HUNZA HEALTH EDUCATION CENTER

תוכנית הטיפול למניעת ניתוחי מעקפים וצנתורים ולריפוי ממחלות לב וכלי דם 

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה). 
מומחה לנטורולוגיה, תזונה כירורגית ועבודה עם התת מודע המובילים לריפוי ממחלות לב וכלי דם.       טל –  03-3724200 
תעשייה של צנתורים וניתוחי מעקפים
המספרים מראים שמידי שנה מתבצעים עשרות אלפי צנתורים וניתוחי מעקפים. הציבור סבור לתומו שאלה מחוייבי המציאות בכל המקרים ושלמעשה אין שום פתרון אחר, טוב יותר מאשר אלה. אבל למעשה אלה הפתרונות הכוזבים והגרועים ביותר שמשאירים את החולה עם בעייתו המרכזית, טרשת העורקים, ומשלים אותו שהוא קיבל טיפול טוב וסופי למחלתו. לא משרד הבריאות ולא הרופאים יכולים להתמודד עם עובדות אלה ולהכחיש אותן. למעשה הליכים אלה מסוכנים עד כדי מוות וצנתור גורם לנזק בלתי הפיך לכלי הדם אף על פי שבאופן זמני הוא מגביר את זרימת הדם. ניתוח מעקפים הוא ניתוח קשה עם סכנות בצדו ועם שיקום ממושך וצלקות לכל החיים. אז מדוע הרופאים מתעקשים לעשות אותם ולא להשתמש בתזונה הכירורגית שיכולה הייתה לרפא  את כל כלי הדם בגוף בו זמנית וגם לרפא את המחלות האחרות של החולה באותה הזדמנות?
האמת קשה וכואבת – הרפואה איננה מתמקדת בריפוי, אלא בטיפול, או בעשיית עסקים מרפואה, כלכלת בריאות וכסף ואת זה הרופאים ומשרד הבריאות לא יגלו לכם. המטרה היא לעשות כמה שיותר פרוצדורות טיפוליות שמכניסות כסף למערכת, זה מה שאמרו לי רופאים איתם שוחחתי!!!
רופא אחד הצהיר בפני בשיחה אישית בביתי שמנהל בית החולים שלו מצלצל איליו בכל שבוע שממוצע קטיעות הרגליים שלו יורד ביחס לממוצע הארצי ומבקש ממנו להדביק את הממוצע (לא מזעזע?).

יש ריפוי טבעי שמחליף את מרבית מקרי הצנתורים וניתוחי המעקפים

לאחרונה יצא משרד הבריאות בהתקפה שקרית וזדונית כלפי על כך שאין שום ביסוס עובדתי או מדעי לאמירות שלי בנוגע לריפוי ממחלות שונות ולמניעת צנתורים וניתוחי מעקפים. כתבתי די באתר שלי על הפרסום השקרי של משרד הבריאות שפועל נגד הבריאות של כל אזרח במדינת ישראל. כתבתי על כך גם מכתב מפורט לנשיא המדינה. אתם מוזמנים לקרוא את הדברים.
אם אתם רוצים למנוע את המשך ההונאה של הציבור שלא קיים ריפוי למחלות באופן טבעי ועל ידי כוחות הריפוי של הגוף עצמו שתפו בבקשה את העמודים ואת המאמרים שלי עם כל חבריכם, אחרת גם אתם תהפכו לקורבן של המערכת הזאת. אז אני חוזר ומצהיר – כמעט כל הצנתורים וניתוחי המעקפים מיותרים ואינם מבוצעים משיקולים של טובת החולה, אלא משיקול בסיסי וקבוע של סיפוק עבודה למערכת יצירת ושמירת החולי שקרויה "רפואה קונבנציונאלית". אני אחזור ואומר זאת בכל מקום ללא קשר לכמה הערות אזהרה שקריות יוציא נגדי משרד הבריאות. אני מאמין שבסופו של דבר ההשפעה האלוהית תוביל את כולם לפקוח את עיניהם ולהגיע אל האמת. מערכות השקר יקרסו לבסוף ואהבת האדם והאחריות ההדדית האמיתית הם שידריכו את מעשיהם של כל העוסקים בבריאות בכל העולם. יקירים, זה רק עניין של זמן ושל שיתוף פעולה מצדכם. אז אל תהיו אדישים. הפיצו את הדברים ומנעו חוסר ידע וסבל ומוות מיותרים.

על מה מתבססת תכנית הטיפול

תכנית מניעת צנתורים וניתוחי מעקפים שבניתי מתבססת על האבחון הרפואי שזיהה והגדיר את דרגת החומרה של טרשת העורקים בעורקי הלב באמצעות בדיקות שונות: בדיקת א.ק.ג במאמץ, מיפוי לב, צנתור ועוד בדיקות שעשה המטופל. מחלת לב כלילית נובעת מהצירויות בעורקים הכלילים האחראים לאספקת דם לשריר הלב. המחלה עלולה לגרום לאוטם שריר הלב (התקף לב) ולמוות פתאומי. לצורך אבחון וביסוס ההנחה שהסימפטומים של המטופל (כאבים בחזה שמקרינים ליד ועוד) הם ממקור לבבי ולצורך הגדרת חומרת הבעיה במונחי דרגת המאמץ המינימלי שבו מופיעים סימנים של אי סדירות בשרירי הלב נעשית בדיקת א.ק.ג במאמץ, או מבחן מאמץ. 
מחלת לב כלילית מתאמתת כאשר בזמן מאמץ מופיעים:

א. שינויים לא רגילים באק"ג שניתן לזהותם בזמן בדיקת מאמץ רגילה (ארגומטריה).

ב. הפרעות בהתכווצות הדפנות של הלב שניתן לזהותם בבדיקת אקו־לב במאמץ.

ג. הפרעות בזילוח של שריר הלב שניתן לאבחן בבדיקת מיפוי־לב במאמץ.

בדיקת המאמץ, המבוססת על אקו (ארגומטריה), מנסה לבדוק האם הנבדק מסוגל להגיע לדופק המטרה שלו בהתאם לגילו מבלי שיופיעו סימנים המעידים על אי סדירות כל שהיא בעורקי שרירי הלב. ככל שאי הסדירות מופיעה מוקדם יותר, בדופק נמוך יותר כך המצב חמור יותר.
על הפונה לשלוח את תוצאות הבדיקות שביצע וכל מסמך או בדיקה נוספים המעידים על מצבו כדי שניתן יהיה להציע ולהתאים את טקטיקת הייעוץ התזונתי הטובה ביותר למצבו.

מטרת התכנית

להוביל לריפוי אמיתי וסופי על ידי טיפול בגורמים המרכזיים לבעיות הלב ולא על ידי טיפול מקומי, זמני ושטחי עד להופעת ההתקף, הבעיה, המצוקה הבאים.  

השיטה

ניקוי כלי הדם באמצעות שיטת העבודה הייחודית הקרויה בפי "תזונה כירורגית" וכלים כירורגיים נוספים שעליהם אדבר בקורס – "ריפוי טבעי לגוף ולנפש ללא תרופות" ובקורסים נוספים שתקבלו בחבילה הבסיסית. כלים אלה מאפשרים לגוף לחדור לתוך כלי הדם ולפרק, להמיס ולעכל את הפלאקים, השכבות השומניות שהצטברו על דפנות כלי הדם במשך עשרות שנים ולהרחיב את כלי הדם מחדש. התוצאה חייבת להיות זרימה מחודשת של שפע של דם, חמצן ותזונה לכל תאי הלב ושחרור מהתופעה של איסכמיה של שריר הלב וכלי הדם. 
אני מזהיר אתכם שכל רופא קרדיולוג או אחר שתפגשו לייעוץ יגיד לכם שמה שאני אומר הוא לא אמיתי ולא אפשרי. נתקלתי בתגובה הזאת מפי רופאים אלפי פעמים במהלך 38 שנות פעילותי. אני מציע לכם לא להאמין להם אלא לעדויות של המטופלים שלי שמספרים לכם על ההחלמה שלהם בטיפול שלי אחרי שהרופאים אמרו להם שזה לא הגיוני ולא אפשרי. 
הם יגידו לכם שאין אדם אחד אפילו שכלי הדם שלו התנקו מהשכבה השומנים, טרשת העורקים שלו, וזאת בניגוד לכל העדויות באתר שלי!!!
הם מאמינים למה שמלמדים אותם המורים שלהם מתעשיית הניתוחים, הצנטורים והמחלות ולא לשום עדות שמישהו יציג להם. הם למעשה מגיבים כאנשים מהופנטים שנמצאים לחלוטין בחוסר מודעות.
הבעיה היא רק שחולים מתייחסים למילה של הרופאים האלה כמו למילה של אלוהים ולא מטילים בדרך כלל שום ספק במה שבעלי החלוק הלבן אומרים להם. למעשה הרופאים מצליחים להדביק בהיפנוט שלהם גם את החולים שלהם שמרביתם נענים להם ועושים את מה שהם מציעים להם כמו רובוטים.

מהירות התגובה, מהירות הגעת התוצאות

לפעמים חולים מרגישים שינוי בהרגשתם והקלה תוך ימים אחדים. הם מרגישים הקלה בכאב או במצוקה שלרוב אינם חוזרים יותר במהלך הטיפול. מהירות התגובה תלויה בנתוני הפתיחה הבסיסיים של כל חולה. אדם בעודף משקל גדול צריך לחסל כמויות גדולות מאוד של שומנים תת עוריים ושומנים הנמצאים סביב האיברים הפנימיים לפני שהגוף מגיע לשומנים הדבוקים לדופן הפנימית של כלי הדם. לכן במצבים אלה החולה ימשיך לקחת תרופות להרחבת כלי דם כדי לתמוך בתהליך עד לנקודה שבה נסיק שכלי הדם נפתחו ואין בתרופות יותר צורך.

הטיפול הרפואי הוא שטחי, נקודתי ולא מטפל למעשה במחלה שלכם:

הנחת קפיץ בשני ס"מ של כלי דם כדי להרחיב אותו או החלפת כמה סנטימטרים של כלי דם באמצעות ניתוח קשה ומסוכן שמשאיר צלקות לכל החיים הינם בסופו של דבר פעולות שטחיות לעומת הפעולות שהחכמה האלוהית של גוף האדם מסוגלת לחולל בתוך עצמה ללא עזרה מבחוץ. באמצעות תזונה כירורגית הגוף ייכנס ל- 100,00 ק"מ של כלי דם וינקה את כל כלי הדם לחלוטין מטרשת העורקים. שום ניתוח שטחי לא מסוגל לעשות פעולה כזאת. אז תבחרו  – האם אתם מעוניינים בטיפול שטחי שלא ימנע את חזרתכם לרופאים לעוד צנתורים ועוד ניתוחי מעקפים או בטיפול יסודי שינתק אתכם מרופאים ובתי חולים לתמיד.

האם גם מי שעבר צנתור וניתוח מעקפים חייב עדיין לעשות את התכנית הזאת?

מרבית החולים שעברו צנתור וניתוח מעקפים חוזרים לשגרה עם חבילה של תרופות ומשלים את עצמם שהכל בסדר. הם ממשיכים לאכול את אותו המזון שסתם להם את כלי הדם ויוצרים סתימות נוספות עם הזמן. זה מחייב אותם להגיע לעוד ועוד צנתורים וניתוחים שגם לאחריהם הם חוזרים לשגרת מחלה. רבים מתים בדרך ולא שורדים את ההתקף. רבים נשארים על כיסאות גלגלים למשך כל החיים עקב אירוע מוחי. מובן שכל הטיפול השטחי הזה לא משפר את מצב בריאותם הכללי. הם לא הופכים להיות אנשים בעלי בטחון עצמי בגופם, נמרצים חיוניים ומלאי אנרגיה. גם שאר המחלות שלהם לא נעלמות כתוצאה מהטיפול השטחי בסטנטים ובתרופות. לכן, הם מוזמנים לעשות סוף לכל ההתנהלות השגויה הזאת ולטפל בשורש הבעיה, מחלת טרשת העורקים בכל כלי הדם. טיפול אמתי יוביל לבריאות גבוהה ועמוקה ויעלים את כל המחלות שלהם ולא יטפל נקודתית בבעיה בוערת באופן זמני.

התגובות של המערכת הרפואית:

לא אכביר כאן במילים על האינטרסים הכלכליים שעומדים מאחורי תעשיית הצנתורים וניתוחי המעקפים המכניסים מיליארדים לקופת בתי החולים בעולם. מערכת שיקולים המתבססת על שיקולי כסף ולא בהכרח על טובת החולה לא תעודד אתכם להימנע מניתוח או צנתור, גם אם יש בהם סיכון למוות ולנזק כרוני לכלי הדם, ולהפנות אתכם לטיפול תזונתי. מערכת כזאת לא מציגה לכם את כל האפשרויות לכן אם תביעו רצון להימנע מצנתור או ניתוח מעקפים  ולהיעזר בתזונה הכירורגית ובנטורולוגיה תתקלו בהתנגדות קשה של המערכת הרפואית וניסיון להניא אתכם מההחלטה בטענה שאתם טועים ומסכנים את בריאותכם וחייכם. הרופאים יפעילו עליכם ועל בני המשפחה שלכם לחץ נפשי כבד כדי שלא תמנעו מניתוח או צנתור. יכחישו וישללו מכל וכל את העובדה שריפוי כזה בכלל אפשרי ויתעלמו מכל העדויות שאני ועמיתי בעולם מציגים. אין ספק שזה פשע חמור נגד בריאות הציבור והונאה לשמה, אין לי מילים אחרות לתאר את זה. זה מה שעשה לאחרונה משרד הבריאות שיצא בפוסט שקרי והערת אזהרה לגבי הטיפול המדעי והמוכח קלינית שאני ועמיתי פרופ' אסלסטיין, פרופ' דין אורניש, ד"ר פורמן, ד"ר מקדוגאל, ד"ר גולדהמר, ד"ר גרגר, ד"ר ברנארד, ד"ר קלפר ורבים אחרים מציעים.
אז חברים וחברות, ההחלטה היא בידכם האם להיכנע ללחצים של המערכת או להחזיר את הכח לידיים שלכם, לפנות לדרך שאני מציע ולהשיב את בריאותכם עשרות שנים לאחור או להיות עבדים של תעשיית החולי והתרופות עד יומכם האחרון.

מי ייתן והאור, האהבה והשמחה ישררו בחייכם
רוצים למנוע צנתור או ניתוח מעקפים ולנקות את כלי הדם ממחלת טרשת העורקים ב- מעל 100,000 ק"מ של כלי דם בו זמנית? 
התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 והתחילו מיד בתהליך שאני מאמין שישנה את חייכם לתמיד, יוציא מתוככם את הכוחות המופלאים שיש לכם, יחזיר אתכם לעצמכם ויחזיר לכם את הביטחון והשמחה שאתם ראויים להם.

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם ככל שיותר מוקדם