Hunza Health Education Center

ריפוי טבעי וסופי מסוכרת
 מאמר מס' 2 בסדרה

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה). 
מומחה לתזונה כירורגית המובילה לריפוי ממחלת הסוכרת טל –  03-3724200 
הודעה חשובה: 
המאמר הראשון בסדרה פורסם בעמוד הפייסבוק האישי והעסקי שלי ושל המרכז, אבל פייסבוק חסם אותו וביטל את פרסומו. הטענה שלהם – פרסום דברי ספאם. אני מאמין שגם את המאמר הזה יחסום פייסבוק כדי למנוע ממהציבור לדעת את האמת.
חברים, זה עידן חשוך בתולדות האנושות שבה תעשיית התרופות והרפואה מנסים לשלוט במוצא פיהם של כל בני האדם. כל אמירה ששוללת את הפרקטיקה של טיפול במחלות באמצעות תרופות נמחקת ונחסמת מלהגיע לציבור המשווע לריפוי אמיתי. התשובה שלכם צריכה להיות – הפצה מאסיבית של המאמר הזה בקרב כל אדם בעולם שאיליו אתם יכולים להגיע. תבורכו חברים ושתזכו להרבות את האור והאמת בעולם.
אנא אל תשבו בחיבוק ידיים כי מדובר על החופש והחיים שלכם ושל בני משפחותיכם. הפיצו את המאמר הזה בכל הכח ואין לי ספק שתתגמלו על כך משמיים.

הפסיקו לחפש דיאטות למחלת הסוכרת

לצערי נושא הריפוי הטבעי בישראל הוא מעין ג'ונגל שבו ערב רב של אנשים חסרי כל ידע רפואי אמיתי והשכלה רפואית מסודרת ומתאימה מציעים לחולים תמימים "טיפול טבעי", כלומר שלל דיאטות הפוכות אחת לשנייה שזורעות בלבול והטעייה. אלה אנשים שלמדו בבתי ספר של מטפלים שגם הם עצמם לרוב חסרי השכלה רלוונטית בתחום, גם כאשר הם נושאים בתואר ד"ר M.D וזוכים להערצה של אלפי אנשים. מהכרותי עם שיטות הטיפול של האנשים האלה הבנתי כמה הם שטחיים וחסרי הבנה אמיתית בריפוי עמוק של מחלות בכלל וסוכרת בפרט. ראיתי את הטיפול שקיבלו החולים שטופלו אצלם ונכשלו ולאחר מכן היגיעו אלי. אינני אומר שהטיפול שהם מציעים איננו עוזר בכלל, אבל ברוב המכריע של המקרים הוא איננו מוביל לריפוי סופי של המחלה בגלל שטחיות הטיפול.
דיאטות רבות מופצות בקרב הציבור לטיפול במחלת הסוכרת. דיאטות כמו – דיאטת הפלאו, דייטו, daytwo, דש, אטקינס, דיאטה נטולת פחמימות ועוד. לשיטת הטיפול הקרויה דיאטת דייטו, daytwo, נעשה מסע יחסי ציבור ושיווק האגרסיביים ביותר שנעשה לדעתי אי פעם בישראל כדי לקדם דיאטה כל שהיא. דיאטה זאת מטיפה לצריכה של מזונות זבל וכמויות אדירות של שומן שמוכחים לטענתם כמורידים את ערכי הסוכר בדם. בליל ההנחות האנטי מדעיות שעליהן מתבססת הגישה סותר אלפי מחקרים שנעשו בעולם על מיליארדי אנשים שמוכיחים את היעילות של תזונה טבעית באמת לריפוי של מחלת הסוכרת. רשימה של חלק מהמחקרים האלה תמצאו בסוף המאמר הזה.

מדוע אם כך הגישה הנטורולוגית לא מובילה את הריפוי בסוכרת?

מדוע הגישה שאני מציע לא זכתה למוניטין רב כל כך כמו דייטו, daytwo ולא אומצה על ידי כל קופות החולים בכזאת התלהבות למרות התוצאות המחקריות שעליהן היא מבוססת והתוצאות הקליניות המוכחות שלה?
אולי לא תאמינו, אבל רק משום שהיא תוביל לריפוי אמיתי וסופי של החולים מסוכרת והפיכת התרופות והרופאים למיותרים באופן סופי ולצערי את זה שום רופא וקופת חולים לא רוצים. הם רוצים להמשיך את התלות הנצחית של החולים ב"מושיעים" שלהם, מחלקי התרופות. תבינו שגישה שתרפא את האדם מסוכרת תרפא אותו גם מכל מחלותיו האחרות. זאת גישה מערכתית ולא נקודתית לטיפול בבעיות בריאות ולכן אדם שילך בדרך הזאת "עלול' מבחינתם לצאת ממעגל החולים והתלויים ברפואה. מבחינת הרפואה זה אסון שהיא לא יכולה לקבל אותו.
זה אולי נשמע הזוי ובלתי מתקבל על הדעת, אבל לצערי צברתי במשך השנים אלפי עדויות שמוכיחות את התפיסה הבסיסית הזאת של רופאים ושל משרד "הבריאות". מדהים רק שמיליוני אנשים בישראל עדיין לא קולטים את זה, לא ערים לעובדה הזאת, וממשיכים להאמין שהרופאים והמשרד הבריאות רוצים באמת בטובתם ובשיפור בריאותם. אם זה אכן מה שהם רוצים מדוע זה לא קורה אצלם אף פעם? ומדוע זה קורה בקרב מטופלים שלי שהצליחו להיחלץ מהאשליה והשקר שרופאים רוצים באמת בטובתם והגיעו אלי ונרפאו? אלה האנשים שאת עדותם אתם שומעים באתרים שלי אבל רובכם לצערי ממשיכים להתעלם מהם, ממשיכים להזיק לגוף שלכם באמצעות אורח חיים לקוי והכי גרוע ממשיכים להישמע להוראות הרופאים שנחשבים בעינכם כאלוהים על פני אדמות.
דייטו, daytwo משאירה את האנשים חולים בסוכרת ומציעה את אותה התזונה שהדיאטניות בכל קופות החולים מציעות רק בחסות תיאוריה אחרת, מדעית כביכול, לאזן את הסוכר בדם, ללא קשר להשפעות הקטלניות של התזונה הלא טבעית שהיא מציעה על גופו של החולה לאורך זמן. דייטו, daytwo למעשה מרסקת את כל הידוע לנו מהמחקר המדעי והניסיון הקליני שלנו על מזונות מזיקים ומזונות טבעיים לגוף האדם ברמה הגנטית שלו. דייטו, daytwo, היא דיאטה מסחרית עם יחסי ציבור ומותג, מכון וייצמן, שמכר את הלוקש הזה למיליוני חולים מסכנים בישראל, שמאות מהם הגיעו אלי לאחר מכן כשדיאטת דייטו, daytwo, נכשלה בלעזור להם.  
להלן מה שכתבה לי הילה, פליטה של דייטו, daytwo, שנמצאת עכשיו בטיפול שלי: 
"אפליקציית הדיי טו רכשתי לפניי שנתיים, אפליקציה קטסטרופלית, משדלת לאכול כמויות אדירות של שומן וחלבון, פחדתי מנזקים ממש והפסקתי. ממש הרגשתי רע עם התזונה שלהם. התקשרתי לתזונאית שם ואמרתי לה , תקשיבי אני לא מרגישה טוב עם התזונה הזאת אני נחנקת מהכמויות של השומן, והיא ענתה לי – אז תגדילי את הכמות של החלבון. מהתשובה שלה הבנתי שהן לא מקצועיות ופועלות כמו רובוטיות.
עוד מה שלא נורמאלי פה שקופת חולים כללית מפרסמת אותם בכל עמדות ההמתנה יש טלוויזיה עם מספר המתנה בתור ובזמן ההמתנה עושים לממתינים מסע שכנוע דרך פרסומות בטלוויזיה הזו לרכישת המוצר המזיק הזה. איבדו את המוסריות פה בארץ, מה לא עושים בשביל כסף.  
צריך לשאול את בעל החברה אם הוא היה צריך לרכוש דבר כזה להורים שלו האם היה לו מצפון לקנות להם דבר כזה מזיק"?

טיפול בחולים הוא משהו מאוד אישי והשקר של "תזונה מותאמת אישית" באמצעות אפליקציה או תכנית המונית שבלונית מתגלה למטופל מהר מאוד כעוד אשליה. צריך להבין שלפחות 50% מהטיפול הוא בראש של האדם, באמונות שלו, בחרדות, בפגיעות נפשיות ישנות ועוד.
אז איך בדיוק דיאטה מזיקה ועתירת שומן ואפליקציה יכולים לטפל במצב כזה?
בינתיים הממציא הגאוני של השיטה יגרוף מאות מיליונים לכיסו על גב הציבור. 
ככלל דיאטות נועדו לעשות כסף על גב הציבור ולא באמת לעזור. 
הפתרון טמון בהבנת הסיבות האמתיות למחלת הסוכרת ואימוץ גישת תזונה טבעית, פשוטה והגיונית כדרך החיים הנכונה והטבעית לאדם. אל תפלו בפח של "דיאטה" זמנית להשגת מטרה מידית של איזון רמת הסוכר בדם כי זה לא יעבוד לכם ובדרך תתרוששו מעוד 1500 שקל שתמורתם תקבלו תכנית זולה וחסרת תועלת ועל פי עשרות אלפי מחקרים מדעיים אפילו מזיקה. 
 
הנטורולוגיה מבטיחה 100% תוצאות לכל חולה סוכרת

איפה עוד יש גישה כזאת שיכולה לתת הבטחה מסוג כזה?
אז שימו לב כי אני חוזר על זה – אין חולה סוכרת אחד שיישם את כללי הבריאות הטבעית, הנטורולוגיה ה "תזונה הכירורגית" והעבודה המטפיזית ולא יראה שיפור עצום במצבו. קשה לי להאמין שחולה סוכרת שמועד לנכות קשה ולסבל ממושך לא ירצה לאמץ את אורח החיים הבריא הזה ולמנוע מעצמו את הסבל והאומללות, אלא אם כן הוא נמצא במצב של התמכרות קשה לזבל תעשייתי שקרוי בפינו מזון. הבעיה היא שאף אחד במערכת הרפואית לא מספר לו על האפשרות הזאת וכאשר בייאושו הרב הוא לבסוף מחפש ריפוי באינטרנט ומגיע לאתר שלי הוא אכן רואה עדויות חיות של מחלימים אבל הוא גם רואה את הכתבה המשמיצה של משרד הבריאות נגד שיטת התזונה הכירורגית ש "אין לה מבחינתם ביסוס מדעי" למרות ההצלחות המוכחות שלה, למרות אלפי המחקרים עליהם היא מבוססת ולמרות שהם לא בדקו אפילו עדות אחת לאורך 25 שנה שעליה היו יכולים לבסס את ההצהרה השקרית שלהם.
מה עושה האדם התמים שרואה את הכתבה השקרית של משרד "הבריאות"? מאמין לממסד ולא לאשחר ובורח חזרה לחיקה הקטלני של הרפואה.
לכן חברים, לכל אחד מכם שקורא את המאמר הזה ומשתכנע באמת הגבוהה של המידע מציל החיים שבו, יש חוב מוסרי להפיץ אותו בקרב כל חבריו ומכריו ולא לתת לבעלי השררה להעלים ולטשטש את המידע הזה.

איזון על ידי תרופות הוא אשליה קשה 

איזון על ידי תרופות הוא אשליה קשה משום שהסיבות להיווצרות המחלה לא זוכות לשום התייחסות ובינתיים לא מטופלות והמחלה הולכת ומחריפה מאחורי הקלעים, שם במעמקי הגוף. זה הוא בזבוז של זמן יקר שעלול להקשות מאוד על יכולת להגיע לריפוי מלא של הלבלב מאוחר יותר. מה ששגוי בגישה התרופתית הוא שטיפול בסוכרת על ידי תרופות נותן תחושה מזויפת של ביטחון לחולי הסוכרת. מטופלים חושבים שהם בריאים ברגע שרמת הסוכר שלהם יורדת לערכים פחות או יותר "נורמליים" באמצעות הטיפול התרופתי ואז הם נמנעים מלטפל בשורש הבעיה, התזונה הלקויה וההרעלה הגופנית הכוללת כמו גם הגורם הרגשי.
לא אחת אני שומע מפונים שמגיעים אלי אומרים לי – "באתי אליך בגלל….בסוכר שלי אין צורך לטפל כי אני מאוזן על ידי התרופות" !!
זו בדיוק האשליה האיומה שבה הם חיים!
צריך גם צריך לטפל בסוכרת שלהם כיוון שעם לקיחת התרופות היא תלך ותחמיר ותגרום לנזקים שלה אם הסיבות למחלה לא יקבלו התייחסות עמוקה ורצינית.
 

טיפול תזונתי מוביל להחלמה כוללת ומוחלטת מהמחלה

אין יותר משמח מלראות חולה סוכרת מאושר שמעיד על עצמו שחזר לחיות מחדש. יחד עם הירידה ברמת הסוכר בדם יש ירידה אוטומטית ומשמעותית במשקל, עלייה ברמת האנרגיה, החדות, קלות ויכולת התנועה, הערנות, החיוניות, שמחת החיים, ירידה בלחץ הדם ובשומנים בדם ושיפור בכל מדדי הבריאות מה שמוביל לאיכות חיים מדהימה ולביצועים גופניים משופרים.
אין כמו תחושת הבריאות האמתית וניתוק התלות באינסולין או בתרופות אחרות למשך כל החיים. האלטרנטיבה שהרפואה מציעה היא – "אין ריפוי מהמחלה, לכן קח תרופות שהורסות את בריאותך למשך כל החיים"! הרפואה רואה את הסוכרת כתלוית גיל או כגזרת גורל גנטית שלא ניתן להימנע ממנה. אין שמץ של אמת בטענה זו. הנטורולוגיה מציעה ריפוי אמיתי ומוכח ללא שום תרופות.
מה עדיף לחולה, למשפחתו, לחברה הישראלית ולכלכלת מדינת ישראל? הרי מיליוני שקלים מבוזבזים מידי שנה על טיפול כושל ושגוי בחולי סוכרת.

ניסיוני וניסיונם של ד"ר גולדהמר, ד"ר פורמן, ד"ר אלק ברטון ד"ר גרינלנד, ד"ר קקי סידווה ורבים אחרים מראה שבאמצעות אימוץ גישת בריאות אמיתית כדרך חיים תתרחש החלמה מלאה או כמעט מלאה בלמעלה מ -95% מהמטופלים ובקרב 100% מהמטופלים יחולו שיפורים משמעותיים ביותר בכל מדדי הבריאות ושיפור מדהים באיכות החיים שלהם.

מחלת הסוכרת שלכם איננה גנטית:

למרות הצהרותיהם של רופאים ומומחים לסוכרת שמעולם לא שמעו על גישת הנטורולוגיה, לא למדו על תזונה וריפוי בתזונה ואין להם שום ניסיון בייעוץ מסוג זה לחולים במחלת הסוכרת, שהמחלה הינה גנטית ולא ניתנת לריפוי, ניתן להחזיר את המצב לתקין, כלומר להבריא לחלוטין ובמהירות יחסית מסוכרת מבוגרים! עצם העובדה שחולי סוכרת מחלימים כאשר הם משנים הרגלי חיים ואמונות בריאותיות מוכיחה שאין שום קשר בין המחלה לגנטיקה ואמירה זאת של הרופאים מיועדת לייאש את החולים ולהשאירם שבויים בידי הרפואה ותעשיית התרופות לנצח.
השאלה היא האם זה מה שגם אתם רוצים?
אני מניח שלא. אז עשו את הצעד הראשון לקראת הבראה שלמה ממחלת הסוכרת ותזכו לחיים חדשים, שמחים ונפלאים כי זאת זכותכם המולדת.


הערה: אם המאמר תרם לכם קחו בחשבון שהוא יכול לתרום גם לכל מכריכם וחבריכם ולהציל אותם מאסון בריאותי. עשו להם טובה ושלחו להם את הקישור למאמר הזה.

מקורות חלקיים עליהם מתבסס מאמר זה:  

  1. ברקוב. ר, בירס. מ, פלטשר.א:  מרק – המדריך הרפואי השלם, 2002, זמורה ביתן, הד ארצי, כנרת.  

2.      Allen FM: Prolonged fasting in diabetes. Americ. Jour. Of the Medic. Scien 1915; 159, (4): 480-485.

3.      American Diabetes Association. "type 2 diabetes in children and adolescents". Diabetes Care 23(2000): 381-189.

4.      Anderson JW: "Dietary fiber in nutrition management of diabetes", In: G Vahouny, V. and D. Krichevsky (eds): Dietary fibers: Basic and Clinical Aspects, pp. 343-360. New York: Plenum Press, 1886.

5.      Anderson JW, Gustafson NJ , Bryant AC, et al: "Dietary fiber and diabetes: a comprehensive review and practical application". J. Am. Diet. Assoc. 87 (1987): 1189-1197.

6.      Barnard RJ, Lattimore L, Holly RG, et al: "Response of non-insulin-dependent diabetic patients to an intensive program of diet and exercise". Diabetes Care 5 (1982): 370-374.

7.      Barnard RJ, Massey MR, Cherny S, et al: "Long-term use of a high-complex-carbohydrate, high-fiber, low-fat diet and exercise in the treatment of NIDDM patients". Diabetes Care 6 (1983): 268-273.

8.      Berger W: Incidence of severe side effects during therapy with Sulfonylureas and biguanides. Hormone and Metabolic Research supplement 1985; 15: 111-5.

9.      Campbel TC: The China Study, The Most Comprehensive Ntudy of Nutritionever Conducted and the Startling Implications of Diet' Weight Loss and Long term Health, Benbella Books, Dallas, Texas, 1995.

10.   Diabetes Prevention Program Research Group: "Reduction in the incidence of type 2 diabetes with lifestyle intervention of Metformin". New Engl. J. Med. 346 (2002): 393-403.

  1. Fleming RM: "The effect of high-protein diets on coronary blood flow". Angiology 2000 , 51(10) :817-826.

12.   Fraser GE: "Associations between diet and cancer, ischemic heart disease and all-cause mortality in non-Hispanic white California Seventh-Day-Adventist",  Am J. Clic. Nutr. 70 (Suppl.)(1999):5325-5385.

13.   Griffin Kl: "New lifestyles: new lifestyles, hope for kids with diabetes". Milwaukee Journal Sentinel 22 July 2002: IG.

14.   Gueris J et al: Insulinemia in obese before and after fasting therapy. Journal Annuel Diabetologie Hotel Dieu (Franc) 1969; 10: 287-292.

15.   Himsworth HP: "Diet and the incidence of diabetes mellitus". Clin Sci. 2(1935): 117-148.

16.   Himsworth H: Diet in the etiology of human diabetes. Proceedings Of the Royal Society of Medicine 1949; 42: 323-326.

17.   Hollenbeck C. et al: The effects of variations in percent of naturally occurring complex and simple carbohydrates on plasma glucose and insulin response in individuals with non-insulin dependent diabetes mellitus. Diabetes 1985; 34: 151.

18.   Howard BV. Lipoprotein metabolism in diabetes mellitus. Jurnal of Lipid Research 1987; 28: 613-628.

19.   Insulin therapy may promote atherosclerosis. Family Practice News, March 1, 1992, p.42.

20.   Jenkins DJA, Wolever TMS, Bacon S, et al: "diabetic diets: high carbohydrate combined with high fiber". Am J Clin Nutri. 33 (1980): 1729-1733.

21.   Kahn HA et al: Association between repotted diet and all-cause mortality. Ameri. Jour. Of Epidemiology 1984; 119,5: 775Kittagawa T, Owada M, Urakami T, et al: "increased incidence of non-insulin-dependent diabetes mellitus among Japanese schoolchildren correlates with an increased intake of animal protein and fat". Clin. Pediatr. 37 (1998): 111-116.

22.   Kawate R: Diabetes mellitus and its vascular complications in Japanese migrants on the island of Hawaii. Diabetes Care 1979;2:161-170.

23.   Kolterman OG et al: The acute and chronic effects of Sulfonylureas therapy in type 2 diabetes subjects. Diabetes; 33: 346-54.

24.   Marshall J, Hamman RF and Baxter J: "High-fat, low-carbohydrate diet and the etiology of non-insulin-dependent diabetes mellitus: the San Luis Valley Study", Am J Epidemiology. 134 (1991): 590-603.

25.   Mccarty MF: Maturity-onset diabetes – toward a physiologically appropriate management. Medical Hypothesis (England) 1981:7(10):1265-1285.

26.   Meyer KA, Kushi LH, Jacobs DR, Jr, et al: "carbohydrates, dietary fiber and incident type 2 diabetes in older women". Am. J. Clin. Nutri. 71 (2000):921-930.

27.   Snowdon DA: Animal product consumption and mortality because of all causes combined, coronary heart disease, stroke, diabetes, and cancer in Seventh-Day-Adventist. American jour. of Clin. Nutri. 1988; 48: 48-739.

28.   Snowdon DA and Phillips RL: "Doses a vegetarian diet reduce the occurrence of diabetes?" Am J Publ. health 75 (1985):507-512.

29.   Story L, Anderson JW, chen WL, et al: "Adherence to high-carbohydrate high-fiber diets: long term studies of non-obese diabetic men". Journ. Am. Diet. Assoc. 85 (1985): 1105-1110.

30.   Sweeny J: Dietary factors that influence the dextrose tolerance test: A preliminary study. Archives of Internal Med. 1927; 40-818.  

31.   Tsunehara CH, Leonetti DL and Fujimoto WY: "Diet of second generation Japanese-American men with and without non-insulin-dependent diabetes". Am J Clin Nutri. 52 (1990): 731-738. 

32.   Tuomilehto J, Lindstrom J, Eriksson JG, et al: "prevention of type 2 diabetes mellitus by  changes in lifestyle among subjects with impaired glucose tolerance". New Engl. J. Med. 344 (2001): 1343-1350.

33.   Vessby B et al: Improved metabolic control after supplemented fasting in overweight type 2 diabetes patients. Acta Medica Scandinavia 1984; 216:67-74.

34.   West K. Epidemiology of Diabetes and Its Vascular lesions. New York: Elsevier, 1978, pp. 353-402.

35.    West KM, and Kalbfleisch JM: "Glucose tolerance, nutrition and diabetes in Uruguay, Venezuela, Malaya and east Pakistan". Diabetes 15 (1966): 9-18.

36.   West KM, and Kalbfleisch JM: "influence of nutritional factors on prevalence of diabetes", Diabetes 20 (1971): 99-108.

37.   Zoler LZ: Insulin therapy discouraged in type 2 diabetes patients. Family Practice New, Sept.15, 1993, pp.1 ,26. 

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 או – 054-5742631 והתחילו מיד בתהליך ההבראה שלכם ממחלת הסוכרת.

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם ככל שיותר מוקדם