Med, 2003;163:2448-2455.

69. Diamond H: You Can Prevent Breast Cancer, promotion publishing, SD, CAL,
U.S.A, 1995.

70. Douglass J et al: “Effects of a raw food diet on hypertension and obesity”,
Southern Medical Jour’, 1985, 78(7):841.

71. Dunder K: “Increase in blood glucose concentration during antihypertensive
treatment as a predictor of myocardial infarction: population based cohort
study”, BMJ 2003;326:681 ,March .

72.a. Duncan GG et al: “The control of obesity by intermittent fasts”, Medical Clinics
of North America, 1964, 48:1359-1372.

72.b. Dyer K, et al: ” Dietary effect on blood pressure”, Lancet, Vol’ 360, Nu’ 9347,
Nov’ 2002.

73. Ellis FR: “Angina and vegan diet”, American Heart Jurn’, 1977, 1:93 (6),803-4.
74. Ellis FR, Montegriffo VM: “veganism, clinical findings and investigations”, Am. J.
Clin. Nutr, 23, 249-255, 1970.

75. Esser. W: Dictionary of natural foods, Natural Hygiene Press, 1983. USA.

76. Esser W: “Illness is not Inevitable”, in: Health Science, Jur’ of American Natural
Hygiene Society, jan’ 1998, p. 14.

77. Flynn MA et al: “Dietary “meats” and serum lipids”, Am.J.Clin.Nutr, 1982,
35: 935-942.

78. Forsyth JS, Willatts P, et al: “Long chain polyunsaturated fatty acid
supplementation in infant formula and blood pressure in later childhood: follow
up of a randomised controlled trial”, BMJ ; 326 :953 , May 2003.

79. Freis E: “Salt, volume and the prevention of hypertension”, Circulation, 1976;
53:589.

80. Furman. J: Fasting and Eating For Health- A Medical Doctor Program for
Conquering Disease, st. nartin’s press’ new york, 1995.

81. Furman J: “Is Your Diet Killing you?”, in: Health Science, Jur’ of American Natural Hygiene Society, March, 1997, p.14.

82. Furman J, Novick J: “Atkins and South Beach Diet – what you really need to
know about these dangerous diets”, in: Health Science, Jur’ of American
Natural Hygiene Society, fall 2004, p.11.

83. Frick HM, et al:”Helsinki Heart Trial study: Primary prevention trial with
gemfibrozil in middle aged men with dyslipidemia”, New. Eng. Jurn. Of. Medic,
1987, 317, pp. 1237-1245.

84. Goldhamer A: “Essential Facts about Fat”, in: Health Science, Jur’ of American
Natural Hygiene Society, sept’ 1998, p.12.

85. Goldhamer A: The health promoting cookbook, Summertown, (TN): Book
Publishing Co; 1996. p. 7-178.

86. Goldhamer A: “How Your Body Heals Itself-Understanding the power of your
immune system”, in: Health Science, Jur’ of American Natural Hygiene Society,
pp.16, july 1996.

87. Goldhamer A, Lisle D: “Telling the Truth about High Blood Pressure”, in: Health
Science, Jur’ of American Natural Hygiene Society, July 2000, p. 10.

88. Goldhamer A, Lisle D, Parpia B, Anderson SV, Campbell T.C: “Medically
Supervised Water-only Fasting in the Treatment of Hypertension”, Journal of
Manipulative and Physiological Therapeutics, Vol’ 24, Num’ 5, June 2001.

89. Goldhamer A: “High Blood Pressure – Learning to Live Without It”, in: Health
Science, Jur’ of American Natural Hygiene Society, fall 2002, p.18.

90. Goldman D.P et al : “Pharmacy Benefits and the Use of Drugs by the
Chronically Ill”, JAMA. 2004;291:2344-2350.

91. Gresham GA: “Is atheroma a reversible lesion ?”, Atherosclerosis, 1976. 23:379-391.

92. Haxhe JJ: “Experimental undernutrition :its effects on cardiac output”. Metabolism, 1967,16:1086-91.

93. Henry. S.A et al: “ Dietary Weight Loss Decreases Serum Angiotensin-Converting Enzyme Activity in Obese Adults, Obesity Research 10:985-990 (2002).

94. Himsworth H: “Diet in the etiology of human diabetes”, Proccedings of the Royal Society of Medicine, 1949, 42:323.

95. Hoes A, Grobbee D, Labsen J: “Does drug treatment improve survival ?
Reconciling the trials in mild-to-moderate hypertension”, J Hypertens
1995;13:805-11.

96. Hoffman MJ: Hunza – secrets of the world’s healthiest and oldest living people, New Win Publishing, inc, Clinton, NJ, 1997.

97. Holtzman NA: “vegetarians diet, blood pressure and cardiovascular risk”, Aust. NZ.J. Med, 14, 433-439, 1984.

98. International congress of diet and nutrition: “Aspects of nutritional status of
vegetarians in Israel”, feb’, 1983. in:Torkenihch C.

99. shikawa K et al: ”How much exercise is required to reduce blood pressure in
essential hypertensives: a dose–response study”, American Journal of
Hypertension 16 , August 2003, Pages 629-633.

100. Isles CG, Walker LM, et al: “Mortality in patients of the Glasgow Blood
Pressure Clinic. J Hypertens 1986;4:141-56.

101. Jachuck SJ, Bierley H et al: “The effect of hypotensive drugs on the quality of
life”, J Roy Coll Gen Pract, 1982;32:103-5.

102. Jensen B: A Hunza Trip, Bernard Jensen international public’, Escondido CA,
U.S.A, 1990.

103. “Joint National Committee on Detection, Evaluation, and Treatment of High
Blood Pressure” (JNC VI). The Sixth Report of the Joint National Committee
On Detection, Evaluation, and Treatment of High Blood Pressure (JNC VI).
Arch Intern Med 1997;157:2413-46.

104. Junshi C et al: “Diet, life-style and mortality in China”, Oxford, United Kingdom:
Oxford University Press; 1990.

105. Kahn JK: “Reversing coronary atherosclerosis”, Postgraduate Medicine, 1993,
94(1) pp. 50-65.

106. Kannel WB, Thom T: “Changing epidemiological features of cardiac failure”
Br Heart J 1994;72(Suppl);S3-S9.

107. Kannel WH, et al : “Hypertension, antihypertensive treatment, and sudden
coronary death” – The Framingham Study”. Hypertension 1988;11 (Suppl II):
II- 45-II-50.

108. Kaplan NM: “Hypertension: prevalence, risks, and effect of therapy”, Ann
Intern Med 1983;98:705-9.

109. Kaplan NM: Clinical hypertension, 7th ed. Baltimore: Williams & Wilkins; 1998,
Vo’ -13, 133-263.

110. Kieswer K: “There’s No Room for Chicken in a Healthy Diet”, in: Health
Science, Jur’ of American Natural Hygiene Society, spring 2002, p.20.

111. Klaper M: Vegan Nutrition: Pure and Simple, gentle world inc, Pala, Maui,
hi 96779, 1987.

112. Ko D.T, Hebert PR: “ß-Blocker Therapy and Symptoms of Depression,
Fatigue, and Sexual Dysfunction”, JAMA, Jul 2002; 288: 351 – 357.

113. Kritchevsky D: “effects of vegan diet of unrefined food on hypertension”,
Am. J. Clin. Nutr, 48, 922, 1988.

114. Krotkiewski M et al: “Obesity and arterial hypertension: Effect of reducing diet
and fasting”, Polish Medical Science and history, 1967,10:58-62.

115. Lennon MJ, Yaylor S: The Natural Hygiene Handbook, American Natural
Hygiene Society Inc, Library of Congress, Tampa, Flo U.S.A, 1996.

116. Luchi RJ, Scott SM, et al: “Comparison of medical and surgical treatment for
unstable angina pectoris”, New. Eng. Jurn. Of. Medic, 1987, 316, pp. 977-984.

117. MacGregor G, et al : “Double-blind study of three sodium intakes and
Long-term effects of sodium restriction in essential hypertension”, Lancet,
1989;2:1244-7.

118. McCarthy JW et al: ”Effects of Exercise and Weight Loss on Hypertension”,
JAMA, Aug 2003; 290: 885.

119. McDougall J, et al: “Rapid reduction of serum cholesterol and blood pressure
by a twelve-day very lowfat, strictly vegetarian diet”,J Am Cli Nutrition
,1995;14:491-6.

120. McDougall J: “Fish is Not Health Food”, in: Health Science, Jur’ of American
Natural Hygiene Society, summer 2003, p.12.

121. Mendelsohn. RS: Confessions of a Medical Heretic, contemporary books,
Chicago U.S.A, 1979.

122. Menon IS: “Fasting and non-fasting fibrinolytic activity”, Laboratory Practice
1967, 16:469-470.

123. Merrill AJ: “Intractable heart failure management with 5-7 days of fasting, a
preliminary trial”, American Heart Jour’, 1964,67:433-436.

124. Miettinen M : “Effect of fasting on fibrinolysis and blood coagulation”,
American Jour’ Cardiology, 1962.10:532-534.

125. Muliar LA et al: “Effect of complete fasting on the coagulative and antioxidative
properties of blood”, Voprosy Pitaniya, July-August 1984, 4:20-23.
(Language: Russian, summary language: English).

126. Nichols TL: “The Importance of Doing Nothing”, in: Health Science, Jur’ of
American Natural Hygiene Society, March 1998, p.8.

127. Nolfi K: Raw Food Treatment of cancer, Teach Services inc, New York, Library
of Congress, U.S.A, 1995.

128. Novick J: “Why You Should Eat a High-Fiber Diet”, in: Health Science, Jur’ of
American Natural Hygiene Society, July 2000, p. 4.

129. Novick J: ”waking Up to the Effects of Caffeine”, in: Health Science, Jur’ of
American Natural Hygiene Society, spring 2002, p.14.

130. O’Brien BC, Reiser R: “Human plasma lipid response to red meat, poultry, fish,
and eggs”, Am. J. Clin. Nutr, 1980, 33, 2573-80.

131. Ophir, O, et al: “low blood pressure in vegetarians, the possible role of
potassium” Am. J. Clin. Nutr.37, 755-762, May 1983.

132. Ornish. D, Brown.SE, et al: “Can lifestyle changes reverse coronary heart
disease ? Lancet 1990, 336 (8708) pp. 129-133.

133. Pickering TG: “Lifestyle Modification and Blood Pressure Control – Is the
Glass Half Full or Half Empty ?”, JAMA. 2003;289:2131-2132.

134. Puddey I, et al: “Effects of alcohol and caloric restrictions on blood pressure
And Serum lipids in overweight men”. Hypertension 1992;20:533-41.

135. Ramsey LE et al: ”Dietary reduction of serum cholesterol concentration: Time
to think again”, ”, Brit. Med. J, 1991, 303: 953-957.

136. Roberts. J, Et al: “blood pressure levels of persons 6-74 years, United States,
1971-1974”, Department of Health, Education and Welfare. Publication no.
(HRA) 78-1648, series 11, No. 203 Spet. 1977.

137. Rouse IL et al: “blood pressure lowering effect of vegetarian diet: Controlled
trial in normotensive subjects”, Lancet, 1, 5-10, 1983.

138. Sacks F: “Ingestion of egg raises plasma-low-density lipoproteins in free-living
subjects”, Lancet, 1984, 1: 647-649.

139. Sacks FM, Rosner B, and EH Kass: “blood pressure in vegetarians”,
Am. J. Epidemiol, 100(5), 390-398, 1974.

140. Savoca MR et al: “The Association of Caffeinated Beverages With Blood
Pressure in Adolescents”, Arch Pediatr Adolesc Med. 2004;158:473-477.

141. Schillaci G: “Effect of body weight changes on 24-hour blood pressure and left
ventricular mass in hypertension: a 4-year follow-up”, American Journal of
Hypertension, Volume 16, August 2003, Issue 8, Pages 634-639.

142. Scrimshaw NS: “effects of magnesium on blood pressure”, Brit. Med. J.
286-1847, 1983.

143. Sever. P, et al: “blood pressure and its correlates in urban and tribal Africa”,
Lancet 1980; 2:60.

144. Shelton. H: Fasting Can Save Your Life, American Natural Hygiene Society,
Tampa, Flo, 1996.

145. Shelton. H, Oswald. J: Fasting for the Health Of it, Library of Congress, 1989.

146. Shelton. H: Fasting For Renewal of Life, American Natural Hygiene
Society, Tampa, Flo, Library of Congress, 1995.

147. Shelton. H: The Science and Fine Art of Natural Hygiene, the hygiene system
: volume 1, American Natural Hygiene Society, Library of Congress, Tampa,
Flo, fir 1934, sec 1953, thi edi 1994.

148. Shelton. H: Health for the Millions, American Natural Hygiene Society, Library
of Congress, Tampa, Flo, fir 1968, sec 1969, thi edi 1996.

149. Shelton. H: The Science and Fine Art of Fasting, the hygiene system: volume
3, American Natural Hygiene Society, Library of Congress, Tampa, Flo, fir edi
1934, sec 1942, thi 1950, fou 1963, fif 1978, six 1993.

150. Shelton. H: The Science and Fine Art of Food and Nutrition, the hygiene
system: volume 2, American Natural Hygiene Society, Library of Congress,
Tampa, Flo, fir 1935, sec 1947, thi 1951, fou 1956, six 1984, sev 1996.

151. Shelton. H: Natural Hygiene-The Pristine Way of Life, American Natural
Hygiene Society, Library of Congress, Tampa, Flo, fir edi 1968, sec 1994.

152. Sidhwa.K.R: Medical drugs on Trial ? Verdict “Guilty!”, an expose of the
present day practice of medicine, the drug industry, and food technology,
American Natural Hygiene Society, Tampa, Flo, Natural Hygiene Press, 1976.

153. Sorbris R, Aly KO, et al: “Vegetarian fasting of obese: A clinical and
biochemical evaluation”, Scandinavian Jour’ Gastroenterology, 1982, 17: 417-424.

154. Soriguer F et al: ”Hypertension is related to the degradation of dietary frying
oils”, Ame Jour of Clin Nutrition, Vol. 78, No. 6, 1092-1097, Dec’ 2003.

155. Staessen JA, et al: “Hypertension Prevalence and Stroke Mortality Across
Populations”, JAMA, May 2003; 289: 2420 – 2422.

156. Staessen J, et al: “ Body weight, sodium intake and blood pressure”,
J’ Hypertens 1989;7:S19-S23.

157. Stamler J: “Lifestyles, major risk factors, proof and public policy”, Circulation,
vo’ 58, 3, 1978.

158. Stamler J, Stamler R, Neaton JD: “Blood pressure, systolic and diastolic, and
cardiovascular risks”, US population data. Arch Intern Med 1993;153:598-615.

159. Sullivan JL: “vegetarian fruit juices in therapy of obesity and hypertension”,
Fortschr Therapy, 12, 403-411, 1936.

160. Taylor TN, Davis PH, et al: “Lifetime cost of stroke in the United States”,
Stroke 1996;27:1459-66.

161. Taylor S: “Exercise For Long Life”, in: Health Science, Jur’ of American
Natural Hygiene Society, p.16 , Janu’ 1997.

162. Taylor S: “The Staggering Cost of Eating Meat – we pay a heavy price in
annual “health care” costs” in: Health Science, Ju’ of American Natural
Hygiene Society, pp 10, March/April 1996.

163. Tilden. J: Toxemia – the basic cause of disease, An Eminent Medical doctor
tells how to get well, how to stay well, the drugless way, American Natural
Hygiene Society,1974. Natural Hygiene Press.

164. Trop JD: Please Don’t Smoke in our House, American Natural Hygiene
Society, Library of Congress, fir 1976, Natural Hygiene Press.

165. Vessby B et al: “Improved metabolic control after supplemented fasting in
overweight type 2 diabetic patients”, Acta Medica Scandinavica,
1984, 216: 67-274.

166. Weinsier RL, Norris D: “Recent developments in the etiology and treatment of
hypertension: dietary calcium, fat, and magnesium “, Am. J. Clin. Nutr,
42, 1331-1338, decem’, 1985.

167. Weinsier RL: “Fasting : A review with emphasis on the electrolytes”,
American Jour’ of Medicine, 1971, 50:233-240.

168. Wenxun F et al: “Erythrocyte fatty acids’ plasma lipids and cardiovascular
disease in rural China” ”, Am. J. Clin. Nutr, 1990; 52:1027-32.

169.a: West K: “Epidemiology of Diabetes and its Vascular Lesions”, New York:
Elsevier,1978, p. 353-402.

169.b: Williams B et al: “British Hypertension Society guidelines for hypertension
management 2004 (BHS-IV): summary BMJ, Mar 2004; 328: 634 – 640.

170. Wolf-Maier K et al:”Hypertension Prevalence and Blood Pressure Levels in
6 European Countries, Canada, and the United States”, JAMA. 2003;289:2363-69.

171. Ziebland JH et al: ” Effects of fruit and vegetable consumption on plasma antioxidant concentrations and blood pressure, a randomised controlled trial”, Lancet ; 359: 1969-74, 2002.

מחקרי אורך, מחקרי תוחלת חיים 

1. Berkel J, de Waard F. Mortality pattern and life expectancy of Seventh-Day Adventists in the Netherlands International Journal of Epidemiology 1983; 12:455-459
2. Snowdon DA. Animal product consumption and mortality because of all causes combined, coronary heart disease, stroke, diabetes and cancer in Seventh-Day Adventists. American Journal of Clinical Nutrition 1988; 48:739-48
3. Campbell TC. A study on diet, nutrition and disease in the People's Republic of China.
Division of Nutritional Sciences Cornell University, Ithaca New York 1989; pp1-9
4. Chen J., Campbell TC, Li J, Peto R.A study of Diet Nutrition and Disease in the
People's Republic of China. University of Oxford Press, Cornell University Press, China
Publishing House, 1988.
5. Lands WEM, Hamazaki T, Yamkazi K, Okuyama H, Sakai K, Goto Y, Hubbard VS.
Changing Dietary Patterns. American Journal of Clinical Nutrition 1990; 51:991-3
6. Philips RI, Garfinkel L, Kuzama JW,Beeson WL, Lots TL, Brin B. Mortality among California Seventh-Day Adventists for selected cancer sites. Journal of the National Cancer Institute1980; 65:1097-110.
7. Armstrong B. Environmental factors and cancer incidence and mortality in different countries, with special reference to dietary practices. International Journal of Cancer 1975; 15:617
8. Kagawa Y. Impact of westernization on the nutrition of the Japanese: Changes in physique, cancer, longevity, and centenarians. Preventive Medicine 1978; 7:205-17
9. Philips RL. Role of life-style and dietary habits in risk of cancer among Seventh-Day Adventists. Cancer Research 1975; 35:3513-3522
10. Willet WC, Hunter DJ, Stampfer MJ, et al. Dietary fat and fiber in relation to risk of breast cancer: An 8 year follow up. Journal of the American Medical Association 1992; 268:2037-44
11. Hegsted M, Linkswiler HM. Long term effects of level of protein intake on calcium metabolism on young adult women. Journal of Nutrition 1981; 111:244-51
12. Robertson WG, Heyburn PJ, Peacock M, Hanes FA, Swaminathan R. The effect of high animal protein intake on the risk of calcium stone formation in the urinary tract. Clinical Science.1979;57:285-88
13. O'Connell JM, Dibley MJ, Sierra j, Wallace B, Marks JS, Yip R. Growth of vegetarian children: the farm study. Pediatrics 1989; 84:475-481
14. Ornish D, et al. Can life style changes reverse coronary heart disease? Lancet 1990; 336(8708):129-133
15. Kent S. Can dietary manipulations prolong life? Geriatrics 1978; 32:102
16. Ross MH. Dietary behavior and longevity. Nutritional Review 1977; 35:257.
17. Lindsted K, Tonstad S, Kuzma JW. Body mass index and patterns of mortality among Seventh-Day Adventist men. International Journal if Obesity 1991; 25:397-406
18. Simopoulos AP, Van Itallie TB. Body weight: Health and longevity Annals of International medicine 1984; 100:285-295
19. Kahn HA, Phillips RL, Snowdon DA, Choi W. Association between reported diet and all causes of mortality: twenty-0ne-year follow-up on 27,530 adult Seventh-Day Adventists. American Journal of Epidemiology. 1984; 119:775-87
20. Connor WE, Connor BL. The key role of nutritional factors in the prevention of coronary heart disease. Preventive Medicine 1972; 1:49.
21. Carpi J. Low fat diet can keep arteries young and disease free. Medical Tribune, Nov 25, 1993, p 3
22. Ellis F. Angina and vegan diet. American Heart Journal. 1997; 1:93(6):803-4
23. Brody J. Huge study of diet indicts fat and meat. New York Times, May 8, 1990, "Science Times" section p.1.
24. O'Brien BC, Reiser R. Human plasma lipid responses to red meat, poultry, fish and eggs. American Journal of Clinical Nutrition1980; 33:2573-2580.
25. Flynn MA, et al. Dietary "meats" and serum lipids. American Journal of Clinical Nutrition1982; 35:935-942
26. Sacks F. Ingestion of egg raises plasma-low-density lipoproteins in free-living subjects. Lancet 1984; 1:647-649
27. Sorbris R et al. Vegetarian fasting of obese patients: A clinical and biochemical evaluation. Scandinavian Journal of Gastroenterology 1982; 17: 417-24.
28. Rouse IL et al. Blood pressure lowering effects of vegetarian diet: Controlled trial in normotensive subjects. Lancet 1983; 1:5-9
29. Douglass J. et al. Effects of a raw food diet on hypertension and obesity. Southern Medical Journal 1985; 78(7):841.

אז האם כל ה"מומחים" לבריאות כביכול אינם מכירים את כל החומר הזה ואינם מודעים לאמת הזאת?
איך אם כך אזרחי ישראל יכולים לסמוך על משרד ומומחים כביכול שאין להם הבנה וידע מינימלי בכיצד באמת לשמור על הבריאות שלכם? מומחים שאינם יודעים בכלל אילו עצות אמת לתת לכם, "מומחים" שאינם נותנים לכם עצות שאני נותן למטופלי במשך כל השנה ומשפר את בריאותם מהקצה לקצה?
כשיש בורות (או אולי אינטרסנטיות לקידום תעשיית התרופות והחיסונים לקורונה, covid 19 או לכל מחלה אחרת בהתלהבות מטורפת) כזאת בקרב ה"מומחים" לא פלא שהם נותנים עצות סרק לסתום לכם את הפה ואת מערכת הנשימה באמצעות מסכות חסרות תועלת שרק מזיקות לבריאותכם וחונקים/כולאים אתכם בחדרים ללא אוויר וחופש וגם מספרים לכם שכל זה נועד לטובתכם ולתועלת הבריאות שלכם.
אין פעולות יותר מטופשות ורחוקות מהאמת מאשר פעולות אלה, בה בשעה שמהפעולות הטבעיות ביותר לטיפוח הבריאות הם מתעלמים לחלוטין – תזונה טבעית, ניקוי גוף, פעילות גופנית, חיזוק מערכת החיסון, משחק, הנאה, שמחה, אהבה ועוד.

אזרחי ישראל, אתם ממש בידיים הלא נכונות, הכי לא מקצועיות שיש ואתם אפילו לא מודעים למצב, לחלוטין לא. אתם ממלאים אחרי פקודות הזויות ומטורפות כרובוטים ואיבדתם את כל ההיגיון ושיקול הדעת שלכם כי פשוט הענקתם אותם לחבורה של אנשים שוטים, רדופי אגו תאבי כבוד ושררה, מטורפים שיש להם תפיסת עולם שאין לה ולא כלום עם בריאות אמיתית.

בשם אלוהים, פקחו את עינכם והצילו את עצמכם ואת ילדכם מידהם.

 

יש לכם בקשה, שאלה או תרומה כל שהיא לנושא?
אם כן אז אתם מוזמנים להתקשר לטל: 03-3724200 

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם