Hunza Health Education Center

שפעת – האם היא בכלל "מחלה" והאם יש לה חיסון או מרפא טבעי?
מאמר מס' 6

ד”ר אשחר ערן N.D, נטורולוג – Naturalist Doctor ,M.P.H – (Master of Public Health 
 מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה  (מהפקולטה לרפואה, הדסה)
הערה: נא קראו קודם את מאמר מספר 5 בסדרה.

האם באמת אנשים מתים משפעת?

כפי שהגדרתי והסברתי במאמרים הקודמים שפעת איננה מחלה אלא תהליך שנוצר על ידי הגוף למען הגוף.
אז כיצד בני אדם יכולים למות ממשהו שהוא בכלל לא מחלה? יותר מזה, כיצד הם יכולים למות מאמצעי חכם שנוצר על ידי הגוף לנקות את הגוף ולהציל אותו מהרעלה קשה שעלולה לגרום לקריסת מערכות ולמותו של הגוף הפיזי?
לאור ניסיונו ומסקנותיו של ד"ר טילדן ומאז גם של מאות רופאים נטורולוגים בעולם ובניהם הניסיון שלי במשך 25 שנות עבודה ו- 35 שנות למידה וחקירה של גישת הנטורולגויה על אלפי אנשים הנטורולוגיה מייחסת את כל מקרי המוות שמיוחסים לשפעת לבלימת תהליך ההפרשה של הרעלים מהגוף באמצעות הרעלים הכימיים המכונים תרופות. בלימת ההפרשה גורמת לעלייה מתמשכת של חומרי הרעל לנקודה קריטית שהורגת את החולה. הרי מזה רצה הגוף להימנע מלכתחילה ולכן ייצר את תהליכי הניקוי וההפרשה שאותם בולמים הרופאים באלימות על ידי שלל סמים ורעלים. נשמע מזעזע, נשמע לרבים לא הגיוני, אבל זאת עובדה מדעית! זאת אמת שניתנת להוכחה שוב ושוב ללא כל קושי באמצעות ניסויים קצרים על אנשים חולים, אבל אמת שהרופאים שמשתפים פעולה באופן מלא עם תעשיית התרופות והחיסונים אינם רוצים לגלות לציבור או שאינם מכירים בעצמם בגלל תהליך האינדוקטרינציה שהם עברו במהלך לימודי הרפואה שלהם. רופאים למדו שיש רק פתרון אחד והוא תרופות! מידי יום אני מוכיח שזה שקר מוחלט. מטופלים שלי יורדים מ – 20 תרופות ל – 0 תרופות אחרי מספר חודשי טיפול צמוד! אז איך אפשר להגיד שהפתרון היחיד לכל בעיה הוא תרופה שלעולם לא מבריאה את המחלה?

אני מוכן לכל לביצוע של כל מחקר יחד עם כל מדען, עורך דין, ועדת חקירה ממלכתית שימונו כדי להוכיח את הטענה הקשה הזו של הנטורולוגיה שלא רק שאין צורך בתרופות ובחיסונים כדי לשמור על הבריאות או להבריא ממחלה, אלא שגישת התרופות מקצרת את חייהם של החולים בהשוואה לטיפול הנטורולוגי. הרי אם אנשים מבריאים במהלך הטיפול שלי ממגוון מחלות אחרי שהם כבר בולעים 20 תרופות למחלות "כרוניות" אז ברור שאם הם היו מגיעים בשלבים מוקדמים יותר הם היום מחלימים אפילו מהר יותר. הטיפול התרופתי הוא זה שהשאיר אותם "חולים כרוניים". אני  הצעתי לשר הבריאות לבצע מחקר שיוכיח זאת בפגישה אישית איתו כבר בשנת 2000 בנוכחות 8 עדים שהיו איתי בפגישה. הפגישה התקיימה במשרדו בעזרת תיווכו של נשיא המדינה דאז מר עזר ויצמן. אם משרד הבריאות והמדענית הראשית דאז לא היו מתחמקים מלבצע את המחקר הייתה יכולה להתרחש מהפיכה בתחום הבריאות בישראל.

 

מה תפקידם של החיידקים בעולם?

החיידקים שתמיד ימצאו במקום שבו קיימת פסולת, הפרשות, ליחה, מוגלה, נזלת מגיעים לאחר שתהליך הניקוי התחיל על ידי הגוף ולא לפני התהליך. כיוון שפער הזמנים הזה הוא אפסי כמעט מגיעה הרפואה למסקנה שהחיידקים הם הגורמים להופעת סימני המחלה, כיוון שכמותם גדלה באופן משמעותי כאשר כמות הפסולת גדלה. וכך יוצאת הרפואה כהרגלה במלחמת חורמה בתוצאה של המחלה ולא בסיבה האמיתית לה, כלומר בגורם שיצר אותה באמת. מיליארדי דולרים מוצאים באמצעות "חיסונים" מידי שנה על מעשה איוולת זה שתרומתו לאחר מכן ליצירת מחלות בגופנו רבה מאוד. אין ספק שתעשיית התרופות והחיסונים עלתה על מכרה זהב שלא נגמר. כל מה שהיה עליה לעשות או לשכנע את הציבור בתיאוריה של החיידקים והוירוסים כגורמי השפעת ואז להציע חיסון שיזכיר לגוף שהוא צריך להתכונן בפני הוירוסים החדשים. אין ספק שכאשר מונחים בכל שנה מיליארדים של דולרים על כף המאזניים ינסו חברות התרופות לנצל שוב ושוב את הפרה החולבת באמצעות הפחדה, המצאת וירוסים חדשים והטלת טרור על הציבור.
כל זה כאשר גם הם מודים שכ- 75% או יותר מהציבור בכלל לא זקוקים לחיסון שלהם כי לטענת המומחים הם מיצרים נוגדנים באופן טבעי. 

 

אז למי באמת נועד החיסון?

מי אם כן לטענתם זקוק לחיסון יותר מכל?
אלה עם מחלות הרקע, האנשים שכבר חולים ונוטלים תרופות, אלה שגופם כבר מורעל באופן רגיל בכל ימות השנה. את אלה הם מרעילים עוד יותר באמצעות חיסון שידאג שהם לא יפרישו את הפסולת מגופם ובזה הם יראו ניצחון על המחלה. אבל רגע אחד, אז מדוע אם כך בכל זאת מתים מידי שנה מאות אלפי אנשים לדברי המערכת הרפואית מהשפעת? ממה הם מתים אם יש חיסון ואם החיסון באמת יעיל והוא מרפא?
כל הנטורולוגים בעולם תמימי דעים לגבי העובדה שהם פשוט מתים משום שמטפלים בהם באמצעות תרופות וגורמים לעצירה קריטית של תהליך הפרשת הרעלים מהגוף של החולים שהיו קרובים מלכתחילה לסף העליון של ההרעלה העצמית. כל מה שדרוש כדי להביא למותם הוא עוד 10-15% של הרעלה נוספת ואז המערכות שלהם קורסות. אבל כיוון שהרפואה איננה מתייחסת לתיאוריית ההרעלה כבסיס להיווצרות של כל המחלות ויותר מזה היא דוגלת בשיטה מכוונת של הרעלה של חולים לצורך שיכוך סימפטומים בלבד והשגת הקלה זמנית הרי שהיא ממשיכה להתעלם מההשפעה הקטלנית של פעולות ההרעלה שלה גם במצבי שפעת שהאדם נמצא על סף מוות. היא ממשיכה להרעיל אותו רק כדי לדכא את הסימפטומים שלו, להקל עליו מהסבל, ולכן מובילה למותו. הרפואה לעולם לא תודה בזה באופן כל שהוא. אבל די בכך שהיא מודה ש- 130,000 אנשים בארה"ב מתים בשנה מתרופות שהרופאים רושמים להם כדי לרמוז לנו שהמשחק ברעלים מוביל למוות בכמעט כל המקרים של מוות תחת טיפול רפואי תרופתי. מרבית הציבור לא רק שלא מודע לתוצאות קטלניות אלה, אלא רבים אף יגנו על הרפואה והתרופות בטענה מפוקפקת ובלתי מבוססת מדעית שהן מצילת האנושות מאסונות ומחלות. כמובן שתפיסה זו היא תולדה של מאות שנים של שטיפת מוח מאורגנת ושיטתית של תעשיית התרופות והרפואה ואין להן שום קשר למציאות.
לצערנו לציבור חסרה ההבנה העמוקה בבריאות והניסיון הקליני שיכולים למנוע הסתכלות שטחית על מצבי חולי. מבחינת האדם הפשוט מה שמעביר לו את הסבל כמה שיותר מהר הוא האמת.
אין תפיסה שגויה מזו.

די בכך שאספר בתמצית על ניסיוני הקליני במשך 35 השנים האחרונות. אלפי חולים היגיעו אלי במצב נואש עם שק של 5-20 תרופות למחלות כרוניות שמהן המשיכו לסבול למרות שלל התרופות שבלעו. כמו כן רבים מהם חלו מספר פעמים בשנה בשפעת, היו עם נזלת כרונית, אלרגיות שהתבטאו במערכת הנשימה, חיו על משאפים של סטירואידים וקורטיזונים (רעלים כימיים קשים) ועם איכות חיים גרועה. באמצעות הטיפול הנטורולוגי נעלמו כל השפעות, ההצטננויות והאלרגיות שלהם והם לא חלו אפילו פעם בשנה. כמו כן הם ירדו מכל התרופות והבריאות ממחלות של שנים. תוצאות אלה מוכיחות שלא ניתן להכחיש שהתרופות מנציחות את המחלות ולא מרפאות אותן ואילו הטיפול הטבעי מחזיר את האדם באמת לחיים ומוריד אותו מכל התרופות הרעילות לכל חייו.
אז מה ההיגיון המדעי אם כך בטענה של כה רבים שמגנים בחירוף נפש על תעשיית התרופות והחיסונים וחושבים שדווקא התרופות הרעילות שמשמרות אותם חולים הן אלה שתורמות יותר מכל לבריאות שלהם? 
האם תוספי תזונה יכולים למנוע ולטפל בשפעת?
הגוף המופלא פועל תמיד כדי לשפר את מצבו
ניסיון קליני של כ- 250 שנה
מה הוא הטיפול הטבעי באלרגיות, בנזלות ובהצטננויות כרוניות ובשפעת, כולל קורונה – covid 19
.

האם זה חכם ונכון לקבל חיסון נגד שפעת?
האם יש קשר בין הנפש למחלת השפעת?
ניצול אלמנט הפחד כדי לכפות חיסונים על מיליארדי אנשים תמימים.
שימוש בטיעון של טובת הציבור לצורך שלילת זכות האדם על גופו, חופש המחשבה והחירות האישית
לקבלת מענה על השאלות האלה ועוד קראו את המאמר ה- 7 בסדרה שיפורסם בימים הקרובים.

הערה:
אתם חושבים שהמאמר נתן לכם ערך?
אנא שלחו את הקישור למאמר לכל מכריכם, אני מאמין שיכול להיות שתצילו מישהו מחולי קשה, מסבל מיותר ואפילו ממוות מיותר.

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 והתחילו מיד בתהליך המניעה של השפעת הבאה שלכם,
כולל קורונה – covid 19,
או הריפוי מהאלרגיות, מההצטננויות, דלקות הגרון ודלקות הסינוסים הכרוניות שלכם.

תוכלו גם למלא את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם ככל שיותר מוקדם  

מקורות:
1. אשחר .ע: השפעת "הנטורולוגיה" ו "התזונה הכירורגית" על הפחתת ערכי לחץ-דם בקרב חולי יתר לחץ דם
בשנים 2001-2004 בישראל. המרכז להיגיינה טבעית מדעי הבריאות והתזונה, 2005.
2. אשחר. ע: כושר גופני, פעילות גופנית, התנהגויות בריאותיות ומאפייניהם בקרב בנים תלמידי כיתות יא בחינוך העברי בירושלים בשנת 1996, הפקולטה לרפואה, בית הספר לבריאות הציבור, האוניברסיטה העברית ירושלים, 1996.
3. . ברקוב. ר, בירס. מ, פלטשר.א: מרק – המדריך הרפואי השלם, 2002, זמורה ביתן, הד ארצי, כנרת.

4. Campbel TC: The China Study, The Most Comprehensive Study of Nutrition ever Conducted and the Startling Implications of Diet, Weight Loss and Long term Health, Benbella Books, Dallas, Texas, 1995.
5. Furman. J: Fasting and Eating For Health- A Medical Doctor Program for Conquering Disease, st. nartin’s press’ new york, 1995.
6. Furman J, Novick J: “Atkins and South Beach Diet – what you really need to know about
these dangerous diets”, in: Health Science, Jur’ of American Natural Hygiene Society, fall
2004, p.11.
7. Furman J: “Is Your Diet Killing you?”, in: Health Science, Jur’ of American Natural Hygiene Society, March, 1997, p.14.
8. Mendelsohn. RS: Confessions of a Medical Heretic, contemporary books, Chicago U.S.A,
1997.
9. Shelton. H, Oswald. J: Fasting for the Health Of it, Library of Congress, 1989.
10. Shelton. H: Fasting Can Save Your Life, American Natural Hygiene Society, Tampa, Flo,
1996.
11. Shelton. H, Oswald. J: Fasting for the Health Of it, Library of Congress, 1989.
12. Shelton. H: Fasting For Renewal of Life, American Natural Hygiene Society,
Tampa, Flo, Library of Congress, 1995.
13. Shelton. H: The Science and Fine Art of Natural Hygiene, the hygiene system :
volume 1, American Natural Hygiene Society, Library of Congress, Tampa, Flo,
Thi edi 1994.
14. Shelton. H: Health for the Millions, American Natural Hygiene Society, Library of
Congress, Tampa, Flo, fir 1968, sec 1969, thi edi 1996.
15. Shelton. H: The Science and Fine Art of Fasting, the hygiene system: volume 3, merican
Natural Hygiene Society, Library of Congress, Tampa, Flo, six 1993.
16. Shelton. H: The Science and Fine Art of Food and Nutrition, the hygiene system: volume
2, American Natural Hygiene Society, Library of Congress, Tampa, Flo, seventh edition
1996.
17. Shelton. H: Natural Hygiene-The Pristine Way of Life, American Natural Hygiene Society,
Library of Congress, Tampa, Flo, fir edi 1968, sec 1994.
18. Sidhwa.K.R: Medical drugs on Trial ? Verdict “Guilty!”, an expose of the present day
practice of medicine, the drug industry, and food technology, American Natural Hygiene
Society, Tampa, Flo, Natural Hygiene Press, 1976.
19 . Silberstein S: "New concepts in the pathogenesis of headache". Pain Mangment,
September 1990, pp/ 297-303.
20. Stephenson J: "Detox is crucial in chronic daily headache"', Family Practice News, July
1, 1993.
21. Tilden. J: Toxemia – the basic cause of disease, An Eminent Medical doctor tells how to
get well, how to stay well, the drugless way, American Natural Hygiene Society,1974.
Natural Hygiene Press.