Hunza Health Education Center

"צנתור-כלייתי" – האם הוא מרפא באופן סופי את יתר-לחץ-הדם שלכם?

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, 
(מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה).   טל –  03-3724200 

במאמר הזה אני רוצה לדבר אתכם על השיטה הכביכול פורצת דרך שפותחה על ידי ירון ארבל מומחה לצנתורים שנקראת "צנתור כלייתי".
אז לדעתי זאת היא עוד דוגמא ל –
שיווק וקידום של עוד ועוד טכנולוגיות רפואיות כביכול פורצות דרך לטיפול במחלות כפי שהרפואה עושה משחר הופעתה בעולם.

אז לאחרונה הועלה עוד אייטם שלי הוא נראה שיווקי לחלוטין בערוץ 11 בטלוויזיה שבו קידמו באופן סמוי את הטיפול החדשני בצנתור כלייתי כטיפול בלחץ דם גבוה. לצערנו, הטלוויזיה הממלכתית הפכה כבר מזמן לבמה וערוץ פרסומת גלוי וקבוע לרפואה ולתעשיית התרופות ולכל מקסמי השווא שלהן תוך שטיפת מוחו של הציבור והנדוס התודעה שלו.
מדוע מקבל רופא או בית חולים לא ממלכתי זמן מסך ארוך ויקר בערוץ ממלכתי בחינם, או אולי לא בחינם?
האם זה משום שגם עורכי התוכניות בטלוויזיה עצמם מהופנטים ממקסמי השווא של הרפואה?
מצער מאוד שערוץ ממלכתי משמש בעקביות במה לקידום מסחרי של גופים שפועלים מתוך אינטרסים צרים שנראים כאילו הם לטובת הציבור, אבל במבט מקצועי וחודרני הם רחוקים מלהיות כך.
במקרה הזה של הצנתור הכלייתי, הרי יש פתרון טוב וזול בהרבה לבעיית לחץ הדם ואני מוכיח את זה כבר 27 שנים.
אז מדוע הגישה שלי קיבלה הופעה של שתי דקות בערוץ 11 בטלוויזיה לפני 22 שנים ואילו נציגי תעשיית המחלות, הצנתורים התרופות והחיסונים מקבלים כמעט כל יום זמן מסך ארוך להציג לציבור את משנתם המסחרית ואת שטיפת המוח שלהם?לתפיסתי כנטורולוג, הצנתור הכלייתי החדשני הוא עוד דוגמא מיני רבות לתופעה של הערצת הרפואה הקונבנציונלית הבזבזנית וחסרת התועלת ברובה ששוב ושוב משדרת לציבור שהפתרון למחלותיו נמצא בפיתוח של עוד ועוד טכנולוגיות חדשניות.
לצערנו בעולם המערבי קיבלה הרפואה הקונבנציונאלית שלא בצדק, אם לשפוט על פי התוצאות העלובות שלה בריפוי אמיתי וסופי של מחלות ובעיות בריאות, את השליטה המוחלטת על בריאות הציבור.
שליטה זאת מובילה אותה להתנהג בזלזול ובהתנשאות כלפי כל גישה שמציגה תורת בריאות אחרת, טובה ממנה בהרבה ובעלת פוטנציאל מוכח לקבלת תקפות מדעית, אם המדינה הייתה משקיעה כסף בלחקור אותה, כפי שאני הצעתי לה לעשות כבר לפני 22 שנים.

לצערנו, הרפואה מצליחה באמצעות רודנות רפואית שנתמכת על ידי המדינה ורשויות המשפט בעולם המערבי, ומתוך לדעתי גם בורות מוחלטת בבריאות אמיתית והבנת חוקי הבריאות וגם אינטרסים כספיים, לדחוק לפינה, לרמוס ולהשמיץ כל גישה טבעית ולהתעלם מהן במפגיע. היא משכנעת את הציבור המסונוור מפלאי הטכנולוגיה שישועתו תלויה בפיתוח טכנולוגיות, תרופות חדשניות ועוד טריקים הזויים.
אחד מהטריקים האלה הוא לדעתי ההליך של הצנתור הכלייתי שפותח על ידי המצנתר ירון ארבל וזכה לפרסום נרחב ולהתלהבות של המצנתרים והתקשורת הישראלית.

אבל השאלה החשובה ביותר כאן הינה:
האם צנתור כלייתי מרפא באמת ובאופן סופי את בעיית לחץ הדם הגבוה?
ובכן, הצנתור הכלייתי לא מתיימר כמובן ככל שאר הטיפולים התרופתיים שניתנים ללחץ דם גבוה לרפא את המחלה. ריפוי מוחלט וסופי של בעיית לחץ הדם גדול מידי על הרפואה או אולי לא נחוץ מבחינתם משום שהוא יגדע את שרשרת טיפולי הסרק האין סופיים שהרפואה יוצרת לעצמה במטרה להנציח את התלות המוחלטת של החולים במערכת הרפואית.
אנשים רבים אולי שעברו את התהליך הזה יעידו בהתלהבות שהוא עזר להם. לצערי חולים אלה בלחץ דם גבוה ממשיכים לטמון את ראשם בחול בעידודה הפעיל של הרפואה.
אני מציין כאן לא בפעם הראשונה בסרטונים שלי שהרפואה תמיד מטפלת ומחפשת דרכים לטפל בתוצאה, כלומר בביטוי החיצוני של המחלה וכמעט אף פעם לא בגורמים לבעיה עצמה. אתם מוזמנים לצפות בסרטונים שלי על הגורמים לבעיית לחץ הדם הגבוה והיבטים נוספים של הבעיה. אני מאמין שתקבלו מהם תובנות על מדוע לחץ הדם שלכם גבוה. אבל אם אני צריך לתמצת את הסיבה המרכזית ליתר לחץ דם במשפט אחד אז – לחץ דם גבוה הוא לרוב תוצאה של היצירות קשה של כלי הדם עקב תהליך ארוך שנים של טרשת עורקים.
אז התרופות הניתנות ללחץ דם גבוה ועכשיו הצנתור הכלייתי שמוצע לחולים ממשיכים להתעלם מהגורם המרכזי למחלה ומציעים לאנשים לטפל בתוצאה בלבד.
אז כן, בעקבות צנתור כלייתי אנשים רואים ירידה בלחץ הדם בכ -20 נקודות, אבל לחץ הדם שלהם נשאר עדיין גבוה מאוד. זה לא שהצנתור באמת הופך את לחץ הדם שלהם לתקין, אלא שהוא הופך אותו מלחץ קטסטרופלי ללחץ גבוה מאוד. הרופאים וחסידי הצנתורים כמובן יחלקו עלי מסיבה פשוטה, הם לא באמת מבינים ויודעים מה זה לחץ דם תקין. לחץ הדם שלי, שעומד על 90/60, מצולם ומוצג באתר האינטרנט שלי. זה לחץ דם תקין. זה לחץ הדם שאיליו מגיעים מטופלים רבים שלי בתהליך של הטיפול היסודי שהם עוברים אצלי בגורמים האמיתיים למחלה שלהם.
שימו לב, אני מדבר על אנשים שהוגדרו על ידי הרפואה כחולים כרוניים בלחץ דם גבוה וקיבלו בין 1-3 תרופות כדי להוריד את לחץ הדם שלהם ולרוב הם לא הצליחו לעשות זאת. הם סבלו כמובן מהשפעות לוואי קשות של התרופות ושאפו להיפטר מהן כדי לא לגרום לנזק לכליות שלהם. מסיבות אלה הם היגיעו אלי. אני יכול להעיד שקרוב ל- 100% מהם הצליחו להוריד לחלוטין את התרופות שלהם ולהוריד את לחץ הדם שלהם בלי התרופות לערכים שהרפואה בכלל לא מכירה.

מדוע מגדירה הרפואה את לחץ הדם כ "בלתי נשלט וכעמיד"?
האם באמת יש דבר כזה לחץ דם בלתי נשלט או עמיד כפי שהרפואה מצהירה?
לצערי, חלק מהחולים שלא שומעים על שיטת הטיפול שלי מגיעים לבסוף לפתרון של צנתור כלייתי כי הוא מוצג להם על ידי הרופאים כאפשרות היחידה והטובה ביותר לבעיה שלהם. אבל זה לגמרי לא נכון!
תקשיבו איך מגדירה הרפואה את הקבוצה הזאת שלהם היא קוראת בעלי יתר לחץ דם לא מאוזן:
"אצל מחצית המטופלים בקירוב, שינויים באורח החיים ונטילת תרופות אינם מספיקים לוויסות לחץ דם גבוה. אנשים מסוימים בעלי יתר לחץ דם בלתי נשלט, מכונים בעלי ”יתר לחץ דם עמיד“. משמעות הדבר היא שלחץ הדם שלהם נמצא מעל לרמות המקובלות למרות השימוש בשלוש או יותר תרופות נוגדות יתר לחץ דם, כאשר אחת מהן היא תרופה משתנת. אנשים בעלי יתר לחץ דם עמיד זקוקים לטיפול אגרסיבי יותר מזה המתקבל באמצעות שינויים באורח החיים ותרופות".
אז הטיפול האגרסיבי יותר מבחינת הרפואה הוא לעולם לא שינוי אמיתי, אלא שינוי קוסמטי בתזונה למטופלים עם בעיה חמורה של לחץ דם גבוה. והיא מתפלאה ששינויים קוסמטיים או מינוריים לא משפיעים על מצב כלי הדם של החולים. האמירה – שינויים באורח החיים אינם מספיקים לוויסות לחץ הדם היא ריקה מתוכן ושקרית. ברור ששינויים שטחיים באורח החיים ובמיוחד בתזונה לא יצליחו לנקות את טרשת העורקים מכלי הדם של החולים. בדיוק בגלל זה פתחתי את הגישה שלי "תזונה כירורגית" שעובדת על -100% מהחולים, אם הם מיישמים אותה כפי שנדרש. אבל הרפואה ומשרד הבריאות לא רק ימשיכו להתעלם מגישתי, אלא אף יגידו ברשלנות פושעת שאין לה שום הוכחות מדעיות למרות אלפי הנרפאים בעזרתה שמעידים על החלמתם. אז הניסיון הקליני שלי מוכיח ששינויים אמיתיים באורח החיים, לא כמו שהדיאטניות בקופות מציעות לחולים, כן מספיקים לא רק לאיזון לחץ הדם, אלא לצניחה משמעותית של לחץ הדם שכמובן מייתרת לחלוטין את הצורך בתרופות. ולזה תעשיית התרופות והמשרתים שלה לא רוצים להגיע.

מה המחיר של הליכה אחרי טיפולים סימפטומתיים?
כן, יכול להיות בהחלט שמרבית האנשים יעדיפו להתעלם מאורח החיים והתזונה שמובילים להחלמה ולריפוי אמיתי מלחץ דם גבוה וילכו שבי אחרי קסמיה של הרפואה. הבעיה היא רק אחת – כאשר הגורמים האמיתיים לא מטופלים המכה הקשה תבוא מכיוון אחר.
אני מתכוון לכך שאם כלי הדם הצרים והנוקשים בגלל תהליך של טרשת עורקים לא יטופלו, אז מהר מאוד התזונה השגויה והקטלנית תוביל לסתימה מוחלטת של כלי הדם.
ואז מספיק שקריש קטן אחד יתקע בנתיב הצר בכלי הדם ויעצור לחלוטין את זרם הדם למוח שלכם. זה יגרום לאירוע מוחי ולסכנה ממשית לנכות לכל החיים. לצערי ראיתי כבר רבים כאלה שהגיעו אלי קצת מאוחר מידי.
כל זה בזכות הצנתור הכלייתי שהצליח להשלות את המטופל שבעייתו טופלה והוא יכול להמשיך בתזונה  ההרסנית שלו. למעשה גם התרופות גורמות לאותה הולכת שולל ועצימת עיניים ובכל זאת מיליוני אנשים מעדיפים לבלוע אותם, להרוס את הכליות שלהם, אבל לא לשנות את התזונה שלהם. זאת הסיבה למרבית מקרי האירועים המוחיים שבהם לוקים אנשים ושגורמים להרס כלכלי למשפחות רבות.
המסקנה הפשוטה שלי היא שהטריק החדש הזה, שלא שונה במהותו מהטקטיקה של התרופות, גורם לנזק יותר מאשר לתועלת למרות שנקודתית וזמנית הוא נראה למטופל כהצלחה.
חברים, אני רוצה להתייחס לעוד נקודה חשובה.
הרי את הצנתור הכלייתי עושים לאנשים במצב של לחץ דם קיצוני וגבוה במיוחד, אחרי שכל הכלים התרופתיים לא מועילים יותר . ואז הצנתור הכלייתי מוריד במקרה הטוב את לחץ הדם הסיסטולי מ- 220 או 250 ל- 170 או יותר מזה. זה עדיין לחץ דם גבוה מאוד, לא לחץ דם תקין. זה לחץ דם שגבוה מהתקין
בכ – 80 נקודות ומסכן בכל רגע את המטופל באירוע מוחי.
אז על מה השמחה והחגיגות בדיוק? מדוע להוליך את המטופל שולל ולומר לו שלחץ הדם שלו מאוזן?
לניסיוני 100% מחולי יתר-לחץ-דם אומרים על לחץ הדם שלהם שהוא מאוזן כאשר הוא לחץ גבוה מאוד במונחים של הנטורולוגיה.
כבר ראיתי אנשים שהגיעו לאירוע מוחי עם לחץ דם סיסטולי אפילו של 150. אם תרצו אתן לכם טלפונים שלהם.
מדוע משלים אתכם שירידה מלחץ דם של 220 ללחץ של 180 או  170 ואפילו 150 זה תקין ?
חשוב להדגיש, שכפי שציינתי, כשלא מטפלים בגורמים היסודיים והראשוניים לבעיה וממשיכים באותו אורח חיים שיצר אותה הבעיה הולכת ומחריפה, כלי הדם יהפכו לצרים יותר ויותר ולחץ הדם יעלה שוב. ואז גם הצנתור הזה כבר לא יוריד את לחץ הדם הגבוה שלכם.
מה תעשו אז? הרי אז כבר תהיו בסיכון גדול עוד יותר לחטוף אירוע מוחי.
חברים, אני רוצה להציג לכם עוד נקודה למחשבה. הרופאים מצהירים שהאנשים שלהם מציעים צנתור כלייתי הם אלה שאפילו 3 או 4 תרופות לא מצליחות כבר להוריד את לחץ הדם שלהם. משמע, אלה אנשים שכלי הדם שלהם מאוד צרים ונוקשים, אבל אף רופא לא מסביר להם את זה ויותר מכך – לא מציע להם לטפל בפתיחת כלי הדם שלהם.
הרי אלה אנשים שגם אחרי הצנתור ימשיכו לבלוע 3 עד 4 תרופות שבסופו של דבר יהרסו להם את הכליות. אז איפה כאן הבשורה וההבטחה הגדולה?
פרט לכך, מפתח השיטה טוען שעל- 20% מהמטופלים הצנתור הזה לא עובד, משמע לא משפיע עליהם.
אז מה יש לרפואה להציע להם? להמשיך עם הראש בקיר עד להגעה לאירוע מוחי?

האם הליך הצנתור מסכן אתכם?
ועכשיו בואו ונדבר על ההליך עצמו. אתם מכירים את זה שהרפואה באה לטפל במקום אחד ומזיקה לאיבר אחר?
אז גם במקרה הזה הטקטיקה היא בעצם לשבש את פעולת מערכת העצבים בטענה שהיא בפעילות יתר על ידי החדרת גלי רדיו לנקודה מסוימת במערכת העצבים. ומה אם היכולת העצבית של הכליות דרושה לגוף למטרות שונות? איזה נזק יגרם לגוף מהשיבוש של פעילות מערכת העצבים? האם שאלה זאת נבדקה וקיבלה מענה ? אני לא ראיתי שום התייחסות לכף בפרסומי המפתחים. אז האם הם מסתירים מהציבור את הנזקים הפוטנציאליים שהשיבוש הזה יכול לגרום בעתיד למערכת העצבים של המטופל?
האם הם רק מטפלים בבעיה כמו תמיד באופן נקודתי ואחר כך יהיה מה שיהיה, העיקר להציג הצלחה זמנית? תחשבו על זה.
בכל מקרה תהיו בטוחים שאף מצנתר לא ייקח אחריות לנזקים האלה באם יתגלו וברור שתמיד יכחישו את הקשר בין הצנתור לנזק שמתגלה, כפי שקורה בדרך כלל.
אז חברים, תחשבו לפחות פעמיים אם אתם רוצים ללכת לעוד הליך נקודתי, בעל תוצאות זמניות שלמעשה לא מאפשר לכם להגיע לחקר האמת על המחלה שלכם ועל הפתרון הפשוט, האמיתי והסופי שלה באופן טבעי וללא שום סיכונים.
הערה: אם המאמר תרם לכם קחו בחשבון שהוא יכול לתרום גם לכל מכריכם וחבריכם ולהציל אותם מאסון בריאותי. עשו להם טובה ושלחו להם את הקישור למאמר הזה.

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 והתחילו מיד בתהליך ההבראה שלכם מכל בעיית בריאות שממנה אתם סובלים.

כי הבריאות נמצאת רק בידיים שלכם!

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם ככל שיותר מוקדם  

עדויות לריפוי מכשל כליות לפני דיאליזה – עובדות שרופאים והמשרד לקידום מחלות ("משרד הבריאות") מתעלמים מהן ומותירים מיליוני אנשים מופקרים לתעשיית התרופות וטיפולי הסרק בסבל וייסורים עד למותם המוקדם.
אם המידע הזה היה מגיע לציבור והיה מיושם, אזי מחלקות הדיאליזה היו נעלמות