יציאה מהמשבר הכלכלי באמצעות כלים אנרגטיים ורוחניים

תכנית ליציאה מהמשבר הכללי באמצעות כלים אנרגטיים ורוחניים

לצערנו מפלס מצב הרוח הלאומי נמצא בשפל שלא ידענו כמותו. משבר הקורונה פגע קשות במורל הלאומי והאישי ודומה שאין אדם שלא נפגע רגשית וכלכלית מהמשבר שעדיין לא הסתיים.
להנחיות ההזויות הנוגדות כל היגיון מדעי להמשיך לעטות מסכות כמו גם לאיומים על גל שני של מגיפה מדומה יש השפעה גדולה על המשך החזקת הפחד ונטיעת חרדות שווא בקרב הציבור. שמתם לב שבכל המשבר הזה לא פירסמו ה"מומחים" ומשרד הבריאות שום הנחייה על איך לחזק את המערכת החיסונית החלשה בקרב ההמונים ובמיוחד הקשישים? הרי אותה מאשימים ביצירת סיבוכי הבריאות מנגיף הקורונה. כנראה שלא זה מה שמעניין אותם אלא יצירת מהומה, פחד, הסתמכות חזקה יותר של ההומנים על תרופות וחיסונים, והינה באה תעשיית התרופות והמחלות על סיפוקה.
אך מובן שבמצב של חולשה רגשית ונפשית מעין זאת יהיה קשה לכולנו להתרומם ולהשתקם ברמה הנפשית והכלכלית שהרי כולנו רקמה אנושית אחת ומחוברים באופן רגשי, טלפתי, חברתי וכלכלי, ניזונים זה מזה ונשענים זה על זה.
בשעה לא פשוטה ומורכבת זאת אני רוצה להביא בשורה חדשה לכל אדם בישראל, קרן אור גדולה שתסייע לכל אדם להיחלץ מהמשבר הנפשי והכלכלי תוך כדי שימוש בכלים שאינם ידועים למרבית האנשים, שהרי אם כלים אלה היו מוכרים לציבור לא היינו עדים למחזות של פחד וייאוש כפי שנגלים לנגד עיננו. הבשורה הינה זאת – האדם הוא יותר מגוף והמציאות רחבה הרבה יותר ממה שהעולם הפיזי מגלה לנו. יש לנו יכולת להתחבר לכוחות עצומים ואין סופיים ולהסתייע בכלים אנרגטיים ורוחניים כדי לחולל ניסים, לחולל את מה שנראה לכם כרגע בלתי אפשרי לשיקום. אחים ואחיות יקרים, אני משתמש בכלים אלה כבר עשרות שנים וזוכה להצלחה אדירה שנגלית לנגד עיני בכל חודש מחדש. יש בי צער גדול לראות את הפחד הגדול ואת אובדן הדרך והייאוש שהתפשט בליבם של מאות מיליוני אנשים שאינם יודעים כיצד ימשיכו מכאן. אנני יכול לעמוד מנגד ולהחריש. אני יודע שכל אחד ואחת מכם יכול ללמוד לפעול בדרך שאני פועל כבר עשרות שנים ולהסתייע בכלים שיחזירו אתכם באופן אישי ואת החברה הישראלית כולה חזרה למעגל השפיות ואף יותר מזה, יעלו אתכם למדרגות גבוהות יותר מאלה שהייתם בהן ערב המשבר. אתם תוכלו לעשות זאת אם תדעו להשתמש בכלים האנרגטיים והרוחניים באופן קבוע, מתמשך ומובנה ולא לחכות ליד הגורל והמקרה שיעשו עבורכם את העבודה. תפיסת העולם הרוחנית שמנחה אותי הינה – כולנו אחד ומה שאני עושה עבורכם אני למעשה עושה עבור עצמי. טובתכם הוא טובתי ואושרכם הוא אושרי שהרי כולנו תלויים זה בזאת. מטופלי יודעים שכבר עשרות שנים אני פועל לשפר לא רק את בריאותם אלא גם את איכות חייהם של רבים. לעיתים היה בלתי נמנע להיכנס במהלך הטיפול שלי לסיוע בפתרון של בעיות זוגיות, פרנסה, חרדות ועוד. החיים הובילו אותי לחקר מחוזות חדשים ושם גם גיליתי תגליות ואוצרות שאותם אני רוצה לחלוק ולהנחיל לרבים בשנים הבאות. בעת הזאת אין מקום לחשוב רק על האינטרס האישי, מה יצא לי מזה, אלא להיות בנתינה ללא תנאי. תפיסה זו הובילה אותי להגות רעיון של הענקת כלים למיליוני אנשים כדי שילמדו לחלץ את עצמם מהמצב הכלכלי והנפשי הקשה באמצעות סדרה של הדרכות אינטרנטיות חינמיות. כדי שזה יצליח אני זקוק לשיתוף הפעולה של כל אחת ואחד מכם כי רק יחד נוכל לצאת מחוזקים ולנצח.
אז הינה הרעיון שלי. אני הולך להזמין אתכם לסדרה של הדרכות אינטרנטיות חינמיות על כיצד ליצור שפע כלכלי בחיים שלכם לנוכח כל מצב כלכלי וחברתי קשה ככל שיהיה. אני הולך ללמד אתכם כיצד אתם יכולים לא רק לשנות מציאות אלא ממש לברוא אותה! אתם תלמדו כיצד ליצור ניסים בחיים שלכם כפי שאני עושה עם מטופלי ובחיים הכלכליים שלי כבר עשרות שנים. ליצירת ניסים ושפע יש עקרונות רוחניים ואנרגטיים. היקום כולו הוא אנרגיה בתנועה ובהיווצרות. אם תלמדו לשלוט באנרגיה הזאת שנמצאת ברשות כל אחד מכן תוכלו לשלוט בחיים שלכם ולתעל ולכוון אותם לכיוונים שאתם רוצים ולא לאן שהפחד שלכם מוביל אותם. אבל חשוב הרבה יותר לדעת הוא שכיוון שהתקשורת בין כולנו היא גם תקשורת טלפתית והמחשבות והאנרגיות של אחד משפיעות על רבים אזי כל שינוי אצלי עשוי לחולל שינוי בחיים של רבים אחרים.
ההדרכות שלי יכללו תמצית תיאורטית של החוקים האנרגטיים וחוקי השפע וגם תרגולים מעשיים בשידור חי. שימו לב לעובדות הבאות.
א. מחשבה ואנרגיה של פחד מושכים ומיצרים בחיים שלכם את מה שאתם פוחדים ממנו.
ב. מחשבה של פחד היא מחשבה שלילית משום שהיא מושכת לחיים שלכם את מה שאינכם
 רוצים.

ג. מחשבה הפוכה, אופטימית וחיובית הטעונה במטען רגשי חיובי, מבטלת 10,000 מחשבות
     שליליות.

ד. כדי לבטל 10,000,000 מיליון מחשבות של מחסור, עוני, פחד, ייאוש, אובדנות וכדומה דרושים לנו בסך הכל 1000 אנשים בלבד שיחזיקו בתדר קבוע של אופטימיות, רווחה, שמחה ותקווה. תארו לכם מה יקרה אם 50 אלף אנשים ילמדו להחזיק בתדר הזה באופן קבוע. נוכל לשנות את העולם כולו. אני מאמין שיחד נוכל להגיע למספר הזה.
שיהיה ברור, אין לי כוונה למכור לכם שום דבר באמצעות ההדרכות האלה כפי שרבים נוהגים לעשות, וזה בסדר גמור. כוונתי היא לשנות את המציאות וליצר כאן מציאות טובה יותר לכולנו.

אז אם אתם רוצים להצטרף לפרויקט הזה וליצור מציאות חדשה עבור כולנו ולא רק לשבת ולבכות על מר גורלנו ועל האובדן שלנו אתם מוזמנים לשלוח לי מייל, שם וטלפון שבאמצעותם אוכל לתקשר אתכם ולהודיע לכם על מועדי ההדרכות ולשלוח לכם חומרים רלוונטיים.
נא שלחו את הפרטים למייל :
Eshkhar.office1@gmail.com באופן הבא:

שם מלא

 

טלפונים

 

מייל

 


אנא שתפו את המידע הזה לכל מכריכם כדי שיחד נייצר מספר מדהים של אנשים שייצרו מציאות חדשה שנוגדת את כל התחזיות הקודרות והשליליות כאן ועכשיו.

בברכה

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה, (מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה).  

ESHKHAR CENTER FOR NATURAL HEALING Ltd