Hunza Health Education Center

ריפוי טבעי וסופי מסוכרת
 מאמר מס' 1 בסדרה

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה). 
מומחה לתזונה כירורגית המובילה לריפוי ממחלת הסוכרת טל –  03-3724200 
הודעה חשובה: 
המאמר הזה פורסם בעמוד הפייסבוק האישי והעסקי שלי ושל המרכז, אבל פייסבוק חסם אותו וביטל את פרסומו. הטענה שלהם – פרסום דברי ספאם.
חברים, זה עידן חשוך בתולדות האנושות שבה תעשיית התרופות והרפואה מנסים לשלוט במוצא פיהם של כל בני האדם. כל אמירה ששוללת את הפרקטיקה של טיפול במחלות באמצעות תרופות נמחקת ונחסמת מלהגיע לציבור המשווע לריפוי אמיתי. התשובה שלכם צריכה להיות – הפצה מאסיבית של המאמר הזה בקרב כל אדם בעולם שאיליו אתם יכולים להגיע. תבורכו חברים ושתזכו להרבות את האור והאמת בעולם.
אנא אל תשבו בחיבוק ידיים כי מדובר על החופש והחיים שלכם ושל בני משפחותיכם. הפיצו את המאמר הזה בכל הכח ואין לי ספק שתתגמלו על כך משמיים. למי שלא יודע איך להעביר הינה הקישור:
https://www.dreshkharhealth.com/%d7%a8%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%99-%d7%98%d7%91%d7%a2%d7%99-%d7%95%d7%a1%d7%95%d7%a4%d7%99-%d7%9c%d7%9e%d7%97%d7%9c%d7%aa-%d7%94%d7%a1%d7%95%d7%9b%d7%a8%d7%aa-%d7%9e%d7%90%d7%9e%d7%a8-%d7%9e%d7%a1-1/
אם אתם שולחים בואטסאפ אז אחרי הדבקת הקישור המתינו עד שיופיע שם המאמר ורק אחרי כן שילחו.
מדוע חולי סוכרת נשארים חולים כרוניים?

האם באמת אין ריפוי למחלת הסוכרת?
סוכרת מבוגרים ניתנת לריפוי באמצעות תזונה כירורגית. תרופות לסוכרת רק מחמירות את המחלה ונותנות אפשרות לגורמי המחלה להמשיך ולהרוס את הגוף: את כלי הדם, מערכת העצבים, הכליות, העיניים, הלב. צאו מהאשליה.
תעשיית התרופות והממסד הרפואי יוצאים מידי פעם בסדרה של פרסומות בהן הם מעודדים את ציבור חולי הסוכרת להזריק לעצמם אינסולין. לא שמעתי במילה אחת הסתייגות כל שהיא או אזכור על הנזקים העצומים והידועים של נטילת אינסולין באופן קבוע ובכמות גבוהה. מאות אלפי חולי סוכרת תמימים מולכים שולל גם אחרי שהמחקרים מגלים שתרופת הפלא של המאה מוכחת כמשיח שקר ושהנזקים המתמשכים שלה בלתי נסבלים. מדוע לא מזכירות הפרסומות הנלהבות מילה על תרופה טובה פי אלף- תזונה טבעית לאדם? האם זה מקרי?

המעבר של חולי הסוכרת לצריכה של אינסולין מזיק לבריאותם

להערכתי מעל 400 מיליון ₪ מבוזבזים מידי שנה על טיפול כושל ושגוי בחולי סוכרת. אני מדבר על נזקים ישירים מבלי להכניס לנוסחה את הנזקים העקיפים והעצומים שנגרמים לחולים עצמם ולכלכלת המדינה.
תעשיית התרופות והממסד הרפואי מטעים את ציבור חולי הסוכרת בישראל משום שהם אינם מגלים להם שאינסולין ותרופות ל-"איזון" מחלת הסוכרת מזיקים לחולי סוכרת ומחריפים את מצבם. הנזקים הם ברמה התודעתית, הנפשית והפיזית. דומה הדבר לנסות לרפא נרקומן עם עוד סמים כדי להרגיע אותו.
על חולי הסוכרת מופעל לחץ גדול באמצעות תעשיית התרופות, קופות החולים השונות וארגונים נוספים שבאמצעותו מעודדים את ציבור חולי הסוכרת לעבור להזרקה של אינסולין. התמונה שהם מציירים נראית ממש כמו גן עדן, קץ כל הצרות של חולי הסוכרת, כל כך פשוט וורוד.
האומנם?
מאות אלפי חולי סוכרת תמימים שעלולים להאמין לפרסומות אלה יגזרו על עצמם סיבוכים ונזקים קשים ביותר עם השנים. התוצאות של מחקרים קפדניים מוכיחים בעליל שמתן אינסולין לחולי סוכרת גורם לנזק מצטבר וגדול למערכות ולאיברים רבים בגוף החולה.

צריכת אינסולין במינונים גבוהים מזיקה לכלי הדם

לא אוכל לפרט במאמר קצר זה את כל העדויות המחקריות והמדעיות המוכיחות זאת. אתם מוזמנים לקרוא מאמרים נוספים שלי בנושא. יחד עם זאת אני חייב להדגיש שהמחקרים המדעיים מוכיחים בבירור שאינסולין סינתטי או טבעי, שהוא אכן החומר הטבעי המופרש מבלוטת הלבלב, מזיק בצורה קשה לכלי הדם כאשר הוא ניתן בכמויות גדולות ומוגזמות ולאורך זמן.
אולי תתהו – מה פירוש כמויות גדולות ומוגזמות? הרי חולה סוכרת אמור להזריק אינסולין עד לרמה שתאזן את רמת הסוכר שלו בדם?
ובכן זה לא כל כך פשוט. סוכרת מסוג 2 מתאפיינת בחוסר תגובה של התאים בגוף לאינסולין. כלומר בשלבים מסוימים של המחלה מפריש הלבלב רמות גבוהות של אינסולין לדם אבל עדיין כמות גדולה של סוכר נשארת בדם ולא חודרת לתאים. בתגובה מפריש הגוף עוד ועוד אינסולין כדי לנסות להחדיר בכל זאת את הסוכר לתאים. התוצאה היא רמות גבוהות מידי של אינסולין בדם. הוכח שרמות גבוהות של אינסולין גורמות לפגיעה בכלי הדם משום שהאינסולין מגביר את תהליך טרשת העורקים ולכן מוביל לפגיעה בראייה, נזק למערכת העצבים ההיקפית, נזק לכליות ולנזקים נוספים. משמע, האינסולין הניתן בכמויות גדולות באמצעות הזרקה אחראי וגורם לנזקים הגופניים לאיברים שונים.

מדוע האינסולין מזיק לגוף באופן קשה

כולנו מכירים את התופעה שלמרות "איזון" הסוכר בדם מצבם של חולי הסוכרת הולך ומתדרדר עם השנים עד כדי קטיעת איברים ועיוורון.
אם הטיפול באינסולין הוא כל כך פשוט, טוב ויעיל מדוע זה קורה?
מדוע אותה מחלה, שלדעת הרופאים "יש לה רצון ותוכניות משלה", ממשיכה לחולל הרס בגופו של החולה אם האינסולין אמור לדבריהם למנוע זאת?
ומדוע דווקא תזונה טבעית וכירורגית שמובילה באמצעים טבעיים להפחתה דרסטית בכמויות האינסולין הדרושות לחולה ולרוב גם לביטול מוחלט של הצורך באינסולין היא גם זו שמובילה לשיפור דרמטי במצב הבריאות ומניעת סיבוכים וקטיעת איברים?
מדוע אף אחד מהרופאים המומחים לסוכרת לא מזכיר את התזונה הזו ובמקום זה הוא אומר לחולים שהמחלה כרונית, נובעת מגנטיקה ואיננה ניתנת לריפוי?
ומדוע ממשיכים להפנות לדיאטניות שמציעות את אותה תזונה שגרמה מלכתחילה למחלה?
הגישה של "איזון רמת הסוכר בדם" בלבד שגויה
הגישה של הרופאים הינה – אזנו את רמת הסוכר בדם שלכם בכל מחיר משום שרמת סוכר גבוהה מזיקה לכם.
אבל רגע אחד, הרי הסטטיסטיקה הרפואית מראה בבירור שחולי סוכרת מועדים פי 5-8 יותר למחלות של כלי הדם והלב ולאירועים מוחיים ולבביים. מדוע זה קורה אם כל החולים מאוזנים על ידי התרופות? התשובה שרופאים לא מגלים לכם הינה שהאינסולין עצמו הוא שתורם לכך באופן מכריע!!! המושיע הגדול מתברר כמלאך המוות הגדול ביותר!
שימו לב, הרבה לפני שרמת הסוכר בדם עולה מעל 60, שהוא הערך התקין בדם, רמות האינסולין עולות ומגיבות על העלייה ברמת השומנים בדם והעלייה במשקל שמובילים לסבילות נמוכה יותר לאינסולין. כלומר, כאשר רמות השומנים בדם עולות, כפי שקורה בקרב כל הישראלים הניזונים מהתזונה הרגילה וגם אלה שחושבים שהם אוכלים "תזונה בריאה", וכאשר המשקל עולה במעל 5%, כבר רמות האינסולין המופרשות מהלבלב לדם מתחילות לעלות. למעשה ניתן היה לנבא את הופעת מחלת הסוכרת מוקדם בהרבה אילו היו בודקים את רמת האינסולין בדם ולא את רמת הסוכר בדם, כיוון שבתחילת הדרך רמות האינסולין הגבוהות בדם מצליחות עדיין לשמור על רמת סוכר תקינה. במקרה זה יחשוב הרופא שהכל בסדר משום שאין לו סיבה לפעולה.
לכן רמות גבוהות של אינסולין מקדימות ומנבאות את בואן של מחלות הלב וכלי הדם ולבסוף את ההרס של מערכת העצבים, יצירת הפצעים הסוכרתיים ואת העיוורון וקטיעת האיברים.
כל אלה מתרחשים בקרב אלפי חולי סוכרת גם כאשר "מאזנים" אותם עם אינסולין!!
משמע – אין בכוחו של האינסולין, אותו אליל מושיע, משיח השקר של הרפואה ב- 100 השנים האחרונות, כמו שאר התרופות שניתנות לחולי הסוכרת, לעצור את התהליך הזה, נהפוך הוא התרופות רק מחריפות את הבעיה שלשמה הן ניתנו, והסיבות לכך הן רבות.

הפתרון המוצע על ידנו הנטורולוגים הוא להימנע מ- "להוסיף עוד שמן למדורה", אלא לטפל בגורמים הישירים להיווצרות מחלת הסוכרת.
כל מומחי הסוכרת מתעלמים מהסיבות שיצרו את המחלה ומטפלים בתוצאה שלה, ברמת הסוכר הגבוהה בדם. זאת האשליה שמטפחים תעשיית התרופות ושותפיה הרופאים שמבלבלים את חולי הסוכרת ומשלים אותם שהם בעצם מטופלים טוב, "מאוזנים", אבל למעשה חולים אלה הם בסכנת התדרדרות קשה של מחלתם ואיבוד איברי גופם. עקבו אחרי חולה הסוכרת ותראו כיצד והיכן הוא מסיים את חייו.
במשך שנים חולי הסוכרת לא נוקפים אבצע, לא עושים שום צעד משמעותי כדי לשפר את מצבם באמצעות תזונה טבעית וכלים נוספים משום שרופאים דואגים שהם יחיו באשליה שהם מטופלים בדרך הטובה ביותר על ידי התרופות שלהם. לכן מצבם הולך ומתדרדר וכשהם מתעוררים לבסוף ומגיעים אלי מסלול ההחלמה שלהם הופך לארוך בהרבה ודורש מאמץ גדול יותר. או אז מגיעים מטפלים אלטרנטיביים ומוסיפים על הבלבול של החולים משום שגם הם מציעים "תרופות טבעיות", צמחי מרפא, תרופות הומיאופטיות, שיקויים ותוספים שכביכול יאזנו את רמת הסוכר בדם. אותה הגישה של הרופאים, טיפול סמפטומתי שמטרתו לאזן את הסוכר בדם עד למחרת בבוקר ולא ריפוי אמתי של האיברים החולים והביוכימיה הלקויה של הגוף. 
 
ניתן להירפא מסוכרת באמצעות גישת הנטורולוגיה, "תזונה כירורגית" ועבודה על התת מודע

ניסיוני האישי ב- 25 השנים האחרונות בטיפול באלפי חולי סוכרת מבוגרים וגם סוכרת נעורים וניסיונם של כל עמיתי הרופאים הנטורולוגים בעולם מראים באופן עקבי וברור שכאשר חולי סוכרת חוזרים לשמור על חוקי הבריאות והתזונה (הפתעה – בניגוד לרופאים אינני מתכוון להגבלה באכילת פחמימות), שאותם "מומחי" הסוכרת לא מכירים ולכן לא מזכירים אותם אפילו לחוליהם, ניתן להגיע לשיפור מדהים במצב החולה, להוריד את מינון התרופות ב- 70%-100% ואפילו להחלים לחלוטין מהמחלה. אתם מוזמנים לבדוק זאת באופן אישי על גופכם.
אז מדוע הגישה השפויה הזאת לא מובילה את הטיפול בחולים במקום הגישה האינטרסנטית, הבזבזנית, חסרת התכלית, המשלה והקטלנית של הרפואה התרופתית? אולי משום שמכירת תרופות בכל חודש במיליארדי דולרים משרתת יותר את האינטרסים של תעשיית התרופות וסוכניה הרופאים שמתוגמלים על שירותם בעין יפה?
ראיתי אין ספור חולי סוכרת נדהמים ומאושרים שהפסיקו את כל התרופות כי התזונה הטבעית הובילה אותם לאיזון עצמי של הסוכר בדם לתמיד וללא שום תרופות.
באתרי יש עדויות מצולמות רבות של חולים לשעבר שמעידים על הריפוי שלהם מסוכרת. אז מדוע במקום לחקור את המקרים האלה וללמוד מהם לגבי כלל הציבור בוחר המשרד לקידום מחלות בישראל המכנה את עצמו לבושתנו "משרד הבריאות" להוציא כתבות משמיצות ושקריות באינטרנט נגד שיטתו של ד"ר ערן אשחר. האם משרד הבריאות לא מגן חלילה על האינטרסים של הציבור אלא על האינטרסים של תעשיית התרופות?

הפסיקו לחפש דיאטות למחלת הסוכרת
על כך ועוד תקראו במאמר הבא

הערה: אם המאמר תרם לכם קחו בחשבון שהוא יכול לתרום גם לכל מכריכם וחבריכם ולהציל אותם מאסון בריאותי. עשו להם טובה ושלחו להם את הקישור למאמר הזה.

מקורות חלקיים עליהם מתבסס מאמר זה:  

  1. ברקוב. ר, בירס. מ, פלטשר.א:  מרק – המדריך הרפואי השלם, 2002, זמורה ביתן, הד ארצי, כנרת.  

2.      Allen FM: Prolonged fasting in diabetes. Americ. Jour. Of the Medic. Scien 1915; 159, (4): 480-485.

3.      American Diabetes Association. "type 2 diabetes in children and adolescents". Diabetes Care 23(2000): 381-189.

4.      Anderson JW: "Dietary fiber in nutrition management of diabetes", In: G Vahouny, V. and D. Krichevsky (eds): Dietary fibers: Basic and Clinical Aspects, pp. 343-360. New York: Plenum Press, 1886.

5.      Anderson JW, Gustafson NJ , Bryant AC, et al: "Dietary fiber and diabetes: a comprehensive review and practical application". J. Am. Diet. Assoc. 87 (1987): 1189-1197.

6.      Barnard RJ, Lattimore L, Holly RG, et al: "Response of non-insulin-dependent diabetic patients to an intensive program of diet and exercise". Diabetes Care 5 (1982): 370-374.

7.      Barnard RJ, Massey MR, Cherny S, et al: "Long-term use of a high-complex-carbohydrate, high-fiber, low-fat diet and exercise in the treatment of NIDDM patients". Diabetes Care 6 (1983): 268-273.

8.      Berger W: Incidence of severe side effects during therapy with Sulfonylureas and biguanides. Hormone and Metabolic Research supplement 1985; 15: 111-5.

9.      Campbel TC: The China Study, The Most Comprehensive Ntudy of Nutritionever Conducted and the Startling Implications of Diet' Weight Loss and Long term Health, Benbella Books, Dallas, Texas, 1995.

10.   Diabetes Prevention Program Research Group: "Reduction in the incidence of type 2 diabetes with lifestyle intervention of Metformin". New Engl. J. Med. 346 (2002): 393-403.

  1. Fleming RM: "The effect of high-protein diets on coronary blood flow". Angiology 2000 , 51(10) :817-826.

12.   Fraser GE: "Associations between diet and cancer, ischemic heart disease and all-cause mortality in non-Hispanic white California Seventh-Day-Adventist",  Am J. Clic. Nutr. 70 (Suppl.)(1999):5325-5385.

13.   Griffin Kl: "New lifestyles: new lifestyles, hope for kids with diabetes". Milwaukee Journal Sentinel 22 July 2002: IG.

14.   Gueris J et al: Insulinemia in obese before and after fasting therapy. Journal Annuel Diabetologie Hotel Dieu (Franc) 1969; 10: 287-292.

15.   Himsworth HP: "Diet and the incidence of diabetes mellitus". Clin Sci. 2(1935): 117-148.

16.   Himsworth H: Diet in the etiology of human diabetes. Proceedings Of the Royal Society of Medicine 1949; 42: 323-326.

17.   Hollenbeck C. et al: The effects of variations in percent of naturally occurring complex and simple carbohydrates on plasma glucose and insulin response in individuals with non-insulin dependent diabetes mellitus. Diabetes 1985; 34: 151.

18.   Howard BV. Lipoprotein metabolism in diabetes mellitus. Jurnal of Lipid Research 1987; 28: 613-628.

19.   Insulin therapy may promote atherosclerosis. Family Practice News, March 1, 1992, p.42.

20.   Jenkins DJA, Wolever TMS, Bacon S, et al: "diabetic diets: high carbohydrate combined with high fiber". Am J Clin Nutri. 33 (1980): 1729-1733.

21.   Kahn HA et al: Association between repotted diet and all-cause mortality. Ameri. Jour. Of Epidemiology 1984; 119,5: 775Kittagawa T, Owada M, Urakami T, et al: "increased incidence of non-insulin-dependent diabetes mellitus among Japanese schoolchildren correlates with an increased intake of animal protein and fat". Clin. Pediatr. 37 (1998): 111-116.

22.   Kawate R: Diabetes mellitus and its vascular complications in Japanese migrants on the island of Hawaii. Diabetes Care 1979;2:161-170.

23.   Kolterman OG et al: The acute and chronic effects of Sulfonylureas therapy in type 2 diabetes subjects. Diabetes; 33: 346-54.

24.   Marshall J, Hamman RF and Baxter J: "High-fat, low-carbohydrate diet and the etiology of non-insulin-dependent diabetes mellitus: the San Luis Valley Study", Am J Epidemiology. 134 (1991): 590-603.

25.   Mccarty MF: Maturity-onset diabetes – toward a physiologically appropriate management. Medical Hypothesis (England) 1981:7(10):1265-1285.

26.   Meyer KA, Kushi LH, Jacobs DR, Jr, et al: "carbohydrates, dietary fiber and incident type 2 diabetes in older women". Am. J. Clin. Nutri. 71 (2000):921-930.

27.   Snowdon DA: Animal product consumption and mortality because of all causes combined, coronary heart disease, stroke, diabetes, and cancer in Seventh-Day-Adventist. American jour. of Clin. Nutri. 1988; 48: 48-739.

28.   Snowdon DA and Phillips RL: "Doses a vegetarian diet reduce the occurrence of diabetes?" Am J Publ. health 75 (1985):507-512.

29.   Story L, Anderson JW, chen WL, et al: "Adherence to high-carbohydrate high-fiber diets: long term studies of non-obese diabetic men". Journ. Am. Diet. Assoc. 85 (1985): 1105-1110.

30.   Sweeny J: Dietary factors that influence the dextrose tolerance test: A preliminary study. Archives of Internal Med. 1927; 40-818.  

31.   Tsunehara CH, Leonetti DL and Fujimoto WY: "Diet of second generation Japanese-American men with and without non-insulin-dependent diabetes". Am J Clin Nutri. 52 (1990): 731-738. 

32.   Tuomilehto J, Lindstrom J, Eriksson JG, et al: "prevention of type 2 diabetes mellitus by  changes in lifestyle among subjects with impaired glucose tolerance". New Engl. J. Med. 344 (2001): 1343-1350.

33.   Vessby B et al: Improved metabolic control after supplemented fasting in overweight type 2 diabetes patients. Acta Medica Scandinavia 1984; 216:67-74.

34.   West K. Epidemiology of Diabetes and Its Vascular lesions. New York: Elsevier, 1978, pp. 353-402.

35.    West KM, and Kalbfleisch JM: "Glucose tolerance, nutrition and diabetes in Uruguay, Venezuela, Malaya and east Pakistan". Diabetes 15 (1966): 9-18.

36.   West KM, and Kalbfleisch JM: "influence of nutritional factors on prevalence of diabetes", Diabetes 20 (1971): 99-108.

37.   Zoler LZ: Insulin therapy discouraged in type 2 diabetes patients. Family Practice New, Sept.15, 1993, pp.1 ,26. 

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 או – 054-5742631 והתחילו מיד בתהליך ההבראה שלכם ממחלת הסוכרת.

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם ככל שיותר מוקדם