יש לי עשרות סרטוני עדות באתר וביוטיוב. אף אחד לא חייב לדבר באופן אישי עם מטופל לשעבר ולגזול מזמנו. הדבר האחרון שאני רוצה לעשות זה לגרום למטופלים לשעבר שלי להיות מוטרדים על ידי 10-50 פניות בחודש להמלצה. האם ניתן להעלות על הדעת שמטופל שיש לו סדר יום, עבודה, מחויבויות… יוכל להתנתק בכל פעם מעיסוקיו ולהקדיש 5-10 דקות לשיחות עם עוד ועוד פונים רק כדי שלאשחר יהיו מטופלים?
האנשים שילמו על על הטיפול, אין להם מבחינתי שום מחויבות מעבר לכך. מדוע שאדרוש מהם להיות סוכנים שלי עד סוף ימיהם?
אז לצערי הפסקנו להעביר טלפונים של ממליצים שלנו, מטופלים לשעבר, לאחר שראינו שהם עוברים ממש חקירה מעמיקה על ידי הפונים אליהם, ומתישים אותם בשאלות על מה הם אוכלים ומנסים למצוץ מהם טיפים לגבי התזונה שלהם והמון פעמים בגסות רוח ובחוסר רגישות לזמנם ולפרטיותם.
אף מטופל לשעבר לא יכול לעמוד בכך שהוא מקבל 2-7 פניות ביום ולדבר 10 דקות עם כל פונה שהוא לא מכיר, כאשר הוא יודע כבר מניסיונו שבסופו של דבר 90% מהם לא מתחילים בטיפול, לא משנה גם אם אלוהים בכבודו ובעצמו ייתן להם עדות טובה. גם אתה לא תהיה מוכן לדבר עם עשרות פונים בחודש, גם אם אציל את חייך.
אז בשביל מה להתיש את האנשים האלה? הם עצמם דיברו עם ממליצים? לא!
זה לא הוגן מצדי לעשות להם את זה. הם לא עובדים שלי ואני לא משלם להם כדי שיהיו משווקים שלי. יש גבול כמה אפשר לבקש טובות ממטופלים לשעבר, לא משנה כמה הם מודים לי על הטיפול שלי.
אבל בדיוק בשביל זה יש עדויות מצולמות והקלטות של אנשים שעמדו וסיפרו את הסיפור שלהם, מה צריך יותר מזה?
ישנן עשרות קישורים לעדויות כאלה וזה די והותר כדי לקבל החלטה. אם לא קיבלת קישורים אשמח לשלוח לך.
אם כל העדויות האלה לא משכנעות או נראות למישהו מפוברקות אז אני מאחל לו המון הצלחה בדרכו שלו, אבל לא אוכל לעזור יותר מזה.

 

לצערי שאלה זו מעידה על כך שרעיון הבריאות לא ברור.

בכל אופן, קיצוני הוא מה שאת עושה עכשיו אכילה שגויה, אורח חיים שגוי, והתוצאות קטסטרופה גופנית.

מדוע לזה את לא קוראת קיצוני?  כי התרגלת לזה.

למה את כן קוראת קיצוני – לחוקי הבורא הבריאה והבריאות!
לכלים ולאמצעים המוכחים שיובילו אותך להחלמה מוחלטת מכל הבעיות שלך, זה קיצוני!!!

את מבינה שהמחשבות שלך, שהשיפוטים והתיוגים שאת נותנת לתופעות פוגעים בך?

זה מה שאת עושה כאן.

למשהו נכון, מדעי מדויק שמוכח שנותן תוצאות את קוראת קיצוני, רק כדי לחיות בשלום עם זה שאת ממש לא קיצונית, את נורמלית, נורמטיבית, כלומר חולנית כמו כולם!!!

אז זה בסדר, כי העיקר הוא לא להיות קיצוני, אלא ממוצע וחולני ובולע תרופות מזיקות כמו כולם.

זו חשיבה המונית, חשיבה של עדר, חשיבה לקויה שמשאירה אותך תקועה בבוץ ובמחלות שלך.

את לא שואלת את עצמך את השאלה – מה קורה כאן לעזאזל?

אם התזונה הזו מוכחת שמובילה לריפוי מסוכרת מלח"ד גבוה, משומנים בדם, מעייפות כרונית ולעיתים גם מסרטן אז אולי אני קיצונית שאני מגיעה למצבים האלה והיא הנורמלית והנכונה?

לא, את זה לא תשאלי, כי את פוחדת להיות קיצונית.

ואז תגיעי למסקנה שעדיף לא להיות קיצונית וגם לא בריאה, עסקת חבילה.

אז אולי את היא הקיצונית ולא התזונה?

אבל ברור שיותר נוח לקרוא לתזונה המבריאה מ- 1000 חולאים קיצונית ולא לעצמך, זה מוריד ממך את האחריות ואת האשמה למצבך ואז את יכולה לחיות בשלום עם ההחלטה השגויה שלך.

את מבינה את הפסיכולוגיה של האדם המכור והחולה?

דבר נוסף, עושה רושם שלא הבנת את הרעיון שהעלה כבר הרמב"ם – נקיטת פעולות שיטחיות במצב קיצוני שלילי לא ישיגו את המטרות של החלמה ולא ייתנו את התוצאות המקוות!!!
כל הדיאטות הן פעולות שטחיות משום שהן לא מתחילות בטיפול עמוק בראש שלך – באמונות הכוזבות, בגישות המוטעות, בטעויות ההמוניות, בידע הפגום והחלקי והמושתל בראש על ידי התעשיות השונות והרפואה כולל תעשיית התרופות. לצערנו ההמונים הם כלי שחמט בידי איילי ההון. את/ה רוצה להמשיך להיות פיון על לוח שחמט של מישהו אחר? 

עודף משקל הוא מצב קיצוני שמקדם מחלות!
מצב של שומנים גבוהים בדם שיכולים להוביל להתקף או אירוע מוחי – זה מצב קיצוני וחמור שיכול להוביל למוות!!!

מצב של לחץ דם גבוה שיכול להוביל לאירוע מוחי, נכות תמידית ואף למוות – זה מצב קיצוני וחמור שיכול להוביל למוות!!!

מצב של סוכרת שפוגעת בכליות, במערכת העצבים ובכלי הדם והלב ומובילה לעיוורון ולקטיעת איברים – זה מצב קיצוני וחמור שיכול להוביל למוות!!!
את כל המצבים הקיצוניים האלה גישת התזונה הזו, המבוססת על חוקי הטבע, מונעת ואף מרפאה.

מצבים כאלה לא ניתנים לפתרון באמצעות פעולות שטחיות, לא מספיק חודרניות, לא כירורגיות ובוודאי לא באמצעות תרופות!

בלתי אפשרי להתחמק מהאמיתות של החיים. ומי שעושה זאת ומתעלם מהחוקים ישלם ברוב המקרים מחיר כבד בבריאותו.

אם את מוכנה לשלם את המחיר של התעלמות מהאמיתות האלה בגלל הפחד שלך, חוסר רצון לצאת מאזור הנוחות, השתעבדות להרגלים עד מוות…זו זכותך, אבל לצערנו המחיר יבוא מתי שהוא והוא מחיר יקר מאוד, הרבה יותר גדול מהמחיר של המעבר לתזונה כירורגית למספר חודשים.

יש אנשים שמבקשים לדעת בדיוק מה התזונה מראש כדי לדעת האם הם יוכלו לעמוד בה.

הם אומרים  – לאור ניסיוני הכושל במשך שנים עם דיאטות אני יודע שלא אוכל לעמוד בעוד דיאטה ולכן תגיד לי מראש מה התזונה.

אותו אדם בעצם אומר לעצמו – אם התזונה דומה למה שאני אוכל היום כלומר להרגלים שלי כיום אז בעצם אני לא צריך לעשות שינוי משמעותי ולכן אולי אלך על "לא לעשות שום שינוי" כי זה קל, אבל אם זו תזונה שונה (ואפילו אם היא מתאימה לגוף האדם ותיתן לי תוצאות ב – 100%) אז אני מעדיף להישאר חולה ולסבול ולא לאמץ אותה כי אני יודע מראש שאני לא אעמוד בזה.

החשיבה הזו מגוחכת עד להחריד כי אם התזונה שאני נותן לך היא דומה לשלך אז את לא צריכה אותי בכלל, את כביכול אוכלת נכון. אז אם את אוכלת נכון מדוע את חולה? התשובה שאת חולה משום שאת לא אוכלת נכון, כלומר את צריכה שינוי בתזונה לזו שאני מציע, שמוכחת כמבריאה. אבל אם זו תזונה שונה את טוענת מראש שלא תעמדי בה ולכן את לא רוצה להיכנס לזה בכלל.

בקיצור את/ה לא רוצה שום שינוי תזונה, אלא להישאר באזור הנוחות המזויף של ההתמכרויות שלך ולהמשיך לבלוע תרופות. אז סליחה חשבתי שאת פונה אלי כי את רוצה להבריא, לא?
כדי להבריא צריך לעשות משהו שונה ממה שנעשה עד כה.

את מצפה שללא שינוי במה שאת עושה תבריאי ממשהו? הציפייה הזו בוגרת והגיונית? הרי מה שאת/ה עושה מוכח כשקר, כגורם מחלות. 
אבל אלה שחושבים ששינוי בתזונה חייב להיות קשה לא מבינים את ההבדל בין גישה שמתחילה לטפל בראש לבין גישה שמתחילה מדיאטה. מרבית הגישות מתחילות מדיאטה ולכן הן נכשלות. הן לא עושות שום שינוי בידע המדעי והקליני, באמונות הבריאותיות, לא מובילות לתובנות חדשות ולכן גם לא מעלות את המודעות של האדם. אז כל שינוי נראה לו קשה.

לעומת זאת כאשר העבודה היא על הראש באמצעות 25 הרצאות משנות חיים הכל משתנה, המודעות עולה לשחקים והמוטיבציה אדירה. זה מוביל להצלחה של 100% לאורך זמן. סרטוני העדות של מטופלים שלי מוכיחים זאת מעל לכל ספק.

הצהרה זו משקפת לצערי את האשליה הנפוצה שבאמצעות ספרים כלליים ומידע באינטרנט ניתן להגיע לתוצאות קליניות של 100%.
לצערי כל ספר שתקרא יציג לך גישה אחרת ושונה מהתזונה הכירורגית שלי. תוכל לקרוא מאה ספרים במשך שנה ולא תמצא את הנוסחה שתביא אותך לריפוי. אני אומר את זה אחרי 35 שנות ניסיון. אני חייב לומר שאני לא עוד מטפל, אלא אחד שהוביל מעל 10,500 אנשים לריפוי טוטאלי ממחלות קשות. שום ספר לא מסוגל לעשות את זה.
למעשה, הקורס שלי מכיל סיכום של אלפי מחקרים ומאות ספרים והוציא מהם רק את מה שנכון ועובד קלינית ולא את כל השגיאות והצעות הסרק. כל אחד והמקצוע שלו. אם אתה מנסה להיות רופא בלי למידה מקצועית של הידע האמיתי של להיות רופא אתה תבזבז את כל החיים ולא תגיע לריפוי של 100%. אתה תחייה באשליה שעשית הכל, כמו שכתוב בספרים, רק שלא תבין שמי שנמצא מאחורי הספר לא בהכרח מטפל דגול, אלא מישהו שכתב ספר. בלי לעבור את 44 הנושאים של הקורס שלי לא יכול מהפך בחשיבה, באמונות, בתפיסה שלך ולכן הסיכוי שלך להיכשל בכל דרך הוא גבוה. אפשר לקבל השראה מספר עד לנקודה מסויימת, בתנאי שמה שכתוב בו בכלל נכון, ומרבית הספרים אינם כאלה. אבל אי אפשר להחליף ניסיון קליני של 33 שנה ו- 10 אלפים מטופלים. שום ספר לא מכיל את זה. לכן האשליה שאיזשהו ספר יכול להיות תחליף לקורס שנבנה ושוכלל במשך שנים עלולה להתנקם בבריאות שלך.
אני מניח שאתה רוצה לחסוך כסף, אבל אתה עושה זאת במקום האחרון שצריך לחסוך. לא יתכן שמאות ממליצים שלי ביוטיוב ובאתר שלי טיפשים. גם הם קראו המון ספרים ונשארו תקועים עם הבעיה שלהם. הם הבינו לבסוף שהם לא יכולים לעשות את זה לבד. אתה לא יכול ללמוד להיות טייס נהג וגם רופא רק מספרים. בלי הקורס תיכשל בוודאות. הרי יכולתי לדלג על הקורס ולעשות רק פגישות אז למה אני מקשה על עצמי? אך ורק כדי שאחוזי ההצלחה שלך יגיעו ל 100% ולא תיכשל. הקורס ישנה את הראש שלך לגמרי ויעניק לך מוטיבציה עצומה. שו ספר לא יעשה לך את זה ברמה כזו.
לכן, תחסוך בבתי מלון, באוכל זבל, במקומות של הנאה רגעית מיותרת, אבל לא בבריאות שלך.

אתה ראית מישהו בעולם שהצליח במשהו כשהוא למד ממי שנכשל?

מי שנכשל לא יכול ללמד אותך כלום כי הוא עצמו לא מבין מדוע הוא נכשל או לא מוכן להודות בזה.

ממנו לא תלמד כלום.

כל ההצלחות בעולם בכל תחום של החיים נובעות מהשראה שאנשים מקבלים מאנשים שהצליחו, לא מאנשים שנכשלו.

אז איזה רעיון מוזר זה לדבר עם אנשים שנכשלו, או לשמוע על קשיים של אנשים?

אתה תתחזק מכך שתשמע שלאנשים היה קשה?

וחוץ מזה – מה הקשר מזה שלמישהו היה קשה בהיביט מסוים של השינוי למה שאתה תעבור?

לכל אחד יש את הפרופיל הפסיכולוגי שלו והוא מגיב אחרת לשינויים.

אתה רוצה לעשות copy paste לעצמך מניסיון של מישהו אחר?

יש לך מאסר שרוצה ללמד אותך איך להצליח, אז מדוע בכלל אתה צריך לדבר עם אנשים לא מקצועיים שרק יבלבלו אותך, גם אם הם עברו בעצמם את התהליך?

ולמה להניח שמישהו יכול להקדיש לך 10 דקות או יותר 10 פעמים ביום לאנשים שפונים איליו לקבל המלצה ולדבר אליהם בנחת ובסבלנות?

ישראלים בטח לא יעשו את זה.

כל מה שתוכל לקבל מהם זה – כן עשיתי את התהליך, היגעתי כך והיום אני כך ואני ממליץ.

זה הכל.

אף אחד לא יהפוך להיות הפסיכולוג שלך.  

המתכון להצלחה נמצא אצלי והובלתי אלפי אנשים לשם.

אתה לא שונה מאף אחד אחר.