Hunza Health Education Center

תפיסת העולם שלנו ו-"14 הדיברות" של אמונותינו

א. אנו מאמינים שלכל אזרח יש את הזכות לקבל את המידע המדויק, האמיתי והמדעי ביותר לגבי הטיפול הטוב ביותר שיכול להוביל אותו לריפוי מוחלט ממחלתו והפחתה עד להורדת הצורך בשימוש בתרופות מזיקות.

 ב. אני מאמינים שיש להזהיר את המטופל מהסכנות הטמונות בטיפול בסימפטומים בלבד באמצעות חומרים רעילים לגוף וניתוחים ללא טיפול בשורש הבעיה.

ג.  אנו מאמינים שלכל אזרח יש זכות לא קודם כל "לקבל תרופות" או לעשות ניתוח כאפשרויות היחידות והגרועות ביותר, אלא ללמוד בריאות ולדעת לשקם את בריאותו בכוחות עצמו.

ד.  אנו מאמינים שכמעט כל חולה יוכל להבריא ממחלתו, להימנע מסיבוכי המחלה ולשמור על בריאות טובה לאורך שנים רבות אם ירצה בכך על ידי קבלת ההדרכה והטיפול המתאימים, המקצועיים והמדויקים ויישומם בחייו ללא צורך בתרופות, "חיסונים", זריקות, שיקויים וגלולות.

ה. אנו מאמינים שכל חולה חייב לקבל מידע מקיף על ההשלכות של מחלתו ועל הסיבוכים שהוא צפוי להם בגלל התרופות ואם לא ישנה את אורח חייו, אורח החיים המערבי שהוא מנהל. לדעתנו אסור לחכות לכך שערכי הפרמטרים בדם יגיעו לערכים גבוהים ורק אז לנסות ו"לטפל" באמצעות שיטות מסוכנות ויקרות שמרוששות את קופת הציבור והמדינה ומקבעות את החולי לכל החיים.

ו. אנו מאמינים שהאינטרסים של בריאות הציבור והמדינה כחברה חייבים לעמוד לפני האינטרסים המצומצמים והקפיטליסטיים או הפוליטיים של חברות מסחריות, יצרני התרופות, או משרד הבריאות שמנוהל על ידי אליטה שלטת של רופאים שהתחנכו על ברכי תעשיית התרופות ושומרים אמונים לה ולא למטופל.

ז. אנו מאמינים שיש לנתק את התלות הכרונית שמטפחים המוסדות הרפואיים בעולם המערבי, רופאים ומרפאים שונים בין מטפל ומטופל וללמד את הציבור שבריאותו תלויה כמעט אך ורק באורח החיים והרגלי הבריאות שלו ולא בגנטיקה שלו, או ברופא ובתרופות שהוא מספק לחולה (איננו מתכוונים כאן כמובן לטיפול במקרה של תאונות).

ח. אנו מאמינים שהעולם יהיה מקום טוב יותר לחיות בו לכולם אם העקרונות המוסריים של מסירת האמת לציבור ידריכו אותנו ואם השמירה על הבריאות תהפוך למשימה העיקרית של העוסקים בבריאות במקום שיווק של תרופות וזריקות

ט. אנו מאמינים שטיפוח התודעה של הציבור על ידי אנשי בריאות אמיתיים תוביל לכך שבתי החולים יתרוקנו כמעט מיושביהם. אז נוכל לחסוך הרבה מליארדי דולרים ולהשקיע את הכסף בחינוך ורווחה לכל.

י. אנו מאמינים שיש לשנות את הכשרתם של הרופאים ולשנות את גישתם למחלות ולטיפול בחולים מן היסוד אחרת כלכלת העולם המערבי תשקע לתהום ותתמוטט תחת הנטל של טיפולים אינסופיים בחולים. יש ללמד רופאים את גישת ה"נטורולוגיה" וה"תזונה הכירורגית" לטיפול בכל סוגי המחלות ולא להשקיע את מרבית שנות לימודיהם בשינון התרופות ה"מתאימות" למחלות שונות ותרגול וביצוע ניתוחים, שכמעט כולם תולדה של אורח חיים שגוי.

יא. אנו מאמינים שכדי למגר את מגיפת המחלות הכרוניות בעולם המערבי יש לשנות גם את התפיסה הכוללת של קברניטי המדינה ומשרדי החקלאות לגבי שיטות החקלאות המסחריות והרעילות, העדיפות אולי לכיסם של חקלאים מסוימים, אך לא לבריאות הציבור כולו.

יב. אנו מאמינים שבמקום שכספי הציבור ילכו על סבסוד עצום של ענפי חקלאות ותוצרת חקלאית שתרומתה להגברת אחוז החולים והמחלות בישראל היא עצומה (על פי מאות מחקרים מדעיים וניסיון קליני עצום) יש לסבסד ענפים שתוצרתם מוכחת כתורמת לבריאות הציבור ובעלת פוטנציאל אדיר לשקם את כלכלת המדינות. סבסוד של חקלאות שגורמת לחולי בא על חשבון משאבי הטבע של המדינות ומרושש אותן.

יג.  אנו מאמינים שכולנו אחד ושללא תחושת האחדות בין כולנו והאחריות של כולנו לכל המתרחש סביבנו לא נוכל לשנות את העולם לחברה נאורה ומתקדמת ואת כדור הארץ שלנו לגן עדן אמיתי שנעים וטוב לחיות בו.  

יד. מתוך הנחת יסוד שבמרבית המקרים הבריאות של האדם תלויה בו עצמו ולא במזל או בגנטיקה לקויה אנו מאמינים שיש לתגמל ולעודד את אלה ששומרים על בריאותם או פועלים בברור ונוקטים צעדים כדי לשפר אותה ואינם נופלים למעמסה על קופת המדינה וקופות חברות הביטוח ובכך לעודד את הציבור לשמור על בריאותו, להפסיק לעשן, להפסיק לצרוך אלכוהול ומוצרי זבל תעשייתיים.

התקשרו עכשיו לטל: 03-3724200 והתחילו מיד בתהליך ההבראה שלכם מכל בעיה שהיא.

או מלאו את פרטיכם בתיבת צור קשר פה למטה ואנחנו נחזור אליכם ככל שיותר מוקדם